mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 173 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 4, 5, 6, 7, 8, 9  Następna strona
Autor Wiadomość
*
Avatar użytkownika

Posty: 5596
Dołączył(a): 24.04.2005
Offline
PostNapisane: 27 sty 2010, 08:55 
Cytuj  
Jeżeli dobrze wyczytałem na oficjalnym forum to wszystkie sklepy sprzedające wersje pudełkowe wysłały klucze pre-order do klientów.


_________________
Mam leniwe szare komórki.

******

Posty: 4017
Dołączył(a): 26.02.2005
Offline
PostNapisane: 27 sty 2010, 12:50 
Cytuj  
Kassei napisał(a):
Pewnie, że nie ma sensu porównywać tych dwóch tytułów. EvE to gra mmo a STO to single player z elementami multi i coop :roll: Nie piszę tego złośliwie - takie są po prostu fakty...


roflłem kasiu, powiedz mi w którym momencie EvE to mmo nie licząc pvp? bo sto jest jak najbardziej mmoRPG


_________________
Friends come and go, but enemies accumulate.

***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 27 sty 2010, 14:55 
Cytuj  
Enhu napisał(a):
Kassei napisał(a):
Pewnie, że nie ma sensu porównywać tych dwóch tytułów. EvE to gra mmo a STO to single player z elementami multi i coop :roll: Nie piszę tego złośliwie - takie są po prostu fakty...


roflłem kasiu, powiedz mi w którym momencie EvE to mmo nie licząc pvp? bo sto jest jak najbardziej mmoRPG

Jeszcze troche i Diablo 3 tez nazwiecie mmo.


_________________
viewtopic.php?t=6093
PODPISY: banery, sig'i, podpisy muszą zgadzac sie tematycznie z profilem forum, nie mogą być animowane, nie mogą przekraczac wielkości 100KB i wymiarow 90 (wysokość) x 400 (szerokosc).


Posty: 20
Dołączył(a): 5.09.2008
Offline
PostNapisane: 27 sty 2010, 16:13 
Cytuj  
Kassei napisał(a):
Jest na tej liście dystrybutorów STO jakiś sklep który wysyła klucze z wersji pudełkowych? Dokładnie to znajomy chce kupić wersję z Borg Oficerem a z tego co widzę to w żadnej edycji DL go nie ma. Z góry dzięki za wszelką pomoc.


Borg Bridge Oficer był w Amazon.co.uk w preorderze ale oferta skończyła się bodaj 8 stycznia. Czy gdzieś można się jeszcze załapać na ten bonus pozostaje szukać: www.startrekonline.com/retail

Jeśli ktoś jest fanem Star Treka ale już się przekonał do tej gry najlepszą opcją zakupu jest preorder + 12 miesięczny abonament, który wychodzi po 30 zeta miesięcznie.


_________________
http://www.startrekonline.org.pl - strona polskiej społeczności Star Trek Online
White-Red Armada
Polska flota w szeregach Federacji Zjednoczonych Planet

**

Posty: 335
Dołączył(a): 5.12.2009
Offline
PostNapisane: 27 sty 2010, 18:46 
Cytuj  
Character builder

http://sto-builder.binarybit.ch/


_________________
Obrazek

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2223
Dołączył(a): 8.07.2005
Offline
PostNapisane: 27 sty 2010, 19:35 
Cytuj  
Enhu napisał(a):
Gdzie tu masz kurwa massively? Chyba, że dla Ciebie massively to 50cio (jeśli kurwa chociaż więcej niż 20cia ludzi tam było) osobowa zabawa na mapce wielkości sklepu Biedronka. Takie możliwości wspólnej gry jakie daje STO to mają pomału wszelkie gry z trybem multiplayer. Pomijam już nawet fakt, że to był specjalny event a nie element gry. Zresztą Enhu jakakolwiek dyskusja z Tobą mija się z celem, bo Ty niestety nie umiesz na cokolwiek spojrzeć obiektywnie - to co Tobie się podoba albo to co masz w posiadaniu, jest super duper najlepsze i jakakolwiek obiektywna i rzetelna krytyka pod adresem tego czegoś jest stosem kłamstw i oszczerstw. Trwaj dalej w takim przekonaniu a pewnie do końca życia będziesz kleił kafelki w UK... bez obrazy...
Ja nie uważam, że STO jest grą złą, może pewnie sprawiać wiele radości (szczególnie fanom ST), ale niestety nie jest w najmniejszym stopniu mmo, a dlaczego to chyba każda racjonalnie myśląca osoba widzi...

@Gumis

nie zgłaszałem się na moda :]


_________________
Obrazek
RETIRED [UO,SWG,L2,FFXI,FFXIV,WoW,RFO,GW,CoH,DDO,SB,TR,PS,EQ2,MxO,VG,AOC,WAR,DFO,AION,RIFT,LOTRO,SWTOR,EVE]
ATM [PONY CARS GARAGE HOBBY]

**

Posty: 335
Dołączył(a): 5.12.2009
Offline
PostNapisane: 27 sty 2010, 19:52 
Cytuj  
"Star Trek Online, often abbreviated as STO, is a massively multiplayer online role-playing game (MMORPG) developed by Cryptic Studios based on the popular Star Trek series created by Gene Roddenberry. The game is set in the 25th century, 30 years after the events of Star Trek: Nemesis.[3] Star Trek Online will become the first massively multiplayer online role-playing game within the Star Trek franchise, and is set to release on February 2, 2010."

Kasia, twoje zdanie jest malo wazne. STO jest uznane jako mmorpg przez wszystkie serwisy mmorpg :)

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 27 sty 2010, 20:16 
Cytuj  
dla mnie jest wazniejsze niz twoje cytaty z dupy.
juz wiekszym mmo bedzie mag, czy bf2 z tego co czytam i widze.
ale tak jak kassei napisal. co by wam nie dali to jak nazwa bedzie cool, fajne stateczki to bedziecie piac z zachwytu i nazywac to mmo.
20 osob w jednej instancji? smiech na sali.

w takim przypadku to juz chyba nawet dyna blaster byl mmo.

*
Avatar użytkownika

Posty: 6496
Dołączył(a): 17.01.2005
Offline
PostNapisane: 27 sty 2010, 20:18 
Cytuj  
McMaster napisał(a):
"Star Trek Online, often abbreviated as STO, is a massively multiplayer online role-playing game (MMORPG) developed by Cryptic Studios based on the popular Star Trek series created by Gene Roddenberry. The game is set in the 25th century, 30 years after the events of Star Trek: Nemesis.[3] Star Trek Online will become the first massively multiplayer online role-playing game within the Star Trek franchise, and is set to release on February 2, 2010."

Kasia, twoje zdanie jest malo wazne. STO jest uznane jako mmorpg przez wszystkie serwisy mmorpg :)


Emm... zapominasz o tym, ze jest to forum i kazdy moze wyrazac swoje zdanie i jest ono tak samo wazne jak Twoje, moje czy kogos innego.


_________________
Obrazek

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2223
Dołączył(a): 8.07.2005
Offline
PostNapisane: 27 sty 2010, 20:19 
Cytuj  
McMaster napisał(a):
"Star Trek Online, often abbreviated as STO, is a massively multiplayer online role-playing game (MMORPG) developed by Cryptic Studios based on the popular Star Trek series created by Gene Roddenberry. The game is set in the 25th century, 30 years after the events of Star Trek: Nemesis.[3] Star Trek Online will become the first massively multiplayer online role-playing game within the Star Trek franchise, and is set to release on February 2, 2010."

Kasia, twoje zdanie jest malo wazne. STO jest uznane jako mmorpg przez wszystkie serwisy mmorpg :)
Podobnie jak DDO, GW i inne pokrewne. I co z tego ? Jakby wszędzie pisało, że:

Obrazek

jest 80cio osobowym autobusem, to też pewnie różnicy Ci nie robi ? :] A zresztą....


_________________
Obrazek
RETIRED [UO,SWG,L2,FFXI,FFXIV,WoW,RFO,GW,CoH,DDO,SB,TR,PS,EQ2,MxO,VG,AOC,WAR,DFO,AION,RIFT,LOTRO,SWTOR,EVE]
ATM [PONY CARS GARAGE HOBBY]

*
Avatar użytkownika

Posty: 5596
Dołączył(a): 24.04.2005
Offline
PostNapisane: 27 sty 2010, 20:21 
Cytuj  
50 w jednej instancji , w EVE tez masz ludzi rozwalonych po "pokojach" imo nie licząc dużych bitew w 0.0 które nie zdarzają się tak często żeby było więcej luda niż 50 w jednym " pokoju".

Z zachwytu nie pieje ale imo STO ma możliwości , po za tym lepiej piac z zachwytu nad jakąś grą niż psioczyć na wszystkie i się umartwiać ;)

A propos GW zostało uznane CORPG co zresztą przyznali sami twórcy.


_________________
Mam leniwe szare komórki.

**

Posty: 393
Dołączył(a): 3.01.2007
Offline
PostNapisane: 27 sty 2010, 20:35 
Cytuj  
I macie racje i nie

Jesli ktos probowal mass pvp takie jak bylo w EvE to wlasnie sto wyglada kulawo , ale pamietajcie o tym ze to dopiero poczatek i moze sie to kiedys zmieni.

Ja na dzien dzisiejszy nie kupie STO ze wzgledu wlasnie ze gra jest malo rozbudowana jak na dzisiejsze standardy , ale bede sie uwaznie przygladal jak sie potocza dalsze losy bo mi sie podoba.

Byc moze Cryptic zrobi niespodzianke jak wprowadzi nowe playable rasy i obszar sie powiekszy.

******
Avatar użytkownika

Posty: 4672
Dołączył(a): 20.03.2007
Offline
PostNapisane: 27 sty 2010, 20:48 
Cytuj  
McMaster napisał(a):
"Star Trek Online, often abbreviated as STO, is a massively multiplayer online role-playing game (MMORPG) developed by Cryptic Studios based on the popular Star Trek series created by Gene Roddenberry. The game is set in the 25th century, 30 years after the events of Star Trek: Nemesis.[3] Star Trek Online will become the first massively multiplayer online role-playing game within the Star Trek franchise, and is set to release on February 2, 2010."


"Dungeons & Dragons Online: Eberron Unlimited (abbreviated as "DDO") is a massively multiplayer online role-playing game (MMORPG) developed by Turbine, Inc. and originally marketed as Dungeons & Dragons Online: Stormreach."

:<

******

Posty: 4017
Dołączył(a): 26.02.2005
Offline
PostNapisane: 27 sty 2010, 20:51 
Cytuj  
Kassei napisał(a):
Enhu napisał(a):
Gdzie tu masz kurwa massively? Chyba, że dla Ciebie massively to 50cio (jeśli kurwa chociaż więcej niż 20cia ludzi tam było) osobowa zabawa na mapce wielkości sklepu Biedronka. Takie możliwości wspólnej gry jakie daje STO to mają pomału wszelkie gry z trybem multiplayer. Pomijam już nawet fakt, że to był specjalny event a nie element gry.


Jak często masz kontakt z więcej niż 50 osobami w mmo w jednym miejscu?

Obrazek

Kassei napisał(a):
Zresztą Enhu jakakolwiek dyskusja z Tobą mija się z celem, bo Ty niestety nie umiesz na cokolwiek spojrzeć obiektywnie - to co Tobie się podoba albo to co masz w posiadaniu, jest super duper najlepsze i jakakolwiek obiektywna i rzetelna krytyka pod adresem tego czegoś jest stosem kłamstw i oszczerstw. Trwaj dalej w takim przekonaniu a pewnie do końca życia będziesz kleił kafelki w UK... bez obrazy...


Sorka, zapomniałem że ty umiesz

Obrazek

Kassei napisał(a):
@Gumis

nie zgłaszałem się na moda :]


to dobrze, bo trzeba osoby normalnej i kompetentnej - Xantha


_________________
Friends come and go, but enemies accumulate.

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2223
Dołączył(a): 8.07.2005
Offline
PostNapisane: 27 sty 2010, 21:28 
Cytuj  
Bloodleaf napisał(a):
50 w jednej instancji , w EVE tez masz ludzi rozwalonych po "pokojach" imo nie licząc dużych bitew w 0.0 które nie zdarzają się tak często żeby było więcej luda niż 50 w jednym " pokoju".
Jeśli już tak to porównujesz, to prawda wygląda tak, że jedna instancja (system) w EVE to odpowiednik całego sektora w STO. Zarówno pod względem wielkości jak i zawartości. Ponadto jedynymi podinstancjami w EVE są stacje, kiedy w STO instancjonowane jest praktycznie wszystko. No i najważniejsza różnica w porównaniu do STO, instancje (systemy) w EVE się nie duplikują w momencie kiedy jest zbyt dużo ludzi, wpuszczą wszystkich chętnych. Nie ma tu sztucznego ograniczenia, system będzie wpuszczał ludzi do czasu aż się klaster wysypie. Kiedyś bywało z tym różnie pod względem technicznym, ale obecnie jest bardzo ok.
Zresztą porównywanie EVE z STO jakiegokolwiek sensu nie ma, bo ta druga to nawet nie jest mmo... Dla Twojej informacji - nie jestem fanboyem EVE , nawet nie gram w tą grę obecnie. Nie jestem też wrogiem STO, ba! nawet mam w planach kupić jak się tylko znajomy też zdecyduje, bo gra nie jest zła i do zabijania nudy w coopie gra się nadaje.... aż do momentu jak będzie trzeba abonament zapłacić :) Może kiedyś gra będzie czymś


@ Enhu

rozumiem, że to reakcja obronna :] Spoko Enhu mam fajniejsze rzeczy do roboty niż kompletnie bezproduktywna dyskusja z Tobą... Ja idę do kina z dziewczynami i na jakieś żarcie, a ty dalej siedź przed kompem i się spuszczaj nad STO, wypoleruj ukochane X360, powklejaj jeszcze kilka "facepalm pickardów" i napisz jeszcze z 1000 razy jaki to jestem nienormalny...


_________________
Obrazek
RETIRED [UO,SWG,L2,FFXI,FFXIV,WoW,RFO,GW,CoH,DDO,SB,TR,PS,EQ2,MxO,VG,AOC,WAR,DFO,AION,RIFT,LOTRO,SWTOR,EVE]
ATM [PONY CARS GARAGE HOBBY]


Ostatnio edytowano 28 sty 2010, 07:17 przez Kassei, łącznie edytowano 1 raz
*****
Avatar użytkownika

Posty: 2223
Dołączył(a): 8.07.2005
Offline
PostNapisane: 27 sty 2010, 21:29 
Cytuj  
double post


_________________
Obrazek
RETIRED [UO,SWG,L2,FFXI,FFXIV,WoW,RFO,GW,CoH,DDO,SB,TR,PS,EQ2,MxO,VG,AOC,WAR,DFO,AION,RIFT,LOTRO,SWTOR,EVE]
ATM [PONY CARS GARAGE HOBBY]


Ostatnio edytowano 28 sty 2010, 07:11 przez Kassei, łącznie edytowano 1 raz
******

Posty: 4017
Dołączył(a): 26.02.2005
Offline
PostNapisane: 27 sty 2010, 22:23 
Cytuj  
Kassei napisał(a):
Enhu ma fajniejsze rzeczy do roboty niż kompletnie bezproduktywna dyskusja z Tobą


so true

Kassei napisał(a):
Ja idę do kina z dziewczynami i na jakieś żarcie


rofl, ale cię poniosła wyobraźnia

Kassei napisał(a):
napisz jeszcze z 1000 razy jaki to jestem nienormalny...


sam to wydedukowałeś? - gratuluje, dziwisz się że nie nadajesz się na jakiegokolwiek moda?


_________________
Friends come and go, but enemies accumulate.

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 27 sty 2010, 22:48 
Cytuj  
jak czesto masz kontakt z wiecej niz 50 osobami w jednym miejscu?
w daoc'u, wow'ie, dfo - bardzo czesto. i 50 to po jednej stronie konfliktu.
moze pograj w jakies sensowne mmo i wtedy pogadamy.
enhu idz moze juz klasowki posprawdzaj ;/ swoja droga wspolczuje jak kiedys jakis twoj uczen tutaj zajrzy.

**

Posty: 256
Dołączył(a): 13.01.2005
Offline
PostNapisane: 27 sty 2010, 22:48 
Cytuj  
lol ale sie ludziki pożarły :)

dla takich gier jak DDO , STO , guild wars etc powinien powstac nowy akronim -- MIMORPG (massively instanced multiplayer online role playng game)

trzeba tez powiedzieć ze po tylu latach istnienia mmo powinnismy odchodzic od instancji jako podstwowego budulca swiatów.

Sam na poczatku bylem sceptyczny .. patrzylem na STO jak na COH ze zmieniona grafa etc. i mimo to gra wciaga . po paru dniach zaczynamy jedna dostrzegac ze praktycznie wszystko to zlepek tych samych misji ubranych w inna graficzke i wrogow.

mimo to musze stwierdzic , ze gra mi sie podoba i chyba kupie ale poczekam jeszcze troszke zeby zobaczyć czy idzie w dobrym kierunku.


_________________
Nauka jazdy w Tychach

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 27 sty 2010, 22:52 
Cytuj  
no masz racje rea. tez wydawaloby sie, ze wraz z uplywem czasu bedziemy mieli coraz wiecej ludzi w jednym miejscu w mmo. a okazuje sie, ze gry online cofaja sie w rozwoju. nie bardzo to rozumiem, ale ok.
na szczescie niszowe mmo jak eve, dfo, mo sa przykladem na to, ze jak sie chce to mozna

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 173 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 4, 5, 6, 7, 8, 9  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.