mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 173 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Następna strona
Autor Wiadomość
******

Posty: 4017
Dołączył(a): 26.02.2005
Offline
PostNapisane: 25 sty 2010, 19:00 
Cytuj  
Scorpio napisał(a):
walka jest z silniejszym przeciwnikiem upierdliwie dluga i monotonna


Ja (LtCmdr7) vs Reman D'deridex Battleship (lvl20) - 3:00min


_________________
Friends come and go, but enemies accumulate.


Posty: 20
Dołączył(a): 5.09.2008
Offline
PostNapisane: 26 sty 2010, 11:18 
Cytuj  
Porównywanie gierki w fazie beta testów do innej która na rynku jest od 6 czy 7 lat nie jest zbyt sensowne. Gdy odpalili open bete to gra przedstawiała się gorzej niż w closed becie. W ciągu dwóch tygodni kolejne patche przyniosły kolosalną zmiane jakościową a to zapewne jeszcze nie koniec.
Zestawiania screenów z dwóch gier w taki sposób jak to było pokazane w tym wątku nie ma sensu nawet komentować.
I jeszcze skoro ten wątek zmienił się w porównanie STO do EVE to parę słów na ten temat. Próbowałem grać w Eve dwa miesiące temu. Niestety gra wydała mi się archaiczna. Pierwsze (aczkolwiek nieco złośliwe i złe) porównanie jakie mi przyszło to - odpicowany i rozbudowany ... Ogame :lol: Kosmos fajny i klimatyczny ale ... po jakimś czasie bardzo nudny. Może tyle nt. Eve - jeśli ktoś lubi to gra i dobrze się bawi. STO jest grą zupełnie inną i nie ma nawet sensu porównywać tych dwóch tytułów. Po pierwsze - każdy fan universum Star Treka będzie grą zachwycony. Po drugie STO to gra dla ludzi którzy szukają więcej fanu z gry a mniej cierpienia jak to jest w Eve. Ja wiem, że jak się przyzwyczaić do cierpienia i nauczyć z nim żyć to może być bardzo fajnie - stąd miłośnicy EVE mogą być spokojni - STO nie jest konkurencją dla tej gry. To raczej zupełnie inna wizja MMO w kosmosie.

Zapraszam na forum polskiej społeczności Star Trek Online - adres w moim profilu.


_________________
http://www.startrekonline.org.pl - strona polskiej społeczności Star Trek Online
White-Red Armada
Polska flota w szeregach Federacji Zjednoczonych Planet

**

Posty: 393
Dołączył(a): 3.01.2007
Offline
PostNapisane: 26 sty 2010, 14:01 
Cytuj  
AxelFoley napisał(a):
stąd miłośnicy EVE mogą być spokojni - STO nie jest konkurencją dla tej gry. To raczej zupełnie inna wizja MMO w kosmosie.


hehe juz na czacie w STO widzialem sie klocacych milosnikow eve i sto.

Ja gralem w dwie gry i obydwie sa ok

STO musi byc bardziej rozbudowane ale to przyjdzie z czasem bo evka jest dlugo.

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 26 sty 2010, 14:33 
Cytuj  
Watpie by jakis gracz majacy zabawe w Eve nagle przechodzil do STO i olal Eve, to sa dwie rozne gry i juz chyba tyle na ten temat sie napisalo ze nie warto ponownie porownywac.


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

*
Avatar użytkownika

Posty: 5596
Dołączył(a): 24.04.2005
Offline
PostNapisane: 26 sty 2010, 15:13 
Cytuj  
Embe ja mam takich 2 we flocie :P


_________________
Mam leniwe szare komórki.

**

Posty: 335
Dołączył(a): 5.12.2009
Offline
PostNapisane: 26 sty 2010, 17:20 
Cytuj  
Afera na forum STO, Cryptic poszedl "po rozum do glowy" i wprowadza od retaila Skill Capa, chociaz wczesniej mialo go nie byc i info o tym nawet sa nadal na oficjalnej stronie .

Info o wprowadzeniu skil capa:

http://forums.startrekonline.com/showpo ... tcount=271

whine i placz ludzi:

http://forums.startrekonline.com/showthread.php?t=72985

co o tym sadzicie ? dobry pomysl ze skill capem czy zly ?


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 26 sty 2010, 17:43 
Cytuj  
Dobry pomysl, ja nie zaglebialem sie w temat i sadzilem ze to tylko na becie tak jest ale irotowala mnie mysl ze ktos grajacy caly dzien i noc bedzie mial milion punktow do rozdania.
Zmiana dobra i co wazne ze na becie, a nie obudzili sie po miesiacu grania po premierze.


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2223
Dołączył(a): 8.07.2005
Offline
PostNapisane: 26 sty 2010, 17:51 
Cytuj  
Ja też myślałem, że po prostu w becie dali ludziom szansę przetestowania większej ilości skilli i dlatego nie było capa. Moim zdaniem cap to jedyny słuszny wybór.

EDIT:

AxelFoley napisał(a):
Porównywanie gierki w fazie beta testów do innej która na rynku jest od 6 czy 7 lat nie jest zbyt sensowne. Gdy odpalili open bete to gra przedstawiała się gorzej niż w closed becie. W ciągu dwóch tygodni kolejne patche przyniosły kolosalną zmiane jakościową a to zapewne jeszcze nie koniec.
Zestawiania screenów z dwóch gier w taki sposób jak to było pokazane w tym wątku nie ma sensu nawet komentować.
I jeszcze skoro ten wątek zmienił się w porównanie STO do EVE to parę słów na ten temat. Próbowałem grać w Eve dwa miesiące temu. Niestety gra wydała mi się archaiczna. Pierwsze (aczkolwiek nieco złośliwe i złe) porównanie jakie mi przyszło to - odpicowany i rozbudowany ... Ogame :lol: Kosmos fajny i klimatyczny ale ... po jakimś czasie bardzo nudny. Może tyle nt. Eve - jeśli ktoś lubi to gra i dobrze się bawi. STO jest grą zupełnie inną i nie ma nawet sensu porównywać tych dwóch tytułów. Po pierwsze - każdy fan universum Star Treka będzie grą zachwycony. Po drugie STO to gra dla ludzi którzy szukają więcej fanu z gry a mniej cierpienia jak to jest w Eve. Ja wiem, że jak się przyzwyczaić do cierpienia i nauczyć z nim żyć to może być bardzo fajnie - stąd miłośnicy EVE mogą być spokojni - STO nie jest konkurencją dla tej gry. To raczej zupełnie inna wizja MMO w kosmosie.


Pewnie, że nie ma sensu porównywać tych dwóch tytułów. EvE to gra mmo a STO to single player z elementami multi i coop :roll: Nie piszę tego złośliwie - takie są po prostu fakty...


_________________
Obrazek
RETIRED [UO,SWG,L2,FFXI,FFXIV,WoW,RFO,GW,CoH,DDO,SB,TR,PS,EQ2,MxO,VG,AOC,WAR,DFO,AION,RIFT,LOTRO,SWTOR,EVE]
ATM [PONY CARS GARAGE HOBBY]

*
Avatar użytkownika

Posty: 6418
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 26 sty 2010, 19:04 
Cytuj  
Nie wiem ile osób już kupiło pre order, ale cena jest zaporowa 50 euro za digital download lub 30 funtów dla europy bo north amerika nie sprzedaje do nas .. .so nice ... no i za dostep do rasy borg trzeba zabulic 240 usd lifetime prepaida - wazne tylko z preorderem ... to chyba sa wazne sygnaly dla graczy jaka polityka kieruje wydawca gry ...


Ostatnio edytowano 26 sty 2010, 19:43 przez Scorpio, łącznie edytowano 2 razy
**

Posty: 335
Dołączył(a): 5.12.2009
Offline
PostNapisane: 26 sty 2010, 19:13 
Cytuj  
Scorpio napisał(a):
cena jest zaporowa 50 euro za digital download lub 50 funtów dla europy bo north amerika nie sprzedaje do nas .. .so nice ... no i za dostep do rasy borg trzeba zabulic 240 usd lifetime prepaida


nasuwa mi sie tylko jeden, alez jakze trafny cytat Xantha :)

Xanth napisał(a):
Scorpio, gra nie jest dla ciebie


przestalbys wiec marudzic i plakac jak male dziecko, ktorego nie stac na cukierka.


_________________
Obrazek

*
Avatar użytkownika

Posty: 6418
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 26 sty 2010, 19:30 
Cytuj  
niestety możesz mieć rację ... wszystkie znaki na niebie i ziemi na to wskazują, a ja muszę kupić siodło dla mojego Pana :)

***
Avatar użytkownika

Posty: 10599
Dołączył(a): 26.02.2002
Offline
PostNapisane: 26 sty 2010, 19:33 
Cytuj  
Scorpio napisał(a):
Nie wiem ile osób już kupiło pre order, ale cena jest zaporowa 50 euro za digital download lub 50 funtów dla europy

Pomyliles sie o 20 funtow...
http://www.direct2drive.co.uk/8782/prod ... e-Download

X.

PS. Dostepu do rasy Borg nie bedziesz mial poki co nawet za 1000 funtow, bo Borg jako frakcja jest niegrywalny. Ty najwyzej mozesz dostac Borga Wyzwolonego i oczywiscie bedziesz musial wybrac z dostepnych frakcji.


_________________
http://zaginiony.net


Ostatnio edytowano 26 sty 2010, 19:38 przez Xanth, łącznie edytowano 2 razy
***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 26 sty 2010, 19:36 
Cytuj  
Gamestop ma za 50$ bo sprzedaje bez podatku euro i ma tez wersje digital, amazon sprzedawal po 25 funtow bardzo dlugo wersje delux, byly tez promocje na hmv i amazonie po 16-19 funtow.


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

*
Avatar użytkownika

Posty: 6418
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 26 sty 2010, 19:38 
Cytuj  
Xanth napisał(a):
Scorpio napisał(a):
Nie wiem ile osób już kupiło pre order, ale cena jest zaporowa 50 euro za digital download lub 50 funtów dla europy

Pomyliles sie o 20 funtow...
http://www.direct2drive.co.uk/8782/prod ... e-Download

X.

PS. Dostepu do rasy Borg nie bedziesz mial poki co nawet za 1000 funtow, bo Borg jako frakcja jest niegrywalny. Ty najwyzej mozesz dostac Borga Wyzwolonego i oczywiscie bedziesz musial wybrac z dostepnych frakcji

X.

10, szukałem digital ale nie wszedzie niestety ...
http://startrekonline.dlgamer.co.uk/
moja wina. Nie sądziłem że są roznice, bo pierw sprawdziłem us store's ...
poprawkę wprowadzę :)

Tak, borg jako borg wyzwolony, ale to i tak spory bonus, +5 pts w skillach statku ... nie wiem jak to sie przekłada na playgame, ale chyba ogolnie zwieksza zwlaszcza na poczatku mozliwosci statku ...


Ostatnio edytowano 26 sty 2010, 19:41 przez Scorpio, łącznie edytowano 1 raz
***
Avatar użytkownika

Posty: 10599
Dołączył(a): 26.02.2002
Offline
PostNapisane: 26 sty 2010, 19:39 
Cytuj  
50-20=30. Na d2d kupisz za 29.95. Ja za tyle kupilem. Podalem linka przeciez.

X.


_________________
http://zaginiony.net

*
Avatar użytkownika

Posty: 6418
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 26 sty 2010, 19:42 
Cytuj  
Xanth napisał(a):
50-20=30. Na d2d kupisz za 29.95. Ja za tyle kupilem. Podalem linka przeciez.

X.

poprawiłem, dałem ci link z ktorego bralem cene - moja wina jak pisalem.

***
Avatar użytkownika

Posty: 10599
Dołączył(a): 26.02.2002
Offline
PostNapisane: 26 sty 2010, 19:45 
Cytuj  
Jakby nie bylo, w funtach jest taniej (o pare zet) niz w dolarach ;)

X.


_________________
http://zaginiony.net

**

Posty: 335
Dołączył(a): 5.12.2009
Offline
PostNapisane: 26 sty 2010, 20:02 
Cytuj  
na D2D mi z karty pobralo dokladnie 140,80zl


_________________
Obrazek

*
Avatar użytkownika

Posty: 5596
Dołączył(a): 24.04.2005
Offline
PostNapisane: 26 sty 2010, 20:08 
Cytuj  
O skill capa jest afera już od tygodnia, jak dla mnie to bardzo rozsądne posunięcie ze strony Cryptica .

Pisało na forum że devsi postawili sobie deadline 45 od relase na duży patch z dodatkowym contentem i prawdopodobnie contentem pve dla klingonów co by pod względem sprzętowym było wyrównane do federacji.

Ja tam już z niecierpliwością wypatruje piątku :roll:


_________________
Mam leniwe szare komórki.

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2223
Dołączył(a): 8.07.2005
Offline
PostNapisane: 26 sty 2010, 20:31 
Cytuj  
Jest na tej liście dystrybutorów STO jakiś sklep który wysyła klucze z wersji pudełkowych? Dokładnie to znajomy chce kupić wersję z Borg Oficerem a z tego co widzę to w żadnej edycji DL go nie ma. Z góry dzięki za wszelką pomoc.


_________________
Obrazek
RETIRED [UO,SWG,L2,FFXI,FFXIV,WoW,RFO,GW,CoH,DDO,SB,TR,PS,EQ2,MxO,VG,AOC,WAR,DFO,AION,RIFT,LOTRO,SWTOR,EVE]
ATM [PONY CARS GARAGE HOBBY]

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 173 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.