mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 173 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Następna strona
Autor Wiadomość
***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 25 sty 2010, 14:35 
Cytuj  
Scorpio napisał(a):
... sam chat jest przez ten znaczek at mało czytelny ...

mozna to wylaczyc


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

*
Avatar użytkownika

Posty: 5596
Dołączył(a): 24.04.2005
Offline
PostNapisane: 25 sty 2010, 14:37 
Cytuj  
Ja mam wszystko na max włączone i mam 70 fps w ground combacie i 80-90 w space w STO , nic się nie tnie.


_________________
Mam leniwe szare komórki.

**

Posty: 335
Dołączył(a): 5.12.2009
Offline
PostNapisane: 25 sty 2010, 14:42 
Cytuj  
Scorpio napisał(a):
AION imho ma lepszą grafikę ground niż to co prezentuje cryptic,


Caly czas chce ci wytlumaczyc, ze grafika nie ma zadnego znaczenia dla grywalnosci. Najlepszym dowodem sa gracze EvE, ktorzy ciesza sie swoja gra grajac nawet bez grafiki tylko kropeczkami na ekranie.
Z drugiej strony, gry z duzo lepsza grafika jak np. AoC czy Aion okazaly sie failem, wiec co to za argument twoj, ze grafa slaba ? Jakie to ma w ogole znaczenie ? ehh ? Czepiasz sie byle tylko sie czepiac.


_________________
Obrazek

*
Avatar użytkownika

Posty: 6418
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 25 sty 2010, 14:48 
Cytuj  
@McMaster
może, ale czas pokaże, za niebawem jest retail, a wcześniej headstart ... AION nie kupiłem, STO może kupię przez sentyment do serialu, ale jeśli wydawca nie zrobi czegoś z tymi mankamentami jakie są dziś dla mnie widoczne, to nie sądze by grała długo spora liczba ludzi w to. Scenariusz optymistyczny to gra dla fanów, pesymistyczny to ze nawet wiekszośc fanów nie będzie w stanie przejśc na błedami i słabością gry do pożądku, jak ma to miejsce w WHO czy LOTRO.

***
Avatar użytkownika

Posty: 10599
Dołączył(a): 26.02.2002
Offline
PostNapisane: 25 sty 2010, 14:49 
Cytuj  
Ja osobiscie wole STO jako gre dla fanow, przynajmniej bedzie maly odsetek ludzi, ktorym trzeba bedzie tlumaczyc o co kaman ;)

Scorpio, gra nie jest dla ciebie, daruj sobie dalszy stres, szkoda zdrowia ;)

X.


_________________
http://zaginiony.net

*
Avatar użytkownika

Posty: 6418
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 25 sty 2010, 14:51 
Cytuj  
Mozemy prosić o wydzielenie forum dla tego cuda, pt Star Trek Online i przeniesienie tam tej dyskusji ... panowie administrujący forum ...

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 25 sty 2010, 15:02 
Cytuj  
Scorpio, sorki ale te slabosci wymienione przez ciebie to w wiekszosci to ze nie potrafisz cos ustawic lub nie ruzumiesz mechaniki gry, ta gra ma wiele bugow i brakow contentu, to co wymieniales w wiekszosci jest smieszne i mozna porownac do placzu ludzi, ktorzy utkneli w eve na tutorialu.
Dodatkowo zmuszasz ludzi do dyskusji i bronienia tej gry, a zapewniam cie ze wiekszosc nie ma takiego zamiaru bo dobrze wie z doswiadczenia jak to wyglada z wydawaniem gier mmo.

Aion ma ladna grafike ?! nie przesadzajcie prosze, AoC ma ladna, DFO ma ladna, Fallen Earth ma ladna, a jednak zawsze sie znajda tacy co napisze ze nie, jednak pisanie odnosnie Aion to chyba juz sarkazm jakis tu wprowadzasz.


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

*
Avatar użytkownika

Posty: 6418
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 25 sty 2010, 15:21 
Cytuj  
Słuchaj, czy ty aby nie przesadzasz ?
Wiem ze to jest BETA, ale ja to wiem, a czy ty to wiesz ?
To ze coś można zmienić, ustawić itp, nie zmienia faktu że brakuje np odpowiedniego tutoriala by nauczyć gracza operowac interfejsem ?
Skoro opanowałem to co podpowiada tzw tutorial, wbiłem pare lvl to znaczy że jednak umiem sobie poradzić z "trudnościa" interfejsu gry, a to co piszę to to że AI jest do dupy, grafika space jest kiepska, mechanika walki jest kiepska bo wymaga ciegłego manewrowania statkiem by być w optymalnym ustawieniu do zadawania dmg (np by strzelić torpedę w sekcję statku gdzie jest zdjęta tarcza ), AI w space jest debilne, AI na ground też jest debilne, npc lecą gdzie chcą, jak chcą i cały czas trzeba być w ruchu by obejmować teatr działań. Mechanika pull jest do dupy, bo nie wiadomo ktore npc są zlinkowane z ktorymi .. .to są braki i błedy, i takie braki będą w retail ... w sumie jak wypuszczali WHO to pierwsze błedy jakie poprawiali i dalej nie poprawili do konca to AI npc i zachowanie petów ... nie zuważyłem craftingu jak narazie, ale widziałem wymianę starej częsci + materiał ze skaningu na nowy lepszy item... itd ...

******

Posty: 4017
Dołączył(a): 26.02.2005
Offline
PostNapisane: 25 sty 2010, 15:26 
Cytuj  
Scorpio napisał(a):
mechanika walki jest kiepska bo wymaga ciegłego manewrowania statkiem by być w optymalnym ustawieniu do zadawania dmg


lolwut?

no, faktycznie nie jest to point'n'click a'la eve ale nie przesadzaj że przez to jest kiepska, w eve daje się orbit i fire i można już w sumie odejść od komputera, w sto jak zostawisz tylko na autofire to mobki zrobią ci ze statku dokładnie to samo co borg zrobił z flotą federacji w wolf 359


_________________
Friends come and go, but enemies accumulate.

*
Avatar użytkownika

Posty: 6418
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 25 sty 2010, 15:36 
Cytuj  
Nie mam nic przeciwko manewrowaniu, dodaje smaczku ... ale kurcze, te manewrowanie jest upiornie zrobione jakoś, niby 3-D a walczysz w 2-D, do tego statek ma jakieś chore zachowania ... nie da sie łatwo sterować, żeby osiągnąc dużą manewrowość praktycznie trzeba lecieć na minimalnym speed, ale wtedy sam manewr trwa od .... a z drugiej mańki jak masz dużą prędkośc zapomnij o jakimś wyrafinowanym pilotarzu ... statek moze tylko skrecić w oparciu o 2-D ... ten 3-D ktory powinien teoretycznie umożliwoć np postawienie statku na głowie w trakcie manewru nie jest możliwe ... tak jak byś prowadził okręt na wodzie ... beczka, i inne manewry odpadaja, wiec walka mocno traci na jakości ... z drugiej strony samo utrzymanie odpowiedniego zwrotu statku do przeciwnika jest trudne - trudne w znaczeniu upierdliwe ... tak by np strzelać z obu fazerów jednoczesnie ...

******

Posty: 4017
Dołączył(a): 26.02.2005
Offline
PostNapisane: 25 sty 2010, 15:39 
Cytuj  
Scorpio napisał(a):
Nie mam nic przeciwko manewrowaniu, dodaje smaczku ... ale kurcze, te manewrowanie jest upiornie zrobione jakoś, niby 3-D a walczysz w 2-D, do tego statek ma jakieś chore zachowania ... nie da sie łatwo sterować, żeby osiągnąc dużą manewrowość praktycznie trzeba lecieć na minimalnym speed, ale wtedy sam manewr trwa od .... a z drugiej mańki jak masz dużą prędkośc zapomnij o jakimś wyrafinowanym pilotarzu ... statek moze tylko skrecić w oparciu o 2-D ... ten 3-D ktory powinien teoretycznie umożliwoć np postawienie statku na głowie w trakcie manewru nie jest możliwe ... tak jak byś prowadził okręt na wodzie ... beczka, i inne manewry odpadaja, wiec walka mocno traci na jakości ... z drugiej strony samo utrzymanie odpowiedniego zwrotu statku do przeciwnika jest trudne - trudne w znaczeniu upierdliwe ... tak by np strzelać z obu fazerów jednoczesnie ...


coś czuje, że muszę zainstalować frapsa i pokazać koledze o co chodzi w 'pilotażu'


_________________
Friends come and go, but enemies accumulate.

*
Avatar użytkownika

Posty: 5596
Dołączył(a): 24.04.2005
Offline
PostNapisane: 25 sty 2010, 15:40 
Cytuj  
Sorrki Scorpio ale widocznie opanowanie sterowania , strzelania , opanowania osłon , przekierowywania podsystemów , opanowania skilli bo + swoich cię troszkę przerosło ;) to nie tak jak w EVce że dasz orbit , fire i czeeeeeekasz ..... czeeeeeekasz.......czee..... takie mam wspomnienia z EVE i small pvp.

Jak to nie jest możliwe postawienie statku na głowie w stosunku do przeciwnika? O.O ja nie mam z tym problemów :)


_________________
Mam leniwe szare komórki.


Ostatnio edytowano 25 sty 2010, 15:41 przez Bloodleaf, łącznie edytowano 1 raz
***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 25 sty 2010, 15:41 
Cytuj  
Wlasnie o tym pisze Scorpio, to jest banalnie proste, a dla ciebie trudne i jak widze na tyle trudne by bylo warto dyskutowac na forum, a tak jak pisze wymieniasz rzeczy, ktore sa czescia mechaniki i mozna opanowac po paru godzinach grania.
To ze sa bledy i braki to wiemy, nie licz tez ze w dniu premiery to zniknie, napewno nie poprawia animacji postaci, za to jesli nie poprawia stabilnosci serwera i brak contentu to moze dla nich to oznaczac spore problemy bo jest to glowna rzecz jak mnie zniechecila na becie.

Manewrowosc statkow zmienia sie ze skilami i statkami, nie oczekuj ze to bedzie na poczatkowych lvl jak latasz zlomem, zapomnij tez o tym ze latasz kosmicznymi mysliwcami.


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."


Ostatnio edytowano 25 sty 2010, 15:43 przez Teo, łącznie edytowano 1 raz
*
Avatar użytkownika

Posty: 5596
Dołączył(a): 24.04.2005
Offline
PostNapisane: 25 sty 2010, 15:43 
Cytuj  
A propos w Marcu ma być jakiś BIG content patch.


_________________
Mam leniwe szare komórki.

*
Avatar użytkownika

Posty: 6418
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 25 sty 2010, 15:49 
Cytuj  
Zfrapsujcie chlopaki swoje walki, m'kay. Jak znajdę frpsa i przeczytam jak sie go obsluguje zrobię swojego frapsa ...

Nie, skille opanowałem i korzstam z nich, poprostu walka jest z silniejszym przeciwnikiem upierdliwie dluga i monotonna, zas strzelanie do min było tylko nudne :P

****
Avatar użytkownika

Posty: 1438
Dołączył(a): 23.03.2007
Offline
PostNapisane: 25 sty 2010, 15:51 
Cytuj  
BTW na ile walka w kosmosie jest podobna do tego co bylo widac w Starfleet Command?

******

Posty: 4017
Dołączył(a): 26.02.2005
Offline
PostNapisane: 25 sty 2010, 15:56 
Cytuj  
Sparth2 napisał(a):
BTW na ile walka w kosmosie jest podobna do tego co bylo widac w Starfleet Command?


dokładnie to samo, tylko że można jeszcze lecieć w góre/dół - tak to wszystko nawet z doughnut-shieldem dookoła statku - to samo


edit:

jedyne z czym miałem problem do tej pory w sto to Breen battleship +3, bo strzelał jakąś torpedą od której siadały wszystkie systemy na pokładzie włącznie z shieldem


_________________
Friends come and go, but enemies accumulate.

**

Posty: 335
Dołączył(a): 5.12.2009
Offline
PostNapisane: 25 sty 2010, 17:01 
Cytuj  
Scorpio napisał(a):
Zfrapsujcie chlopaki swoje walki, m'kay.


ok,
http://www.youtube.com/watch?v=xg1HE3Ri7a0
http://www.youtube.com/watch?v=EPybnTpezv0

Cytuj:
walka jest z silniejszym przeciwnikiem upierdliwie dluga i monotonna,


To idz rob questy z kumplem w party albo kilkoma :) To jest mmo a nie single player. 99% questow mozna robic solo (da sie, chociaz trwa to dlugo), albo w party (robi sie je blyskawicznie).
Questy PvE sa tak banalnie proste, ze zrezygnuje z nich w retailu i bede grac PvP Klingonami (tym bardziej, ze w STO mozna levelowac poprzez PvP, tak jak w Warhammerze).


_________________
Obrazek

*
Avatar użytkownika

Posty: 5596
Dołączył(a): 24.04.2005
Offline
PostNapisane: 25 sty 2010, 17:57 
Cytuj  
Questy sie scaluja zależnie od ilości ludzi w party , np ten sam q robiłem solo i był 1 battleship , jak robilismy go w 2 z kumplem były już 2 :)


_________________
Mam leniwe szare komórki.

**

Posty: 335
Dołączył(a): 5.12.2009
Offline
PostNapisane: 25 sty 2010, 18:21 
Cytuj  
Zgadza sie, ale i tak ten jeden battleship padnie 2 razy szybciej jak bedzie dostawal ogien z dwoch statkow niz z jednego. Najszybciej sie robi questy w pelnym party, fakt ze jest wiecej statkow do zabicia, ale schodza w mgnieniu oka.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 173 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.