mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 89 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5
Autor Wiadomość
*
Avatar użytkownika

Posty: 6496
Dołączył(a): 17.01.2005
Offline
PostNapisane: 14 lut 2010, 14:48 
 
Bloodleaf napisał(a):
Down again, dobrze że server jest w USA bo crytpic powiedział że tam mają większość klientów STO więc będą robić "naprawy" w godzinach dogodnych dla nich.


Auć, boli. To mam nadzieję, że europejskim graczom jakoś to zrekompensują.


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 10599
Dołączył(a): 26.02.2002
Offline
PostNapisane: 15 lut 2010, 22:29 
 
Jako, ze okazalo sie, ze w STO bany na kanale nie istnieja, a mute mozna sobie zdjac robiac leave i rejoin (chyba, ze kanal bedzie mial status Private, wtedy rejoin nie zadziala), temat uwazam za zamkniety. Jesli szykany i proby cenzurowania przez JLP wroca w jakiejkolwiek innej formie, temat wroci do łask.

X.

PS. A dla tych, ktorym nie podobaja sie wypowiedzi innych, udostepniono bardzo fajna opcje. Nazywa sie "ignore".


_________________
http://zaginiony.net

**

Posty: 335
Dołączył(a): 5.12.2009
Offline
PostNapisane: 19 lut 2010, 20:11 
 
ta a propo tej dyskusji i straszenia sadem przez JLP :)

http://www.pardon.pl/artykul/10759/moze ... wal_sad/10


_________________
Obrazek


Posty: 20
Dołączył(a): 5.09.2008
Offline
PostNapisane: 20 lut 2010, 17:00 
 
To bardzo ciekawe że ten wątek był zablokowany ale na życzenie McMastera, który lubuje się w dramach został odblokowany. Czyżby STO ci się znudził i wracasz do swojego ulubionego zajęcia czyli szargania opinii innym ludziom?
Apropos linków, wystarczy w google wpisać
Zarri / Huragan / Lilith /McMaster + Warcry + Twierdza + RoyalLegion
i wszystko staje się jasne.
Jak się okazuje jest wiele osób które albo chętnie obiły by gębe McMasterowi aka Zarrikowi aka multum innych nicków albo pozwali do sądu. Ciekawe dlaczego tak na ciebie się uwzięli.

Dzięki tolerowaniu takich ludzi mmorpg.pl ma taką a nie inną sławę.

Ciekawe czy bojownicy o wolność słowa Zarri i Xanth wykasują moją wypowiedź :)


_________________
http://www.startrekonline.org.pl - strona polskiej społeczności Star Trek Online
White-Red Armada
Polska flota w szeregach Federacji Zjednoczonych Planet

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 20 lut 2010, 17:31 
 
AxelFoley napisał(a):
To bardzo ciekawe że ten wątek był zablokowany ale na życzenie McMastera, który lubuje się w dramach został odblokowany. Czyżby STO ci się znudził i wracasz do swojego ulubionego zajęcia czyli szargania opinii innym ludziom?
Apropos linków, wystarczy w google wpisać
Zarri / Huragan / Lilith /McMaster + Warcry + Twierdza + RoyalLegion
i wszystko staje się jasne.
Jak się okazuje jest wiele osób które albo chętnie obiły by gębe McMasterowi aka Zarrikowi aka multum innych nicków albo pozwali do sądu. Ciekawe dlaczego tak na ciebie się uwzięli.

Dzięki tolerowaniu takich ludzi mmorpg.pl ma taką a nie inną sławę.

Ciekawe czy bojownicy o wolność słowa Zarri i Xanth wykasują moją wypowiedź :)


Chcesz dolaczyc do grupy pokrzywdzonych przez Zarriego ? :)
Faktycznie szacowne grono bo jest tam orleoczko i zerg, ale na takie cos trzeba sobie zasluzyc np wklejaniem skreenow z wlaczonymi cheatami lub straszenie ludzi na forach sadem.
Tobie jeszcze daleko do tego ale jak ci te rybki odbija bardziej to kto wie ?


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

*

Posty: 154
Dołączył(a): 17.09.2009
Offline
PostNapisane: 20 lut 2010, 17:35 
 
Huragan aka Zarri ma pełną władze na tyn forum, może kasować posty każdego i robić co mu się podoba, generalnie to każdy go tu lubi i słucha jego wytycznych. Naprawdę tak uważasz ? Jeśli tak to jesteś większym Failem niż myślałem.
ps. nie, nie jestem Altem Zarriego :)
ps2. Embe, nie masz w co grać, że siedzisz 24 na dobę na forum ?

**

Posty: 335
Dołączył(a): 5.12.2009
Offline
PostNapisane: 20 lut 2010, 17:47 
 
AxelFoley napisał(a):
Ciekawe dlaczego tak na ciebie się uwzięli.


Widzisz Anza, widocznie niektore gry powoduje u ludzi agresje jak Tibia i walenie taboretem matki :)
Ty tez chcesz mnie pobic z powodu gry komputerowej ?:) LUL


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 10599
Dołączył(a): 26.02.2002
Offline
PostNapisane: 20 lut 2010, 19:18 
 
AxelFoley napisał(a):
Ciekawe czy bojownicy o wolność słowa Zarri i Xanth wykasują moją wypowiedź :)

Ja, w przeciwienstwie do ciebie, nie usuwam niewygodnych slow z forum, ktorym moderuje. Nie mam takich jak ty zapędow cenzorskich. Tak samo, jak nie rozdzielam banow za slowa prawdy (tak jak ty to robisz).

A Zarri nie jest tu moderatorem (i nie bedzie).

X.

PS. Temat odblokowal Enhu, pewnie mial w tym jakis powod (i napewno nie bylo to żądanie czy prosba Zarriego).


_________________
http://zaginiony.net

******

Posty: 4017
Dołączył(a): 26.02.2005
Offline
PostNapisane: 20 lut 2010, 20:33 
 
Xanth napisał(a):
PS. Temat odblokowal Enhu, pewnie mial w tym jakis powod (i napewno nie bylo to żądanie czy prosba Zarriego).


Patrz, ja myślałem, że to Ty ten temat odblokowałeś, nie tak dawno temu nawet zastanawiałem się po co :o

tak czy siak zamknijmy go już może i najlepiej nie wracajmy do niego


drama dramą a życie toczy się dalej


_________________
Friends come and go, but enemies accumulate.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 89 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.