mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 89 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5  Następna strona
Autor Wiadomość
**
Avatar użytkownika

Posty: 427
Dołączył(a): 4.03.2004
Offline
PostNapisane: 9 lut 2010, 20:59 
 
Była pierwsza drama.

Człowiek, który założył polski kanał na czacie, uznał, iż kanał jest jego i wprowadzi rządy twardą ręką. Coś jakby proklamował się szefem wszystkich szefów. Ale, nie wyprzedzajmy faktów. Wszystko zaczęło się od tego, że zdaje się mi, ktoś z warcry pozwolił sobie, jak to warcry, wiadomo, kur*y, pijacy i złodzieje, pozwolił sobie nie pytając miłosiernie nam panującego. Powtórzę! Nie pytając się! Pozwolił sobie wydalić jakieś nieprzemyślane wymioty werbalne(c) (czyt. rekrutował). JNP (Jaśnie Nam Panujący) niemal krzycząc, caps lock sam się prosił, z trudem ukrywając emocje, zdecydował, że na tym kanale nie rekrutujemy. Amen.


_________________
__________________________
putting the 'F' back in freedom

neocron - ao - coh - cov - aa - ddo - pe - eq2 - gw - hgl - rfo - vo - swg - ps - tr - mxo - fom - fe - ga - eve - vg - lotro - aoc - war - aion - star trek - perpetum - gw2 - wot - skyforge

***
Avatar użytkownika

Posty: 10599
Dołączył(a): 26.02.2002
Offline
PostNapisane: 9 lut 2010, 21:11 
 
To widac, ze nie tylko ja mu powiedzialem co sadze o jego zapedach. Pierwszego dnia retaila juz byla drama, a moja opinie o jego zapedach dyktatorskich koles potraktowal jako hehe zaburzanie porzadku. Widac jakas mloda, niedoceniona i sfrustrowana chlopaczyna, niech sobie rzadzi, za chwile bedzie mial pusty kanal ;)

X.

PS. Koles zalozyl strone i forum startrekonline.org.pl i chyba uznal, ze jest prekursorem STO w Polsce, wiec nalezy mu sie wladza hehe
PS2. Pozatym, jak mozna bylo zrobic sobie nick JLP (inicjaly Picarda)? :wtf:
Koles chyba jest naprawde bardzo mlody...


_________________
http://zaginiony.net

**

Posty: 335
Dołączył(a): 5.12.2009
Offline
PostNapisane: 9 lut 2010, 21:43 
 
Constantin napisał(a):
jak to warcry, wiadomo, kur*y, pijacy i złodzieje,


No coz, Klingoni :) Nie bedzie jakis Federata nam rozkazywal :P

edit: mi juz JLP dam mute na #polska :)


_________________
Obrazek


Ostatnio edytowano 9 lut 2010, 21:55 przez McMaster, łącznie edytowano 1 raz
******

Posty: 4017
Dołączył(a): 26.02.2005
Offline
PostNapisane: 9 lut 2010, 21:55 
 
ach ten kochany syndrom wielkości, może w przyszłości zostanie nawet prezydentem jak nasz obecny kochany prezio :wink:

a ja mam pytanie z innej paczki - bezpiecznie jest wpisać retail keya? bo czytałem na forum że są jakieś problemy ale nie zagłębiałem się w szczegóły a wątek gdzieś wcieło pod naporem nowych postów


_________________
Friends come and go, but enemies accumulate.

***
Avatar użytkownika

Posty: 10599
Dołączył(a): 26.02.2002
Offline
PostNapisane: 9 lut 2010, 22:02 
 
McMaster napisał(a):
edit: mi juz JLP dam mute na #polska :)

Nie tylko tobie. Jakis kurde emo kid albo co... ile on ma, 12 lat?

Enhu napisał(a):
a ja mam pytanie z innej paczki - bezpiecznie jest wpisać retail keya?

Mi poszlo bez problemu (w sensie, wywalalo bledy, ale rejestrowalem 2 lutego) :)

X.


_________________
http://zaginiony.net

***

Posty: 522
Dołączył(a): 28.02.2004
Offline
PostNapisane: 9 lut 2010, 23:31 
 
Poważnie, z tym JLP jest coś nie tak.. mute dostałem 10 min po wejściu na kanał :P

Może któryś z tutejszych moderatorów chciałby zostać modem Polskiego kanału ingame?

******

Posty: 4017
Dołączył(a): 26.02.2005
Offline
PostNapisane: 9 lut 2010, 23:35 
 
ja dostalem szybciej :]

mi to zajeło niecałą minutę


_________________
Friends come and go, but enemies accumulate.

*
Avatar użytkownika

Posty: 6418
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 10 lut 2010, 09:20 
 
To może niech ktoś założy kanał Federacja_PL albo coś ... tylko ktoś normalny pls ... kanał bez moderacji proszę ...

******

Posty: 4017
Dołączył(a): 26.02.2005
Offline
PostNapisane: 10 lut 2010, 11:09 
 
Scorpio napisał(a):
To może niech ktoś założy kanał Federacja_PL albo coś ... tylko ktoś normalny pls ... kanał bez moderacji proszę ...



to ja w takim razie zapraszam na świeżo zmontowany kanał PolskaFlota

minimalna moderacja anty-spamerowa i to w sumie było by na tyle bo nie planuje przesiadywać cały czas na nim :wink:


_________________
Friends come and go, but enemies accumulate.

**

Posty: 393
Dołączył(a): 3.01.2007
Offline
PostNapisane: 10 lut 2010, 11:44 
 
Niestety i tak bedzie wiekszosc na kanale POLSKA bo to pierwsze co przychodzi na mysl.

Trzeba bylo zrobic kanal #POLAND,#PL,#POLISH

*
Avatar użytkownika

Posty: 6418
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 10 lut 2010, 11:46 
 
Takie też mozna założyć, i dać tam msg of day z infem że kanał PolskaFlota to oficjalny.

******

Posty: 4017
Dołączył(a): 26.02.2005
Offline
PostNapisane: 10 lut 2010, 12:07 
 
GumisPLL napisał(a):
Trzeba bylo zrobic kanal #POLAND,#PL,#POLISH


przykra rzecz jest taka, że wszystkie te kanały są już zajęte i administrowane przez właściciela 'polska'


_________________
Friends come and go, but enemies accumulate.

*
Avatar użytkownika

Posty: 6418
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 10 lut 2010, 12:12 
 
O mamo, a moze by ticket wysłac do gm-a żeby mu zabrał te kanały ?

**

Posty: 393
Dołączył(a): 3.01.2007
Offline
PostNapisane: 10 lut 2010, 12:13 
 
cwany lis

*
Avatar użytkownika

Posty: 6418
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 10 lut 2010, 12:24 
 
Nie no, jak już ktos robi taki kanał to powinien zdawać sobie sprawę że to jest kanał - "bez moderacji" i "wspolny" a nie ... no czego jak czego ale takiego mastera to jakoś nie strawie. Odbiło mu coś ... czy co ?
Jedyne miejsce gdzie polacy federacja i klingoni mogli sobie pospamowac torche ... ehh, i zawsze można było się zapytac o coś ... jakas paranoja ...

moze napiszemy petycję do supportu zeby dali moderację 2-3 graczom, ale kanał żeby utwożono "od gornie". Moderacja ovcors tylko żeby boty wyciszyć.

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 10 lut 2010, 12:54 
 
Petycja jest napisana ale trzeba ich wiecej bo jesli support bedzie zmienial takie rzeczy dla jednej osoby to moze byc niezly burdel.
Takie kanaly powinny byc wbudowane w gre i bez moderacji, kazda nacja poprostu ma i juz, jesli trafia sie jakis zjeb co sobie spamuje to tak samo mozna go raportowac i po klopocie.
AxelFoley/JLP jak widac podchodzi do tej gry bardzo powaznie, nie ma go co za to winic ale ma swoja flote i strone, wiec nie wiem dlaczego jeszcze chce zrobic z kanalu #polska swoj chat.


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

*
Avatar użytkownika

Posty: 6418
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 10 lut 2010, 13:18 
 
Wklej treść petycji, wszyscy chętnie - np ja - skopiują i wyślą do supportu.

**

Posty: 335
Dołączył(a): 5.12.2009
Offline
PostNapisane: 10 lut 2010, 15:54 
 
Enhu napisał(a):
to ja w takim razie zapraszam na świeżo zmontowany kanał PolskaFlota


#PolskaFlota - juz jestem tam :)


_________________
Obrazek

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2382
Dołączył(a): 2.12.2001
Offline
PostNapisane: 10 lut 2010, 19:25 
 
Widzialem dzisiaj tego goscia jak zaaplikowal komus mute, a potem marudzil, ze nikt nie chce na kanale rozmawiac. Ja tam sie nie oddzywam jak nie musze, reszta pewnie juz dawno ma bana, to mogl byc powod tego, ze nikt nic nie mowi...


_________________
Obrazek

**

Posty: 335
Dołączył(a): 5.12.2009
Offline
PostNapisane: 10 lut 2010, 19:54 
 
Perrin napisał(a):
Widzialem dzisiaj tego goscia jak zaaplikowal komus mute, a potem marudzil, ze nikt nie chce na kanale rozmawiac. Ja tam sie nie oddzywam jak nie musze, reszta pewnie juz dawno ma bana, to mogl byc powod tego, ze nikt nic nie mowi...


zmutowal juz wiekszosc aktywnych osob, wiec teraz nikt nie bedzie juz tam pisal:)


_________________
Obrazek

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 89 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.