mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 30 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona
Autor Wiadomość
**
Avatar użytkownika

Posty: 9587
Dołączył(a): 9.02.2004
Offline
PostNapisane: 15 lut 2004, 07:45 
Cytuj  
Otoz poszukje osoby ktora zalzyla by ze mna konto na spole.Tzn muj stary nie poda numeru swojej karty kredytowej a 117 zl cztery miesiace jest forma kuszaca tylko ze nie mam pewnosci czy nie wypadnie jakis wydatek.Poszukuje osoby ktora gra w dr lub tez nie i ona placila by za mnie karta a kase przysylal bym jej poczta(rownowartosc miesiecznego abonamntu).Cyba ze ktos gra juz w DR i wtedy ta sama metododa.Wiem ze pmysl jest dosc dziwny ale co ja mam na to poradzic.Prosze o pilny kontakt ze mna.

**
Avatar użytkownika

Posty: 9369
Dołączył(a): 18.07.2002
Offline
PostNapisane: 15 lut 2004, 11:35 
Cytuj  
A nie latwiej zalozyc konto w inteligo?
Zjamie ci to tydzien a bedziesz pogl przelewac kase na swoje konto zamiast na cudze.
I nie musisz miec 18 lat.

**
Avatar użytkownika

Posty: 9587
Dołączył(a): 9.02.2004
Offline
PostNapisane: 15 lut 2004, 13:12 
Cytuj  
Mozna prosic o wiecej szczegolow.tzn w czy mialo by mi to pomoc i stronke na ktorej to konto moge zalozyc.Bylbym bradzo wdzieczny.

**
Avatar użytkownika

Posty: 9369
Dołączył(a): 18.07.2002
Offline
PostNapisane: 15 lut 2004, 13:23 
Cytuj  
Wpisz sobie inteligo w google i sie dowiesz adres strony.
A pomoc by ci to mialo w tym ze bedziesz mial wlasna karte do placenia w necie.


_________________
Choices always were a problem for you
What you need is someone strong to guide you
Deaf and blind and dumb and born to follow
What you need is someone strong to guide you...
Like me

**
Avatar użytkownika

Posty: 9587
Dołączył(a): 9.02.2004
Offline
PostNapisane: 15 lut 2004, 13:27 
Cytuj  
Znalazlem jzu adres i chyba zaloze konto.Stary nic nie ebdzie mial do powiedzenia bo nie am debety(chyba ze o to poprosze).Jeszcze tylko 1 pytanie.Czy karta Inteligo Visa Electron bede mogl placic w Dragon Raja??

******
Avatar użytkownika

Posty: 4849
Dołączył(a): 5.02.2004
Offline
PostNapisane: 15 lut 2004, 14:07 
Cytuj  
Jak narazie inteligo dziala prawie na wszystkie mmorpg co do abonamentu i kupna.

P.S. Rozmowa jest nagrywana, wiec prosze teraz przeliterowac Imie, nazwisko, adres, pesel, numer seryjny dowodu....Jak to mnie wkurzalo z tym jak z inteligo zawdzonil i jeszcze kazal mi 2 razy powtorzyc numer seryjny dowodu grrrr

**
Avatar użytkownika

Posty: 9587
Dołączył(a): 9.02.2004
Offline
PostNapisane: 15 lut 2004, 15:45 
Cytuj  
Ale do gory napisal ze nie trzeba meic 18 lat.A jak ty mowisz ze pesel i nr dowodu osobistego ,to o ile mnie pamiec nie myli dowod posiada osoba ktora ukonczyla 18 rok zycia.O co chodzilo tobie z tymi telefonami.I ile chca zeby im placic za prowadzenie rachunku.Czy istnieje mozliwosc ze jak podam w Dr im nuemr karty to mi debetu narobia.Ponoc w Inteligo to niemozliwe.

******
Avatar użytkownika

Posty: 4849
Dołączył(a): 5.02.2004
Offline
PostNapisane: 15 lut 2004, 16:18 
Cytuj  
Ajjj spokojnie pewnie ze mozesz zalozyc konto tylko ze to co ja opisalem to jest w przypadku osoby pelnoletniej. W tym przypdaku chyba musisz podac numer paszportu (legitymacja szkolna czy sieciowka nie wchodzi w gre wogle) i chyba swoj pesel ktory masz w dowodzie rodzicow albo dostaniesz go w urzedzie miasta/gminy po zaplaceniu paru zlotych i okazaniu jakiegos dowodu tozsamopsci (tzw. potwierdzenie zameldowania). Potem w dalszej czesci rejestracji internetowej jest opcja dla obcokrajowcow i niepelnoletnich czyli mowa o tobie i w takim razie klikajac pokazuja sie dodatkowe wymagania cos w rodzaju pisemnej zgody twoich rodzicow czy jakos tak niejestem pewien. Tak czy inaczej mozesz otworzyc konto i dostac karte.

*

Posty: 6460
Dołączył(a): 14.07.2002
Offline
PostNapisane: 15 lut 2004, 17:13 
Cytuj  
afair pesel jest w ksiazeczce zdrowia

**
Avatar użytkownika

Posty: 9587
Dołączył(a): 9.02.2004
Offline
PostNapisane: 15 lut 2004, 17:35 
Cytuj  
Tylko ze ja niemam paszportu:(.A pole z paszportem lub nr dowodu osobistego sa wymagane.Moze stary mi poda swoj nr dowodu.A jesli nie to co mam zrobic??.

**
Avatar użytkownika

Posty: 9587
Dołączył(a): 9.02.2004
Offline
PostNapisane: 15 lut 2004, 17:42 
Cytuj  
Na ich stronce pisza ze moi starzy musza wypelnic formularz ze sie zgadzaja.Oraz musze posiadac paszport(nie mam:/) lub tymczasowy dowod osoisty.Jak go zalatwic??

**
Avatar użytkownika

Posty: 9369
Dołączył(a): 18.07.2002
Offline
PostNapisane: 15 lut 2004, 17:51 
Cytuj  
Niech twoj stary zalozy konto. Jak nie masz paszportu? wtf.

*

Posty: 6460
Dołączył(a): 14.07.2002
Offline
PostNapisane: 15 lut 2004, 18:00 
Cytuj  
Poprostu nie ma, niektorzy nie jezdza za granice, ja tez nie mam.


_________________
Z racji swojej niestabilności emocjonalnej oraz rujnowania rozrywki innym na zawsze opuściłem to zacne forum z resztkami nasienia Oyci3C'a na okrężnicy po głębokim bansticku. :'(

******
Avatar użytkownika

Posty: 4849
Dołączył(a): 5.02.2004
Offline
PostNapisane: 15 lut 2004, 18:15 
Cytuj  
No tak niektorzy nie maja paszportu z roznych powodow ,no ale w przedziale 13-18lat paszport bardzo ulatwia zycie w niektorych waznych sprawach dlatego tez sie troche dziwie. No to chlopie jak niemasz ani tymczasowego dowodu ani paszportu to nie masz wyjscia musisz se paszport wyrobic, no chyba ze masz jak dojechac do ich placowki i na miejscu wszystko zalatwic z rodzicami.

**
Avatar użytkownika

Posty: 9587
Dołączył(a): 9.02.2004
Offline
PostNapisane: 16 lut 2004, 07:28 
Cytuj  
Chyba jednak to konto zaloze na starego.Bo nie bede mial zadnych problemow.Tyle ze stary powiedzial ze zalozy mi jak pokaze mu ze potrafei oszczedac:D.No to oszzedzam.Zyccie mi powodzenia.

**
Avatar użytkownika

Posty: 9587
Dołączył(a): 9.02.2004
Offline
PostNapisane: 16 lut 2004, 07:30 
Cytuj  
A wy gracie wogule w DR??Tak sie tylko pytam.

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 16 lut 2004, 07:49 
Cytuj  
Nie sądzę, żeby ktoś tu płacił za Dragon Raja.

***
Avatar użytkownika

Posty: 966
Dołączył(a): 22.11.2001
Offline
PostNapisane: 16 lut 2004, 08:21 
Cytuj  
Dokladnie...

1. To jest dzial o free MMORPG, wiec skoro placisz, to znaczy ze to nie tu :razz:
2. Jest naprawde przynajmniej 20 innych tytulow, wgniatajacych DR w ziemie samym smiechem publicznosci, za ktore trzeba placic, wiec nie rozumiem czemu ktos by wolal za DR placic :grin:
3. Nie, nie przekonuj mnie. Nie masz szans :razz:


_________________
Obrazek

**
Avatar użytkownika

Posty: 9587
Dołączył(a): 9.02.2004
Offline
PostNapisane: 16 lut 2004, 08:29 
Cytuj  
Ok no to wymien mi te tytuly???Jak dla mnie nie spotkalem jeszcze gry o lepszej grywalnsoci niz ta w DR.Z checia bym se pogral no w DAoC , ale abonamnt jest o wiele wyzszy( z tego co wiem) sam gre tez trzeba kupic(odpada) .Poza tym Grafika w Dr mnie urzekla.Przyjemnie mi sie po prostu gra.Jednak jesli wymienisz gre z tak samo rozbudowanym systemem skili , czarow ,ekwipunku ,do tego jeszcze co najmnije 4 kaly posatci to moze sie skusze jednak abonamnt nie moze przekraczac 10$.Nie mam wcale zamiaru ciebie przekonywac bo po co .Ty lubisz inne gry i jak lubie inne.Czekam na twoje propozycje.Darmowe morpg odpadaja bogralme juz chyba we wszytskie jakie sa na tej stronce wymienione i zadna jak dla mnie nie okazal sie lepsza od DR.

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 16 lut 2004, 08:39 
Cytuj  
Hmmm... któryś z płatnych mmorpg ma mniej niż 4 klasy? FFXI - profesji około 15, ras - 8, skilli - około 50, ekwipunek, czary - kilka tysięcy różnych itemów; Anarchy Online - profesji około 12, ras - 5, skilli około - 70, ekwipunek, czary - kilkadziesiąt tysięcy najróżniejszych itemów - itd. itp.

W AO np. bardzo ciężko znależć drugą postać ubraną identycznie.

Uwierz mi lepiej płacić 13-15USD za zajebistą grę, niż 10USD za zdupcony tytuł.

Ostateczny argument: grając w prawdziwe mmorpg jak Ci się już kompletnie znudzi możesz opchnąć konto na ebay-u, a czasami jest to kilkaset USD.

<font size=-1>[ Ta wiadomość została zmieniona przez: Mark24 dnia 2004-02-16 08:41 ]</font>

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 30 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.