mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 22 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona
Autor Wiadomość
*
Avatar użytkownika

Posty: 66
Dołączył(a): 17.11.2003
Offline
PostNapisane: 21 maja 2004, 15:53 
Cytuj  
Ściągnąłem Ultime Online:Lord Blackthorn's Revenge i potrzebuje pomocy i wskazówek odnośnie darmowych shardów. Potrzebuje pare linków do waszym zdaniem najlepszych darmowych szardów interesują mnie z małymi lagami. Czy na każdym szardzie mogę sobie pograć z tą wersją ultimy? Jeśli nie to proszę podajcie szardy do tej wersji. Jeśli macie jakieś wskazówki, porady dla kogoś zielonego jak ja to chętnie ich wysłucham.

Z góry dziękuje wszystkim ludziom, którzy poświęcili swój czas żeby mi pomóc.

Jeśli ktoś chce ściągnąć tą wersję ultimy to ja mogę pomóc.


<font size=-1>[ Ta wiadomość została zmieniona przez: Konfi dnia 2004-05-22 12:35 ]</font>

**

Posty: 322
Dołączył(a): 19.12.2001
Offline
PostNapisane: 21 maja 2004, 16:04 
Cytuj  
FORUM:
Ultima Online
Dyskusje na temat UO (OSI)

***

Posty: 716
Dołączył(a): 28.08.2002
Offline
PostNapisane: 21 maja 2004, 16:36 
Cytuj  
Wiesz jakie jest najleprze wyjscie z ta twoja kopia? Zaplacic 9.95$ i grac jak czlowiek.

Pozatym jak bel powiedzial, To nie te forum.


_________________
Give a man a fish and you will feed him for a day,
Teach a man to fish and you will feed him for a lifetime.

*
Avatar użytkownika

Posty: 66
Dołączył(a): 17.11.2003
Offline
PostNapisane: 21 maja 2004, 16:46 
Cytuj  
Wiem że to nie jest właściwe forum ale jeśli znacie jakieś darmowe szardy do tej wersji to dajcie linki gadanine typu zapłać za inną wersję zrób to zrób tamto wcale mi nie pomaga.

****

Posty: 1042
Dołączył(a): 27.11.2001
Offline
PostNapisane: 21 maja 2004, 16:52 
Cytuj  
Cytuj:
Wiem że to nie jest właściwe forum.




Ehhh no i niech mi ktos powie czy on jest normalny?

Skoro ciolku rozumiesz to idz stad do wlasciwego :/


_________________
"I forgot that I might see,
So many beautful things.
I forgot that I might need,
to find out what life could bring."

*
Avatar użytkownika

Posty: 66
Dołączył(a): 17.11.2003
Offline
PostNapisane: 21 maja 2004, 16:58 
Cytuj  
Pier,,l się revange jak nie chcesz pomóc to się zamknij jak bym cie spotkał w realu to bym ci ryj rozp,,,dolił bo nienawidze takich ograniczonych śmieci jak ty!

****

Posty: 1042
Dołączył(a): 27.11.2001
Offline
PostNapisane: 21 maja 2004, 17:00 
Cytuj  
Tak?
Przyjedz do Wroclawia to z checia to obejrze...

Ehhh widze, ze wyobrazni w przeciwienstwie do inteligencji to ci nie brakuje.


_________________
"I forgot that I might see,
So many beautful things.
I forgot that I might need,
to find out what life could bring."

**

Posty: 437
Dołączył(a): 13.03.2004
Offline
PostNapisane: 21 maja 2004, 17:23 
Cytuj  
sciągnij sobie UO: AGE OF SHADOW (chyba-pisze z głowy:p ) to jest nowsza wersja i pod to jest mnóstwo freeshardów :grin:
pozdrawiam

*
Avatar użytkownika

Posty: 66
Dołączył(a): 17.11.2003
Offline
PostNapisane: 21 maja 2004, 17:48 
Cytuj  
Dzięki Adar zobaczę czy jest gdzieś do ściągnięcia. Ale jeśli ktoś zna free shard ultimy Online: Lord Blackthorn's Revenge był bym bardzo wdzięczny za podanie mi adresu.

**
Avatar użytkownika

Posty: 9367
Dołączył(a): 18.07.2002
Offline
PostNapisane: 21 maja 2004, 19:05 
Cytuj  
konfi ale ty jestes tepy...


_________________
Choices always were a problem for you
What you need is someone strong to guide you
Deaf and blind and dumb and born to follow
What you need is someone strong to guide you...
Like me

****

Posty: 1042
Dołączył(a): 27.11.2001
Offline
PostNapisane: 21 maja 2004, 19:08 
Cytuj  
Aenima ehhh :sad: wlasnie sie znalazles na czarnej liscie :sad: Moze polaczmy swoje sily w tedy nas nie dopadnie i nie pobije :/


_________________
"I forgot that I might see,
So many beautful things.
I forgot that I might need,
to find out what life could bring."

******
Avatar użytkownika

Posty: 4849
Dołączył(a): 5.02.2004
Offline
PostNapisane: 22 maja 2004, 04:37 
Cytuj  
A ja bym poprosil Admina forum o IP tego kolesia bedac na miejscu graczy UO i niedopuszczenie go do grania taki Troll grajacy w UO jest pewnie niepozadany why? zostala garstka ludzi grajacych i to ponoc dobrych i wporzadku (nigdy niemailem okazji grac dluzej w UO wiec nieznam sytuacji)w UO na polskich shardach i nikomu nie potrzeba kogos kto by im ryj obil a inaczej osoby zanizajacej poziom ludzi grajacych w UO.

btw.Najwiekszy offence jaki w zyciu widzialem, tylko czlowiek slaby daje sie tak sprowokowac z taka reakcja.

****

Posty: 1401
Dołączył(a): 22.12.2001
Offline
PostNapisane: 22 maja 2004, 08:57 
Cytuj  
Cytuj:
2004-05-21 17:58, Konfi napisał:
Pier,,l się revange jak nie chcesz pomóc to się zamknij jak bym cie spotkał w realu to bym ci ryj rozp,,,dolił bo nienawidze takich ograniczonych śmieci jak ty!

zadajesz pytanie które padło na forum dziesiątki razy. Pytasz o piractwo na forum do tego nieprzeznaczonym i jeszcze śmiesz obrażać kogoś kto ma całkowitą rację? Jesteś żałosny, takich jak ty powinno się odstrzelić.


Posty: 40
Dołączył(a): 19.05.2004
Offline
PostNapisane: 22 maja 2004, 09:13 
Cytuj  
moze nietyle odstrzelic co nauczyc kultury i wychowac odpoczatku... czlowieku zanim zadasz pytanie pomysl dwa razy a najlepiej to przeczytaj forum... kurna to jest żenada..pozdro wszystkim :razz:

pieszczoch ale widzisz jest pewna drobna niezgodnosc jesli chodzi o te freeshardy... ja bym bardzo chetnie pogral w platne UO czy cokolwiek bo z grania czerpie przyjemnosc... ale nie mam stalego zrodla utrzymania starzy mi na to kasy niedadza... to wlasnie dla takich ludzi jak ja sa freeshardy ale jezeli koles ma z czego oplacic i szuka freesharda to juz jest dla mnie wredne hamstwo...
_________________
"Człowiek uczy się mówić bardzo szybko,
Milczeć uczy się całe życie..."

<font size=-1>[ Ta wiadomość została zmieniona przez: HaNaK dnia 2004-05-22 10:17 ]</font>

**
Avatar użytkownika

Posty: 9367
Dołączył(a): 18.07.2002
Offline
PostNapisane: 22 maja 2004, 09:25 
Cytuj  
ale nie mam stalego zrodla utrzymania starzy mi na to kasy niedadza...
typowa wymowka pirata i freeshardowca.
Napisz jeszcze ze ci klimat na osi nie odpowiada i bedzie gut.


_________________
Choices always were a problem for you
What you need is someone strong to guide you
Deaf and blind and dumb and born to follow
What you need is someone strong to guide you...
Like me

***

Posty: 756
Dołączył(a): 9.10.2003
Offline
PostNapisane: 22 maja 2004, 10:12 
Cytuj  
Cytuj:
2004-05-22 10:13, HaNaK napisał:
pieszczoch ale widzisz jest pewna drobna niezgodnosc jesli chodzi o te freeshardy... ja bym bardzo chetnie pogral w platne UO czy cokolwiek bo z grania czerpie przyjemnosc... ale nie mam stalego zrodla utrzymania starzy mi na to kasy niedadza... to wlasnie dla takich ludzi jak ja sa freeshardy ale jezeli koles ma z czego oplacic i szuka freesharda to juz jest dla mnie wredne hamstwo...


No offense, ale abonament miesięczny jest integralną częścią każdego poważnego MMORPG`a. Jeżeli nie masz kasy to trudno, ta zabawa nie jest dla ciebie. To co napisałeś w zadnym stopniu nie usprawiedliwia piractwa.

Między innymi właśnie abonament sprawia, że na oficjalnych serwerach rzadziej spotyka się takie "kwiatki" jak na tym forum.

*
Avatar użytkownika

Posty: 66
Dołączył(a): 17.11.2003
Offline
PostNapisane: 22 maja 2004, 11:03 
Cytuj  
Na szczęście obeszło się bez niczyjej pomocy właśnie gram sobie w tą ultime znalazłem fajny shard lagów praktycznie nie ma. Jeśli ktoś chce pograć sobie w Ultimę za darmo to mogę pomóc i nie obchodzi mnie czy masz kasę żeby płacić je,,ny abonament czy nie ja i tak ci pomogę. GIERA JEST ŚWIETNA !!! Piszcie prywatne wiadomości, bo się świętoszki oburzą ci, co pewnie nigdy w &#8222;piracką&#8221; grę nie grali albo wszystkie płytki moją oryginalne a piractwem to się brzydzą albo wiedzą a nie powiedzą. POZDRAWIAM WSZYSTKICH.

***

Posty: 756
Dołączył(a): 9.10.2003
Offline
PostNapisane: 22 maja 2004, 12:02 
Cytuj  
Cytuj:
2004-05-22 12:03, Konfi napisał:
Na szczęście obeszło się bez niczyjej pomocy właśnie gram sobie w tą ultime znalazłem fajny shard lagów praktycznie nie ma. Jeśli ktoś chce pograć sobie w Ultimę za darmo to mogę pomóc i nie obchodzi mnie czy masz kasę żeby płacić je,,ny abonament czy nie ja i tak ci pomogę. GIERA JEST ŚWIETNA !!! Piszcie prywatne wiadomości, bo się świętoszki oburzą ci, co pewnie nigdy w &#8222;piracką&#8221; grę nie grali albo wszystkie płytki moją oryginalne a piractwem to się brzydzą albo wiedzą a nie powiedzą. POZDRAWIAM WSZYSTKICH.


Moje najszczersze wyrazy współczucia.


Posty: 40
Dołączył(a): 19.05.2004
Offline
PostNapisane: 22 maja 2004, 12:30 
Cytuj  
Cytuj:
2004-05-22 11:12, Nukh napisał:

No offense, ale abonament miesięczny jest integralną częścią każdego poważnego MMORPG`a. Jeżeli nie masz kasy to trudno, ta zabawa nie jest dla ciebie. To co napisałeś w zadnym stopniu nie usprawiedliwia piractwa.



Nie chcialem usprawiedliwiac piractwa tylko powiedziec dlaczego az tak sie rozwija...a to ze nie mam kasy i ze trudno to wiem ale jak tylko do roboty pojde to jasne ze bede katowal w platne gry bo jest to wtedy oplacalne a na dzien dzisiejszy no coz...pozostaja beznadziejne, bezsensowne darmowe mmorpg typu Mu Online...pozdro :razz:


_________________
"Człowiek uczy się mówić bardzo szybko,
Milczeć uczy się całe życie..."

****

Posty: 1042
Dołączył(a): 27.11.2001
Offline
PostNapisane: 22 maja 2004, 16:20 
Cytuj  
Ehhh Aeroth zeby przynajmniej dotrzymywal slowa :/ Wpisal sobie boX w zainteresowania i mysli ze kazy bedzie trzasl portkami :/


_________________
"I forgot that I might see,
So many beautful things.
I forgot that I might need,
to find out what life could bring."

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 22 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.