mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 15 ] 
Autor Wiadomość
*****
Avatar użytkownika

Posty: 2387
Dołączył(a): 18.11.2001
Offline
PostNapisane: 22 lis 2001, 13:07 
Cytuj  
Witam, jestem newbie przez duze N w swiecie UO, zakupilem orgynial UO i niestety nie moge skorzystac z darmowego miecha na servach osi. Gdyz mam problem z kodem, gdzie on sie znajduje na pudelku? wpisywalem wszystko, w roznych kolejnosciach to co na pudelku, w pudelku i na plycie :smile: no i nic.
Najbardziej mnie drazni ta naklejka w pudelku "xxx serial number is" czy to xx to ten numer? czy ten kod ponad kodem paskowym z tylu pudelka? Zreszta oby dwa i tak nie dzialaja :sad:
pls hlp - z gory thx

****

Posty: 1059
Dołączył(a): 12.11.2001
Offline
PostNapisane: 22 lis 2001, 13:17 
Cytuj  
jezeli kupiles uo3d to kod jest na wewnetrznej stronie pudelka.
nie zapomnij wpisac mojego emaila [email protected] jako osoby, ktora polecila ci UO :smile:)))
kod wprowadzasz na stronie do rejestrowania sie.
jezeli masz z tym klopoty, podaj mi numer, a ja cie zarejestruje. wiem to wymaga pewnej dozy zaufania, ale mysle, ze wiele osob moze za mnie zaswiadczyc.

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2387
Dołączył(a): 18.11.2001
Offline
PostNapisane: 22 lis 2001, 13:26 
Cytuj  
Ehh w pudelku znajduje sie naklejka z tym "xxx serial number is" (gdzie xxx to tajemniczy zestaw literek i cyferek znany tylko mi;)) i dwa wybite fabrycznie numery na zgieciu pudelka zaczynajace sie: pierwszy US PAT No XXXXXXX a drugi EP No XXXXXX
Niestety rzaden z tych 3 numerow nie dziala... jak nic innego mi nie pozostanie to ci wysle wszystko, no bo po co mi to skoro i tak nie bede mogl zagrac.. ehh :sad:

**

Posty: 7310
Dołączył(a): 8.11.2001
Offline
PostNapisane: 22 lis 2001, 14:25 
Cytuj  
moze poprostu pomililes przy wpisywaniu W z VV albo cos innego.. przeslij numerek do tolla np. - jesli numerek jest dobry to zalozy ci konto i wszystko bedzie dzialac

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2387
Dołączył(a): 18.11.2001
Offline
PostNapisane: 22 lis 2001, 15:02 
Cytuj  
No wlasnie w tym problem ze wszystko wpisywalem bezblednie,nawet kombinowalem z roznymi ustawieniami. Na moj gust to cos z ta naklejka jest nie tak. Pisze na niej "ULT XXXXXX Serial number is" - wedlog mnie po tym "IS" powinien byc ten kod ale nie ma. Zreszta co tu ukrywac to XXXXX jest czescia numeru plyty/pudelka - wiec raczej to nie kod.A moglem isc na bazar i mialbym to samo tyle ze taniej ehh...

*

Posty: 83
Dołączył(a): 12.11.2001
Offline
PostNapisane: 22 lis 2001, 16:52 
Cytuj  
Na wewnętrznej stronie pudełka 3rd Dawn jest naklejka a na niej 2 linijki. 1sza to u mnie: ULT E 3487 SERIAL NUMBER IS. (czyli to twoje XXXX to nieważne;)
i dopiero pod spodem jest potrzebny serial number w postaci XXXX-XXXX-XXXX-XX.
Jeśli nie masz tej linijki to musisz odnieść pudełko do sklepu bo masz zwaloną naklejkę :sad:


<font size=-1>[ Ta wiadomość została zmieniona przez: Delis dnia 2001-11-22 17:06 ]</font>

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2387
Dołączył(a): 18.11.2001
Offline
PostNapisane: 22 lis 2001, 17:20 
Cytuj  
Thx Delis, tak wlasnie myslalem.. nie bede pisal tu teraz o moich uczuciach, bo same k,p,c by byly. No coz... zamowilem gre prze net to se ja odniose:/ . Chyba pozostaje skontaktowac sie z IMgroup.

***

Posty: 508
Dołączył(a): 8.11.2001
Offline
PostNapisane: 22 lis 2001, 17:22 
Cytuj  
Na UO:R serial byl na kompakcie.. znaczy na cd coverze..
Aha i nie wiem czy wpisujesz potwierdza zalozenie acct i pozniej chcesz sie lognac i nie mozesz czy wogule nie potwierdza zalozenia juz na www.
W tym pierwszym przypadku trzeba z deka poczekac bo to moze troche potrwac..
Jezeli nadal nie bedzie chcialo dzialac to albo sklep jak mowil Delis albo przeslij wszystkie numerki i swoje dane Tollowi i niech ci zalozy konto..

UO jest fajne.. juz.


_________________
Kiyote aka Gudluk
[_0_]
Nudzilo mi sie chyba

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2609
Dołączył(a): 12.11.2001
Offline
PostNapisane: 22 lis 2001, 17:46 
Cytuj  
W UO3D kod jest wypisany na nalepce, ta zas jest umieszczona po wewnetrznej stronie opakowania (w stylu dvd) pod instrukcja. Mam nadzieje, ze to pomoze. :roll:

Kod wyglada mniej wiecej tak:
LILP-MGXI-ARGG-JH
(ten akurat jest zmyslony, mozecie nie probowac). :razz:

*

Posty: 83
Dołączył(a): 12.11.2001
Offline
PostNapisane: 22 lis 2001, 17:55 
Cytuj  
Proszę moderatora o wycięcie tego postu, bo nie zdazylem:P sorrki



<font size=-1>[ Ta wiadomość została zmieniona przez: Delis dnia 2001-11-22 18:27 ]</font>

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2387
Dołączył(a): 18.11.2001
Offline
PostNapisane: 22 lis 2001, 19:39 
Cytuj  
No wlasnie mam UO:3D ... nalepka jest , tyle ze napis "...serial number is" jest tuz nad dolna krawedzia nalepki, a ponizej jezeli mialby byc jakis kod - no to niestety nie ma miejsca na niego. Czekalem 1,5tyg az mi przysla i k... jego p... mac dostalem to co dostalem - czyli nic grrrr

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2609
Dołączył(a): 12.11.2001
Offline
PostNapisane: 22 lis 2001, 21:24 
Cytuj  
Wyglada na to, ze zle wycieli nalepke. Pewnie ktos w zamian dostal dwa kody... odezwij sie do tych ludkow skad kupiles gre i wytlumacz co sie stalo. :roll:

**

Posty: 299
Dołączył(a): 12.11.2001
Offline
PostNapisane: 22 lis 2001, 22:37 
Cytuj  
To raczej nie byl przypadek, ale ktos Ci "wycial" niezly numer.

****

Posty: 1059
Dołączył(a): 12.11.2001
Offline
PostNapisane: 22 lis 2001, 22:54 
Cytuj  
niestety nieuczciwi ludzie sa wszedzie
pewnie ktos ropakowal sobie UO, wprowadzil kod, a potem zafoliowal
dlatego kurde bele trzeba kupowac w normlanych sklepach.
przynajmniej wiadomo, kogo lac po mordzie w razie co.
Chyba, ze kupujesz z zachodu.
nie spotkalem nikogo (ani nie slyszalem) zeby mial zepsuty produkt, ktory kupil na zachodzie.

**

Posty: 299
Dołączył(a): 12.11.2001
Offline
PostNapisane: 23 lis 2001, 09:34 
Cytuj  
A jak chcesz konto to chyba jakies mam nieaktywne, moze da sie aktywować (prawie bez postaci - dostarczał mi newbie items). Tylko darmowego miesiaca nie bedziesz miał.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 15 ] 


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.