mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 21 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona
Autor Wiadomość
*

Posty: 59
Dołączył(a): 8.01.2005
Offline
PostNapisane: 9 sty 2005, 00:05 
Cytuj  
No i ładnie. Głodny dobrych rpg , nie bylem gotow czekac na NWN 2 do 2006... Nie moglem sie oprzec zachorowaniu na Everquesta. Jutro zmieniam ram , w pon. grafe na ATI 9550 XT , a przed chwila zamowilem gre z karta. Wiec czekajcie na mnie. Zdrowaski.

*

Posty: 59
Dołączył(a): 8.01.2005
Offline
PostNapisane: 18 lut 2005, 01:05 
Cytuj  
ale z tym to juz chyba przesadzili ... Ja tu sie wczuwam w otchlan nieodkrytego sredniowiecznego swiata a tu myk http://everquest2.station.sony.com/pizza/ i koryto na stole...


_________________
P 2.7
ATI 9600
RAM 1 GB Dual
Dolby 5.1 by SPDIF (optyczne;)

Qrzychu / Oggok

***
Avatar użytkownika

Posty: 10599
Dołączył(a): 26.02.2002
Offline
PostNapisane: 18 lut 2005, 01:21 
Cytuj  
:o
O w modre, jaka komercja :o

X.


_________________
http://zaginiony.net

*

Posty: 59
Dołączył(a): 8.01.2005
Offline
PostNapisane: 18 lut 2005, 03:04 
Cytuj  
tez tak chcialem to skomentowac , ale jak pomyslalem ze placimy za gre 140 zeta a do tego 50 miesiecznie to chyba tez komercha. Tylko to po prostu nie pasuje.... Psuje klimat.
Na McMagów bym sie zgodzila, ale tak... Az chce sie wyjsc z sieci...

***
Avatar użytkownika

Posty: 10599
Dołączył(a): 26.02.2002
Offline
PostNapisane: 18 lut 2005, 08:54 
Cytuj  
Wiesz, platnosc za gre to jedno (placisz za utrzymanie serwerow i pensje dla pracownikow, a nie za granie), a chamska reklama to drugie. Brak mi slow poprostu, jak mozna zjechac tak nisko.

X.


_________________
http://zaginiony.net

*

Posty: 148
Dołączył(a): 2.01.2005
Offline
PostNapisane: 18 lut 2005, 11:31 
Cytuj  
Xanth napisał(a):
Wiesz, platnosc za gre to jedno (placisz za utrzymanie serwerow i pensje dla pracownikow, a nie za granie), a chamska reklama to drugie. Brak mi slow poprostu, jak mozna zjechac tak nisko.

X.


A dlaczego ? Przecież świat komercją stoi. Zważywszy na profil graczy MMO w USA (i nie tylko) - spora część w zasadzie nie wychodzi z domu i tylko gra. Sam znam 2 takie osoby. I myślę, że ich taka reklama nie oburza.


_________________
Pozdrawiam,
Marcin

***
Avatar użytkownika

Posty: 10599
Dołączył(a): 26.02.2002
Offline
PostNapisane: 18 lut 2005, 12:11 
Cytuj  
Widzisz, ja to odbieram jako to, ze SOE i EQ2 juz tak cienko przedzie, ze musi sie uciekac do AZ TAKICH zagrywek. Bo nie sadzisz, ze ta reklama Pizza Hut jest tam za darmo? ;)

X.


_________________
http://zaginiony.net

****

Posty: 1090
Dołączył(a): 21.11.2001
Offline
PostNapisane: 18 lut 2005, 12:28 
Cytuj  
Puki co jeszcze nie sprzedają powieżchni reklamowej w grze, co zdaża się w innych produkcjach i dea fakto jest zajebistym nośnikiem ; )


_________________
Sage Kordian Taciturn
Coercer
on the Tarew Marr

***
Avatar użytkownika

Posty: 10851
Dołączył(a): 12.02.2004
Offline
PostNapisane: 18 lut 2005, 12:33 
Cytuj  
Kordian napisał(a):
Puki co jeszcze nie sprzedają powieżchni reklamowej w grze, co zdaża się w innych produkcjach


kto wie, moze wprowadza w EQ2 jakis house z napisem na dachu PIZZA HUT :)


_________________



*

Posty: 148
Dołączył(a): 2.01.2005
Offline
PostNapisane: 18 lut 2005, 14:54 
Cytuj  
Xanth napisał(a):
Widzisz, ja to odbieram jako to, ze SOE i EQ2 juz tak cienko przedzie, ze musi sie uciekac do AZ TAKICH zagrywek. Bo nie sadzisz, ze ta reklama Pizza Hut jest tam za darmo? ;)

X.


Czy ja wiem ?? Jakby SOE miało AŻ takie problemy, to zdecydowaliby się chyba na dużo więcej reklamy. Za taki bannerek można to całe SOE przez 20 minut utrzymać, na pewno nie uratuje to życia upadającej firmy :lol:


_________________
Pozdrawiam,
Marcin

***
Avatar użytkownika

Posty: 10599
Dołączył(a): 26.02.2002
Offline
PostNapisane: 18 lut 2005, 15:10 
Cytuj  
Banerek na www, /pizza w grze, i potezna reklama EQ2 w Pizza Hut. Malo? ;)

X.


_________________
http://zaginiony.net

*

Posty: 148
Dołączył(a): 2.01.2005
Offline
PostNapisane: 18 lut 2005, 16:17 
Cytuj  
Xanth napisał(a):
Banerek na www, /pizza w grze, i potezna reklama EQ2 w Pizza Hut. Malo? ;)

X.


Ja w tym nic złego nie widzę, a na pewno nie objaw zadyszki. Do SW:G dołączyli nowi deweloperzy - decyzja biznesowa. Nikt takich rzeczy nie robi żeby reanimować trupa. Alians z Pizza Hut mnie nie dziwi, zobacz jak wygląda transmisja meczów NFL czy NBA - czy tam kogoś logo McDonalds dziwi ? :lol:


_________________
Pozdrawiam,
Marcin

****

Posty: 1090
Dołączył(a): 21.11.2001
Offline
PostNapisane: 21 lut 2005, 09:35 
Cytuj  
Grałem sobie w weekend w NFSU2 jeeeeżu tam dopiero jest pełno reklam ! ; ) Można sobie naprzykład obklieić furę logo Burger Kinga :D


_________________
Sage Kordian Taciturn
Coercer
on the Tarew Marr

*

Posty: 100
Dołączył(a): 30.01.2005
Offline
PostNapisane: 21 lut 2005, 11:19 
Cytuj  
Xanth napisał(a):
Banerek na www, /pizza w grze, i potezna reklama EQ2 w Pizza Hut. Malo? ;)

X.


E, marudzisz. Też mnie to wkurza, ale jak najdalszy jestem od doszukiwania się w tym jakichś przesłanek na temat kondycji finansowej kogokolwiek. Po prostu marketoidzi z picahót uznali, że im sie opłaci. Jak chwyci to w WoW będzie /burger z McDonalda a gdzieś tam /taco z Taco Bell. Reklamę da sie wcisnąć wszędzie, kwestia kasy.

G.

***
Avatar użytkownika

Posty: 10599
Dołączył(a): 26.02.2002
Offline
PostNapisane: 21 lut 2005, 11:44 
Cytuj  
Chyba w tym wypadku raczej nie kwestia kasy, tylko proba namowienia (ordynarną reklamą, skierowaną glownie do obrzerajacych sie w PH amerykancow) graczy do powrotu do tego upadajacego juz na starcie tytulu ;)

X.

PS. Flamogennosc w/w zamierzona.


_________________
http://zaginiony.net

*

Posty: 148
Dołączył(a): 2.01.2005
Offline
PostNapisane: 21 lut 2005, 12:05 
Cytuj  
Xanth napisał(a):
PS. Flamogennosc w/w zamierzona.


Nikt się na to nie da nabrać :lol:
Czytałem forum EQ2 na station, tam też się podniosły takie głosy, ale szybko zgaszone przez innych - jak ktoś nie chce, niech nie korzysta. A znaleźli się nawet tacy, którym logo Della i Nvidii się nie podobało. Tak długo, jak logo Pizza Hut nie pojawia się na szyldzie tawerny, jest chyba OK :lol:


_________________
Pozdrawiam,
Marcin

*

Posty: 6913
Dołączył(a): 26.01.2003
Offline
PostNapisane: 21 lut 2005, 12:18 
Cytuj  
Zeby to jeszcze bylo jakies 'super fajne'... Nie podoba mi sie, bo wolalbym jako amerykaniec zadzwonic niz uzywac komendy /pizza do wlaczenia browsera z jedna strona, po czym zamowic pizze i znow alt+tabowac.

Ale korzystalbym z komendy /pizza <adres> ;-)


_________________
Rzabolek

TYLKO ELMINISTER

*

Posty: 148
Dołączył(a): 2.01.2005
Offline
PostNapisane: 21 lut 2005, 13:00 
Cytuj  
Asmax napisał(a):
Zeby to jeszcze bylo jakies 'super fajne'... Nie podoba mi sie, bo wolalbym jako amerykaniec zadzwonic niz uzywac komendy /pizza do wlaczenia browsera z jedna strona, po czym zamowic pizze i znow alt+tabowac.

Ale korzystalbym z komendy /pizza <adres> ;-)


A najfajniejsze jest to, że Pizza Hut nie zdążyła z przygotowaniem strony do obsługi, po wpisaniu komendy otwiera się okno z komunikatem i przekierowaniem na jakąś starą stronę logowania :]


_________________
Pozdrawiam,
Marcin

***
Avatar użytkownika

Posty: 10599
Dołączył(a): 26.02.2002
Offline
PostNapisane: 21 lut 2005, 14:11 
Cytuj  
Taa, calkiem fajna rzecz...
Teraz typowy nastoletni "hamburger" w ogole nie ma powodu do ruszenia dupy sprzed komputera, nawet pizze przez gre zamowi. Zalosne ;)

X.


_________________
http://zaginiony.net

*****

Posty: 2117
Dołączył(a): 15.11.2001
Offline
PostNapisane: 21 lut 2005, 23:26 
Cytuj  
Errr, nikt nikomu nie kaze korzystac z tego :/ a reklama wzajemna to dobra rzecz - bardzo male koszty ;)

...upadek EQ2 ma sie do prawdy mniej wiecej tak samo jak upadek Sony i spolek z nia skonsolidowanych - te pogloski sa mocno przesadzone :D

Ah, jeszcze:
Xanth napisał(a):
PS. Flamogennosc w/w zamierzona.


Napisal mod forum EQ2 na forum EQ2, rozumiem ze to jakis rodzaj ascezy? Brudzisz na forum ktore powinienes czyscic zeby miec sie czym potem umartwiac? ;)

PS. I'm BACK!


_________________
..of Tarew Marr, ew, Nagafen!

Let fools do good, and fair men call for grace; Aaron will have his soul black like his face.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 21 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.