mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 22 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona
Autor Wiadomość
****
Avatar użytkownika

Posty: 1491
Dołączył(a): 14.03.2004
Offline
PostNapisane: 27 gru 2004, 20:25 
Cytuj  
Czemu kochacie? EverQuest II 8) Co ta gra ma takiego ze w nią gracie??

***

Posty: 967
Dołączył(a): 9.05.2003
Offline
PostNapisane: 27 gru 2004, 21:39 
Cytuj  
wez sie czlowieku uspokoj z tymi postami na kazdym forum .... Ja wiem ze chcialbys miec wiecej postow i byc uber roxxor ale jak juz masz zamiar nabijac licznik to chociaz rob to z glowa ....


_________________
"Something worked as intended?? 0_0"

"This means we will have to get someone to create a bug and another guy to nerf it, I will deal with this immediately !"

****
Avatar użytkownika

Posty: 1491
Dołączył(a): 14.03.2004
Offline
PostNapisane: 28 gru 2004, 16:23 
Cytuj  
Strangerr napisał(a):
wez sie czlowieku uspokoj z tymi postami na kazdym forum .... Ja wiem ze chcialbys miec wiecej postow i byc uber roxxor ale jak juz masz zamiar nabijac licznik to chociaz rob to z glowa ....
Wybacz ze źle zrozumiałeś tego posta. Po prostu zastanawia mnie, czemu jedni wybierają Finala inni Warcrafta a jeszcze inni EverQesta. :P :D

***

Posty: 967
Dołączył(a): 9.05.2003
Offline
PostNapisane: 28 gru 2004, 17:14 
Cytuj  
to nie prosciej zalozyc jeden topic na "Ogolne" z takim pytaniem niz 3 topici w roznych forach :) ?


_________________
"Something worked as intended?? 0_0"

"This means we will have to get someone to create a bug and another guy to nerf it, I will deal with this immediately !"

*

Posty: 59
Dołączył(a): 8.01.2005
Offline
PostNapisane: 16 lut 2005, 02:50 
Cytuj  
My tu sobie kochamy Everquesta , a mnie baaardzo martwi dlaczego to forum jest takie martwe ?! 2 posty na dzien calkiem duzo ... Smutne to troche... Co go sprawdzam to nic nowego. Czasami nawet zadaje jakies 'niegórnolotne' <lol , co za zwrot> pytania , ale i tak kupa. Szkoda , bo 'maj best frend' wyjechal na 10 miechow , a tak pewnie bysmy razem szpilali (grac po slasku) i dalibysmy sobie rade. A tak jestem skazany na gre na solo , co jest jakims nieporozumieniem , z racji trudnosci questow i nie kompletnego wykorzystania np.HO , albo granie z random grupami co przypomina sytuacje pierwsza - kazdy tylko mysli o swoim , albo (szczegolnie zaoceaniczniacy) wala tych samych mobów przez godzine bo XP jest bogiem (co prowadzi do McWymiotów).
Oki , tu macie przyklad do czego Qrzychu jest zdolny o 2.46 po jednej Wardze Srom. Mysle se - wyglosilem przed chwila elaborat na onecie , czemu nie na mmorpgu. Narta !
Do jutra.

****

Posty: 1090
Dołączył(a): 21.11.2001
Offline
PostNapisane: 16 lut 2005, 08:53 
Cytuj  
Qrzychu ---> ja też się zastanawiam nad tym ; ) cicho jak makiem zasiał ; )

Może to ma coś wspulnego z faktem że większość ludzi grających w EQ2 pracuje na codzień itp ; ) ludzie nie maja czasu latać po forach i pisać ;p


_________________
Sage Kordian Taciturn
Coercer
on the Tarew Marr

**

Posty: 308
Dołączył(a): 16.11.2001
Offline
PostNapisane: 16 lut 2005, 11:49 
Cytuj  
Hm...zgadza sie...czlek jest zabiegany,wpadnie na forum, chce cosik odpisac a tu telefony, zona etc he he...a czas leci ..no to log do EQ2...odpisze pozniej sie mowi...i kakos leci. he he
A tak swoja droga,co do questow,ja jakosik nie ganiam za questami ( robie tylko te co mnie zainteresuja ),biegam solo, kilne se pare mobkow, pozbieram surowce w przerwach na powrot power'a czy tez zdrowia,no i unikam, kak diabel swieconej wody grup i sie swietnie bawie he he.Panowie powtarzam jeszcze raz,crafting w EQ2 to perelka ....te cztery stopnie jakosci danego materialu,"wypadki przy pracy" jak sie nie ma opanowanej recepty ( moj barbarian chociaz ma juz ponad 700hp,raz padl przy forge he he).
mam taka mala propozycje ,jakby tak moderator zalozyl podwieszony topik dotyczacy craftingu,coby ludzie sie dzielili swoimi spostrzezeniami,byloby niezle he he.

***
Avatar użytkownika

Posty: 10599
Dołączył(a): 26.02.2002
Offline
PostNapisane: 16 lut 2005, 11:55 
Cytuj  
Lapiduch napisał(a):
mam taka mala propozycje ,jakby tak moderator zalozyl podwieszony topik dotyczacy craftingu,coby ludzie sie dzielili swoimi spostrzezeniami,byloby niezle he he.

Zaloz, podwiesze :)

X.


_________________
http://zaginiony.net

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 16 lut 2005, 12:21 
Cytuj  
a ja niegórnolotnie strzelę:
pewnikiem większość przeszła do konkurencji, przynajmniej na GOL-u cała gildia z EQ2 przeprowadziła się do WoW-a EU (oczywiście zniesmaczona, zmuszana i wstrząsana wymiotami co 2 kroki).
:lol:

****

Posty: 1437
Dołączył(a): 29.01.2005
Offline
PostNapisane: 16 lut 2005, 12:47 
Cytuj  
Kordian napisał(a):
Qrzychu ---> ja też się zastanawiam nad tym ; ) cicho jak makiem zasiał ; )

Może to ma coś wspulnego z faktem że większość ludzi grających w EQ2 pracuje na codzień itp ; ) ludzie nie maja czasu latać po forach i pisać ;p

To moze ludzie grajacy w WoW nie pracuja, bo maja duzo czasu na pisanie postow w ichnim dziale? Mysle, ze Twoj argument jest niewlasciwy. Prawda jest taka, ze EQ2 w porownaniu z WoW jest malo popularne w naszym kraju i malo popularne wogole, a szkoda...

***
Avatar użytkownika

Posty: 10599
Dołączył(a): 26.02.2002
Offline
PostNapisane: 16 lut 2005, 13:00 
Cytuj  
Wiecie, czytajac http://www.gry-online.pl/s013.asp?ID=18066 przestaje sie dziwic. Szczegolnie fragmenty:

Z całą pewnością ekipa Blizzarda otworzyła nam oczy na pewne sposoby rozgrywki, różne zupełnie od tych, które powstałyby u nas.
[...]
W pewnym momencie utknęliśmy w miejscu, robiąc grę jeszcze bardziej wymagającą/hardcorową. Kto wie co złego mogłoby się wtedy wydarzyć.
[...]
Nasze gry muszą dawać dużo radości i być łatwe do opanowania.


Podejrzewam, ze WoW taki jaki jest wyjdzie tylko na dobre dla EQ2 i innych gier. Szczegolnie, ze widac juz w paru grach zapowiedzi drastycznych zmian umilajacych zabawe :)

X.


_________________
http://zaginiony.net

*

Posty: 96
Dołączył(a): 7.02.2005
Offline
PostNapisane: 16 lut 2005, 13:25 
Cytuj  
Xanth --> Ale z drugiej strony:

Cieszę się, że przy robieniu EverQuest II obraliśmy taką metodę jaką obraliśmy.

BTW...czy Ty jesteś Xanth od bodajże Zapomnianych Krain (o ile dobrze pamiętam)??

No dobra...uprzedziłeś pytanie, bo chodziło mi o NWN :) Ale wystarczy juz OFF Topa :)


_________________
"Marzenia mają to do siebie, że się nie spełniają. Jeśli są nasze." - Match


Ostatnio edytowano 16 lut 2005, 13:29 przez Gambit_GOL, łącznie edytowano 1 raz
***
Avatar użytkownika

Posty: 10599
Dołączył(a): 26.02.2002
Offline
PostNapisane: 16 lut 2005, 13:26 
Cytuj  
Gambit_GOL napisał(a):
BTW...czy Ty jesteś Xanth od bodajże Zapomnianych Krain (o ile dobrze pamiętam)??

Jak dobrze popatrzysz na liste dzialow na tym boardzie, to znajdziesz odpowiedz (jesli mowisz o Zaginionym Swiecie, i uprzedzajac pytanie, NWN tez) ;)

X.


_________________
http://zaginiony.net

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 16 lut 2005, 13:40 
Cytuj  
Cieszę się, że przy robieniu EverQuest II obraliśmy taką metodę jaką obraliśmy.


A co mieli napisać, wyniki sprzedaży, zainteresowanie oboma tytułami mówi samo za siebie. Założę się, do tego, że EQ2 kosztowało kilka razy więcej niż WoW.
Wprowadzenie triala na 2 miesiace po wyjściu retaila tylko potwierdza moje tezy.

Zresztą już na przełomie listopada/października wiedziałem, ze EQ2 nie będzie miało nic wspólnego z "next generation mmorpg", a uplasuje się w klasie "przeciętny mmorpg" gdzieś pośrodku listy rankingowej.

**

Posty: 308
Dołączył(a): 16.11.2001
Offline
PostNapisane: 16 lut 2005, 13:52 
Cytuj  
Hm....Mark..wiesz co to jest "owczy ped"? Ja tez sie dalem na to nabrac kupujac WoW'a he he
Ja w WoW'ie zrobilem przez 4 tygodnie (niecale ) 60 lvl rogue i cancelnalem account.
WoW to "masowka " mmropg, wszystko tam tak latwo idzie ,ze rzygac sie chce po miesiacu.
EQ2 to hardcore mmropg,wsio od podstaw,nad wszystkim trza glowkowac etc
Jedynego ,czego zaluje ,ze nie ma w EQ2... PvP:( .Na poczatku ( skrzywienie z DAOC'a ) jak zobaczylem elfa albo dwarfa to bieglem coby go zaatakowac he he.Cholera tyle ras,tyle profesji, tyle sciezek rozwoju,- jednym bersekerem moge sie rozwijac w pieciu bodajze kierunkach ,w zaleznosci jakie "ability" bede wybieral he Reasumujac w WoW'e po miesiacu gry NUDZILEM sie he he, w EQ2 gram 2gi miesiac i zero nudy. he he

***
Avatar użytkownika

Posty: 652
Dołączył(a): 5.11.2004
Offline
PostNapisane: 16 lut 2005, 17:19 
Cytuj  
znowu mark ciekawe hehe kidy da se wkoncu siana...

tak zainteresowanie - eq2 kupuja glownie zapalency ktorzy beda grac w ta gre rok a czesc z nich owiele dluzej
wow - tu jest to samo -> beda i gracze grajacy lata ale sprzedaz kasztaltuja teraz dzieciaki, oraz popularnosc wczesniejszych tytulow jak starcraft, diablo, warcraft - pograja 2 miesiace i tyle

EVE oraz AO tez nie ma sprzedazy w setkach tysiecy sztuk ale ludzie ktorzy w to graja graja naprawde dlugo

to tyle na temam STATYSTYK tak lubianych przez mark24

innych rzeczy nie bede przytaczal bo jak powiem biale to on powie czarne i tak nic z tego nie wynika

kazdy gra w to co lubi i wojna eq2/wow dawno sie juz skaczyla
koniec z postami - tu graja tacy tam tacy - jakby gra byla bierna i bezsensu to by nikt nie gral -> patrz upadle tytuly jak Earth & beyond
eq2 jest dalekie od upadku

i tez mark nie pisz juz ze wiesz jakie jest eq2 i co oferuje bo niedlugo wyjdze drugi mega patch ze masa zmian ( zmiany sa w wiekszosci sugerowane przez graczy a nie wciskane na sile przez developerow, czesc oczywiscie musi byc wymuszonych dla poprawy balansu gracze / moby)
jak czytalem poprawki na forum testowego serwera to zgadzam sie z nimi w 90%

*

Posty: 148
Dołączył(a): 2.01.2005
Offline
PostNapisane: 16 lut 2005, 19:48 
Cytuj  
Ja też dodam coś od siebie:
Grałem 2 tygodnie w betę WoW, owszem, całkiem ładna, ale pod koniec naprawdę sie zmuszałem. Wszystko idzie łatwo, grafika ładniutka, ale jak ją porównać do EQ2 czy SW:G to inna liga niestety. Mi ona zupełnie nie przypadła do gustu.
W EQ2 zacząłem grać jakieś 2 tygodnie temu i wiem, że to będzie gra na dłuugie miesiące, po prostu oderwać się nie mogę. A w międzyczasie jeszcze próbuję zostać Jedi w SW:G - coś czuję że po wejściu w świat EQ2 ten Jedi będzie musiał poczekać :lol:

Reasumując - to wszystko kwestia gustu, jednym się bardzo podoba WoW, innym EQ2 a jeszcze innym DAOC i nie ma się o co spierać, każdy robi to, co lubi. Nie mieszajmy z błotem tego co nam się nie podoba, to nie ma sensu.


_________________
Pozdrawiam,
Marcin

****

Posty: 1437
Dołączył(a): 29.01.2005
Offline
PostNapisane: 19 lut 2005, 14:57 
Cytuj  
Gralem w EQ2 przez jakis czas (3 tyg. okolo) i naleze do grupy tych osob, ktorym sie ona poprostu znudzila. Moze i wyglada ladniutko, ale jak napisane bylo w jakiejs recenzji szybko powedruje na polke, gdyz nie ma nic do zaoferowania. I to jest prawda niestety.

****

Posty: 1090
Dołączył(a): 21.11.2001
Offline
PostNapisane: 21 lut 2005, 09:29 
Cytuj  
Wedge napisał(a):
Gralem w EQ2 przez jakis czas (3 tyg. okolo) i naleze do grupy tych osob, ktorym sie ona poprostu znudzila. Moze i wyglada ladniutko, ale jak napisane bylo w jakiejs recenzji szybko powedruje na polke, gdyz nie ma nic do zaoferowania. I to jest prawda niestety.


Gram w EQ2 od bety, cały czas mi się nie znudziło i ma wiele do zaoferowania. I to jest prawda niestety :lol:


_________________
Sage Kordian Taciturn
Coercer
on the Tarew Marr

*****

Posty: 2117
Dołączył(a): 15.11.2001
Offline
PostNapisane: 22 lut 2005, 00:01 
Cytuj  
Coz, imho Mark to takie zwierzatko ktore jesli juz wyrobi sobie zdanie na jakis temat - uwaza ze jest to prawda uniwersalna i kazdy powinien sie z nia zgodzic bez wzgledu na fakty, swoje poglady glosic bedzie do upadlego - nawet tam gdzie nikt go nie chce sluchac. Dlaczego? Nie wiem, uwaza ze to sluszne? ma poczucie misji? cierpi na brak innych zajec w zyciu? Mi osobiscie przypomina coniektorych politykow.. Ciekawe czy jesli by mu odciac dostep do forum EQ2 to przyniosl by swoj sprzet naglasniajacy... ;)


A apropos wojny, coz zawsze beda tacy ktorzy lubia zapracowac na to co maja albo dostac to "w promocji" :D

Przy okazji, ciekawe skad Mark bierze swoje rewelacje statystyczne...


_________________
..of Tarew Marr, ew, Nagafen!

Let fools do good, and fair men call for grace; Aaron will have his soul black like his face.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 22 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.