mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 45 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3  Następna strona
Autor Wiadomość
*

Posty: 54
Dołączył(a): 19.11.2001
Offline
PostNapisane: 23 lis 2001, 17:34 
 
Cytuj:
Mar, a jak dlugo grales w gildii ShadowClan ?
goscie odgrywaja Orkow.
pewnie grales z nimi baardzo dlugo :smile:
miesiac darmowy... hehe...
u sux
(tez specjalnie tak napisalem)


Toll, dziękuję, nie grałem w gildii ShadowClan.
jeśli chodzi o miesiąc darmowy, to na CL też gram niewiele dłużej niż miesiąc (około 6-7 tygodni) więc mniej więcej mam jakieś porównanie.


_________________
Pozdrawiam
Tunis Qualinesti

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2609
Dołączył(a): 12.11.2001
Offline
PostNapisane: 23 lis 2001, 17:35 
 
Cytuj:
Widzę że ty też bardzo cienki jesteś z angielskiego...
ROTFL - "Rolling On The Floor Laughting" tylko to jest poprawnym sktótem, jeśli chodzi o ścisłość. Pomijanie "The", jest błędem gramatycznym.


Mar, jak juz sie tak pedantycznie czepiasz angielskiego, to rob to w dobrym stylu. Nie pisze sie "laughting", tylko "laughing". Wrzucanie dodatkowych "t" jest bledem ortograficznym. :razz:

*

Posty: 54
Dołączył(a): 19.11.2001
Offline
PostNapisane: 23 lis 2001, 17:36 
 
Przepraszam Coval, masz rację, pomyliłem się.


_________________
Pozdrawiam
Tunis Qualinesti

****

Posty: 1059
Dołączył(a): 12.11.2001
Offline
PostNapisane: 23 lis 2001, 17:39 
 
Mar, bez obrazy, ale twoj ostatni text powinien sie znalezc pod kazda nasza odpowiedzia na twoje wynuzenia...

*

Posty: 54
Dołączył(a): 19.11.2001
Offline
PostNapisane: 24 lis 2001, 13:47 
 
Cytuj:
2001-11-23 17:39, Toll napisał:
Mar, bez obrazy, ale twoj ostatni text powinien sie znalezc pod kazda nasza odpowiedzia na twoje wynuzenia...


Toll, nie ma sprawy, pod warunkiem że Konrador zrobi to samo na forum CL. Jego "wynurzenia" były tam całkowicie zbędne.


_________________
Pozdrawiam
Tunis Qualinesti

**

Posty: 7310
Dołączył(a): 8.11.2001
Offline
PostNapisane: 24 lis 2001, 16:13 
 
Toll, nie ma sprawy, pod warunkiem że Konrador zrobi to samo na forum CL. Jego "wynurzenia" były tam całkowicie zbędne.

hehe tak wynurzalem sie z ponad tej kopy ktora stanowicie :o
wyrastalem ponad was i zgrabnie ocenilem sytuacje a przy okazji paru graczy i adminow ^^ teraz biegacie i ujadacie na co popadnie

******

Posty: 4673
Dołączył(a): 24.11.2001
Offline
PostNapisane: 25 lis 2001, 23:22 
 
A więc tak gram na CL i przyszedlem tu trochę pomarudzić... chyba mam prawo skoro Konr.... cos tam, wlazi do nas caly czas zawalajac boarda kompletnym syfem, ktorego mimo ze nie czytam, to i tak mi przeszkadza w znalezieniu sensownych informacji.
Chetnie bym pogral na OSI to fakt :sad:
ale lagi sa tytaniczne co tez zreszta wszyscy potwierdzacie w swoich postach.
A więc gram na CL i do licha podoba mi się klimat jaki tam panuje i (tez do licha) mam do tego prawo, prawda?...
No ale nic... właściwie nie mam nic sensownego do powiedzenia, wiec poprosze tylko...
Nie wlaźcie (do tych którzy włażą) bez celu na board CL i nie utrudniajecie mi zycia bezowocnymi dyskusjami, chce sie cieszyc tym, czym sie moge cieszyc, czyli CL.
A Wy cieszcie się tym co Wam sie podoba, czyli OSI, nie wchodzmy sobie w droge i nie utrudniajmy zycia... Bo coż, ja wam przeszkadzam w marudzeniu na potworne lagi, a Wy mi przeszkadzacie w radosci z przyjemnej gry na CL...
Badzmy dla siebie mili i dyskutujmy na tych boardach ktore nas dotyczą :smile:
Pozdrawiam... i szczerze mam nadzieje ze bedziecie mogli spedzac na OSI tyle czasu co ja na CL, bawiac sie tym dalece zaawansowanym srodowiskiem gry, ktorego ja szybko na CL nie doswiadcze

***
Avatar użytkownika

Posty: 922
Dołączył(a): 8.11.2001
Offline
PostNapisane: 25 lis 2001, 23:38 
 
Cytuj:
2001-11-25 23:22, Dwutlenek napisał:
...
Chetnie bym pogral na OSI to fakt :sad:
ale lagi sa tytaniczne co tez zreszta wszyscy potwierdzacie w swoich postach.
...


Jak gra sie przez dobra bramke/isp to lagow nie ma. Co do "potwierdzania wszystkich, ze jest lag" to widze tylko 5 takich postow w tym threadzie, reszta to OT :wink:


_________________
I wish to place a trash barrel~

******

Posty: 4673
Dołączył(a): 24.11.2001
Offline
PostNapisane: 25 lis 2001, 23:48 
 
Mozesz mi przyblizyc troche sprawe tych bramek?

**

Posty: 7310
Dołączył(a): 8.11.2001
Offline
PostNapisane: 25 lis 2001, 23:51 
 
dwutlenek proponuje ci nauczyc sie czytac? pisac? nie wiem co jest problemem.. w kazdym badz razie bedzie ci o wiele latwiej napisac 'konrador'
jesli szukasz sensownych informacji to musze cie zawiesc.. ale na cl ich nie znajdziesz glownie za sprawa graczy i adminow ktorzy oklamuja sami siebie

*

Posty: 168
Dołączył(a): 12.11.2001
Offline
PostNapisane: 25 lis 2001, 23:52 
 
...zalozmy ze masz kolege ktory jest administratorem potezniej sieci ipartners w firmie nie zwiazanej z informatyka..i zalozmy ze ten admin rowniez pomyka w uo..
Wystarczajaco blisko? :wink:

***
Avatar użytkownika

Posty: 922
Dołączył(a): 8.11.2001
Offline
PostNapisane: 25 lis 2001, 23:58 
 
Do grania uzywa sie bramek - serwery proxy (socks) postawione na dobrych laczach.
Jak bramka ma ping do serwera uo 100ms, ty do bramki 50ms, to do serwera uo masz ~150ms.

Informacje o bramce publicznej (nie wiem czy aktualnie dziala) , udostepnionej przez IMGroup(?) sa tutaj: http://www.uo.imgroup.com.pl/bramki.html

Dodatkowo jest kilka prywatnych bramek, ktore gracze stawiaja sami np w pracy. Ale informacje o nich sa tajne :razz:


________________
The Outcasts: Lords of the Void
Fergerod Void Guardian of [_O_]

<font size=-1>[ Ta wiadomość została zmieniona przez: Fergerod dnia 2001-11-25 23:59 ]</font>

*

Posty: 168
Dołączył(a): 12.11.2001
Offline
PostNapisane: 26 lis 2001, 00:03 
 
Juz razem z Ashem macie grubo ponad 1k morderstw, sumienia was nie gryza? :razz:

******

Posty: 4673
Dołączył(a): 24.11.2001
Offline
PostNapisane: 26 lis 2001, 00:09 
 
Konrador... hehe zapamietalem...
Jak masz do powiedzenia cos sensownego to powiedz... jak nie masz to nie mow...
W Twojej informacji nie bylo nic sensownego a jednie drobna zlosliwosc...

A co do bramek to nie potrzebowalem takich dokladnych informacji :smile:
Jedynie interesowaly mnie te szybkie bramki :smile:

***
Avatar użytkownika

Posty: 922
Dołączył(a): 8.11.2001
Offline
PostNapisane: 26 lis 2001, 00:11 
 
Cytuj:
2001-11-26 00:03, Thalion napisał:
Juz razem z Ashem macie grubo ponad 1k morderstw, sumienia was nie gryza? :razz:


Ja mam tylko 660 :sad:
Ash ma prawie 1500 :cry:

Wliczajac blue co nie daja coutow + blue w npc thieves guild to bylo by pewnie 2x tyle :lol:

_________________
The Outcasts: Lords of the Void
Fergerod Void Guardian of [_O_]

<font size=-1>[ Ta wiadomość została zmieniona przez: Fergerod dnia 2001-11-26 00:31 ]</font>

***

Posty: 508
Dołączył(a): 12.11.2001
Offline
PostNapisane: 26 lis 2001, 00:35 
 
Cytuj:
2001-11-23 17:34, Mar napisał:
jeśli chodzi o miesiąc darmowy, to na CL też gram niewiele dłużej niż miesiąc (około 6-7 tygodni) więc mniej więcej mam jakieś porównanie.


To że się spytam - co Ty k... wiesz o zabijaniu :lol:
Pograj rok albo dwa - i wdedy zapraszam do dyskusji, dzieciaku. Gadasz z weteranami.
A co do Twojego angielskiego: FAQ irca też kiedyś czytałem. Pogadałbyś z nativami i się czegoś może od nich nauczył z englisza - a nie pierdzielił głupoty.

Do Ferga - proponuję eot. Bo już się zrobił z tego syfiasty flame.


_________________
Vhailor

**

Posty: 236
Dołączył(a): 19.11.2001
Offline
PostNapisane: 26 lis 2001, 00:43 
 
Cytuj:
2001-11-24 16:13, konrador napisał:
hehe tak wynurzalem sie z ponad tej kopy ktora stanowicie :eek:
wyrastalem ponad was i zgrabnie ocenilem sytuacje a przy okazji paru graczy i adminow ^^ teraz biegacie i ujadacie na co popadnie

Tia.... :smile:
mowilem ci juz zes dupek?
ja przyszedlem sie tu wysrac - tu wlasnie zrobie sobie kibel :smile:

bobobo - frajerku - rzuc teraz post na CL :smile: - ciekawe czy go ktos zauwazy :smile:

**

Posty: 7310
Dołączył(a): 8.11.2001
Offline
PostNapisane: 26 lis 2001, 01:04 
 
omfg daemo jestes tak zajebiscie dowcipny i elokwentny ze poprostu nie wiem co powiedziec :((( *cries* do tego tak mi przygadales hoho
no jeszcze raz pokazales klase.. odsylam na forum cl slyszalem ze sobie tam chata urzadzili ^^'

**

Posty: 236
Dołączył(a): 19.11.2001
Offline
PostNapisane: 26 lis 2001, 01:41 
 
Cytuj:
2001-11-26 01:04, konrador napisał:
omfg daemo jestes tak zajebiscie dowcipny i elokwentny ze poprostu nie wiem co powiedziec :sad:(( *cries* do tego tak mi przygadales hoho
no jeszcze raz pokazales klase.. odsylam na forum cl slyszalem ze sobie tam chata urzadzili ^^'

<ooo> - kolejna kupa kmiotku... :sad:

*

Posty: 71
Dołączył(a): 23.11.2001
Offline
PostNapisane: 26 lis 2001, 01:45 
 
ty cycu kurwa wez sie zamknij wreszcie
pierdolisz glupoty takie ze zal dupe sciska
nikt nie ma zamiaru czytac twoich gownianych postow. kazdego tylko wkurzaja. wiec zrob dobrze i wypierdalaj

:evil:


_________________
-= LOS KILLOS DE MASTAHOS =-

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 45 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.