mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 58 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3  Następna strona
Autor Wiadomość
*

Posty: 56
Dołączył(a): 20.02.2005
Offline
PostNapisane: 30 kwi 2005, 10:02 
 
Niech ci co już grają napiszą jak się gra (jeśli się oderwą od GW ;))
Chodzi mi głównie o lagi (czy są i jak duże?), czy serwery padają, jak rozwiązali w końcu ten handel, jakie są zmiany w stosunku do ostatniej bety, etc.


Posty: 31
Dołączył(a): 22.10.2004
Offline
PostNapisane: 30 kwi 2005, 10:13 
 
Lagi mam niewielkie, serwer chyba padl wczoraj raz czy dwa.
Co do innych wrazen, to MMORPG to to nie jest, raczej takie CS z czarami, ale pograc mozna. Grafika jak dla mnie najwyzszej klasy.

***

Posty: 967
Dołączył(a): 9.05.2003
Offline
PostNapisane: 30 kwi 2005, 11:16 
 
Jak narazie bawie sie bardzo dobze :) Lagi sa minimalne ale sadze ze to bardziej z mojej strony niz z ich . Co do servera to nie tyle padl server wczoraj co login serv mial problemy i nie mozna bylo sie zalogowac przez okolo 30 min , ale ludzie ktozy grali i ich nie wywalilo mogli grac dalej. Co mi sie podoba to to ze w ciagu 10 min juz info na stronie sie pojawilo ze wiedza o problemie i ze staraja sie uporac jak najszybciej. W pvp jeszcze ze duzo sie nie bawilem bo narazie kolekcjonuje nowe czary i robie fabule tak wiec na ten temat sie nie wypowiem .


_________________
"Something worked as intended?? 0_0"

"This means we will have to get someone to create a bug and another guy to nerf it, I will deal with this immediately !"

**
Avatar użytkownika

Posty: 8077
Dołączył(a): 16.11.2004
Offline
PostNapisane: 30 kwi 2005, 12:24 
 
Gram narazie okolo 2 godziny i powiem tak:

Grafika-WYMIATA
Animacja - WYMIATA
Wyglad postaci i ogolny design swiata - WYMIATA
O reszcie wypowiem sie pozniej. :)


_________________
Obrazek

*

Posty: 83
Dołączył(a): 4.04.2005
Offline
PostNapisane: 30 kwi 2005, 13:48 
 
no jest wypas, od zeszlej bety bylo pare zmian, w old ascalonie pojawila sie nowa lokacja, nie mozna tez uzywac niektorych skilli naraz co bylo mozliwe wczesniej,w samym ascalonie pojawilo sie wejscie do areny, co do kosmetyki to poraz kolejny zmienili sposob zapraszania ludzi do druzyny (nie tyle co sposob a samo okienko lol), co jeszcze? hmm wydaje mi sie ze teraz czesciej za questy dostajesz skille niz to bylo wczesniej, aaaa jeszcze co do kosmetyki, w oknie z atrybutami jest obrazek twojej postaci lol, gra wymiata lol


_________________
To jest blok tekstu, który może być dodawany do Twoich postów. Ma limit 255 znaków

HTML: NIE
BBCode: TAK
Uśmieszki: TAK

*

Posty: 83
Dołączył(a): 4.04.2005
Offline
PostNapisane: 30 kwi 2005, 13:53 
 
a man, jeszcze jedno, w koncu mozna kupowac wszystkie materialy do craftowania lol w samym ascalonie


_________________
To jest blok tekstu, który może być dodawany do Twoich postów. Ma limit 255 znaków

HTML: NIE
BBCode: TAK
Uśmieszki: TAK

**

Posty: 257
Dołączył(a): 13.03.2005
Offline
PostNapisane: 30 kwi 2005, 16:36 
 
kosteck napisał(a):
a man, jeszcze jedno, w koncu mozna kupowac wszystkie materialy do craftowania lol w samym ascalonie


Zapomniales dodac ze kupic mozna tylko common crafting materials.

Btw. wie ktos co sie stalo z Warehouse Keepers'ami bo ich nie spotkalem.....


_________________
Spieprzaj dziadu wymiata ! ;)

*

Posty: 83
Dołączył(a): 4.04.2005
Offline
PostNapisane: 30 kwi 2005, 17:23 
 
nie tylko common man, na przeciwko tej nowej loacji w old ascalonie, jeszcze nie moge zapamietac jak sie nazywa, stoi eNPeC od ktorego mozna zakupic czego dusza zapragnie, Tak BTW jest z nim quest, bodajze jakis tam Witness przy ambasadorze Zainie daje tego questa


_________________
To jest blok tekstu, który może być dodawany do Twoich postów. Ma limit 255 znaków

HTML: NIE
BBCode: TAK
Uśmieszki: TAK

***

Posty: 967
Dołączył(a): 9.05.2003
Offline
PostNapisane: 30 kwi 2005, 18:13 
 
tak jest taki gostek i faktycznie dostaje sie questa obok ambasadora na znalezienie go i faktycznie mozna u niego sporo kupic tylko ze drogo :)

Co do warehous keepers to nie wiem czy dobrze rozumiem ale jak chodzi ci o tych panow co mozna u nich trzymac swoj stuff to sa dopiero po wyjsiu z akademi i nazywaja sie Xiao-costam agents .


_________________
"Something worked as intended?? 0_0"

"This means we will have to get someone to create a bug and another guy to nerf it, I will deal with this immediately !"


Posty: 24
Dołączył(a): 18.02.2005
Offline
PostNapisane: 30 kwi 2005, 18:19 
 
a mam pytanie czy po wcisnienciu alt+Tab to szybko wchodzi na pulpit ? i czy potym sie cos sypie ? :]

ps czekam na paczke :D i niedlugo do was dołoncze 8)

***

Posty: 967
Dołączył(a): 9.05.2003
Offline
PostNapisane: 30 kwi 2005, 18:24 
 
bez problemu mozna alt-tab robic i blyskawicznie wychodzi do windy .. Kilka razy w trakcie misji robilem alt-tab zeby smsa wyslac znajomemu :)


_________________
"Something worked as intended?? 0_0"

"This means we will have to get someone to create a bug and another guy to nerf it, I will deal with this immediately !"


Posty: 24
Dołączył(a): 18.02.2005
Offline
PostNapisane: 30 kwi 2005, 18:30 
 
<jupi> o to mi chodzilo :D wielkie thx :)

***
Avatar użytkownika

Posty: 652
Dołączył(a): 5.11.2004
Offline
PostNapisane: 30 kwi 2005, 19:11 
 
nie trzeb wcale alt - taba wciskac - jest ikonka to szybkiego przelaczania okno- fullscreen - tak jak w windzie (prawy gorny rog)

giera wymiata, obszar do exploracji jest ogromny,
mozna grac z innym graczami albo bierzesz komputerowych pomocnikow i idzesz robic misje samemu
juz na poczatku mozna wlaczyc w pvp bez zadnych problemow - arena w Old Ascalon - dla levelow 1-10 (random team), ale to dopiero poczatek
jak beda wygladac walki GvG to sie dopiero okarze

tu jest calkiem inne podejscie niz w klasycznych mmo
maxymalny level mozna dosc szybko uzyskac ale tu nie chodzi o lvl
najwazniejsze sa skille - przypomina mi to gry karciane - z podstawowymi kartami mozna grac ale dopiero po zebraniu wszystkich masz mozliwosc ulozenia decku tak jak chcesz
za ten pomysl daje 10/10
nie ma kampienia nie ma tluczenia 10000 mobow zeby zrobic tem kolejny lvl do 100
dobry quest daje 1/5- 1/4 expa potrzebnego do nastempnego lvlu

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2708
Dołączył(a): 10.08.2003
Offline
PostNapisane: 30 kwi 2005, 21:21 
 
Czyli co w kilka dni sie robi max level a pozniej tylko pvp? Co jeszcze ciekawego jest w tej grze do roboty?

*

Posty: 116
Dołączył(a): 16.02.2005
Offline
PostNapisane: 30 kwi 2005, 22:13 
 
Vercin napisał(a):
Czyli co w kilka dni sie robi max level a pozniej tylko pvp? Co jeszcze ciekawego jest w tej grze do roboty?


Po pierwsze to nie tak co kilka dni. Level 20 mozesz nabic w ciagu tygodnia ostrego grania, ale pozostaje jeszcze, jak to poprzednik wspomnial, odblokowywanie skilli, zbieranie materialow na najlepsze zbroje etc. Ale fakt jest faktem, ze nie trwa to wszystko tyle co w diablo2... Ta gra z zalozenia kladzie nacisk glownie na pvp.

**

Posty: 257
Dołączył(a): 13.03.2005
Offline
PostNapisane: 1 maja 2005, 09:43 
 
Jesli nie tylko common crafting materials to czemu nie ma tam fur square's ?? Bo potrzebuje do zbroji i nie wiem skad je wytrzasnac :P

Hmm a Warehouse Keepers'ami na becie byly przemile kobietki.... W tych miejscach gdzie staly jest pusto i dlatego pytalem....


_________________
Spieprzaj dziadu wymiata ! ;)

*

Posty: 149
Dołączył(a): 2.02.2005
Offline
PostNapisane: 4 maja 2005, 07:35 
 
Przeniosły się w inne miejsce - naciśnij alt i poszukaj :) (niedaleko henchów jesli mówimy o old ascalon)


_________________
Pozdrawiam
Greg


Posty: 31
Dołączył(a): 22.10.2004
Offline
PostNapisane: 6 maja 2005, 09:58 
 
Ok, zrobilem lvl 20 i moje wrazenia nie sa najlepsze. PvE jest bardzo, bardzo proste i polega na tluczeniu milionow potworow za 4 XP i chodzeniu po wyznaczonych torach, misje robia sie troche lepsze po Yak's Bend, ale niewiele. Moja kobieta obserwujac mnie grajacego w GW/PvE zapytala wprost dlaczego gram w taka glupia gre hehe (a widziala jak gram w wiele innych, takze MMORPG i raczej sie nie czepiala). Ogolnie PvE troche lepsze od Defendera ;)

PvP - potencjal jest, dobieranie opdowiednich skill i wspolpraca w grupie jest ok (troche mi przypomina Magic the Gathering), ale wszystko dzieje sie w kompletnie przewidywalnym otoczeniu, przez co szybko staje sie nudne. Na razie ciezko powiedziec, ale juz sa pierwsze oznaki, ze z tych stu-ilustam skilli do wyboru tak naprawde zostanie okolo 10 na kazda klase. Wiele jest zupelnie nieprzydatnych, glownie licza sie elite skill. Poza tym, co chyba zdecydowalo, PvP oprocz tego ze mozna zajac jakies tam miejsce na ladderze (co dla mnie i znajomych nie ma zadnego znaczenia, jestesmy juz sporo poza wiekiem szkolnym ;) ) - nie ma zadnego celu. Nie mozna kontrolowac terytorium, nie mozna nic nowego dla swojej postaci zdobyc przez PvP, przeciwnika nie mozna zaskoczyc i zaatakowac znienacka, nie przylaczy sie nagle nowa grupa itd. Wszystko jest zawsze tak samo.

Grafika najwyzszej klasy, szczegolnie postacie graczy, chociaz jak na razie wielu ludzi jest klonami innych. Technicznie gra jest zrobiona swietnie.

Jeszcze jest za wczesnie, zeby mowic o jakimkolwiek community, ale wszystko wskazuje na to ze takie nie powstanie, ze jednego prostego powodu - nie ma swiata, w ktorym mogloby to community zaistniec. Miasta to tylko chat roomy i nic poza tym. Niestety zauwazalny jest dosc niski przecietny wiek graczy (co pewnie wynika z braku potrzeby posiadania pieniedzy do grania w ta gre). Na EU teritories jak sie nie zna francuskiego, niemieckiego i szwedzkiego, dogoadac sie nie mozna.

Ogolnie, chyba jednak z tego typu gier wole CS:Source. A jesli gre typu MMO nastawiona tylko na PvP to Planetside. Jezeli chodzi o PvE, to kazda inna gra MMORPG i single player byla lepsza, wlaczajac w to Diablo.

***

Posty: 967
Dołączył(a): 9.05.2003
Offline
PostNapisane: 6 maja 2005, 10:31 
 
IMO ta gra powinna byc traktowana jako odskocznia od mmorpg. Mam na mysli ze czasami milo sobie w cos innego popykac a nie koniecznie Single Player i w takiej sytuacji GW jest rewelacyjne :)


_________________
"Something worked as intended?? 0_0"

"This means we will have to get someone to create a bug and another guy to nerf it, I will deal with this immediately !"


Posty: 31
Dołączył(a): 22.10.2004
Offline
PostNapisane: 6 maja 2005, 10:38 
 
No, tak ja traktuje, cos w co mozna zagrac jak mam 15 minut czasu, chociaz, jak juz napisalem osobiscie wole CS:Source z tego typu gier ;), moze jak sie troche GW rozwinie (szczegolnie jakies ciekawszy PvP) to mnie bardziej przekona, zobaczymy.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 58 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.