mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 10 ] 
Autor Wiadomość
**
Avatar użytkownika

Posty: 8077
Dołączył(a): 16.11.2004
Offline
PostNapisane: 4 maja 2005, 11:25 
Cytuj  
Gram sobie juz ze 3 dni i gra jest fajna tylko mam pytań:

Ile w tej grze jest itemkow? Bo z tego co widze to ich zroznicowanie jest mizerne (na razie) i kazda postac wyglada identycznie, tak samo z broniami.
Po co ta mapka jest taka wielka? Mam odkryte moze 5% (okolice Old Ascalon), zrobilem questy i mam 10 lvl (czyli polowa), itemy wylatuja non stop te same, po dwoch wyjsciach za miasto mialem dosc materialow zeby wykupic dostepne zbroje (dziek iczemu wygladam identycznie jak inni rangerzy). Pytanie w zwiazku z tym jest takie:
Jaki jest sens ciagnac dalej RPG gre ? Wypadaja lepsze itemy? skile? Po co ten swiat jest taki duzy skoro mozna ten max lvl nabic w samym Ascalonie jak kto sie uprze?

Ja wiem ze to nie Diablo ani WoW, ze gra jest "PvP based", ze licza sie skile i jest schemat "zbierania talii" z karcianki i wszystko mi sie to bardzo podoba (i GRAFIKA !!!) Chce jak najszybciej rozwinac postac do max lvl, wstapic do jakiejs gildii i zaczac walki GvG ale pytam:
Czy jest jakis sens (oprocz zdobywania skilli bo to wiem ze jest) w zwiedzaniu swiata i odkryciu calej mapki? Czy pozniej miasto (inne) nie wyglada jak z "Ataku Klonow" ?? Czy mozna wycraftowac lepsze itemy (na necie widzialem moze 3 zestawy zbroj)?

Niech mnie ktos oswieci bo nie znam tej gry nie gralem w bety i nie wiem co oferuje od tej strony.


_________________
Obrazek

*

Posty: 56
Dołączył(a): 20.02.2005
Offline
PostNapisane: 4 maja 2005, 12:49 
Cytuj  
SPOILER ALERT ;)


Kabraxis napisał(a):
Po co ta mapka jest taka wielka? Mam odkryte moze 5% (okolice Old Ascalon), zrobilem questy i mam 10 lvl (czyli polowa), itemy wylatuja non stop te same, po dwoch wyjsciach za miasto mialem dosc materialow zeby wykupic dostepne zbroje (dziek iczemu wygladam identycznie jak inni rangerzy).
A czemu nie idziesz dalej z fabułą tylko powtarzasz te same misje?
Cytuj:
Pytanie w zwiazku z tym jest takie:
Jaki jest sens ciagnac dalej RPG gre ?
Po co ciągnąć? A nie wiem ;)
Cytuj:
Wypadaja lepsze itemy? skile?
Tak wypadają lepsze itemy.
Cytuj:
Po co ten swiat jest taki duzy skoro mozna ten max lvl nabic w samym Ascalonie jak kto sie uprze?
Też można :)
Cytuj:
Czy jest jakis sens (oprocz zdobywania skilli bo to wiem ze jest) w zwiedzaniu swiata i odkryciu calej mapki?
Pewnie po to żeby była odkryta :) Jak Ameryka :D
Cytuj:
Czy pozniej miasto (inne) nie wyglada jak z "Ataku Klonow" ??
Nie
Na pewnio nie
Cytuj:
Czy mozna wycraftowac lepsze itemy (na necie widzialem moze 3 zestawy zbroj)?
http://www.gwonline.net/page.php?p=75
http://www.guild-hall.net/craftindex.php
http://www.guildwars.com/community/default.html
Cytuj:
Niech mnie ktos oswieci bo nie znam tej gry nie gralem w bety i nie wiem co oferuje od tej strony.
Sorki, że tak spytam, ale naprawdę chciałbyś wiedzieć kiedy umrzesz? :]
Skoro już masz gierkę to w nią graj, a nie pytasz ile milionów rzeczy się w niej znajduje, które sety są najlepsze, na co zbierać kasę, itp. i kisisz się jeszcze w Old Ascalon. W PvP i GvG przedmiotów nie dostaniesz. Wszystko musisz zdobyć w PvE. Jak dojdziesz do Lion's Arch to pogadamy :) Powodzenia :D

Ja niestety nie gram jeszcze w GW (nie ma w Polsce), ale grałem w bety. Nie było tak źle, ale właśnie nie podoba mi się trochę to, że gra jest zrobiona pod PvP (cóż, nie można mieć wszystkiego).

**
Avatar użytkownika

Posty: 8077
Dołączył(a): 16.11.2004
Offline
PostNapisane: 4 maja 2005, 21:44 
Cytuj  
Nie zrozumielismy sie i to totalnie. :D

Ale dzieki za linki, potwierdzaja moje przypuszczenia, no ale nie mozna miec wszystkiego. :D


_________________
Obrazek


Posty: 24
Dołączył(a): 18.02.2005
Offline
PostNapisane: 4 maja 2005, 22:39 
Cytuj  
a ja dalej czekam na reailzacje zamowienia :(
aaaaaaaaaaaaaaaaaaaa .... taki fajny dlugi wikend mółby być , a ja kurdee niemam w co grac i czekam na GW :(

*

Posty: 56
Dołączył(a): 20.02.2005
Offline
PostNapisane: 4 maja 2005, 23:23 
Cytuj  
Kabraxis napisał(a):
Nie zrozumielismy sie i to totalnie. :D

Ale dzieki za linki, potwierdzaja moje przypuszczenia, no ale nie mozna miec wszystkiego. :D
Ale mam nadzieję, że rozwiałem trochę wątpliwości :) BTW, gdzie już doszedłeś?

**
Avatar użytkownika

Posty: 8077
Dołączył(a): 16.11.2004
Offline
PostNapisane: 5 maja 2005, 13:40 
Cytuj  
Parish napisał(a):
Ale mam nadzieję, że rozwiałem trochę wątpliwości :)

Tak, np. screeny potwierdzily moje obawy ze "atak klonow" jednak jest. Bo jesli te postaci to sa max lvl i po przejsciu ilustam misji i zaliczeniu fabuly, to ja identycznie ubrane postaci widzialem na lvl 5.
Nie mowie ze to wada, po prostu chcialem wiedziec, brak roznorodnosci itemow gra nadrabia skillami.


Parish napisał(a):
BTW, gdzie już doszedłeś?

Nie gralem od czasu napisania tamtego posta, mam odkryte okolice Ascalonu tylko, ostatnim questem jaki zrobilem, bylo zabicie bossa na 10lvlu w takich ruinach wygladajacych podobnie do azteckich.


_________________
Obrazek

*

Posty: 116
Dołączył(a): 16.02.2005
Offline
PostNapisane: 5 maja 2005, 14:13 
Cytuj  
Oni po prostu sobie zostawiają pole do popisu w najbliższym dodatku. Dowalą 20 zbrójek i od razu lud poleci kaske wydać :lol: :D

***

Posty: 967
Dołączył(a): 9.05.2003
Offline
PostNapisane: 5 maja 2005, 18:03 
Cytuj  
ByQ napisał(a):
Oni po prostu sobie zostawiają pole do popisu w najbliższym dodatku. Dowalą 20 zbrójek i od razu lud poleci kaske wydać :lol: :D


no jakos musza nadrabiac brak miesiecznych oplat :)


_________________
"Something worked as intended?? 0_0"

"This means we will have to get someone to create a bug and another guy to nerf it, I will deal with this immediately !"

******

Posty: 4303
Dołączył(a): 27.04.2005
Offline
PostNapisane: 5 maja 2005, 18:10 
Cytuj  
Miałobyć tak dużo rodzajów zbroi. Ale cóż i bez tego GW jest da best.


_________________
We are all but specks of dust in the dream of the Grand Butterfly.

*

Posty: 56
Dołączył(a): 20.02.2005
Offline
PostNapisane: 5 maja 2005, 22:15 
Cytuj  
Kabraxis napisał(a):
Tak, np. screeny potwierdzily moje obawy ze "atak klonow" jednak jest.
No wiesz, wokół tego kręci się fabuła. Jak przejdziesz przełęcz to zobaczysz inny świat.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 10 ] 


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.