mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 18 ] 
Autor Wiadomość
*

Posty: 72
Dołączył(a): 23.07.2005
Offline
PostNapisane: 23 lip 2005, 21:29 
Cytuj  
Witam
Jestem nowy na forum i nawet nie jestem nowicjuszem tej gry(ponieważ jej jeszcze nie posiadam, z naciskiem na słowo JESZCZE) w najbliższym tygodniu zamierzam zakupić se Grę Guild Wars. Jam ma 14 lat dokladnie jutro skończe 14 lat (24 lipca) i mam nadzije że mnie nie uznacie za guwniarza(mnie też w innych grach mmorpg wkurzają te dzieci), a więc przejdzmy do żeczy mam pare pytań dla nowicjusza, a mianowicie chciałbym aby ktoś(oczywiście jeśli się komuś chce) żeby opisał mi pare klas postaci i zasady tej gry(miałem przyjemność grać w world of warcraft, mu online, tibia i wiele innych gier mmorpg...) bo ja słyszałem że w tej grze bardziej potrzeba jest taktyka i wogule większość jest inna, i dlatego mam mam do was prośbę abyście mi trochę opisali zasady tej gry i klasy postaci. Z góry dziękuję i pozdrawiam :D

****

Posty: 1437
Dołączył(a): 29.01.2005
Offline
PostNapisane: 23 lip 2005, 21:36 
Cytuj  
http://guildwars.org.pl/
http://guildwars.pl/ - chwilowo nieczynna
jesli znasz angielski jako tako to: http://www.guildwars.com/faq/default.html

Ps. wszystkiego najlepszego z okazji urodzinek :wink:

****

Posty: 1607
Dołączył(a): 3.07.2004
Offline
PostNapisane: 23 lip 2005, 21:46 
Cytuj  
guwniarza, żeczy - omg i Ty uczęszczasz juz do gimnazjum...


_________________
Nothing will stop the whining. They could remove deathcoil, make fear a 10 second cast and make seduce regenerate health like polymorph and people would still whine.
Obrazek

****

Posty: 1437
Dołączył(a): 29.01.2005
Offline
PostNapisane: 24 lip 2005, 02:36 
Cytuj  
Dhoro napisał(a):
guwniarza, żeczy - omg i Ty uczęszczasz juz do gimnazjum...

Nie wymadrzaj sie. Istnieje cos takiego (podobno udowodnionego naukowo) jak dysgrafia, dysleksja etc.... :]


Posty: 27
Dołączył(a): 3.07.2005
Offline
PostNapisane: 24 lip 2005, 03:37 
Cytuj  
Wedge napisał(a):
Dhoro napisał(a):
guwniarza, żeczy - omg i Ty uczęszczasz juz do gimnazjum...

Nie wymadrzaj sie. Istnieje cos takiego (podobno udowodnionego naukowo) jak dysgrafia, dysleksja etc.... :]



Dhoro ja tez na wielu forach zwracam uwage ale czasmi mzona wybaczyc :D

a ja wkleje tutaj wypowiedz z innego forum

"A wszystko przez to, że teraz każdy dzieciak może sobie bez problemu załatwić papierek na dysgrafię. W tych zamierzchłych czasach kiedy ja chodziłam do podstawówki nie było dyslektyków ani dysgrafików, było co najwyżej paru tępaków w klasie. Teraz na 30 osób, 15 ma tą tragiczną przypadłość co się teraz naukowo nazywa dysgrafią, a kiedyś nazywało się lenistwem."

wypowiedz studentki polonistyki :D

a wracjac do tematu topicu najlepiej poczytac ze roznych stron szkoda ze guildwars.pl nei dziala
:(


a i nie polecam jako primary class nekro :P

***

Posty: 958
Dołączył(a): 19.06.2005
Offline
PostNapisane: 24 lip 2005, 09:45 
Cytuj  
Nie polecasz klasy necro na primary, bo się nie znasz :P Grałem z kumplem i widziałem, że dzięki soul reapingu, właściwie nie był w takiej sytuacji, że nie mam energii, a warriorzy i rangerzy na pvp to była bułka z masłem... Po prostu trzeba mieć na nią dobry build.

*****

Posty: 2780
Dołączył(a): 16.08.2004
Offline
PostNapisane: 24 lip 2005, 10:35 
Cytuj  
Wedge napisał(a):
Dhoro napisał(a):
guwniarza, żeczy - omg i Ty uczęszczasz juz do gimnazjum...

Nie wymadrzaj sie. Istnieje cos takiego (podobno udowodnionego naukowo) jak dysgrafia, dysleksja etc.... :]


To Ty się nie wymądrzaj, dysleksja nie jest powodem nieznajmości zasad ortograficznych. Jak ktoś ma dysleksję to się tym bardziej powinien je znać.


_________________
Zaobserwowano niejednokrotnie, iż samice szympansów prowokują seksualnie samca tylko po to, by mu ukraść mięso.

*

Posty: 127
Dołączył(a): 6.06.2005
Offline
PostNapisane: 24 lip 2005, 11:36 
Cytuj  
Dhoro napisał(a):
guwniarza, żeczy - omg i Ty uczęszczasz juz do gimnazjum...


No i co to wnosi do tematu :?

Ja radze ci Monk/elementalist. Leczysz i niezle ranisz ;)


_________________
Zycho mnie napastuje xD.

****

Posty: 1607
Dołączył(a): 3.07.2004
Offline
PostNapisane: 24 lip 2005, 12:10 
Cytuj  
Wedge napisał(a):
Dhoro napisał(a):
guwniarza, żeczy - omg i Ty uczęszczasz juz do gimnazjum...

Nie wymadrzaj sie. Istnieje cos takiego (podobno udowodnionego naukowo) jak dysgrafia, dysleksja etc.... :]


Istnieje też cos takiego jak edytor textu z opcją sprawdzania pisowni (też podobno udowodnione naukowo ;) ), kiedyś jeszcze za czasów PRL i wczesniej potrafili każdego nauczyć ortografii mimo tych wszystkich dys-. Chcieć to móc, a poza tym jak sie nie myle 14 latek to już druga gimnazjum :).

/OT

Wracając do tematu to polecam, www.guildwars.org (znajdziesz tam wszystko co Cie interesuje), a co do klas postaci to moim zdaniem przy odpowiednich buildach są one wyważone i każdy może dokopać każdemu (już kilka razy moim N/Me skopałem pupe warriorowi, monkowi czy elemntaliscie). Także wszystko zależy od tego jakie masz skille i jakie atrybuty (lub jak ty to napisałeś od taktyki).


_________________
Nothing will stop the whining. They could remove deathcoil, make fear a 10 second cast and make seduce regenerate health like polymorph and people would still whine.
Obrazek

****

Posty: 1437
Dołączył(a): 29.01.2005
Offline
PostNapisane: 24 lip 2005, 14:05 
Cytuj  
Kimilo moge wiedziec dlaczego nie polecasz necromanty? Moim zdaniem to bardzo dobra klasa, kto wie czy nie lepsza np. od elementala, oczywiscie jak potrafi sie nim grac.

Ps.1 panie dhoro tak sie czepiasz ortografi, a sam piszesz bez sensu, oto cytat "Jak ktoś ma dysleksję to się tym bardziej powinien je znać."-moze wyjasnisz o co biega w tym stwierdzeniu?
Ps.2 Proponuje zamknac juz ten topic bo pan dhoro swoim starym zwyczajem zaczyna flame+offtopic.


Posty: 27
Dołączył(a): 3.07.2005
Offline
PostNapisane: 24 lip 2005, 14:20 
Cytuj  
mi jakos do gustu nie przypadla a tyle co slyszalem od innych (bardziej doswiadczonych graczy) tez jej nie polecali
Cytuj:
Ps.1 panie dhoro tak sie czepiasz ortografi, a sam piszesz bez sensu, oto cytat "Jak ktoś ma dysleksję to się tym bardziej powinien je znać."-moze wyjasnisz o co biega w tym stwierdzeniu?


tego nie pisal Dhoro tylko

Quetzacotl napisał(a):
Wedge napisał(a):
Dhoro napisał(a):
guwniarza, żeczy - omg i Ty uczęszczasz juz do gimnazjum...

Nie wymadrzaj sie. Istnieje cos takiego (podobno udowodnionego naukowo) jak dysgrafia, dysleksja etc.... :]


To Ty się nie wymądrzaj, dysleksja nie jest powodem nieznajmości zasad ortograficznych. Jak ktoś ma dysleksję to się tym bardziej powinien je znać.



i chodzilo jak najbardziej o zasdy pisowni o ktorych jest wspomniane w poprzednim zdaniu :D

****

Posty: 1607
Dołączył(a): 3.07.2004
Offline
PostNapisane: 24 lip 2005, 16:49 
Cytuj  
w sumie teraz bardzo spotykana klasa jest w/mo, bo zadajesz sporawe obrazenia i jedonczesnie sie leczysz, jesli uzywasz do tego dobrych skilli to jestes praktycznie nie do pokanania (ostatnio jak walczylem pvp to wycielismy w pien caly przeciwny team zas w/mo ledwo zabilismy bo co dostal obrazenia to sie leczyl), takze ja polecam w/mo jesli uwazasz ze chcesz zaczac najprostsza postacia.


ps: pan dhoro tego niestety nie pisał
ps2: nie wyrywaj zdan z kontekstu: To Ty się nie wymądrzaj, dysleksja nie jest powodem nieznajmości zasad ortograficznych. Jak ktoś ma dysleksję to się tym bardziej powinien je znać.
ps3: jak masz cos jeszcze do mnie to napisz mi na PM tak jak to ja zrobiłem :)

edit: przypomniałem sobie o funkcji "ignore" ;)


_________________
Nothing will stop the whining. They could remove deathcoil, make fear a 10 second cast and make seduce regenerate health like polymorph and people would still whine.
Obrazek

****

Posty: 1437
Dołączył(a): 29.01.2005
Offline
PostNapisane: 24 lip 2005, 18:56 
Cytuj  
Quetzacotl napisał(a):
Wedge napisał(a):
Dhoro napisał(a):
guwniarza, żeczy - omg i Ty uczęszczasz juz do gimnazjum...

Nie wymadrzaj sie. Istnieje cos takiego (podobno udowodnionego naukowo) jak dysgrafia, dysleksja etc.... :]


To Ty się nie wymądrzaj, dysleksja nie jest powodem nieznajmości zasad ortograficznych. Jak ktoś ma dysleksję to się tym bardziej powinien je znać.

No to zwracam honor :oops:

*

Posty: 72
Dołączył(a): 23.07.2005
Offline
PostNapisane: 24 lip 2005, 21:02 
Cytuj  
Słuchajcie interesuje mnie 2 postacie... a mianowicie Mesmer albo Elementalista :). Powiedzcie mi która lepsza lub fajniejsza :). acha i jeszcze jedno pytanie czy dostanę tę grę w Media Markt, Real albo w empiku??. I jaka jest jej cena? i najlepiej w jakim miescie zacząć grę?. i jaki wybrac tryb gry abym mugł spotykać innych graczy i zabijac potwory, zbierać itemy i inne :). Sorka chłopaki ale ja się zbytnio na tej grze nie znam, ale już mi sie podoba ponieważ kocham wszytkie gry MMORPG :D:D. Z góry dzienkuje za odpowiedź i pozdrawiam

****

Posty: 1437
Dołączył(a): 29.01.2005
Offline
PostNapisane: 24 lip 2005, 21:13 
Cytuj  
lukas24 napisał(a):
Słuchajcie interesuje mnie 2 postacie... a mianowicie Mesmer albo Elementalista :). Powiedzcie mi która lepsza lub fajniejsza :). acha i jeszcze jedno pytanie czy dostanę tę grę w Media Markt, Real albo w empiku??. I jaka jest jej cena? i najlepiej w jakim miescie zacząć grę?. i jaki wybrac tryb gry abym mugł spotykać innych graczy i zabijac potwory, zbierać itemy i inne :). Sorka chłopaki ale ja się zbytnio na tej grze nie znam, ale już mi sie podoba ponieważ kocham wszytkie gry MMORPG :D:D. Z góry dzienkuje za odpowiedź i pozdrawiam

Moze bede nudny, ale powiem to co mowia inni-przejzyj forum zanim napiszesz konkretnego posta.
Na pytanie, ktora postac jest fajniejsza raczej nie uzyskasz jednoznacznej odpowiedzi. Dla jednych bedzie to Me, a dla innych El. Mesmer raczej nie jest postacia dla poczatkujacych graczy. Co do miejsca zakupu gry i ceny to jest osobny topic-poczytaj sobie. Gre zaczynasz zawsze w tym samym miescie-Ascalonie. Jesli chcesz robic questyi rozwijac postac to zaloz chara (postac) w trybie RPG.

*

Posty: 72
Dołączył(a): 23.07.2005
Offline
PostNapisane: 24 lip 2005, 21:19 
Cytuj  
a jak guild stoi z ceną w sklepach(nie internetowych, niechche mi sie czekac )

****

Posty: 1437
Dołączył(a): 29.01.2005
Offline
PostNapisane: 24 lip 2005, 21:22 
Cytuj  
lukas24 napisał(a):
a jak guild stoi z ceną w sklepach(nie internetowych, niechche mi sie czekac )

W Empikach cena waha sie od 119-129PLZ

***

Posty: 958
Dołączył(a): 19.06.2005
Offline
PostNapisane: 25 lip 2005, 00:08 
Cytuj  
Hehehehe, często jednak to kupując właśnie w internetowych sklepach czekasz mniej :D

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 18 ] 


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.