mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 155 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Następna strona
Autor Wiadomość
**

Posty: 481
Dołączył(a): 2.07.2005
Offline
PostNapisane: 6 lip 2005, 19:45 
Cytuj  
Mam pytanko. Czy dałoby się zbydować Woj/Ele głownie przeznaczonego do zabijania innych wojow w pvp? Myślałem nad Axe Mastery albo Hammerem a z Ele zwolnienia ruchu sie z Water Magic. Czy taka postać byłaby możliwa do stworzenia , i co ważniejsze czy byłaby skuteczna?

**

Posty: 201
Dołączył(a): 17.03.2005
Offline
PostNapisane: 6 lip 2005, 20:30 
Cytuj  
Może lepiej W/Me? Też spowalnia i nie tylko :)
Warrior ma mało many ale na małe spowolnienie starczy.


_________________
"Before you complain about lag, think of Jesus... he lagged 3 days before respawning."

Obrazek

**

Posty: 481
Dołączył(a): 2.07.2005
Offline
PostNapisane: 6 lip 2005, 22:45 
Cytuj  
Rzeczywiście W/Me jest kuszący , lecz ja wypatrzyłem inny build. Nie wiem czy lepszy. Jest to W/E.

Atrybuty:

Strength
Axe Mastery
Air Magic
Tactis(ewentualnie)

Skille: Executioner's Strike , Axe Rake , Axe Twist, Cyclone Axe , Swift Chop,
Bonetti's Defence , Gale , Shock.

Sądze , że to mógłby być dobry build na innych warriorów. Jeżeli ktoś się nie zgadza , albo znalazł jakieś błedy to prosze mi je bezpardonowo wytknąć. :wink:


Posty: 8
Dołączył(a): 1.07.2005
Offline
PostNapisane: 20 lip 2005, 14:51 
Cytuj  
Mam pytanie, czy druga profesja jest konieczna aby przejsc do nastepnego etapy gry??


Posty: 3
Dołączył(a): 19.07.2005
Offline
PostNapisane: 20 lip 2005, 17:23 
Cytuj  
oczywiscie ze nie


_________________
www.kaer-morhen.xt.pl

*****

Posty: 2780
Dołączył(a): 16.08.2004
Offline
PostNapisane: 20 lip 2005, 18:19 
Cytuj  
potrzebna -_-


_________________
Zaobserwowano niejednokrotnie, iż samice szympansów prowokują seksualnie samca tylko po to, by mu ukraść mięso.


Posty: 27
Dołączył(a): 3.07.2005
Offline
PostNapisane: 20 lip 2005, 23:31 
Cytuj  
Gram mo/me narazie 16 lvl bo bylo troche przerwy hehe wszystkie pkt w healing players i mam ustawione takie skille

healing breeze, heal area, heal party, orison of healing, heal other, resurrect, resurrection signet, healing seed

co byscie polecili zmienic na cos innego jakies propozycje?


P.S. mam odblokowane (chyba) wszystkie skille do aurora glade

*****

Posty: 2780
Dołączył(a): 16.08.2004
Offline
PostNapisane: 21 lip 2005, 03:56 
Cytuj  
Napewno wszystkie skille? pamietaj o SoC ;] W Aurora glade mialem 20 lv :P ale ja w sumie robilem wszystkie bonusy i kazdy quest, co mi strasznie wolno szło


_________________
Zaobserwowano niejednokrotnie, iż samice szympansów prowokują seksualnie samca tylko po to, by mu ukraść mięso.

*

Posty: 127
Dołączył(a): 6.06.2005
Offline
PostNapisane: 21 lip 2005, 13:20 
Cytuj  
Ja gram warior/Necromancer i jestem szalenie zadowolony z tego połączenia. Klątwy naprawde osłabiają wrogów na "Ataki z broni" A potem mój młot ich zabija :D W GvG głównie wale w monków i przewracam ich moim młotem ażeby niemogli leczyć... Naprawde moja kombinacja jest dobrą kombinacją :)


_________________
Zycho mnie napastuje xD.

***

Posty: 958
Dołączył(a): 19.06.2005
Offline
PostNapisane: 21 lip 2005, 18:36 
Cytuj  
zna może ktoś jakiś dobry build na R/E???? Wolałbym trapy, stance, fire magic, i bow attacki.


Posty: 8
Dołączył(a): 1.07.2005
Offline
PostNapisane: 22 lip 2005, 15:46 
Cytuj  
valed napisał(a):
Ja gram warior/Necromancer i jestem szalenie zadowolony z tego połączenia. Klątwy naprawde osłabiają wrogów na "Ataki z broni" A potem mój młot ich zabija :D W GvG głównie wale w monków i przewracam ich moim młotem ażeby niemogli leczyć... Naprawde moja kombinacja jest dobrą kombinacją :)


fajnie by bylo gdybys jesze podal jakich skilli uzywasz :]

***

Posty: 958
Dołączył(a): 19.06.2005
Offline
PostNapisane: 25 lip 2005, 08:45 
Cytuj  
N/Me
1.Backfire
2.Energy Burn
3.Spirit Shackles
4.Diversing
5.Channeling
6.Unholy Feast
7.Soul Leech
8.Ressurection Signet

ATRYBUTY: Blood Magic, Domination, Inspiration

Co o tym myślicie?

*****

Posty: 2331
Dołączył(a): 1.02.2002
Offline
PostNapisane: 25 lip 2005, 08:52 
Cytuj  
tylko ze z kazdym buildem w teamie mozna ustalic "no to teraz atakujemy naraz" i juz.
Nie widze potrzeby uzywania akurat mesmera echo:P
Rownie dobrze mozna kazac 3 rangerom naraz uzyc jakiegos skilla - wyjdzie na to samo.

Nazaal napisał(a):
Co o tym myślicie?


Ja mysle ze gdyby nekro tak ladnie nie wygladal to zupenie by sie nie nadawal do pvp jako primary :(
A ten build to chyba standardowy robiacy tylko dmg nekro? :)
Balbym sie o mane.

***

Posty: 958
Dołączył(a): 19.06.2005
Offline
PostNapisane: 25 lip 2005, 09:49 
Cytuj  
Nie tylko dmg, bo skille necro są tu tylko od healowania sie, a channeling ssie mane, spirit shackles kradną manę (ale jej juz do mnie nie przekazuja :P)... A necro do pvp sie nie nadaje powiadasz?... Tylko necro jest w stanie szybko zabic woja i rangera, bo po prostu ma w dupie armor... Coś jak ele nastawiony na air kontra monk....

*****

Posty: 2331
Dołączył(a): 1.02.2002
Offline
PostNapisane: 25 lip 2005, 17:38 
Cytuj  
to samo robi necro jako second... a po cholere komus Soul Reaping na pvp?
To lepiej zrobic postac ktora jest z zalozenia necro, ale jako main ma cos z fajnym skillem :) np energy storage :P
Jedynym powodem dla ktorego zrobilbym main nekro to zeby sie polansowac fajna zbroja czy cos... :D

**
Avatar użytkownika

Posty: 400
Dołączył(a): 2.03.2004
Offline
PostNapisane: 25 lip 2005, 19:35 
Cytuj  
Czy połączenie N/W bądź N/El jest dobre na PvP?? Jutro kupuje gre, a necro bardzo mi się podoba(również dzięki fajnej zbroi :D)

*****

Posty: 2331
Dołączył(a): 1.02.2002
Offline
PostNapisane: 26 lip 2005, 15:06 
Cytuj  
Armagin napisał(a):
Czy połączenie N/W bądź N/El jest dobre na PvP?? Jutro kupuje gre, a necro bardzo mi się podoba(również dzięki fajnej zbroi :D)


Tak jak mowilem, necro jest wedlug mnie dosyc kiepski jako primary ;] ale jest ciezko wylansowany, i to sie liczy :d

**

Posty: 201
Dołączył(a): 17.03.2005
Offline
PostNapisane: 28 lip 2005, 20:57 
Cytuj  
Potrzebuje pomocy z buildem do Mo/Ne, jeśli ktoś ma jakieś pomysły to proszę o radę :)


_________________
"Before you complain about lag, think of Jesus... he lagged 3 days before respawning."

Obrazek

*****

Posty: 2780
Dołączył(a): 16.08.2004
Offline
PostNapisane: 29 lip 2005, 07:36 
Cytuj  
Tu nie ma wiele do kombinowania, jako primary Monk najczesciej (nie zawsze) bedziesz szedł na pierwszy ogien, wiec w dmg dealera bym sie nie bawil, chyba, ze bedziecie miec jakis specjalistyczny build. A tak uniwersalnie to albo w healera idz albo w prota, mozesz to tez zmieszac.
W sumie nie gralem Mo i nie wiem jak to jest dokladnie, ale duzo czytalem o nim i takie sa moje spostrzezenia.


_________________
Zaobserwowano niejednokrotnie, iż samice szympansów prowokują seksualnie samca tylko po to, by mu ukraść mięso.

*

Posty: 127
Dołączył(a): 6.06.2005
Offline
PostNapisane: 29 lip 2005, 08:14 
Cytuj  
choochoo napisał(a):

fajnie by bylo gdybys jesze podal jakich skilli uzywasz :]


a... tak już podaje :P
PvP oczywiście :) Ale ciągle go dopracowuje.
Oto moje atrybuty.
Obrazek
Jak widać pakuje głównie w Blood Magic oraz w Hammer Mastery.
Muszę nad tym popracować... bo napewno są lepsze kombinacje ;).

A oto moje skille:
Obrazek

Kilka wyjdzie :) Ale nerazie gram takimi.



Ressurection Signet - Podstawa. Podczas walki pvp nieraz ratuje team przed totalnym zniszczeniem :). Wskrzesza zmarłych toważyszy.

Hammer Bash - Jeden z moich najlepszych skilli. Jak wiecie walcze młotami... Ten skill wykorzystuje adrenaline która zarabiamy walcząc. Przewraca wroga i dodatkowo zadaje obrażenia (Monki piszczą ze strachu :P)

Healing Signet - Ten skill chyba wyrzuce... leczy ale podczas tego leczeniea otrzymuje podwojone obrażenia. Leczy także dużo gorzej od monkowych spelli. To jest taka ostatnia deska ratunku.

Irresitible Blow Główny dmg dealer. Wykorzystuje tylko 5 many i posiada chyba... 2 sec regeneracje. Więc to jest jeden z podstawowych moich skilli. Dobry do nabijania adrenaliny. (i hamer bash i po monku :P)

Weaken Armor Dobry spell. Mam go schowanego głównie dla upartych niedających spokoju Warriorów. Osłabia Armor.

Frenzy - Dobry skill :) Wymaga tylko 5 many. Gdy go Włącze atakuje 33% szybciej. Ale niestety ponosze podwójne obrażenia :/. Idealny gdy walcze z monkami czy innymi casterami... Kto będzie walił w najsielniejszego warriora? :P.

Liphe Siphion Także dobry spell. Przez kilkanascie sekund ,Cel otrzymuje degeneracje hp a ja otrzymuje regeneracje :P. (niema to jak nekromancja :P).

Rottating Flesh - Ten skill także chyba pójdzie pod nóż... jest drogi (15 many :( ) A tylko przez ileś tam sekund wysysa życie.


Sorry za błety :P
No... to mój build PvP... Oczywiście cały czas nad nim pracuje ;).


_________________
Zycho mnie napastuje xD.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 155 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.