mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 28 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona
Autor Wiadomość
***

Posty: 537
Dołączył(a): 2.12.2001
Offline
PostNapisane: 27 sty 2002, 23:10 
 
Temat na tyle wazny ze warto go osobno rozpatrzyc.
Przenosze tutaj swojego posta:

Z moja sila limit na kopanie wynosi 157 kg
Regenty , ksiazka, kilof, ubranie wazy 120 kg

pozostaje mi 37 kg ktore moge wykopac, bez zadania sobie obrazen

37 kg to 18 rudy
Moge wykopac teraz 18 rudy bez zadania sobie obrazen
Mowiac genralnie za kazdym razem jak cos wykopie to musze to przenisc na jakiegos juczniaka, albo na ziemie
na EXP musze uzbierac 1500 rudy czyli 3000kg

nie powiem ile mi dochodzi klikania w miescu
to jest dla mnie drastyczna zmiana, zupelnie uniemozliwia mi kopanie (poprstu to bardzo niewyodne)

w tej sytucja kopanie stalo sie dla mnie nie mozliwe
chybaze bede sobie rzucal leczenie podczas kopania (tak chyba bedzie latwiej)


_________________
Obrazek

*

Posty: 88
Dołączył(a): 18.12.2001
Offline
PostNapisane: 27 sty 2002, 23:17 
 
Witam

Zgadzam sie ... pomysl jest dobry na ograniczenie ale.. lepiej zrobic cos takiego ze jak ktos nakopal juz 500 kilo rudy nie moze sie ruszyc z miejsca ,a nie spada mu HP ... pomysl ze spadkiem punktow HP jes zly ...
Bo co daje spadanie HP jeli gosc nadal moze biegac z 10 tonami zlomu ? nei tyczy sie to tylko rudy sadze ze wprowadzenie ograniczenie do 500 kilo bylo by dobre wtedy nawet jesli ktos kradnie sprzet innym niemail by sily uciakac ...

Wiecie o co mi chodzi :smile:

Serdecznie Pozdrawiam
Golas

PS. nie chce nikogo uczyc jak ma pracowac :smile: ale chyba mam racje

*

Posty: 113
Dołączył(a): 2.01.2002
Offline
PostNapisane: 27 sty 2002, 23:25 
 
szczegolnie jak jedno machniecie kilofem kosztuje 10hp. Mam nadzieje ze to sie zmieni.

*

Posty: 88
Dołączył(a): 18.12.2001
Offline
PostNapisane: 27 sty 2002, 23:35 
 
Jeszcze raz Ja :smile:

Opisze to od poczatku... wiec sadze ze mozna zrobic to tak ...
Dac ograniczenie na 500 kilogramow ,a co nam to da mianowicie... nie bedzie nam spadalo HP przy kopaniu ,gosc ktory przeciazy sie nie bedize mogl sie ruszyc, zlodzieje nie deda uciakac gdy okradna jakies cialo, zwiekszy sie zapotrzebowanie na juczniki :smile: ,nie pozwoli nam to na bieganie sprintem w pelnej plycie i wiele innych rzeczy ktore nie przychodza mi do glowy ...
Sadze ze to nie jest taki zly pomysl ... mysle ze nasi wspaniali Valarowie cos z tego moga wyciagnac :smile:

Serdecznie Pozdrawiam
Golas Golasinski

PS. jesli chcecie moge dokladniej popracowac nad tym :smile:

*

Posty: 82
Dołączył(a): 23.01.2002
Offline
PostNapisane: 27 sty 2002, 23:41 
 
A ja mysle ze doprowadzi to jedynie do powstania wiekszej ilosci gornikow-magow.
Teleport... i juz jestem kolo kowadla..bzzz....a teraz w banku.. bzz.. i znowu w kopalni. A prawdziwi gornicy? Nie bedzie :wink:


Posty: 26
Dołączył(a): 21.11.2001
Offline
PostNapisane: 27 sty 2002, 23:42 
 
hmm Migalart ma calkowita racje
ja mam 50 STR przy mnozniku 4.5 daje mi to 225 kg max , nosze na sobie zwykle 120 kg, wiec zostaje mi kolo 100 kg ... ludzie z takiej ilosci to ja se moge exp wykalaczke z irona wykuc, mysly racjonalnie. Po prostu ustawcie zeby powyzej X <STR * mnoznik> nie mozna sie ruszac i juz ...

*

Posty: 88
Dołączył(a): 18.12.2001
Offline
PostNapisane: 27 sty 2002, 23:45 
 
Kochani .. co sadzicie o Pomysle Golaska ?
Czy jest taki zly ... :sad:

Pozdrowki
Golasik

***

Posty: 537
Dołączył(a): 2.12.2001
Offline
PostNapisane: 27 sty 2002, 23:47 
 
Cytuj:
2002-01-27 23:42, Koojav napisał:
ludzie z takiej ilosci to ja se moge exp wykalaczke z irona wykuc


zabiles mnie tym tekstem....
:wink: :wink: :wink:


_________________
Obrazek


Posty: 24
Dołączył(a): 9.12.2001
Offline
PostNapisane: 27 sty 2002, 23:52 
 
A kto wam kaze kopac w zbroi, z ksiega i regam? Gornik to nie elita zabojcow, nie zaden mag. Wystarczy kawalek chleba, pochodnia, kilof i mlotek. Ile to wazy?
A poza tym 4.5*str daje penalty 1hp na cykl kopania. To nie zabija od razu :smile: Mozna albo sie leczyc, jak ktos jest magiem albo bandazowac. Cyrki sie zaczynaja dopiero po przekroczeniu 8*str, czyl przecietnie 380 kilo. Dalsze kopanie moze szybko zabic. Piece i kowadla macie pod nosem. Ruszyc dupe troche. A tak szanowny pan gornik/kowal w dwa dni juz robi expy. Wlasnie przez ta wage miedzy innymi.
R0N


_________________
R0N nadal wierzy w ludzi.

*

Posty: 82
Dołączył(a): 23.01.2002
Offline
PostNapisane: 27 sty 2002, 23:56 
 
A kto wam kaze kopac w zbroi, z ksiega i regam? Gornik to nie elita zabojcow, nie zaden mag. Wystarczy kawalek chleba, pochodnia, kilof i mlotek. Ile to wazy? ...

Zbroja jest potrzebna chocby po to by mnie taki szlam nie ubil jedny mlasnieciem :wink:

*

Posty: 88
Dołączył(a): 18.12.2001
Offline
PostNapisane: 27 sty 2002, 23:57 
 
RON masz racje ale nie do konca ... moze cos wyciagniecie z mojej propozycji ktora opisalem wczesniej :smile:

Pozdrowki
Golas

**

Posty: 205
Dołączył(a): 21.01.2002
Offline
PostNapisane: 28 sty 2002, 00:07 
 
Hmm...

Moze cos to da pod warunkiem, ze zostanie sposrod GMow specjalna komorka do pilnowania ciagaczy plecakow :smile:


Posty: 26
Dołączył(a): 21.11.2001
Offline
PostNapisane: 28 sty 2002, 00:08 
 
hmm R0N fajnie fajnie tylko gornik bez jakiejkolwiek zbroii ginie srednio 10 razy dziennie <patrz elem, szlam> , wiesz ja rozumiem realizm.. spoko ale takim dzialaniem sprawisz ze healerzy beda mieli po 40 klientow dziennie, a przecietny gornik bedzie doskonale znal droge do nich ... nawet w ciemnosci.. poza tym wrocmy do ilosci rudy... widzisz sens w tym zeby stalo 3 minerow a za nimi 2 healerow i opatrywalo bandazami ? moze Ty widzisz bo ja nie... rozumiem jestem tylko ciemnym graczem ale jak na moj chlopski rozumek ten caly pomysl jest nawet niezly ale realizacja SUX

***

Posty: 537
Dołączył(a): 2.12.2001
Offline
PostNapisane: 28 sty 2002, 00:49 
 
RON

Pomysl na zmiany i pewne urealnienie zasad zwiazanych z obciazeniem jest dobry

Bardzo dobrze zrobiles, ze sie tym zajales

moze jednak skoncenrowac sie na unieruchomieniu ludzi przeciazonych?
i ewentualnie obrazenia dla skrajnie przesadnego obciazenia (np powyzej 1000)

jesli jest limit na gornicwo, powyzej ktorego dostaje obrazenia za wykonywanie czynnosci to ten sam limit powinien obowiazywac tez w innych sytuacjach np w walce

dlaczego ktos obciazony nie moze kopac, a moze walczyc ?


_________________
Obrazek


Posty: 18
Dołączył(a): 3.12.2001
Offline
PostNapisane: 28 sty 2002, 10:40 
 
DObra jak wam sie chce za realizm brać to dodajcie większy limit obciążenia a weźcie się za dupy kolesiom którzy kopią rude z tarczą i mieczem w ręku!!!!


_________________
Dobry Krasnolod...to pijany i uzbrojony po zeby krasnolod!

***

Posty: 537
Dołączył(a): 2.12.2001
Offline
PostNapisane: 28 sty 2002, 15:08 
 
Cytuj:
2002-01-28 10:40, Tyranthraxus napisał:
DObra jak wam sie chce za realizm brać to dodajcie większy limit obciążenia a weźcie się za dupy kolesiom którzy kopią rude z tarczą i mieczem w ręku!!!!



Dokladnie !


_________________
Obrazek

***

Posty: 537
Dołączył(a): 2.12.2001
Offline
PostNapisane: 28 sty 2002, 15:11 
 
i jeszcze jedno.

do tej pory (przed omawianymi zmianami)
pomimo tego ze moglem kopac i jednoczesnie miec w reku tarcze inne takie, to zachowywalem klimat i bralem do reki tylko kilof.

jednak teraz zmienilem zachowanie.
w reku mam ksiege magiczna i rzucam na siebie czary leczace
a kilof uzywam z plecaka
paranoja!


_________________
Obrazek


Posty: 24
Dołączył(a): 9.12.2001
Offline
PostNapisane: 28 sty 2002, 15:54 
 
DObra jak wam sie chce za realizm brać to dodajcie większy limit obciążenia a weźcie się za dupy kolesiom którzy kopią rude z tarczą i mieczem w ręku!!!!
_________________

Oczywiscie ze sie za to wezmiemy. Nie bedzie kopania na koniu a kilof w lapce bedzie niezbedny.

BTW: Ja wiem, ze cecha ludzka jest buntowanie sie przed zmianami na gorsze. Zrobmy tak, ja na probe podniose limit troche wyzej a wy zanim zaczniecie krzyczec to poprobujcie chociaz.
Obecnie pracuje nad ulepszona wersja obejmujaca wszystkie przenoszone ciezary.
R0N


_________________
R0N nadal wierzy w ludzi.

*

Posty: 155
Dołączył(a): 20.01.2002
Offline
PostNapisane: 28 sty 2002, 20:45 
 
a ja wierze w R0Na :grin:


Posty: 26
Dołączył(a): 21.11.2001
Offline
PostNapisane: 28 sty 2002, 20:54 
 
ja obstawiam ze RON jest w zmowie z handlarzami mixturkami i koniami jucznymi... on tak to specjalnie wszystko wykombinowal zebysmy sprzedawali 2 razy wiecej mixturek sily i 3 razy wiecej koni juczny... te no moment...on w zasadzie nie jest taki zly jak go rysuja... no dobra,ale dla zasady i tak mu racji nie przyznam :razz:

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 28 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.