mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 51 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3  Następna strona
Autor Wiadomość
***
Avatar użytkownika

Posty: 966
Dołączył(a): 22.11.2001
Offline
PostNapisane: 1 sie 2005, 20:11 
Cytuj  
Thunderhead Keep - chyba najgorsza misja w grze :D
Random team zbierany na miejscu zawali sprawe :P
No chyba ze jest to team zlozony z ludzi ktorzy robia druga postac rpg :D
Jest to jedna z dwoch misji ktorych nie udalo mi sie przejsc wylacznie z henchami :D

Zycze powodzenia :D


_________________
Obrazek

*

Posty: 83
Dołączył(a): 4.04.2005
Offline
PostNapisane: 2 sie 2005, 09:09 
Cytuj  
Ja mysle ze dobrym pomyslem jest ustawienie sie na UW gdy chlopaki znow odzyskaja Laske Bogow lol


_________________
To jest blok tekstu, który może być dodawany do Twoich postów. Ma limit 255 znaków

HTML: NIE
BBCode: TAK
Uśmieszki: TAK

***

Posty: 958
Dołączył(a): 19.06.2005
Offline
PostNapisane: 2 sie 2005, 10:21 
Cytuj  
Soulless - już prawie zrobiłem tą misję z prawie random teamem (było jeszcze 2 kolegów z gildii ;) )... :P Pod sam koniec obrony fortu nasz monk zalagował i nie uleczył króla na czas :/

Nie wiem jak ty chcesz sie ustawiać na UW albo FoW.... Ostatnio favor mieliśmy przez całe 35 minut :P Nie da się ustawić na favor, gdyż jest on po prostu zbyt nieregularny, a wątpię, żeby przez pół dnia Europa trzymała go w garści ;)

*

Posty: 83
Dołączył(a): 4.04.2005
Offline
PostNapisane: 2 sie 2005, 12:40 
Cytuj  
mysle ze mozemy sie ustawic cos typu, w niedziele pykamy ile wlezie (lol) a jak bedzie Laska to idziemy do UW, w sumie to ja jeszcze ani razu nie zmienialem krainy wiec tak tez mozna sprobowac


_________________
To jest blok tekstu, który może być dodawany do Twoich postów. Ma limit 255 znaków

HTML: NIE
BBCode: TAK
Uśmieszki: TAK

***

Posty: 958
Dołączył(a): 19.06.2005
Offline
PostNapisane: 2 sie 2005, 13:15 
Cytuj  
Nie ma sensu zmieniać krainy tylko po favor... Masz tylko 5 zmian... Nie zapominaj o tym. Mi zostały już tylko 3, więc na zmianę terytorium na pewno się nie piszę ;)


Posty: 17
Dołączył(a): 20.10.2003
Offline
PostNapisane: 12 sie 2005, 18:37 
Cytuj  
Witam serdecznie.


Norg, szalonym zwany, osilek niemaly, szuka wspoltowarzyszy przygod. Do kufla lubie zagladac, w morde dac moge, tudziez przypierzyc.
w Ascalon miescie jestem (europen district english -2).
poziom piaty - jezeli jest to komus bardzo potrzebne.

(emotikoniarzom oraz wszystkim z imionami pokroju "franek gietka faja" z gory dziekuje)

Pozdrawiam
GW - Norg szalonym zwany
pure W - 5lvl

***

Posty: 958
Dołączył(a): 19.06.2005
Offline
PostNapisane: 12 sie 2005, 20:06 
Cytuj  
Norgof napisał(a):
Witam serdecznie.


Norg, szalonym zwany, osilek niemaly, szuka wspoltowarzyszy przygod. Do kufla lubie zagladac, w morde dac moge, tudziez przypierzyc.
w Ascalon miescie jestem (europen district english -2).
poziom piaty - jezeli jest to komus bardzo potrzebne.

(emotikoniarzom oraz wszystkim z imionami pokroju "franek gietka faja" z gory dziekuje)

Pozdrawiam
GW - Norg szalonym zwany
pure W - 5lvl



LOL ;]

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2794
Dołączył(a): 16.06.2004
Offline
PostNapisane: 12 sie 2005, 23:23 
Cytuj  
Norgof napisał(a):
Witam serdecznie.


Norg, szalonym zwany, osilek niemaly, szuka wspoltowarzyszy przygod. Do kufla lubie zagladac, w morde dac moge, tudziez przypierzyc.
w Ascalon miescie jestem (europen district english -2).
poziom piaty - jezeli jest to komus bardzo potrzebne.

(emotikoniarzom oraz wszystkim z imionami pokroju "franek gietka faja" z gory dziekuje)

Pozdrawiam
GW - Norg szalonym zwany
pure W - 5lvl


Ale w sumie dziwna kwestia bo czlowiek od 2003 na tym forum siedzi.....;]

**

Posty: 201
Dołączył(a): 17.03.2005
Offline
PostNapisane: 13 sie 2005, 02:34 
Cytuj  
Nie wiem czego się czepiacie, gość chce być po prostu klimatyczny, w końcu „akcja” GW jest osadzona w realiach fantasy. Troszke klimatu to miła odskocznia od „codzienności” GW :wink:


_________________
"Before you complain about lag, think of Jesus... he lagged 3 days before respawning."

Obrazek

***

Posty: 958
Dołączył(a): 19.06.2005
Offline
PostNapisane: 13 sie 2005, 07:55 
Cytuj  
Ja się nie czepiam ;] Po prostu poczytaj sobie inne posty na forum i nie wiem czy znajdziesz podobne do tych Norga Szalonym Zwanego ;] Takie miłe odbicie od codzienności ;]

BTW Norg - zanim zaczniesz oferować i oczekiwać na pomoc wyjdź z Pre-Searing ;]


Posty: 17
Dołączył(a): 20.10.2003
Offline
PostNapisane: 13 sie 2005, 14:32 
Cytuj  
Cytuj:
Ja zawsze i chetnie :) ale niewiem czy nie bedziecie mnie nianczyc...

Norg Szalonym zwany
W/N 8[/quote]

Oj przepraszam. przeczytalem ostatni post z pierwszej strony :lol: widac za dlugo siedzialem przy GW i mi sie zwoje przepalily ;)

Co do waszych wypowiedzi: Tak, jestem klimaciarzem - co mi pozostalo po l2. Chociaz zaczynam powoli przymykac oczy na emoty.
Co do dziwnych i zazwyczaj glupich imion, to jestem stanowczy. Ostatnio widzialem osobe o imieniu "P O L A K". pewnie jakis niedowartosciowany. Kazdy przyrostek lub przedrostek "PL" jest takze oznaka gowniarzerii.
Pewnie mnie zaraz miesem obrzuca :)


Przepraszam wszystkich za to, ze nie napisalem, ze jestem w pre-searing.
akurat jak pisalem tego posta, byla to moja 4 albo 5 godzina gry :) i nie wiedzialem jeszcze co i jak.

Dziekuje takze osobie Mervidor Blacksun - Bardzo przyjemnie mi sie z Toba gralo :)

Teraz juz troszke pogralem, zobaczylem jak wszystko dziala i aktualnie biegam E/N o imieniu Aron Stary. Postac PvM poziom 10ty.

Chetnie przylacze sie do jakies stalej grupy.

Pozdrawiam wszystkich bardzo serdecznie.


Posty: 17
Dołączył(a): 20.10.2003
Offline
PostNapisane: 15 sie 2005, 14:28 
Cytuj  
Witam serdecznie

Szukam druzyny do PvP w "RPG mode" ale z druzynami dobieranymi nie losowo?
jest gdzies taka arena w PvE?


Przepraszam za niewiedze :)

Pozdrawiam.

***

Posty: 958
Dołączył(a): 19.06.2005
Offline
PostNapisane: 15 sie 2005, 17:16 
Cytuj  
Norgof napisał(a):


Przepraszam za niewiedze :)

Pozdrawiam.


Za niewiedze się nie przeprasza ;] Po to jest to forum, aby pomóc początkującym...
Co do aren PvP, które możesz odwiedzać w PvE to http://www.mmorpg.pl/viewtopic.php?t=14373 - tutaj zamieściłem spis z krótkim opisem każdej areny. Gdybyś potrzebował pomocy w grze to daj znac - Valrond Nazaal. Zawsze chętnie pomogę (jeśli nie będę farmił akurat, albo na PvP się bawił ;]).


Ostatnio edytowano 16 sie 2005, 06:17 przez Nazaal, łącznie edytowano 1 raz
**

Posty: 201
Dołączył(a): 17.03.2005
Offline
PostNapisane: 15 sie 2005, 19:03 
Cytuj  
Cytuj:
Dziekuje takze osobie Mervidor Blacksun - Bardzo przyjemnie mi sie z Toba gralo


Hehe, Mevridor Blacksun to moja druga postać pve, mnie też się z tobą przyjemnie grało, polecam się na przyszłość :D


_________________
"Before you complain about lag, think of Jesus... he lagged 3 days before respawning."

Obrazek

**

Posty: 201
Dołączył(a): 17.03.2005
Offline
PostNapisane: 16 sie 2005, 14:42 
Cytuj  
Małe ogłoszenie: szukam chętnych do misji „Thirsty River” i pewnie kilku następnych. Mam już DOŚĆ random teamów ginących przy drugim enemy teamie. Nick w grze: Maendro Falconhand, chętnych proszę o kontakt w GW ew. priv msg na forum.


_________________
"Before you complain about lag, think of Jesus... he lagged 3 days before respawning."

Obrazek

***

Posty: 958
Dołączył(a): 19.06.2005
Offline
PostNapisane: 16 sie 2005, 17:18 
Cytuj  
Mogę Ci pomóc... Ta misja wbrew pozorom jest łatwa... ;] Nick w grze - Valrond Nazaal... Jak zagadasz to powiedz kim jesteś bo mogę nie skojarzyć ;]


Posty: 31
Dołączył(a): 12.09.2004
Offline
PostNapisane: 17 sie 2005, 13:30 
Cytuj  
Ehh no to i ja sie zaoferuje :P no to El/Me lv. 16 2-3 zadanie w gorach. Za beacon pich czy jakos tak. Poszukuje gildi (bo odszedlem od poprzedniej) oraz towarzyszy do zadan itp. Mile widziany tanker albo healer bo o dmg to sam zadbam :]


_________________
Guild Wars
-Mistical Melckor 20 lv E/Me next W/MO
World of Warcraft
-Burning Legion - Melckorion 70 priest / Mistical - 40 Hunter.
Plemiona.pl 3 Serv

**
Avatar użytkownika

Posty: 9587
Dołączył(a): 9.02.2004
Offline
PostNapisane: 17 sie 2005, 22:05 
Cytuj  
Może to bedzie mał offtopic ale o co chodzi z tą zmianą terenu??


_________________
Gramsajt.pl - głupawy blog o grach

***

Posty: 958
Dołączył(a): 19.06.2005
Offline
PostNapisane: 18 sie 2005, 07:59 
Cytuj  
zaboleq napisał(a):
Może to bedzie mał offtopic ale o co chodzi z tą zmianą terenu??


Jakoś nie wiem o co Ci chodzi :o

***

Posty: 958
Dołączył(a): 19.06.2005
Offline
PostNapisane: 18 sie 2005, 08:00 
Cytuj  
Soulless napisał(a):
Thunderhead Keep - chyba najgorsza misja w grze :D
Random team zbierany na miejscu zawali sprawe :P
No chyba ze jest to team zlozony z ludzi ktorzy robia druga postac rpg :D
Jest to jedna z dwoch misji ktorych nie udalo mi sie przejsc wylacznie z henchami :D

Zycze powodzenia :D



Misja zrobiona z henchmanami ;]

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 51 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.