mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 7 ] 
Autor Wiadomość
***
Avatar użytkownika

Posty: 966
Dołączył(a): 22.11.2001
Offline
PostNapisane: 2 cze 2005, 19:42 
Cytuj  
No ja jak zwykle z jakims pytankiem.
Mam kilka run posalvagowanych z roznych smieci, w tym mam jedna przydatna dla siebie, minor healing...
Tylko jak to wsadzic i w co to wsadzic? Nie chce mi wejsc w zaden kawalek zbroi, poki co zbroje mam mieszana, gladiator boots, reszta zbieranina chainmail i wyvern - zarowno od crafterow jak i collectorow...
Wiec pytanie - w co wsadzic i jak?
I moze jakies hinty do setupu runicznego W/Mo ?


_________________
Obrazek


Posty: 8
Dołączył(a): 23.05.2005
Offline
PostNapisane: 3 cze 2005, 08:19 
Cytuj  
możesz używać tylko runów dla primary profesji


_________________
Pozdrawiam

Czarna Kompania www.aie.pl
Jose Arcadio Morales

***
Avatar użytkownika

Posty: 652
Dołączył(a): 5.11.2004
Offline
PostNapisane: 4 cze 2005, 20:11 
Cytuj  
j/w i klkasz 2 razy na runie zmienia sie wskaznik i wtedy mozesz ja wladowac do zbroi ktora nie zawiera runy
pozniej mozesz ja odzyskac uzywajac expert salvage kit (szansa bliska 100%, ale wlasnie nie 100% bo czasami nie wyjmujesz)
setup sam wymysl - wszystko jest uzaleznienoe co uzywasz
minor runa wcale nie jest gorsza od superior -
trzeba pamietac ze major i superrior zabieraja HP (-50, -75)

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2450
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 10 paź 2005, 11:22 
Cytuj  
szukalem o runach ale znalazlem tylko ten stary topic...
a wiec
1. wlasnie sie dowiedzialem czemu moj E/Me nie moze urzywac runy dla mesmera ;)
2. ale jak to jest z runami vs. sprzet dajacy do skilli? czy jak mam na glowie helmik +1 fire to czy jak dam runa +1 fire to bede mial +2 fire czy tylko +1? bo na stronie jest ze runy sie nie sumuja... ale czy z runy/gear jest podobnie?


_________________
Ludzie żyją po to żeby mogli walczyć.

*

Posty: 139
Dołączył(a): 10.12.2001
Offline
PostNapisane: 10 paź 2005, 17:50 
Cytuj  
Wlaśnie tak jest +1 ze sprzętu +1 z runy to +2 do skila.
+1 z runa który zakładasz na nogi +1 z runa który zakładasz na rekawice to +1 do skila
+1 z runa który zakładasz na nogi +2 z runa który zakładasz na rekawice to +2 do skila.

Nie wiem jak to jest z Runami dla Absorption czy on działa na cały pancerz jak sie go założy czy tylko na jedną cześć? Jeżeli tylko na jedną część na na którą nejlepiej zakładać?

**

Posty: 201
Dołączył(a): 17.03.2005
Offline
PostNapisane: 10 paź 2005, 20:49 
Cytuj  
Elogor napisał(a):
Wlaśnie tak jest +1 ze sprzętu +1 z runy to +2 do skila.


Prawda.

Elogor napisał(a):
+1 z runa który zakładasz na nogi +1 z runa który zakładasz na rekawice to +1 do skila
+1 z runa który zakładasz na nogi +2 z runa który zakładasz na rekawice to +2 do skila.


To nie do końca tak. Niema znaczenia w jakiej części pancerza masz runę. Runy tego samego rodzaju się nie sumują, liczona będzie tylko ta o większej wartości. +1 do atrybutu które masz w każdym hełmie, nie jest liczone jako runa.

Przykład:

Wkładasz w dowolną część pancerza +1 fire magic a potem +2 fire magic. Efekt +2 fire magic ponieważ runy NIE zsumują się. Ale Jeśli włożysz w pancerz +2 fire magic, a potem kupisz flame’s eye (+1 fire magic) to w rezultacie uzyskasz +3 fire magic, ponieważ bonus do atrybutu z hełmu nie liczy się jako runa.


_________________
"Before you complain about lag, think of Jesus... he lagged 3 days before respawning."

Obrazek

*

Posty: 139
Dołączył(a): 10.12.2001
Offline
PostNapisane: 11 paź 2005, 19:01 
Cytuj  
Cytuj:
To nie do końca tak. Niema znaczenia w jakiej części pancerza masz runę. Runy tego samego rodzaju się nie sumują, liczona będzie tylko ta o większej wartości. +1 do atrybutu które masz w każdym hełmie, nie jest liczone jako runa


To byly tylko przykałdy, ponieważ do jednej czesci pancerza nie można wlożyć wiecej niz 1 runy.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 7 ] 


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.