mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 34 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona
Autor Wiadomość
****

Posty: 1447
Dołączył(a): 17.11.2001
Offline
PostNapisane: 11 lut 2002, 21:04 
 
Hmmm, sorry ze tutaj, ale fajnie by bylo jakby GM DZ podalis woje stanowisko a propo (sic!) sytuacji jaka zaistniala u nas.

Jeden z graczy - Arkan Ravenlord obiecuje mianowicie jednemu z czlonkow naszej ekipy zostanie GM'em na DZ

Zalaczam watek, zreszta jest jeszcze pare ciekawych.

Dalibyscie info jak tam u was... bo z tego co wiem, to dostal juz caly ratusz.

board/viewtopic.php?topic=1767&forum=12&6


_________________
Niemoralne jest pozostawienie pieniedzy frajerom.
Uzupelnienie: Smith&Wesson bije cztery asy.


Posty: 7
Dołączył(a): 9.02.2002
Offline
PostNapisane: 11 lut 2002, 21:42 
 
Szerszen, po 1) Tak nekales miekszancow Domeny Harmonium i moja postac zebysmy odeszli z SC, i odeszlismy, czego jeszcze chcesz? Przestan czepiac sie graczy przestrzegajacych RPG i zajmij sie lepiej swoim serwerem, ktory co tu ukrywac - jest chyba najgorszy w Polsce. Na DZ obowiazuje zelazne reguly, dzieki czemu tacy gracze jacy znajduja sie na SC (oraz taki gracz jak Ty), nigdy nie znalazlby tutaj miejsca. Po 2) "Jednemu z czlonkow naszej ekipy" - ten czlonek ekipy (Rokkyu) chyba najbardziej dbal o serwer, bo sciagnal tam mnie i moich kolegow w dobrej woli, chcial aby ten serwer odzyl. Jednak kiedy zobaczyl co wyprawiasz na tym swoim SC (Wcielal cie w jakiegos czarnego kolca, zabijal graczy itp.) na tyle go zdenerwowalo ze odchodzi, a przy okazji ma mozliwosc otrzymania stanowiska GM na DZ.
po 3) Oto jak Szerszen tlumaczy zabicie mnie i jednego obywatela DH : Wezwalismy GM, bo nie moglismy sie ruszac (przez BUG) a ten przyszedl, wyciagnal nas i zabi blyskawicami, wiecie dlaczego? Bo zadalismy aby GM nie ingerowali w sprawy graczy, oto dlaczego nas zabil (wezwalismy w koncu GM, a to ingerencja [wedlug niego]).
po 4) Szerszen nie odroznia postaci od gracza, na dodatek nie wierzy ze Lcv to nie ta sama osoba co ja :>. On nie ma praktycznie pojecia o RPG, twierdzi ze gracz to postac (?).
po 5) Szerszen faworyzuje na SC pewna grupe graczy, a konkretnie Chaos, zapraszam do poczytania jego tekstow, dla leniwych zamieszczam jeden ponizej :

"Nina hihihi opowiedz cos wiecej. Jakies szczegoly z alkowy "Lorda Britisha Samozwanca Pierwszego" hihihi A co do wspolczucia, to mam wrazenie ze w tym wypadku chlopcy nie beda patrzyli czy sa z chaosu czy z orderu... tylko stana ramie w ramie..." - tutaj podburza wszysktich graczy przeciwko mojej postaci, i tymi ktorzy z nia przybyli.

Zapraszam do lektury forum SC, ubaw gwarantowany.

***
Avatar użytkownika

Posty: 927
Dołączył(a): 26.11.2001
Offline
PostNapisane: 11 lut 2002, 21:53 
 
Hehehehehehe . Nie myśl,że twoje manewry ujda płazem bo odszedłeś na DZ. Ekipa DZ zawsze zyła w zgodzie z Ekipą SC a Malcolm to kumpel Szerszenia więc jeżeli myślisz ze zmieniając serwer odetniesz sie od zagrywek jakie wyrabiałeś na CL i SC to jesteś w grubym błędzie.

_________________
Ultima Online Polska
http://www.mmogspot.com/uo
MmogSpot - Polski Portal Gier Online
... when the dream became true ...
http://www.mmogspot.com

<font size=-1>[ Ta wiadomość została zmieniona przez: IcE dnia 2002-02-11 21:57 ]</font>

*

Posty: 155
Dołączył(a): 20.01.2002
Offline
PostNapisane: 11 lut 2002, 22:02 
 
Cytuj:
"Jednemu z czlonkow naszej ekipy" - ten czlonek ekipy (Rokkyu) chyba najbardziej dbal o serwer, bo sciagnal tam mnie i moich kolegow w dobrej woli, chcial aby ten serwer odzyl. (...), a przy okazji ma mozliwosc otrzymania stanowiska GM na DZ.


to ciekawe..a ekipa DZ nic o tym nie wie. Wyjaśnisz nam ? Prosimy :smile:

*

Posty: 155
Dołączył(a): 20.01.2002
Offline
PostNapisane: 11 lut 2002, 22:05 
 
Cytuj:
"Jednemu z czlonkow naszej ekipy" - ten czlonek ekipy (Rokkyu) chyba najbardziej dbal o serwer, bo sciagnal tam mnie i moich kolegow w dobrej woli, chcial aby ten serwer odzyl. (...), a przy okazji ma mozliwosc otrzymania stanowiska GM na DZ.


to ciekawe..a ekipa DZ nic o tym nie wie. Wyjaśnisz nam ? Prosimy :smile:

****

Posty: 1318
Dołączył(a): 17.12.2001
Offline
PostNapisane: 11 lut 2002, 22:36 
 
Co ciekawe -- ROKKYU tez nic o tym nie wie :grin:

***
Avatar użytkownika

Posty: 927
Dołączył(a): 26.11.2001
Offline
PostNapisane: 11 lut 2002, 22:51 
 
ROTFL. Oj Ravenowie - plama, plama, plama :grin:


_________________
Peace is a lie. There is only passion.

****

Posty: 1924
Dołączył(a): 28.11.2001
Offline
PostNapisane: 11 lut 2002, 23:04 
 
Tak sie wlasnie zastanawiam. Mowi, ze Rokkyu chce odejsc i przejsc do DZ a ani on, ani ekipa DZ o tym nic nie wiedza. To samo ze strata serwera przez Szerszenia. Jak admin moze stracic serv bo jednemu graczowi sie nie podoba jak go prowadzi? Wytlumacz mi to prosze i to ty a nie tfoj prawnik Lvc.


_________________
Złam kość, a ciało ozdrowieje,
Złam ducha, a ciało umrze.
_________________
Hitler was a sensitive man
_________________

***
Avatar użytkownika

Posty: 927
Dołączył(a): 26.11.2001
Offline
PostNapisane: 11 lut 2002, 23:14 
 
OJ ale mu zadanie daliście . Ale chłopaki - mamusia spac już kazała :grin:


_________________
Peace is a lie. There is only passion.

***

Posty: 831
Dołączył(a): 22.11.2001
Offline
PostNapisane: 11 lut 2002, 23:46 
 
nie wiedzialem ze bedziemy mieli nowego GMa...
ale dobrze wiedziec... zawsze moge sie zalogowac na lokalna konsole i wyciac samodzielnego GMa nowej ery :}
Gadget

****

Posty: 1924
Dołączył(a): 28.11.2001
Offline
PostNapisane: 11 lut 2002, 23:50 
 
ROTFL i co pan na to panie Lordzie i jego adwokacie?


_________________
Złam kość, a ciało ozdrowieje,
Złam ducha, a ciało umrze.
_________________
Hitler was a sensitive man
_________________


Posty: 7
Dołączył(a): 9.02.2002
Offline
PostNapisane: 12 lut 2002, 09:01 
 
Witam,

Do Rob3rt'a: Podczas naszej wczorajszej rozmowy powiedziales ze nie wiesz czy GM znajda czas na zajmowanie sie naszym panstewkiem, a wtedy wysunalem propozycje, ze Rokkyu moze zostac GM, nie pamietasz? Powiedziales ze zobaczymy, a potem zaczalem wysylac mapke itp.

Do IcE'a : Myslisz ze nie pamietam jak na CL1 nazywales sie (jako GM)"Lordem Hawkiem", zdbudowales soebi palac w Trinsic, dookola Autonomii Harmonium ustawiales potwory? Myslisz ze nie pamietam? IcE co to znaczy ze Szerszen zna Malcolma? Przeciez to nic nie zmienia, to inny serwer, nic wam do tego co sie bedzie dziac na DZ. Jesli ktos ma ze mna rozmawiac o DZ to na pewno nie Ty i napewno nie Szerszen.
Zagrywki z CL? Masz na mysli wprowadzenie do polskiej ultimy zasade NIEINEGERNCJI GM w swiat gry? Pamietasz kto to wymyslil? A moze mam przypomniec czyja postac siedziala przy jednym stole z Mellaniusem i dyskutowala z nim aby GM przestali ingerowac w swiat gry? (Mam screeny!). To co wyrabialem na SC? Tutaj myslisz o wprowadzeniu szczypty RPG? Podczas calej mojej kilku dniowej gry na SC, moja postac zachowywala sie w 200% RPG, tak jak zawsze. A wlasnie gra RPG najbardiej sie liczy na DZ, czy mam racje?

Do Gadgeta: Zapewniam ze Rokkyu jest bardzo doswiadczony w GM'owaniu, jak dotad GM'owal na SC i zdaje sie ze na SG. Bardzo dobrze dba o klimat RPG, i bardzo by chcial GM'owac u Was.

Do Szerszenia:
Rokkyu: (11-02-2002 17:32)
a ja juz nie jestem GM
Rokkyu: (11-02-2002 17:32)
skasowali mi konto

--------- Wiec to nadal czlonek Waszej ekipy? Wiec czemu saksowaliscie mu konto?

Rokkyu: (11-02-2002 17:57)
No dobra, poleć mnie im, powiedz m.in., ze dzialam na SC od poczatku i pokaz im MOJĄ strone : http://uo.netla.pl
Atreides: (11-02-2002 17:57)
hehe
Rokkyu: (11-02-2002 18:01)
Jak cos sie ruszy w mojej sprawie to powiedz
Atreides: (11-02-2002 18:01)
ok

----------
eee? i Rokkyu nic o tym nie wie? Ciekawe...

****

Posty: 1447
Dołączył(a): 17.11.2001
Offline
PostNapisane: 12 lut 2002, 09:50 
 
Ciekawe skad Rokkyu mogl to powiedziec hihihihi pewnie "nie umial sie zalogowac" tak jak Ty nie umiaels sie wskrzesic.

Heh szkdoa slow, zwlaszcza ze jak jakis GM odchodzi "na wlasna prosbe" - czytaj jest wywalany, to z reguly wie o tym wczesniej u mnie. No ale poczekamy co Rokkyu odpowie... robi sie naprawde zabawnie.

Co do tych 200% RPG hehehehe "przodownik pracy"???
Nie ujmuje Ci ruszenia naszych graczy, ale adwokata zmien, bo Lcv dziala raczej na Twoja niekorzysc.


_________________
Niemoralne jest pozostawienie pieniedzy frajerom.
Uzupelnienie: Smith&Wesson bije cztery asy.


Posty: 7
Dołączył(a): 9.02.2002
Offline
PostNapisane: 12 lut 2002, 09:55 
 
Szerszen - Czemu grozisz ze nie dostane konta na DZ bo znasz Malcolma? Co SC ma do DZ? To dwa inne shardy!

A moze powies ze tak wcale nie mowisz? Wiec zmien prawnika, bo IcE tylko ci szkodzi...

****

Posty: 1447
Dołączył(a): 17.11.2001
Offline
PostNapisane: 12 lut 2002, 10:06 
 
No comments.

Ice nie jest moim prawnikiem,
Ja nie jestem jego, a zdanie o Tobie mamy wspolne (o dziwo) bo do tej pory z reguly mielismy rozne zdania na te same tematy.

Natomiast sadze iz warto aby GM DZ zapoznali sie dokladnie z zestawem tematow, a porpo "koronacji krola", "ksiestwa Britanni" i "questu o banicie", "lordzie samozwancu" itd... - sa caly czas u nas na pierwszej stronie - niektore dosc dlugie.

IMHO Twoja osoba powoduje wiecej szkody niz zalet na serwerze.
Macisz, przeinaczasz fakty, wysuwasz zadania nie dajac nic w zamian, probujesz przekupywac GM'ow i buntowac graczy przeciwko nim.

Wspolczuje kazdemu kto gosci/goscil cie u siebie na serwerze, bo styl jaki u nas pokazales raczej odrzuca od promowania gry RPg niz do niej zacheca.

Owszem postacia grasz dobrze, role odgrywasz niezle, szkoda tylko ze nie umiesz sie zachowac wobec GM tak samo dobrze na forum publicznym i ich obrazasz.

Poniewaz stalo sie to nie tylko u mnie, sadze ze po zestawie pieknych slowek, zacznie sie to rowniez na DZ, a ze uznaje ten serwer za zaprzyjazniony w stosunku do naszego, czuje sie w obowiazku po prostu poinformowac GM na nim i administratora czym grozi wpuszczenie Cie. Mam nadzieje iz nawet jesli Cie wpuszcza to beda mieli oko na Ciebie.

EOT nie mam czasu na smarkaczy.


_________________
Niemoralne jest pozostawienie pieniedzy frajerom.
Uzupelnienie: Smith&Wesson bije cztery asy.


Posty: 23
Dołączył(a): 23.11.2001
Offline
PostNapisane: 12 lut 2002, 10:08 
 
Co ja tu robie?

o_O


_________________
No one is perfect...


Posty: 1
Dołączył(a): 12.02.2002
Offline
PostNapisane: 12 lut 2002, 10:15 
 
Witajcie.Chcialem sie spytac Szaraka czemu Lorda traktuje jak smiecia? moze odpowiesz?. Dobra nastepna sprawa chopie ty chcesz zeby SC stal sie badziewiem! Napuszczasz ludzi na nas LUDZI KTORZY STRAJA SIE OBY SC BYLO NAJLEPSZE, nie jakims dupiatym serverem.Zauwaz ze coraz wiecej osob odchodzi do innych serverow (chyba ze tak trudno Ci zobaczyc). Jak mogles zabic Lorda, co on Ci zrobil chlopie? Ty myslisz ze rpg to tylko zabijanie my sie staramy aby SC bylo jak najlepszym serverem w Polsce, zeby panowal pokoj A NIE CHAOS! mam nadzije z sie zminisz (mam nadzieje) chlip dobra koncze moje rozwody Bywajcie ! Patrycjan, stronnik Domeny Harmonium


Posty: 7
Dołączył(a): 9.02.2002
Offline
PostNapisane: 12 lut 2002, 10:15 
 
Szerszen jescze jedna sprawa - kiedy nauczysz sie odrozniac GRACZA od POSTACI i MNIE od LCV? Tytul pyta jakie jest stanowisko wobec Ravenlordow, o ile pamietam to moj nick to Atreides, nie Arkan Ravenlord!

***
Avatar użytkownika

Posty: 17021
Dołączył(a): 21.11.2001
Offline
PostNapisane: 12 lut 2002, 12:22 
 
Nie wiem kim WY jestescie, nie obchodzi mnie to. jedno jest pewne, macie nasrane pod czaszkami (to do Ravegejow jakby ktos sie pytal).
Wpada kolo na serw... chce byc krolem... buntuje GM (Rokkyu, Toll), wyzywa admina (Szerszen), chce wykrasc pliki serwera (bo zrozumiale ze ich nie dostanie, to wlasnosc SC i nikogo wiecej), chce wydymac Szerszenia, uwaza ze serwer jest nie tylko nasz ale i graczy (bzdura, SC jest ekipy SC, wy tam sie bawicie dzieki nam, nie chcecie? Wyjazd w cholere), ogolnie jest chory umyslowo (nie wazne czy to Atreides, czy to jakis LCV czy jakis Ravengej).
Zreszta polecam na forum SC przeczytanie rozmowki GG Atreides z Tollem... rofl'n'lol. To tak jak ja bym sobie wpadl na DZ, mianowal sie sam na krola, potem zarzadzal GMami, zwinal plliki serwa, postawil swoj na czyjejs pracy... ekstra, nieprawdaz?
Wiec droga ekipo DZ;) Robcie co chcecie... ten kolo (kolesie) byl juz na CL1, CLSE, SC... czas na Was, zycze milej zabawy LOL.

*
Avatar użytkownika

Posty: 173
Dołączył(a): 6.12.2001
Offline
PostNapisane: 12 lut 2002, 12:24 
 
Sluchajcie uwaznie, bo nie bede dwa razy powtarzac ;]. Albert przedstawil mi sytuacje tak, ze GM`owie DZ "potrzebuja mnie do tworzenia swiata na DZ", wiec dalem mu info jak moze mnie przedstawic, tj. ze jestem GM na SC (ale bardziej w cieniu-czas) i zajmuje sie stronka (cwicze sobie jako webmaster). Skoro juz mnie tam przedstawia to niech zrobi to dobrze, ale niech nie robi ze mnie goscia, ktory jest na jego prywatnych uslugach ( bo tak to wyglada ). A konta nikt mi nie skasowal jak widac. Nie wiem tez na jaka cholere mnie podjudza, zreszta na ten temat juz sie wypowiedzialem na liscie mailingowej dla GMow SC. Ze odchodze z SC ? Nie odejde stad poki serw nie padnie, bo i tak nie mam czasu na rozdwajanie sie na inne shardy, SC wystarcza zupelnie do "zabawy" w GM`a. Panowie GM`owie z DZ - o zdanie na moj temat pytajcie sie Szerszenia lub Toll`a - nie dzialajacego impulsywnie..hm.. gracza. Arkanie Arkanie... przeginasz pauke. Nie znalem cie z tej strony.


_________________
moje mixy ambientowe www.rokkyu.com

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 34 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.