mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 14 ] 
Autor Wiadomość
*

Posty: 70
Dołączył(a): 4.12.2001
Offline
PostNapisane: 15 lut 2002, 10:43 
 
"Co do zlodzieja, to ten dostaje crime'a za kradzez ale crime szybko mija, wiec trzeba sie spieszyc zeby go zabic".
To tekst Szerszena z ktoregos watku. Wygrzebalem jako nowy temat, bo wydaje mi sie, ze to dosc klopotliwa sprawa, dla wielu ludzi (zwlaszcza PK :grin:). Zapewne byla poruszana juz wielokrotnie, ale jakos nie zauwazylem, zeby ktorys z GM powiedzial, czy da sie cos z tym zrobic.
Nie jest problemem szybko znikajacy crime, tylko sprawny alt+F4. Wkurza to miedzy innymi PK, ktorzy nie moga przez to dobic do 100 - 500 czy 1k ofiar. To jest tez po prostu "najlepszy przyjaciel" bezczelnych zlodziei - szybka kradziez, jeszcze szybszy alt+F4... Coz takiemu moge zrobic? Wlasciwie nic, przeciez nie bede jak glupi czekal na niego, a nuz sie pojawi. Zapamietanie xywy tez nic nie da, bo nastepnym razem bedzie juz niebieski i gowno mu zrobie.
Pytam sie wiec, czy da sie jakos wydluzyc czas pomiedzy wylogowaniem sie a niewrazliwoscia postaci? Jest na to szansa i jak realna :smile:?

*

Posty: 92
Dołączył(a): 22.11.2001
Offline
PostNapisane: 15 lut 2002, 11:27 
 
pod petycja sie podpisuje :smile:

*****

Posty: 2331
Dołączył(a): 1.02.2002
Offline
PostNapisane: 15 lut 2002, 12:01 
 
Tylko pomysl chwile.... juz? chyba nie... jeszcze troche... teraz idz po jajko i sobie zrob na lebku sadzone... Przy tym nowym noxie byla by to po prostu masakakra, wywala ci clienta i budzisz sie jako duch :smile:

*

Posty: 92
Dołączył(a): 22.11.2001
Offline
PostNapisane: 15 lut 2002, 12:10 
 
bloob --> bardzo ciekawa propozycja :grin: na wlasnym przykladzie wytrenowales ten sposob czy moze ktos Cie uczyl tego?

masz jakas metode zastepcza na taki problem?

***

Posty: 514
Dołączył(a): 23.01.2002
Offline
PostNapisane: 15 lut 2002, 12:50 
 
Ja osobiscie am wale w takie OFf ile wlezie i zabijam bo mi karma spada i takie tam nawet teraz mam ta nowa postacia Murdera hehe ale włąsnie na offach sie dorobiłem a nie na walce więc PK nie gadać bzdurek


_________________
"Est suloris Oth mithas - Uzarania zniszczenia świata zawsze jest jego początek*

****

Posty: 1447
Dołączył(a): 17.11.2001
Offline
PostNapisane: 15 lut 2002, 13:12 
 
Grajcie i dajcie nam chwile czasu, pracujemy... miedzy innymi nad tym zazarcie i zawziecie


_________________
Niemoralne jest pozostawienie pieniedzy frajerom.
Uzupelnienie: Smith&Wesson bije cztery asy.

*

Posty: 70
Dołączył(a): 4.12.2001
Offline
PostNapisane: 15 lut 2002, 17:34 
 
Super, dzielny Szerszenie. Taka odpowiedz mnie calkowicie satysfakcjonuje :smile:

***

Posty: 803
Dołączył(a): 1.01.2002
Offline
PostNapisane: 15 lut 2002, 18:15 
 
zapamietanie xywy to baaardzo dobry pomysl...
jak sie jest magiem to rzucamy najpierw curse i czekamy az okradnie... wtedy walimy w niego i pozniej corp por... koles sie przestrazy da alt+f4 i jak sie spowrotem wloguje to statsy o -7 :grin:

to tesh JOKE (chociaz zapamietanie xywy to raczej skuteczna metoda)

****

Posty: 1318
Dołączył(a): 17.12.2001
Offline
PostNapisane: 16 lut 2002, 07:18 
 
A jak widzicie Taunisa, to zamiast curse, rzucajcie blessa :grin:

*

Posty: 96
Dołączył(a): 19.11.2001
Offline
PostNapisane: 16 lut 2002, 09:40 
 
Jestem zdecydowanie za wydluzeniem czasu wylogowania sie, choc od PK jestem biegunowo odlegly. Zacznie sie moze myslenie, ze nie kazdemu mozna darmo kurew nawsadzac, trzymajac paluszki na Alt+4 :grin: :grin: :grin: Britania pod cmentarzem rulez hihihi, wiwat krolowie log out :grin:


_________________
Non nobis, domine, non nobis, sed nomini tuo da gloriam.

**

Posty: 401
Dołączył(a): 21.11.2001
Offline
PostNapisane: 16 lut 2002, 12:25 
 
Eeeetam Duskie de Hades jest w tym dobry a na CM sie rzadko pojawia :grin: :grin: :grin:


_________________
Ku pamieci kupa - wpisal sie Alojzy Dupa

****

Posty: 1274
Dołączył(a): 31.01.2002
Offline
PostNapisane: 16 lut 2002, 22:01 
 
No fakt, na tym cmentarzu to niezle jazdy odchadza... Zrobcie cos bo ci ludzie bezczelni sie robia...

***

Posty: 803
Dołączył(a): 1.01.2002
Offline
PostNapisane: 16 lut 2002, 22:13 
 
zobacz sobie topic daaaaaawno temu (jakies 2 tyg :grin:) - "o PK", tam masz juz odpowiedz na takie pytania: NIKT WAM NIE KAZE CHODZIC NA CM W BRIT...

***

Posty: 514
Dołączył(a): 23.01.2002
Offline
PostNapisane: 18 lut 2002, 17:24 
 
ludzie przeciez juz kiedys mówiłem że CM britani to arena dla morderców jest ich tam całkiem sporo inn asprawa że to podchodzi pod nagminne bycie mordrca dla niktórych osób. nna sprwa zesa mordrcy którzy mordercami nie sa a maja Murderer przez swojego pecha bo był lag podczas treningu i ne wiele mozna na to poradzic a 5 dni bez zabijania i tak murdere ni znika. Wiec jak masz MURDERER to idz na Cm Britani i baw sie dobrze tylko uwazaj tam jest duzo takch jak ty co wplecy i bez przepraszamm czy tu biją :?


_________________
"Est suloris Oth mithas - Uzarania zniszczenia świata zawsze jest jego początek*

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 14 ] 


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.