mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 24 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2
Autor Wiadomość
*

Posty: 110
Dołączył(a): 7.03.2005
Offline
PostNapisane: 17 lut 2006, 09:30 
Cytuj  
s-a-m jak mailes niski lv to postac nadrobisz w tydzien :) wal na blackburow jest nas sporo wiec bedziesz mial z kim grac .

*****

Posty: 2117
Dołączył(a): 15.11.2001
Offline
PostNapisane: 17 lut 2006, 10:12 
Cytuj  
Widzisz... w miastach po prostu malo kto siedzi =/ Miasta sluza do sprzedazy/bankowania, ew. do TSowania lub mieszkania ale w obu przypadkach ni bedziesz mial dostepu =/ Ludzie po prostu sa w terenie ;)


_________________
..of Tarew Marr, ew, Nagafen!

Let fools do good, and fair men call for grace; Aaron will have his soul black like his face.

***
Avatar użytkownika

Posty: 652
Dołączył(a): 5.11.2004
Offline
PostNapisane: 17 lut 2006, 10:27 
Cytuj  
w miastach spotkasz ludzi ktorzy aktualnie "przelatuja" tam nie ma nic do roboty
duzo ludzi siedzi w miastach ale i instancjach do craftowania a ze jest ich duzo to wydaje sie ze sa pustki
zreszta who cares ..wazne ze ja mam z kim grac.
My na Oggok - obecnie na Blackburrow mamy bardzo fajna gildie - praktycznie nie spotkasz polaków gdzie indziej (wiem wiem sa ale nie sadze ze wiecej niz 10 na kazdym serwerze)
u nas jest pelna gama levelow od 15-60 wiec jest z kim grac (oczywiscie im nizej tym trudniej kgos znalezc bo sie szybko leveluje - 1-20 to jest 2do 5 dni)

co do twojego problemu znikajacej postaci
uruchom gre przez eq2.exe - jak sie launcher spachuje to go zamknij
uruchom gre wczesniej przestawiaja wersje na EU z pliku Everquest2.exe - zaladuje cie do wyboru postaci jesli nie bedzie tam twojej starej postaci przestaw wersje na US poczekaj jak sie gra spachuje i znowu odpal plik Everquest2.exe


Posty: 16
Dołączył(a): 27.02.2004
Offline
PostNapisane: 17 lut 2006, 12:19 
Cytuj  
W sumie mam postac na 23Lvl więc jakies 2 tygodnie spokojnego grania...mam nadzieje że nie będzie problemu z przyłączeniem do gildi...a co do pustek zaskoczył mnie brak ludzi w miastach bo rok temu jak grałem pierwszy raz były tłumy no przynajmniej 30 osob w mieście teraz po 7...ale np w Antica wczoraj było w terenie 80 osób więc nie jest źle... :]

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 24 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.