mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 17 ] 
Autor Wiadomość
*

Posty: 96
Dołączył(a): 19.11.2001
Offline
PostNapisane: 21 lut 2002, 12:15 
 
Zdaje mi sie, ze mam dwa posrednie dowody, na mozliwosc wprowadzenia herbow dla graczy w Strefie:
Pierwszy - widzialem screen Lorda Britisha na OSI, na piersi nosil znak Orderu (dowodzi to technicznej mozliwoscie wymalowania takiego herbu ludzikom na OSI)
Drugi - widzialem screen z "koronacji" Arkana w Britanii (SC), jeden z GMow nosil krzyz na piersi (dowodzi to technicznej mozliwoscie wymalowania takiego herbu ludzikom na SC)
Propozycja/wniosek/pytanie - czy nie moznaby zabawic sie w nadawanie herbow graczom na SC (moze na poczatek calym gildiom) z mozliwoscia noszenia ich na piersi i/lub na plaszczach (ubrania) oraz tarczach? GMowie nadawaliby taki herb podczas specjalnej ceremonii, przy czym gracze mogliby wybrac sobie wzor. Prowadzono by rejestr herbow, zeby sie burdel nie zrobil. Taki rejestr pokazano by na stronce
Fizycznie malowalby je jakis vendor specjalny za oplata taka a taka, i tylko tym, ktorzy spelnialiby warunki tzn. nalezeliby do gildii posiadajacej herb.
pomysl nie jest nowy, na CLu kiedys byla o tym dyskusja, ale chyba nie z tego nie wyniknelo. W kazdym razie - glupi pomysl? A moze nie da sie z powodow technicznych?
Pozdrawiam - Rothon "fantasta" :smile:


_________________
Non nobis, domine, non nobis, sed nomini tuo da gloriam.

*

Posty: 92
Dołączył(a): 22.11.2001
Offline
PostNapisane: 21 lut 2002, 12:22 
 
Caly jestem za a wywod to chyba dowod na to ze sie da :smile: Wprowadziloby to duzo kolorytu do gry a jednoczesnie moze po pewnym czasie moznaby zrezygnowac z napisow nad glowami. Pomysl sie mi podoba :smile: Co na taka inicjatywe GMowie?

****

Posty: 1388
Dołączył(a): 14.02.2002
Offline
PostNapisane: 21 lut 2002, 12:44 
 
Pomysl ..juz mnie zainspirowal:> jestem jak najbardziej "Za" pozostaje uzgodnienie z Gmami i technicze szczegoly nadania takich herbow .kto ma to robic bo przeciez Gmowie nie maja czasu Ja bym wogule stworzyl umiejetnosc Heraldyka:P robienia i rozpoznawania herbów i znakow (ale to chyba nie mozliwe:P)..czekam na ustosunkowanie sie Gm'ów
PS: i co z tym serverem??

_________________
Whispering souls

<font size=-1>[ Ta wiadomość została zmieniona przez: Samael ze Wzgórz dnia 2002-02-21 12:48 ]</font>

****

Posty: 1447
Dołączył(a): 17.11.2001
Offline
PostNapisane: 21 lut 2002, 12:49 
 
Przyjmijmy kolejnosc taka:

a) postawimy serwer - bedizecie mogli grac
b) zastanowimy sie co z Heraldyka, aczkolwiek tu moze byc roznie - przyczyny techniczne rozwiazan w UO. To mniej wiecej tak jak jednorozce i ich brak. (UO:TD vs UO:R)


_________________
Niemoralne jest pozostawienie pieniedzy frajerom.
Uzupelnienie: Smith&Wesson bije cztery asy.

*

Posty: 92
Dołączył(a): 22.11.2001
Offline
PostNapisane: 21 lut 2002, 13:04 
 
Fajnie, ze pomysl nie zostal zdeptany :smile: W takim razie jak serw wstanie mozna spokojnie pomyslec o herbach :smile: Dodam tylko, ze jest kilka osob co te herby moga rysowac.... prawda Rothon :wink:

*

Posty: 96
Dołączył(a): 19.11.2001
Offline
PostNapisane: 21 lut 2002, 13:07 
 
Morgan, ja Cie kiedys zatluke normalnie, wlasnymi rekami :smile: I nie mysl, ze Cie wtedy do roboty nie zagonie! *smieje sie*


_________________
Non nobis, domine, non nobis, sed nomini tuo da gloriam.

***

Posty: 514
Dołączył(a): 23.01.2002
Offline
PostNapisane: 21 lut 2002, 16:29 
 
powiem z swojej strony że Robe z krzyżem jest poprostu i tyle to jest Robe blackthrona i jako taki GM i Admini mają go dostepnego.
Inna sparwa ze było by ciekawie gdyby były rózne herby dostepne


_________________
"Est suloris Oth mithas - Uzarania zniszczenia świata zawsze jest jego początek*


Posty: 29
Dołączył(a): 19.02.2002
Offline
PostNapisane: 21 lut 2002, 17:01 
 
heh ....... zeby zrobic skilla HERALDYKA ..... nieeeee ........ znowu kazdy by mogl robic ....... ble ....... ja bym to tak ujał ....... gildie mialy by herby ....... przyznawane przez GM'ow ...... i szef klanu gildi ....... dostalby mozliwosc nadawania herbow ........ swojej gildi........... jeden na cala gildie ........ i GM'owie mieli by mniej problemu ........ ale nowego czlonka trza by bylo "zarejestrowac" tzn. wyslac powiadomienie do GM'a ktory nadal herb a on wpisalby go do rejestru czy jakos tak .... i wtedy nowy stalby sie oficjalnym czlonkiem gildi ....... ale to z rejestrem u GM'ow nie musi byc ........ moze byc normalnie ....... mistrz gildii przyjmuje i nadaje herb ..... zasady nadawania ? ....... ustalone przez gildie :smile: wiec jak myslicie ??


_________________
"Ścieżka sprawiedliwości wiedzie przez nieprawości samolubnych i tyranie złych ludzi. Błogosławiony ten co w imie miłosierdzia i dobrej woli prowadzi słabych doliną ciemności" - ToD -

*

Posty: 167
Dołączył(a): 1.02.2002
Offline
PostNapisane: 21 lut 2002, 18:52 
 
ja sadze ze takie rozwiazanie bylo by zawracaniem dupy GMom :smile:

lepiej by bylo gdyby szef gildi mogl twozyc (tak jak tarcze) plaszcze z herbem i bylby spokoj :smile: i ten rejestr :/ po co to mozna co prawda zrobic ale nazwa gildi - herb taki i taki ale bez calej listy czlonkow bo to bezsens

chyba cos namieszalem ale chyba wiecie o co chodzi :razz:

****

Posty: 1388
Dołączył(a): 14.02.2002
Offline
PostNapisane: 21 lut 2002, 19:00 
 
dokładnie;D pozatym nie kazdy czlonek gildi moze chciec miec herb koniecznie .to jak napis patrz jestem z gildi jakiejs tam zabij mnie:PP

***

Posty: 627
Dołączył(a): 28.12.2001
Offline
PostNapisane: 21 lut 2002, 21:29 
 
Diarmund Ty chyba za często palec na kropce opierasz...

*

Posty: 167
Dołączył(a): 1.02.2002
Offline
PostNapisane: 21 lut 2002, 21:38 
 
Nishruu poprostu jemu jak nam wszystkim trzesa sie rece :smile:

jak juz powiedzialem ...

czuje sie jak narkoman na glodzie bez serva UO-SC :sad:

i sadze ze wiekszosc ma podobne uczycie :razz:


Posty: 29
Dołączył(a): 19.02.2002
Offline
PostNapisane: 22 lut 2002, 07:57 
 
Koz ..... z ust mi to wyjełeś ........ hehe
ja sie nie upieram przy swoim .... ja tylko daje propozycje
wiec robta co chceta :razz:


_________________
"Ścieżka sprawiedliwości wiedzie przez nieprawości samolubnych i tyranie złych ludzi. Błogosławiony ten co w imie miłosierdzia i dobrej woli prowadzi słabych doliną ciemności" - ToD -

*

Posty: 92
Dołączył(a): 22.11.2001
Offline
PostNapisane: 22 lut 2002, 08:42 
 
Diarmund--> no tak ale to tak jak z kolorami w ktore teraz gildie sie ubieraja, to nie tatuaze mozesz nosic lub nie a jak nosisz to wiadomo z jakiej gildii jestes. Popatrz tez na dowolnosc, teraz masz napis nad glowa, ze jestes z gildii a przy herbach napisu mogloby nie byc.

Indeks by sie przydal po to zeby nie bylo kilku gildi noszacych biala szate z czarnym krzyzem :smile:

*

Posty: 96
Dołączył(a): 19.11.2001
Offline
PostNapisane: 22 lut 2002, 08:57 
 
A co do obciazenia GMow, to sadze, ze na pewno znajdzie sie osoba, ktora w czarnej robocie ich wyreczyc zechce, informujac tylko co sie zmienilo, kto doszedl, kto ubyl, komu zabrano herb (bo i tak sie zdarzyc moze, np. w sytuacji, gdy gildia ulegla likwidacji lub zagladzie), komu dano itd. :smile:


_________________
Non nobis, domine, non nobis, sed nomini tuo da gloriam.


Posty: 29
Dołączył(a): 19.02.2002
Offline
PostNapisane: 22 lut 2002, 16:34 
 
heh ..... oki .... przemyslalem sprawe i doszedlem do wniosku, że GM nadaje herb gildii ....... mastera mianuje i tyle z roli GM (prawie);] ..... nastepnie to master mianuje innych na czlonkow, daje im herb, ktory musza lub ni musza nosic .... (kwestia zasad w gildii albo ogolnuch w SC) nastepnie taki master wprowadza nowego czlonka na liste czlonkowska i wysyla jego dane (nick i postac na przyklad) do GM zajmujacego sie tym (chyba moze sie ktorys poswiecic zeby sie tym zajac nie ?) ..... i tyle...... wiec takie moze byc ........ jak chce moze nosic herb np. na koszulce pod zbroja lub plaszczem albo na wisiorku czy tatuazu .... lol ..... kwestia omowienia jeszcze


_________________
"Ścieżka sprawiedliwości wiedzie przez nieprawości samolubnych i tyranie złych ludzi. Błogosławiony ten co w imie miłosierdzia i dobrej woli prowadzi słabych doliną ciemności" - ToD -

***

Posty: 505
Dołączył(a): 16.12.2001
Offline
PostNapisane: 22 lut 2002, 18:00 
 
A jak taki kolo z np robem ze swojej gildi zostanie zabity to wtedy można mu ja ukrasc :grin:

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 17 ] 


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.