mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 4 ] 
Autor Wiadomość

Posty: 48
Dołączył(a): 3.04.2003
Offline
PostNapisane: 2 cze 2006, 17:33 
Cytuj  
Bardzo proszę Was o pomoc w dość skomplikowanej sprawie. Otóż miałem pół roku przerwy w graniu w "Everquest II", ale moje konto było przez ten cały czas aktywne, albowiem co miesiąc automatycznie ściągano mi z niego pieniądze (taką opcję sobie ustawiłem na koncie). Przez ten cały czas w ogóle nawet nie zaglądałem do gry. Obecnie jednak zatęskniłem do niej i postanowiłem do wersji podstawowej doinstalować przy tej okazji dodatki: "Desert of Flames" oraz "Kingdom of Sky" (oba wydane przez "Cenegę"). Dopiero po tej instalacji otworzyłem grę po tylu miesiącach i co się okazało? Otóż moje konto jest nadal aktywne, pieniądze są ściągane, ale w tym czasie zmienił się serwer "Oggok" (na którym grałem pół roku temu) na "Blackburrow", zaś na ekranie wstępnym pod słowami "My characters" nadal figuruje nazwa mojej starej postaci, jest tam też napisane, że pozostaje w starej gildii "Royal Legion", ale na serwerze "Blackburrow".Po przeczytaniu tej informacji pomyślałem sobie, że jest wszystko ok i uruchomiłem dalszą część gry, a tu po załadowaniu taka przykra niespodzianka! Oto bowiem okazuje się, że nie mogę wczytać starej postaci, bo nie ma takiej opcji, natomiast ukazuje się tylko polecenie "Create character", które oznacza zaczynanie wszystkiego od początku! W dodatku gdy już się stworzy nową postać, to nie można jej umieścić na serwerze "Blackburrow", a tylko na jednym z trzech europejskich! Co mam robić??? Odinstalować dodatki czy co??? Ukazujące się dane pokazują, że moja stara postać nadal istnieje, tylko jak mam do niej powrócić?
RATUJCIE! Nie chce już mi się bowiem wracać do levelu 1, gdy grałem przez tyle czasu postacią na poziomie 28!

*

Posty: 86
Dołączył(a): 14.04.2005
Offline
PostNapisane: 2 cze 2006, 19:27 
Cytuj  
Pierwsza żecz sprawdź jaki jest region server to znaczy.
Po uruchomieniu patchera w lewym górnym rogu masz rozwijalne menu z "region select" postać masz na serwerze amerykańskim więc wybierz " US ENGLISH " i to powinno wystarczyć .
Po instalacji kazdego dodatku zawsze sprawdzaj region select ,gdyż gra domyślnie wybiera strefe europejską czyli " English EU "kiedyś to było " GB ENGLISH " i jeszcze jedno po każdej zmianie region select będzie dośc długie update tak że spoko i bez nerwów.
Jakby coś to pisz.


_________________
Yazir-templr-royal legion-Blackburrow
Natan-Warlock-Royal Legion-Nagafen(pvp)

***
Avatar użytkownika

Posty: 652
Dołączył(a): 5.11.2004
Offline
PostNapisane: 2 cze 2006, 19:28 
Cytuj  
tez mialem taki problem, zniknely mi po padzie postacie
albo przeinstaluj gre kopletnie czyszczac wszelkie dane o niej - lacznie z launchpadem
albo bez ponowej instalacji skasuj launchpada z program files i wiekszosc plikow konfiguracyjnych z glowego katalogu, logincache-us, cache, itp

i tak jak napisał Yasyr zmien region na US


Posty: 48
Dołączył(a): 3.04.2003
Offline
PostNapisane: 2 cze 2006, 20:16 
Cytuj  
Jestem Wam obu bardzo wdzięczny! Niczego nie trzeba było już przeinstalowywać, bo od razu pomogło przełączenie się na serwer amerykański. Dziękuję! :D

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 4 ] 


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.