mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 37 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2
Autor Wiadomość
*

Posty: 175
Dołączył(a): 5.07.2004
Offline
PostNapisane: 25 mar 2006, 20:26 
Cytuj  
Aha... Dzieki wielki.

*

Posty: 6460
Dołączył(a): 14.07.2002
Offline
PostNapisane: 25 mar 2006, 20:30 
Cytuj  
Nie zakladaj nowego konta, tylko poprostu w ustawieniach, tego co juz posiadasz, wpisz klucz od kos...


_________________
Z racji swojej niestabilności emocjonalnej oraz rujnowania rozrywki innym na zawsze opuściłem to zacne forum z resztkami nasienia Oyci3C'a na okrężnicy po głębokim bansticku. :'(

*

Posty: 175
Dołączył(a): 5.07.2004
Offline
PostNapisane: 25 mar 2006, 20:37 
Cytuj  
Jak mnienam, to na niskich lvlach nie oplaca sie kupywac tego dodatku?

*

Posty: 6460
Dołączył(a): 14.07.2002
Offline
PostNapisane: 25 mar 2006, 21:07 
Cytuj  
Akurat kos przydaje sie od 20 levelu bo ma achievments ;)


_________________
Z racji swojej niestabilności emocjonalnej oraz rujnowania rozrywki innym na zawsze opuściłem to zacne forum z resztkami nasienia Oyci3C'a na okrężnicy po głębokim bansticku. :'(

*

Posty: 74
Dołączył(a): 6.07.2005
Offline
PostNapisane: 26 mar 2006, 13:08 
Cytuj  
--->Wedge

Nie twierdzę ze gracze WoW to półgłówki - po prostu zszokowały mnie wizyty w Deadmines - tankujący magowie itp - w kolejnych instancjach (Stockades) było już zupełnie inaczej (tzn normalnie)

różnica miedzy WoW a EQ II jest taka że moby elitarne/heroiki pojawiają sie już w noobzonach (dla 8-12 levelu) potem różnice się wyrównują


_________________
http://www.phdcomics.com/comics.php

*

Posty: 51
Dołączył(a): 7.12.2002
Offline
PostNapisane: 1 maja 2006, 06:54 
Cytuj  
Którędy najkrótszą drogą można się dostac z FP do Q?

***
Avatar użytkownika

Posty: 652
Dołączył(a): 5.11.2004
Offline
PostNapisane: 1 maja 2006, 09:11 
Cytuj  
jesli masz KoS'a to commonlands -> kos -> antonica -> Q

jesli nie to do dokow w nectulos forest (albo statkiem z fp albo przez common) -> statek do thundering ->i na nogach do antonici

*

Posty: 71
Dołączył(a): 6.09.2002
Offline
PostNapisane: 5 maja 2006, 22:25 
Cytuj  
Jeżeli komuś zależy na dobrym PvP to dziwię się że nikt tutaj nie wspomni nawet o DAoC. Co prawda to dość leciwa produkcja ale i tak rozwiązaniami PvP bije 100 razy jakieś tam SB, EQ2 nie wspominając o GW. Możliwe, że L2 ma nieco zbliżoną do DAoC koncepcję pvp z tym całym zdobywaniem twierdz itd. Są tam bg co 5 lvl już właściwie od 10 lvl postaci, a potem olbrzymie frontiery do zdoywania więc bijatyki i dobrej zabawy nie brakuje. Jest trial więc jak ktoś chce sprawdzić jak to działa to proponuję spróbować.


Posty: 21
Dołączył(a): 13.06.2006
Offline
PostNapisane: 13 cze 2006, 16:11 
Cytuj  
Mam zamiar wrócić do EQ2 ...i w zwiazku z tym mam kilka pytań;)
Posiadam podstawową wersje Eq2 (kupiiona zaraz po premierze) i postać 2x lv na Ogok. Czy oplaca mi sie teraz dokupywac te poszczególne dodatki czy latwiej wyjdzie kupic calosc z dodatkami ? Czy moze po prostu narazie nic nie kupowac i grac na podstawce ( o ile to mozliwe) ?
Uruchamialem triala i nie zauwazylem servera na ktorym gralem do tej pory ....czy moja stara postac jest skasowana ?


Pozdrowienia...

***
Avatar użytkownika

Posty: 652
Dołączył(a): 5.11.2004
Offline
PostNapisane: 13 cze 2006, 16:34 
Cytuj  
jesli mozna gdzies kupic wersje KoS + DoF pudelkowa to bardziej oplaca sie kupic nowa gre
jesli nie to oplaca sie kupic dodatki w cenedze 99.90 za kazdy, ze strony sony zaplacisz 29.90+VAT - jakies 115 zeta + bedziesz mial poskie pudelka jesli ktos je lubi trzymac
niestety gra bez dodatkow jest uciazliwa - jeszcze na sile mozna grac bez DoF (niedlugo wyjdzie adventure pack i tam bedzie mozna levelowac) ale juz bez KoSa to porazka, lepiej juz nie zaczynac
postac nie została skasowana - server oggok zostal wlaczony do servera blackburrow, ale jakby nawet cos sie stalo ot nie masz sie co martwic 20 lvl robi sie w pare dni (1-2 dni jak sie wie co i jak)

edit
LOL w Gameplay desert of flames jest po 5 Funciakow
http://shop.gameplay.co.uk/webstore/pro ... s_(dvd_rom)


Posty: 21
Dołączył(a): 13.06.2006
Offline
PostNapisane: 13 cze 2006, 17:31 
Cytuj  
Hmmmm.... ale namotane :(
Nie jestem na bierzaco.... a czy jak kupie DoF to w tym jest juz KoS czy musze dokupic osobno ?
I czy jak kupie te dodatki to mam np 30 dni gratis... ?

Pozdrowienia...

***

Posty: 590
Dołączył(a): 16.09.2005
Offline
PostNapisane: 13 cze 2006, 17:58 
Cytuj  
viewtopic.php?t=19843
kup u mnie, ja sprzedaje :)
Everquest 2 podstawa + dodatek: Desert of Flames + dodatek : kingdom of Sky, + prepaid, + gra opłacona aktualnie do 29.06.06(prepaid kolejny miesiąc gry)
tak więc za 150zł naprawdę lepszej oferty nie znajdziesz.



co do pytania : Dof I koS to dwa OSOBNE dodatki ,musisz je kupić osobny (~100zł każdy) nie ważne czy kupisz 1 czy oba dostaniesz 1 miesiąc za darmo.


Ale i tak moja oferta jest dużo lepsza

***
Avatar użytkownika

Posty: 652
Dołączył(a): 5.11.2004
Offline
PostNapisane: 13 cze 2006, 21:02 
Cytuj  
lol Przemo juz 2 czy 3 raz sprzedajesz eq2?


Posty: 21
Dołączył(a): 13.06.2006
Offline
PostNapisane: 14 cze 2006, 00:02 
Cytuj  
Dla mnie polityka SOE jest co najmniej dziwna... ale moze to ja sie nie znam... Gram od paru lat w inne mmorpg (platne) i wydaje mi sie że to jest zdzierstwo. Żeby zaczac grac trzeba kupic podstawowa gre i kilka dodatkow !!!??? A do tego dodatki w cenie podstawowej gry.. jak nie drozsze :/ Z tego co widze te dodatki mozna porownac z wiekszymi patchami w innych grach ...gdzie sa darmowe.

@Przemo19
Niby cena dobra..... ale czy ta gra warta jest tych pieniedzy.... ?!!
Czy EQ2 warty jest (w sumie)300zl + abonament
Nie wiem... zastanawiam sie ;)

Pozdrowienia...

*

Posty: 6460
Dołączył(a): 14.07.2002
Offline
PostNapisane: 14 cze 2006, 00:13 
Cytuj  
Nikt cie nie zmusza do kupywania dodatkow :P
Poprostu content z obu dodatkow jest bardzo przydatny :PP

Pozatym podaj mi gre w ktorej daja taki content razem z patchami ?


_________________
Z racji swojej niestabilności emocjonalnej oraz rujnowania rozrywki innym na zawsze opuściłem to zacne forum z resztkami nasienia Oyci3C'a na okrężnicy po głębokim bansticku. :'(

***
Avatar użytkownika

Posty: 652
Dołączył(a): 5.11.2004
Offline
PostNapisane: 14 cze 2006, 09:34 
Cytuj  
dla nas moze drogo .. ale jak sie gra od poczatku to sie tego az tak nie zauwaza
ale DoF+ KoS to 60$ - czyli troche wiecej niz kupno bardzo zbugowanej i jak wiekszosc mowi kiepskiej gry dark & light po 55$

tak samo jest w eq1 - tam jest masa dodatkow a ludzie ciagle graja

prawde mowiac ja juz sie nie moge doczekac kolejnego ktory wyjdzie w listopadzie

i niew przesadzaj to nie kosztuje 300zl , tylko 150= dof jest razem z podstawka za 5funtow (link podalem ) z wysylka bedzie ok 50 zl + kos 100+ wysylka i masz miesiac gratis

EDIT: darmowy miesiac dostaje sie tylko przy zakladaniu konta

**
Avatar użytkownika

Posty: 427
Dołączył(a): 4.03.2004
Offline
PostNapisane: 14 cze 2006, 10:13 
Cytuj  
wyslalem maila, czy sprzedadza mi sam cd-key, co prawda szansa jest taka jak wygrana z niemcami dzisiaj, ale.. poczekamy zobaczymy


_________________
__________________________
putting the 'F' back in freedom

neocron - ao - coh - cov - aa - ddo - pe - eq2 - gw - hgl - rfo - vo - swg - ps - tr - mxo - fom - fe - ga - eve - vg - lotro - aoc - war - aion - star trek - perpetum - gw2 - wot - skyforge

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 37 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.