mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 12 ] 
Autor Wiadomość

Posty: 35
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 20 mar 2006, 20:03 
Cytuj  
Moje pytanie odnosi się do dalszej części tworzenia herosa ( wygląd już mam). Nie bardzo orientuję się jak to wszystko wygląda ale poza wyglądem wiem, iż wybiorę Blastera i Ice Manipulation. przeglądając owe forum zauwarzyłem, że mamy jeszcze inne (pod?)klasy. Jaką wybrać? Jaka byłaby najlepsza kombinacja to Ice Manipulatora? Preferuję bardziej walkę na dystans. Jakie lodowe moce warto rozwijać a do jakich dążyć?
I jak to wygląda z lewitacją? To znaczy- lataniem, jako środek transportu ( zdaje się że jest taka moc jak lewitacja, ale to chyba nie to samo...?) Można go nabyć od początku czy kupić później za xp?
Mam nadzieję, że znajdę tu jakiś "lodowych" rodaków :wink:


_________________
Obrazek

******
Avatar użytkownika

Posty: 4474
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 20 mar 2006, 20:52 
Cytuj  
Huh, my tu w CoV-a graliśmy, nie w CoH-a. Tam klas za bardzo nie znam, może ktoś kto aktualnie gra się odezwie.


_________________
ǝuʍɐqɐz ʇsǝظ ıɯɐbou ʎɹob op ǝıuɐsıd
¡ lɐʇod lɐʇod


Posty: 35
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 20 mar 2006, 20:57 
Cytuj  
Czyli rozumiem, że tu większość villian'i :] Nie no, rozumiem, CoV nówka, tworznie bazy i wogule- ale ja wolę być good guy'em. No cóż, pozostaje mi czekać na jakiegoś gracza CoH...


_________________
Obrazek


Posty: 19
Dołączył(a): 1.12.2005
Offline
PostNapisane: 21 mar 2006, 13:24 
Cytuj  
Czekaj, bo nie łapię. Jak rozumiem bierzesz Blastera, jako primary power Ice Blast i nie wiesz jaką wziąć secondary power. Jeżeli o to chodzi to proponuję fire manipulation, lub ice manipulation.
Co do latania - na 8 levelu masz nowe umiejętności do wyboru ( 4 transportowe moce i kilka innych jak naprzykład medic ). W przypadku latania na 8 levelu możesz wybrać hover ( taki baaardzo wolny lot ), a na 14 levelu już pełny lot. Ale ja polecam leaping ( super skok ), lub super speed. Latanie jest takie....nudne :P.


Posty: 22
Dołączył(a): 12.12.2005
Offline
PostNapisane: 22 mar 2006, 10:52 
Cytuj  
Dobrze rozwinięty flying może być nawet szybszy od speed (wierzcie na słowo ;) ). Z początku możesz mieć trudności z dogonieniem grupy jak weźmiesz Hover, ale w późniejszej grze (na 14 lvlu) zobaczysz, że naprawdę świetna zabawa jest z lataniem. Ciekawą ideą jest też wzięcie SuperJumpu.
PS. Jak to powiedziała jedna moja zagraniczna koleżanka z SG (SuperGroup): "When you use SuperJump you feel kind of free." - Miała tu całkowitą rację...


_________________
"All the Jedi knowledge, all the lightsaber skills, can't help You escape...Your destiny."


Posty: 35
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 22 mar 2006, 12:59 
Cytuj  
Wielkie dzięki guys. Mam takie małe pytanko co do latania- czy jeśli chcę zdobyć umiejętność ciągłego lotu muszę ją rozwinąć z hover czy poprostu poczekać na 14 lvl i wziąść ją wtedy?


_________________
Obrazek

******
Avatar użytkownika

Posty: 4474
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 22 mar 2006, 13:27 
Cytuj  
Poczekać na 14 lvl i wziąć fly.


_________________
ǝuʍɐqɐz ʇsǝظ ıɯɐbou ʎɹob op ǝıuɐsıd
¡ lɐʇod lɐʇod

*

Posty: 50
Dołączył(a): 28.10.2004
Offline
PostNapisane: 3 lip 2006, 17:21 
Cytuj  
Mam pytanie co do Dominatora.

Wybralem dwie opcje w sumie obie mi sie podobaja ale niewiem jak dalej to sie potoczy, ktora lepsza.

Dominatora: 1)[ice/ice] 2: [Gravity/Energy] albo [Mind/Energy]

Narazie Gravity ciekawsze w walce jak i efekt od Minda.
Ice/Ice za to niezle wymiata w zabijaniu duzych grupek mobow no ale moze sie to zmienic...


_________________
L2:
Bartz Palus Knight 39 lvl
wow:
60 priest BB
60 warlock/mage/rogue BL
SWG:
BH/carabiner/GL

******
Avatar użytkownika

Posty: 4474
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 3 lip 2006, 17:26 
Cytuj  
Tomugeen grał ice/ice chyba. I sobie chwalił.


_________________
ǝuʍɐqɐz ʇsǝظ ıɯɐbou ʎɹob op ǝıuɐsıd
¡ lɐʇod lɐʇod

***
Avatar użytkownika

Posty: 13268
Dołączył(a): 7.11.2004
Offline
PostNapisane: 3 lip 2006, 17:34 
Cytuj  
Gralem Dominatorem Ice/Energy
W kazdym razie Energy dawalo calkiem ladny burst dmg na single target a Ice pozwalalo zapanowac nad cala reszta towarzystwa (+swietnie sciagac wszystkich latajacych na ziemie).
Ice/Ice tez ladnie dziala dla dominatora, bo wiele crowd controli ice ma maly zasieg lub jest PBAoE (czyli wokol postaci) i mozna sie pobawic tymi wszystkimi Ice swordami.
Tak czy inaczej, trudno lepszy CC skill niz Ice slick, jezeli jest dobrze zbuffowany to czas w ktorym moby sie przewracaja jest dluzszy od cooldownu.
Edit: no i Pet od 32lvl, swietna sprawa, stunuje gratisowo jednego przeciwnika i zajmuje sie innymi.


_________________
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent

*

Posty: 50
Dołączył(a): 28.10.2004
Offline
PostNapisane: 3 lip 2006, 18:59 
Cytuj  
Gravity Control swietnie sie nadaje do sciagania celow z powietrza. Crushing Field tez niezle dziala. Ogolnie Ice i Gravity maja podobne dzialanie i Pety :har:
Korci mnie ta wersja Gravity Control + Energy Assault. Chyba pozostane przy tym, mam nadzieje, ze niebede tego zalowal potem :-? Chociaz sam juz niewiem zaduzo kombinacowac zaczynam. Najwiecej postaci widze w Ice/Ice bede orginalny :wink:


_________________
L2:
Bartz Palus Knight 39 lvl
wow:
60 priest BB
60 warlock/mage/rogue BL
SWG:
BH/carabiner/GL

**

Posty: 302
Dołączył(a): 6.11.2007
Offline
PostNapisane: 17 lis 2008, 00:50 
Cytuj  
Podbije temat żeby nie zakładać następnego....

No więc mam pytanie..... którą klasę,moc,kombinacje itd byście polecili,z której byliście lub wasi znajomi byli zadowoleni??
Ja myślałem o władaniu ogniem,elektrycznością, podoba mi się też (u tankera chyba) Dark armor I Dark melee, Scrapper też wydaje się interesujący :)
Stworzyłem już kilka postaci ale dalej nie jestem pewny, więc proszę o rade :)

Z góry dzięki.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 12 ] 


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Google [Bot] i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.