mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 9 ] 
Autor Wiadomość
*

Posty: 121
Dołączył(a): 14.11.2001
Offline
PostNapisane: 14 mar 2002, 15:53 
Cytuj  
Pytanie, czy Evaluating Inteligence wplywa tez na czary leczace, czy tylko na ofensywne ??
Czy wplywa na Cure i Poison ??

I nastepne pytanko: GM Poisoning zwieksza dzialanie czaru Poison. Czy poisoning ale nie GM tez bedzie pomagal (oczywiscie mniej) czy musi byc GM zeby mioal wplyw ???

***

Posty: 508
Dołączył(a): 8.11.2001
Offline
PostNapisane: 14 mar 2002, 16:42 
Cytuj  
Nie jestem pewien lepiej odwiedz stratics co do heala i cura ale wydaje mi sie ze nie wplywa. Wazne ile masz magery a nie evala.
Eval jest brany pod uwage chyba tylko przy ofensywnych czarach.

Co do poisoningu to jest klika szkol.. musialbys sprawdzic czy ci to odpowida. Imho ciagnac poisononing do gma na magu bez zadnych fighting skills jest do dupy.
Poisona prawde mowiac uzywa sie tylko do disturbowania albo zablokowania healingu u przeciwnika a nie do efektywnego zadawania ran :sad: A z doswiadczen wynika ze wiecej disturbuje zwykly poison niz deadly poison.
Poza tym szansa na rzucenie deadly poisona w walce jest tak nikla, ze bez sensu eheh. Jezeli jednak chcialbys robic poisoning na magu to wystarczy dociagnac do chyba 72.1 bo wtedy juz sie zadaje greater poison /chyba z odleglosci 2 tile/ ale jak mowilem w walce jest to troche bez sensu bo poprostu lykasz gcure a jak go nie masz to cie udupi zwykly poison :sad:

inaczej troche na fighterze, ktory w walce moze podtruwac sobie katanki czy kryssy i tu gm bedzie pomocny bo zatrujesz juz deadly. Tyle, ze znowu ktos lyknie cura i po poisonie :/ Wybor nalezy do ciebie. Najlepiej zapytaj sie vhala dlaczego zrezygnowal z nox maga po tym jak wydal w chuj kasy na kegi deadly poison :sad:


_________________
Kiyote aka Gudluk
[_0_]
Nudzilo mi sie chyba

**

Posty: 334
Dołączył(a): 20.12.2001
Offline
PostNapisane: 14 mar 2002, 17:06 
Cytuj  
zapytaj sie gm shardow na ktorych znasz na osi sa inne reguly.....

**

Posty: 334
Dołączył(a): 20.12.2001
Offline
PostNapisane: 14 mar 2002, 17:10 
Cytuj  
a na osi wiem ze majac gm poisoning rzucasz czarki poison 3-4lvl (greater poison i deadly poison) do heal cure itp bonus daje inscription, eval int odpowiada za czary ofensywne tylko jak energy bolt itp


_________________
Ashton

***
Avatar użytkownika

Posty: 922
Dołączył(a): 8.11.2001
Offline
PostNapisane: 14 mar 2002, 17:19 
Cytuj  
Z tego co wiem El Modello gra na OSI

Cytuj:
do heal cure itp bonus daje inscription


Bzdura :sad:
GM Inscription daje bonus do Reactive Armor +25hp (bez insc, z gm magery 50hp) i Protection (zwieksza szanse na unikniecie disturba i chyba zwieksza troche czas dzialania).

Eval dziala tylko na czary ofensywne - zmniejsza szanse na zresistowanie, przez co zwieksza damage.

Poisoning dla maga smierdzi. Dla dexora jest duzo lepszy, po za zatruwaniem broni zwieksza szanse na hit zatruwajcy przy walce.


_________________
I wish to place a trash barrel~

*

Posty: 121
Dołączył(a): 14.11.2001
Offline
PostNapisane: 14 mar 2002, 17:22 
Cytuj  
Ostatnio to ja gram i tu i tu, free ma dla mnie tez swoje zalety, w sumie to ostatnio czesicej na free niz OSI.
Pytanie dotyczylo oczywiscie OSI.

**

Posty: 334
Dołączył(a): 20.12.2001
Offline
PostNapisane: 14 mar 2002, 17:22 
Cytuj  
no i znow zlamilem :/ ale mowilem co wiem :/ a tyle mi wytlumaczyli poison 3-4lvl w czarku inscription na czary typu heal eval int bonus do ofensywnych


_________________
Ashton

**

Posty: 334
Dołączył(a): 20.12.2001
Offline
PostNapisane: 14 mar 2002, 17:23 
Cytuj  
hmmm znam goscia kupil uo na osi pogral 2 dni i zacza bawic sie w free shardy po 2ch miechch zacza klnac i sie denerwowac :smile:


_________________
Ashton

*
Avatar użytkownika

Posty: 6418
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 18 mar 2002, 11:45 
Cytuj  
Ja po 4 czy 5 miechach na free poszlem na osi i baaaardzo sobie chwale :grin: jest cool - wszytko dziala. Gainy sa kiedy trzaba i gdzie trzeba - ogolnie WoW

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 9 ] 


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.