mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1423 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26 ... 72  Następna strona
Autor Wiadomość
*

Posty: 51
Dołączył(a): 4.10.2006
Offline
PostNapisane: 6 paź 2006, 13:14 
Cytuj  
Aldatha napisał(a):
sir aragon napisał(a):
Fajny będzie ten warrhammer.Bo lubie gry z seri warhammer.Fani Warhammera to kupiom,bo jest tu nazwie ten warhammer.


nie kupuj Warhammera tylko idz do szkoly :har:
Nom nie kupie,ale bym kupił.I tak wiem,że mi nie wejdzie.Ja chodze do szkoły tylko jestem chory z rozumiano.

*

Posty: 5321
Dołączył(a): 19.11.2004
Offline
PostNapisane: 6 paź 2006, 13:24 
Cytuj  
Nie jestes chory tylko debilny.


_________________
I say starighten yuh crooked ways.
Blessed is the man that walketh not in the counsel of the ungodly.

**

Posty: 223
Dołączył(a): 3.07.2005
Offline
PostNapisane: 6 paź 2006, 13:32 
Cytuj  
Kurna czy w polsce grają tylko kasiaste snobistyczne buce?Co sie jego postów czepiacie zabawne imho są nawet.Tacy jak wy to tylko grindować potrafią,nie mają poczucia humoru itd,udajcie jakichs moralizatorów a w ten sposób tylko posty trzaskacie.Jak tkoś robi błedy to jego problem a nie wasz.Mam nadzieje ze w jakiej grze ludzie będą potrafili klimacić jak na niektórych shardach Uo.


_________________
TYLKO WORLD OF WARCRAFT NA OFICJALNYM SERVERZE JEST PRAWDZIWY!!!

***
Avatar użytkownika

Posty: 10599
Dołączył(a): 26.02.2002
Offline
PostNapisane: 6 paź 2006, 13:38 
Cytuj  
Borsh napisał(a):
Jak tkoś robi błedy to jego problem a nie wasz.

Jak ktos robi bledy na publicznym forum to takze nasz problem. Bo wielu z nas jest wzrokowcami i przez czytanie takich debili psujemy swoja stylistyke i ortografie.

X.


_________________
http://zaginiony.net

**

Posty: 308
Dołączył(a): 16.11.2001
Offline
PostNapisane: 6 paź 2006, 14:56 
Cytuj  
Hm..."...to iakze nasz problem...." Xanth ,prosba ...pisz/wypowiadaj sie za SIEBIE. Dla mnie na ten przyklad to "wisi".
Aha jeszcze jedno,ktos kiedys powiedzial'"...tylko debil, mowi o kims innym ...debil..." he he

**
Avatar użytkownika

Posty: 383
Dołączył(a): 9.09.2003
Offline
PostNapisane: 6 paź 2006, 15:04 
Cytuj  
Lapiduch napisał(a):
Dla mnie na ten przyklad to "wisi".


No weź przestań.. Jak może "wisieć" takie łamanie języka? Przecież to aż zęby bolą.. :har:

Zgadzam się w całej rozciągłości z Xanthem - to dotyczy wszystkich czytelników forum. Przez takie "kwiatki" wogóle odechciewa się
czytać kolejne posty :(


_________________
Souvent femme varie, bien fol est qui s'y fie...

*

Posty: 102
Dołączył(a): 5.01.2006
Offline
PostNapisane: 6 paź 2006, 15:13 
Cytuj  
Wlasciwie robienie bledow to tak jak puszczanie bakow, w sumie zabawne ale troche smierdzi :P . Szczerze nigdy nie czepiam sie bledow, choc sam staram sie ich nie robic (nie zawsze sie udaje), ale chamskie zwracanie komus uwagi ze zrobil blad jest glupota, natomiast poinformowanie by przeczytal to jeszcze raz i poprawil raczej nie jest zle.

Cytuj:
Fajny będzie ten warrhammer.Bo lubie gry z seri warhammer.Fani Warhammera to kupiom,bo jest tu nazwie ten warhammer.


a to raczej potraktowalem jak dowcip w stylu jasiasmietany :P, a proby poprawiania i doradzania adresatowi to juz hit, tylko kto tu wyszed na debila? lol

*

Posty: 51
Dołączył(a): 4.10.2006
Offline
PostNapisane: 6 paź 2006, 15:37 
Cytuj  
Kard napisał(a):
Wlasciwie robienie bledow to tak jak puszczanie bakow, w sumie zabawne ale troche smierdzi :P . Szczerze nigdy nie czepiam sie bledow, choc sam staram sie ich nie robic (nie zawsze sie udaje), ale chamskie zwracanie komus uwagi ze zrobil blad jest glupota, natomiast poinformowanie by przeczytal to jeszcze raz i poprawil raczej nie jest zle.

Cytuj:
Fajny będzie ten warrhammer.Bo lubie gry z seri warhammer.Fani Warhammera to kupiom,bo jest tu nazwie ten warhammer.


a to raczej potraktowalem jak dowcip w stylu jasiasmietany :P, a proby poprawiania i doradzania adresatowi to juz hit, tylko kto tu wyszed na debila? lol
Przyznam się ja wyszedłem na wilkiego debila.


Posty: 39
Dołączył(a): 31.05.2004
Offline
PostNapisane: 6 paź 2006, 15:51 
Cytuj  
Tak wiem ze ten gosc robil sobie jaja ale moje prywatne spostrzezenie: Jezli dwie rozne osoby napisalyby dwa identyczne tresciowo posty przy czym jeden bylby wolny od najdrobniejszego nawet bledu, a w drugim widzialbym byka na byku bardziej serio potraktowalbym tego poprawnego. To ze rzeczywiscie jezyk polski ma trudna ortografie nie zwalnia nikogo ze stosowania poprawnej pisowni. Ja rozumiem zrobic blad w wyrazie faktycznie rzadko spotykanym ale w tych codziennie uzywanych to az niewiarygodne.
Propozycja: Pisac troszke wolniej, pare sekund wiecej na sprawdzenie posta na pewno nikomu nie zaszkodzi. Potem ludzie powychodza ze szkol i co? Lipa :)
Taka moja prywatna przygoda: Pamietam kiedys na rozmowie kwalifikacyjnej mialem cos co mnie powalilo: Pracodawca mial w zwyczaju robic kandydatom dyktando, wiec nie mowcie ze ortografia nie jest przydatna w zyciu :)

**

Posty: 405
Dołączył(a): 9.07.2003
Offline
PostNapisane: 7 paź 2006, 11:44 
Cytuj  
Bede perfidny i zapytam:
Dostales tamta prace?


Posty: 28
Dołączył(a): 29.09.2006
Offline
PostNapisane: 7 paź 2006, 14:29 
Cytuj  
Przykre ze coraz wiecej ulomnych analfebotw w Polsce sie upublicznia nic nie robiac sobie z ich niepelnosprawnosci jezykowej. Najgorsze jest to ze nic w kierunku zmiany tego niechlujstwa jezykowego sie nie zmienia, czas zaczac sie chyba przyzwyczajac:\.


_________________
Obrazek

******
Avatar użytkownika

Posty: 4646
Dołączył(a): 31.01.2006
Offline
PostNapisane: 7 paź 2006, 14:53 
Cytuj  
n/c zmiencie nazwy polowy tematow na "z ortografią na ty" żeby czlowiek wiedzial czego się spodziewac po kliknieciu na dany temat...


_________________
Once upon a time games was fun and too quickly became about winning, being the best or leveling up to get sick loot. Screw that... it is the time to have fun. - Day9

**

Posty: 263
Dołączył(a): 14.06.2005
Offline
PostNapisane: 7 paź 2006, 14:59 
Cytuj  
moja propozycja dla was jak juz chcecie komus wypominac bledy to sami ich nie robcie ok ?

******
Avatar użytkownika

Posty: 4474
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 7 paź 2006, 18:25 
Cytuj  
fajnie byłoby jakbyście pisali oddzielnymi zdaniami wtedy mógłbym spokojnie zrozumieć co piszecie naprawdę kropki i przecinki nie gryzą są także takie znaki jak myślniki wykrzykniki znaki zapytania i podobne przy ich użyciu dużo łatwiej się czyta i przekaz jest czytelniejszy jak ich nie ma to post staje się lekko mówiąc zamazany pozdrawiam SwenG


_________________
ǝuʍɐqɐz ʇsǝظ ıɯɐbou ʎɹob op ǝıuɐsıd
¡ lɐʇod lɐʇod

**

Posty: 307
Dołączył(a): 21.04.2006
Offline
PostNapisane: 11 paź 2006, 08:22 
Cytuj  
Shadhun_ napisał(a):
Nie jestes chory tylko debilny.


Debilizm to jednostka chorobowa. Zaprzeczasz sobie.


Posty: 39
Dołączył(a): 31.05.2004
Offline
PostNapisane: 27 paź 2006, 13:38 
Cytuj  
Wstepna wzmianka z oficjalnej strony o pierwszej klasie Imperium, bedzie to:
- Bright Wizard
http://www.warhammeronline.com/english/gameInfo/armiesofWAR/Empire/Empire.php

Dzisiaj doszla kolejna:
Warrior Priest - co mi przynajmniej kojarzy sie z mlotkowym od Sigmara :)

***
Avatar użytkownika

Posty: 13655
Dołączył(a): 24.08.2004
Offline
PostNapisane: 29 paź 2006, 04:16 
Cytuj  
http://www.warhammeronline.com/english/newsletterCentral/archives/October2006.html

Jest już nowy newsletter. A w nim dużo artworków, nowe klasy dla Orków i Krasnoludów, opis zony, fansite kit i pare innych ciekawostek.

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 29 paź 2006, 10:25 
Cytuj  
http://www.warhammeralliance.com/forums ... 10#faq_10a

moze nie bedzie tak zle.
zobaczym :-)

**

Posty: 307
Dołączył(a): 21.04.2006
Offline
PostNapisane: 30 paź 2006, 16:28 
Cytuj  
Brakh napisał(a):
Warrior Priest - co mi przynajmniej kojarzy sie z mlotkowym od Sigmara :)


Oł je! Na to wlasnie czekalem! Teraz tylko mam nadzieje, ze zrobia z niego jakas sensowna postac :-)

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 31 paź 2006, 10:31 
Cytuj  
http://www.curse-gaming.com/en/article- ... otage.html
http://video.google.com/videoplay?docid ... mer+online

"And is it me or is he talking about WOW gameplay?!?
He mentions RVR 'areas' where you are flagged for RVR which suggests non RVR areas ala WOW and zone ownership. "
jak to moj kolega okreslil

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1423 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26 ... 72  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.