mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 23 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona
Autor Wiadomość

Posty: 7
Dołączył(a): 14.12.2006
Offline
PostNapisane: 14 gru 2006, 08:28 
Cytuj  
1. Która czesc GW najlepiej kupic
2. ile zaplace za nia
3. czy gra jest rozbudowana jak wow

**

Posty: 286
Dołączył(a): 3.01.2006
Offline
PostNapisane: 14 gru 2006, 09:41 
Cytuj  
1. Wszystkie. Jak zamierzasz grac na serio pvp to bez wszystkich się nie obędzie. Z uwagi na drobne objawy wyludnienia w Prophecies i Factions jeśli na początek chcesz się pobawić pve to zacząć można od najnowszej kampanii, czyli nightfall.

2. Od 30-40 zł za konto na allegro, przez 120 zł za nowe konto z pudełkiem, po 500$+ za konto z wysokim rankiem i sławą.

3. Nie wiem za bardzo o co chodzi z rozbudowaniem. PvP jest bardziej złożone - RA, TA, HA, AB (battlegroundy sa zbliżone do tego trybu), oraz walki gvg. 90 MOżliwych kombinacji klas i 1000 skilli w całej grze. Co do PvE to tutaj ograniczeniem są powszechne instance, niespotykanie innych graczy za miastami. Zaletą są misje fabularne, rozbudowane i zróznicowane questy. W grze praktycznie nie ma craftngu. Grind kończy się na 20 poziomie, co w zasadzie jest dość szybko, mniej więcej w połowie fabuły każdej kampanii, potem zaś trudność gry rośnie i musisz nie rozwijać sobie postać aby sprostać silnieszym przeciwnikom, ale rozwijać swoje umiejętnośc, wybrać odpowiedni build i taktykę, a także lepiej spółpracować jako drużyna.
Jeśli chodzi o endgame po skończeniu fabuły to wszystkie kampanie mają wspólne end game terenyFissure of Woe i Underworld, oraz własne unikalne Sorrow Furnance dla Prophecies, The Deepi Urgoz Warden dla Factions i Gate of Anguish (chyba najbardziej rozbudowane) dla Nightfall.

P.S. czy ktoś nie mógł by scalać tych n+1 nowych tematów z trzema pytaniami o GW w jeden zbiorczy FAQ ?


Posty: 7
Dołączył(a): 14.12.2006
Offline
PostNapisane: 14 gru 2006, 14:48 
Cytuj  
czyli co mam se kupic wszystkie czesci najlepiej i za kazda dam po 120 zł ??


Posty: 8
Dołączył(a): 10.12.2006
Offline
PostNapisane: 14 gru 2006, 19:09 
Cytuj  
Mam pytanie (nie chce zaśmieca forum nowymi topicami.)
Kupiłem GW zainstalowałem i zrobiłem postać. Ma mi wejść do gry i zonk!
Pojawił się obrazek z zamkiem na górze napis "ASKALON" i pasek loadingu.
I tu problem bo cały czas jest 0%! sciąga się z szybkościa 24 kbs niby zassysa piliki ale pasek stanu czeka i czeka :/ i nadal 0%.
Na dole mam napis "Pozostałe pliki 8,231 ale nie wiem co to oznacza. Czy to normalne ? Wy tez tyle czesu czekaliście aż się gra włączy? Dziwne przecież jest na 2 CD i jeszcze coś sciąga. Czekam na odpowiedź.

**

Posty: 286
Dołączył(a): 3.01.2006
Offline
PostNapisane: 14 gru 2006, 19:48 
Cytuj  
Ja mam instalację z 4 cd i dvd a i tak dosysa bez przerwy. Po prostu od czasu az wypalono te płytki bardzo dużo w grze się zmieniło i teraz ci to dociągnie na dysk twardy.
Ściąganie będzie przy kazdej lokacji nowej, oraz większe i dłuższe przy każdej nowej krainie (przenosząc się z ascalonu do ośnieżonych szczytów shiverpeaks choćby)
Jest tylko jedna rada na to - odpalić grę z parametrem -image, w tym wypadku gra ściągnie wszystko co jest dostępne i dopiero się uruchomi.


Posty: 8
Dołączył(a): 10.12.2006
Offline
PostNapisane: 16 gru 2006, 18:07 
Cytuj  
Nie chce zaśmiecać forum topicami więc zadam kilka pytań tutaj:

1. Gram łowcą. Ogólnie uwielbiam tego typu postaci (zwierzęta, las, łuk i zieleń). Uważam że postać twórcy gry zrealizowali bardzo dobrze. No właśnie ale mam problem z drugą profesją. Nie wiem jaką wybrać by była dobra na pvp. Słyszałem że dobry jest H/nekro ale nie chce brać tak nieklimatycznej kombinacji. Czy jeżeli np. stane się H/Mnichem to będe mógł sobie to zmienić? Czy jest to wybór ostateczny?
2. Ogólnie gram od 3 dni mam 7 lvl i tak sobie ze spokojem wykonuje questy, mam gildie (noobków) i super się gra. Jest jedna wada. Nie wiem gdzie kupić dobry łuk (czy kupuje się od graczy raczej?) bo w sklepach za kase nic nie ma :/ Wogóle czy w GW ceni się kase? Np. w diablo II kasa nie ma wartości nie wiem jak jest w GW.
3. Słyszałem o real game. Może mi ktoś wyjaśnić zasady tego? (do kogo ide, od jakiego lvlu warto, czy tam jest trudno, co się dzieje gdy tam umre i co trace gdy zabije mnie gracz). Czyt moge w tym Askalonie powalczyć z innymi graczami?
4. Zwierzeta. Mam pantere 7 lvl. Czy ogólnie opłaca mi się ją expić i będzie mi na całą gre czy raczej nie związywać się z nią bo i tak potem będzie słabo wypadała na tle innych, lepszych zwierząt które spotkam w tym pięknym swiecie. Czy zwierzeta biorą udział w PvP guild no i co najważniejsze czy stanowią silne oręze w walce na pózniejszym etapie gry?


Posty: 31
Dołączył(a): 21.12.2006
Offline
PostNapisane: 26 gru 2006, 08:42 
Cytuj  
witam mam kilka pytań co do GW

1.sciągnolem gw z guildwars.pl Jak wlaczam to pisze ze jest to Nightfall,czy jesli aktywuje konto do podstawki będe mógł grać na tym kliencie?
2.Co mozna zrobic ze surowcami ?(narazie pozyskuje tylko drewno,płotno,łuski i metal)
3.czasami z potwora wypada jakis item np hełm i pisze ze mozna go przerobic na materiały albo uzyc jako części zbroi .Jak mogę robić takie zbroje?
4.Jak mogę zdobyć zielone przedmioty?

5.no to jeszcze jedno pytanie w miescie mozna kupic zestaw do pozyskiwania zwykłych surowców i mozna kupic drugi zestaw ktory jest 4x drozszy.Czym róznią sie obydwa zestawy?

6.Jak po polsku nazywa sie salvage kit?
Proszę o odpowiedz


_________________
Ja sie poddaje


Ostatnio edytowano 26 gru 2006, 12:13 przez Qarius, łącznie edytowano 1 raz

Posty: 30
Dołączył(a): 25.10.2005
Offline
PostNapisane: 26 gru 2006, 11:39 
Cytuj  
1. Oczywiście że będziesz mógł. A dlatego pisze Nightfall, bo jest dodatek który ostatni wyszedł..
2. Surowce możesz wymieniać na zbroje u armor crafter'ów , którzy są umiejscowieni w większych miastach.
3. No na pewno tego co wypadnie z mob'a nie założysz na siebie, nie wiem gdzie to wyczytałeś. Ale możesz użyć na tym Salvage Kit [nie wiem , nie gram w polska wersje] i z takiego przedmiotu wypadną materiały.
4. Zielone przedmioty dropią z boss'ów.


Posty: 31
Dołączył(a): 21.12.2006
Offline
PostNapisane: 27 gru 2006, 21:44 
Cytuj  
witam prosze o odpowiedz na pytania nr 5 i 6 i mam jeszcze jedno:
7.jak mozna pozyskiwac skile elitarne?

8.czy i jak mozna zangielszczyć wersje bo mam problemy ze sprzedaniem czegokolwiek bo polsku nie rozumieja

9.czy mozna wystawic jakis sklepik czy cos zeby ludzi kupowali moje rzeczy?


_________________
Ja sie poddaje


Ostatnio edytowano 28 gru 2006, 17:51 przez Qarius, łącznie edytowano 1 raz

Posty: 30
Dołączył(a): 25.10.2005
Offline
PostNapisane: 28 gru 2006, 12:56 
Cytuj  
5. Różnią się tym, że te droższe mogą więcej razy "wyciągnąć" surowce i jest większa możliwość na wyciągnięcie "rare crafting material"

6. Jeżeli dosłownie to by było Zestaw Odzysku :D


Posty: 31
Dołączył(a): 21.12.2006
Offline
PostNapisane: 30 gru 2006, 10:59 
Cytuj  
Czy może mi ktoś odpowiedzieć na moje pytania bo edytowanie postow nic nie daje


_________________
Ja sie poddaje

**

Posty: 286
Dołączył(a): 3.01.2006
Offline
PostNapisane: 30 gru 2006, 11:43 
Cytuj  
7. Poprzez użycie skill of capture po pokonaniu Bossa posiadającego wtbrany przez nas skill elitarny. Jak zawsze gw.wiki oraz http://www.xennon.co.uk/eliteskills/ .
8. Klikamy Menu, opcje i tam możemy wybrać od Angielskiego po chiński.
9. NIe ma ani sklepów prywatnych, ani domów aukcyjnych, stoisz i smapujesz, albo spzedajesz u żywając forów.


Posty: 31
Dołączył(a): 21.12.2006
Offline
PostNapisane: 30 gru 2006, 12:51 
Cytuj  
a gdzie moge ten skill of capture kupic


_________________
Ja sie poddaje

*

Posty: 96
Dołączył(a): 28.04.2005
Offline
PostNapisane: 30 gru 2006, 16:10 
Cytuj  
Teraz można też stojąc w mieście mieć ogłoszeni o handlu w zakładce "Search". Mało ludzi to niestety stosuje, głównie to highendowych itemków (ja tak sprzedałem adamantine falchiona na przykład).


Posty: 1
Dołączył(a): 30.12.2006
Offline
PostNapisane: 30 gru 2006, 18:35 
Cytuj  
ja mam dość ważne dla mnie pytanko:
Mam zamiar kupić sobie GW ale wacham sie czy kupić Nightfall czy pierwsze 2 części. Która opcja jest lepsza? Mam zamiar najpierw popykać sobie na PvE , ale PvP też niepogardzę:P

****

Posty: 1199
Dołączył(a): 27.06.2005
Offline
PostNapisane: 31 gru 2006, 08:30 
Cytuj  
sebmar napisał(a):
ja mam dość ważne dla mnie pytanko:
Mam zamiar kupić sobie GW ale wacham sie czy kupić Nightfall czy pierwsze 2 części. Która opcja jest lepsza? Mam zamiar najpierw popykać sobie na PvE , ale PvP też niepogardzę:P


To ergo opłaca sie kupić wszystkie 3 :)


_________________
Shadhun napisał(a):
zawsze można chwalic sie na forum że ma sie żone biseksualistke i mieć kretyński napis w sigu.


Posty: 31
Dołączył(a): 21.12.2006
Offline
PostNapisane: 12 sty 2007, 12:40 
Cytuj  
Gdzie na trybie pve mozna walczyc oprocz aren.Narazie znam tylko areny w askalonie i yaks


_________________
Ja sie poddaje


Posty: 10
Dołączył(a): 18.01.2007
Offline
PostNapisane: 18 sty 2007, 21:07 
Cytuj  
Moja przygode z pve skonczylem dosc dawno (teraz pvp only ;) ). Z tego co pamientam to teraz kiedy dotrzesz Lions Arch bedziesz mial dostęp do statku ktory cie wezmie do Great Temple of Baltazar gdzie masz juz wszystkie areny ( TA, RA, HA, Chalange, HB(jesli masz juz GWF)) Jesli masz gildie z gh i GWF bedziesz mial rowniez dostep do AB

*

Posty: 68
Dołączył(a): 18.02.2006
Offline
PostNapisane: 1 mar 2007, 15:50 
Cytuj  
Mam pytanie:

Jak chcem pograc i zeby bylo fajnie musze kupic Prophecies, Factions oraz Nightfal? Czy zwykle GW tez?


_________________
By AirSienia
Obrazek

*
Avatar użytkownika

Posty: 6736
Dołączył(a): 18.09.2004
Offline
PostNapisane: 1 mar 2007, 16:28 
Cytuj  
Prophecies to "zwykłe GW".


_________________
Obrazek

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 23 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.