mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 19 ] 
Autor Wiadomość

Posty: 4
Dołączył(a): 25.01.2007
Offline
PostNapisane: 18 lut 2007, 14:29 
Cytuj  
Chciał bym kupic Guild Wars, ale nie wiem jakiego prosze o pomoc

***

Posty: 958
Dołączył(a): 19.06.2005
Offline
PostNapisane: 18 lut 2007, 14:30 
Cytuj  
fajnego, takiegoz płytom najlepiej.

****

Posty: 1437
Dołączył(a): 29.01.2005
Offline
PostNapisane: 18 lut 2007, 14:54 
Cytuj  
behemot napisał(a):
Chciał bym kupic Guild Wars, ale nie wiem jakiego prosze o pomoc

Proponuje, zebys moze zrobil uzytek ze swojej mozgownicy i przejzal wpierw to forum, a potem zajzal jeszcze tu:www.guildwars.pl. Kolejnosc w zasadzie dowolna. Czy to naprawde takie trudne?


Posty: 4
Dołączył(a): 25.01.2007
Offline
PostNapisane: 18 lut 2007, 15:29 
Cytuj  
Tak tylko że sa 3 Guild Wars
Guild Wars
Guild Wars Nightfall
Guild Wars Factions
i które mam kupić ??? A nie mam kasy na wszytskie


Jeszcze jedno czy moge kupic tylko klucz aktywacyjny a gre sciągnąć??

****

Posty: 1437
Dołączył(a): 29.01.2005
Offline
PostNapisane: 18 lut 2007, 15:54 
Cytuj  
Od dawna co prawda nie gram juz w GW. Jednak czytalem, ze na poczatek dobrze jest zakupic podstawke czyli Prophecy. Za najlepsza czesc cyklu uwaza sie Nightfall. Zajzyj jednak na polska oficjalna strone GW, link podalem wyzej.
Mozesz sciagnac klienta, a potem zakupic klucz aktywacyjny. Link + instrukcja jak sie to robi jest rowniez na polskiej stronie guildwarsa.

*

Posty: 126
Dołączył(a): 24.10.2005
Offline
PostNapisane: 18 lut 2007, 19:28 
Cytuj  
Wiesz grę można ściągnąć, ale, po co jak lepiej jest kupić grę w sklepie i książeczki są, plakacik nawet bodajże, w Nightfall jest koszulka i w Prof. Jest klucz z darmowymi przedmiotami tak ze polecam ci kupić grę w sklepie a nie sam klucz. Ja kupiłem Profa i jestem zadowolony zrobiłem sobie Ł/M i działa. W inne nie grałem, ale w nightfall jest Derwisz (podobno bardzo grywana postać), lecz jeśli ktoś woli skrytobójców to w Factions jest Zabójczyni(chyba tez grywana).Bo to jest tak(moim skromnym zdaniem) Prof. To część, w której świat podobny jest do europy, Factions to, ale rozszerzenie, które ma wprowadzać większy świat i więcej opcji i NightFall to gra, w której kontynent i klimat przypomina Azje i Japonie. Ja osobiście polecam Profa (podstawy i wogóle).


_________________
Obrazek
You are pure evil, and hate personified. You don't care anything.

***
Avatar użytkownika

Posty: 10868
Dołączył(a): 17.06.2005
Offline
PostNapisane: 18 lut 2007, 20:42 
Cytuj  
Zacznijmy od tego, ze w podstawie jest najwiecej postaci i najwiecej godzin grania.
Czasem nie kupuje na allegro za 38zl, bo to sa klucze kupione nieautoryzowana karta kredytowa i sa banowane po max. 4 miesiacach. :]
Najbezpieczniej w sklepie box'a.


_________________
@polygamia


Posty: 4
Dołączył(a): 25.01.2007
Offline
PostNapisane: 18 lut 2007, 23:49 
Cytuj  
To te klucze na Allegro są złe?? i trzeba kupić gre??



A gdy kupie Guild Wars Nightfall to wszytko będzie z Guild Wars chodzi mi o to czy będzie w dodatku wczesniejsze questy + nowe z dodatku

*

Posty: 126
Dołączył(a): 24.10.2005
Offline
PostNapisane: 19 lut 2007, 07:11 
Cytuj  
Sam nie wiem, co za dużo to niezdrowo wiec lepiej kup box’a a nie jakiś klucz i ciesz się ze powstała taka gra jak GW, bo chodzi o zabawę a nie o przepych tak jak w Ww.(nie urażając graczy Lwowa).Tak ze, co, do Questów to chyba SA te z dodatku, bo, po co było kupować wcześniejsze jak kupisz NightFall’a i masz wszystko no, ale tak jak mowie sam nie wiem.


_________________
Obrazek
You are pure evil, and hate personified. You don't care anything.

**

Posty: 286
Dołączył(a): 3.01.2006
Offline
PostNapisane: 19 lut 2007, 10:49 
Cytuj  
W GW nie ma rozróżnienia na "podstawkę" i "dodatki". Kazda z dotychczas wydanych kampanii stanowi osobna całość, zawiera tylko treść tzw core wspólną dla wszystkich kampanii i treść z danej mampanii. Any w pełni móc rozkoszować się grą trzeba mieć wszystkie kampanie.

O czym pisałem już w 1001 tematach chyba i na przyszłośc zanim się spytamy polecam użyć opcji szukaj.

***
Avatar użytkownika

Posty: 10868
Dołączył(a): 17.06.2005
Offline
PostNapisane: 19 lut 2007, 12:41 
Cytuj  
Mam takie pytanko, mam wszystkie czesc i powedzmy, ze tworze darwisza, moge sie jakos przeniesc odrazu do ascalon i robic tam questy z innymi, czy musze pierw przejsc swoja kampanie ?


_________________
@polygamia

*

Posty: 126
Dołączył(a): 24.10.2005
Offline
PostNapisane: 19 lut 2007, 13:11 
Cytuj  
Wydaje mi się ze możesz wędrować miedzy sardami, ale mogę się mylić wiec może odpowie ci ktoś, kto ma wszystkie części.Nie zgadzam się z Yahzon’em żeby się dobrze bawić i wycisnąć 100% przyjemności z grania wystarczy jedna dowolna cześć GW, lecz jak ktoś chce poznać cały świat to niezbędne mu będę wszystkie części, lecz ja cieszę się Profem gram już trochę w niego i jakoś mi się nie nudzi.


_________________
Obrazek
You are pure evil, and hate personified. You don't care anything.

**

Posty: 286
Dołączył(a): 3.01.2006
Offline
PostNapisane: 19 lut 2007, 14:01 
Cytuj  
Derwiszem do Ascalonu możesz przejść dopiero z Consulate Docks. To chyba 33, czy czwarta misja w Elohnie i ostatnia na wysach Istan. Na dodatek płynąć możesz do Lion's Arch, a stamtąd do Ascalonu jest kawałek.

***
Avatar użytkownika

Posty: 10868
Dołączył(a): 17.06.2005
Offline
PostNapisane: 22 lut 2007, 01:40 
Cytuj  
Jak chce zrobic np. E/Rt, to musze czekac E az bede mial mozliwosc dostania sie do krainy z factions i tam wybrac druga klase, czy jak ?


_________________
@polygamia

**

Posty: 286
Dołączył(a): 3.01.2006
Offline
PostNapisane: 22 lut 2007, 13:26 
Cytuj  
Możesz zrobić e w factions i dość szybko wziąść Rt jako drugą klasę postaci w Shining Jea monastery. W innym przypadku (e z Tyrii, albo Elohny) będziesz musiał dojść do Senji Corner. Chyba że coś się zmieniło przez ostatnie 6 miesięcy kiedy jeszcze pogrywałem pve.


Posty: 10
Dołączył(a): 18.01.2007
Offline
PostNapisane: 22 lut 2007, 21:55 
Cytuj  
Nic sie nie zmienilo procz tego ze kwintesencja tej gry jest pvp a nie pve. Pve to jeden wielki tutorial co nie zmienia faktu ze po wprowadzzeniu mission leadera klepanie misji w jak najlepszym stylu daje teraz jakies efekty. Osobiscie radze zaczac gre od podastawki i systematycznie dokupowac nowe czesci.

Tak na marginesie wszystkie te rzeczy zostaly juz powiedziane w wielu innych tematach wiec uzywanie opcji "szukaj" jest wielce pozadane.

Hail PvP

*****

Posty: 2780
Dołączył(a): 16.08.2004
Offline
PostNapisane: 22 lut 2007, 22:51 
Cytuj  
Może powrócę pograć w Hero Arena :( Gdybym tylko miał lepszego kompa, jak wyszło prophecies to wszystko mi śmigało a teraz dodali jakies idiotyczne usta i inne pierdoły i mam w porywach 10fps.

***
Avatar użytkownika

Posty: 10868
Dołączył(a): 17.06.2005
Offline
PostNapisane: 22 lut 2007, 23:06 
Cytuj  
Sa obecnie jakies free triale dla wszystkich (obojetnie czy p, f, czy n) ? Bo szukalem i nic nie znalazlem, na allegro za 10h klucz do nightfalla chca 10zl a maja tego od pyty, wiec chyba gdzies sa darmowe... kumpel chce sprawdzic gre.


_________________
@polygamia


Posty: 10
Dołączył(a): 18.01.2007
Offline
PostNapisane: 22 lut 2007, 23:25 
Cytuj  
Nie ma aktualnie zadnych darmowek. Jedna byla jakis czas temu w cda i w nightfallu w pudelku byly dwie. Radze ci wejsc na forum www.guildwars.pl i tam jest temat w ktorym ludzie daja triale na prosbe oczywiscie za friko. Okres trialowy nastepuje rowniez wraz zapowiedzia premiery nowego dodatku co wypadnie na 0.5 roku po ostatniej czesci.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 19 ] 


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.