mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 52 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3  Następna strona
Autor Wiadomość
*

Posty: 52
Dołączył(a): 11.03.2002
Offline
PostNapisane: 30 mar 2002, 00:26 
Cytuj  
Szuler oszukuje :razz: przegral gnoj 15k, zostalo mu 3k i wszystko odrobil!!! oszust! :razz:

i jeszcze makrowanie :razz: Myslalem ze serwer ma byc klimatyczny :grin: A tymczasem... Stoje sobie z ladnie ustawionym makrem, przy kuklach, a tu mi glos boga mowi:

"makrownik"
ja mowie ze "jestem calkiem trzezwy na ciele i umysle."
a glos do mnie:
"makrownik z uoloop"
w tym momencie spasowalem i uznalem ze serw nie jest wart wiecej, niz bezmyslnej sieczki i nie-rpg :razz: Potem doszla jeszcze ta sprawa z gamblerem i jestem ostro zirytowany :grin: Moje pytanie brzmi - czy takie zachowanie GMow to normalka?

****

Posty: 1924
Dołączył(a): 28.11.2001
Offline
PostNapisane: 30 mar 2002, 00:36 
Cytuj  
no fakt. tak mnie zastanawia skad oni wiedza ze akurat uoloop? :grin:
kumpla wsadzili na 2h bo uznali ze makruje. hmm nie uwazacie ze to przesada?


_________________
Złam kość, a ciało ozdrowieje,
Złam ducha, a ciało umrze.
_________________
Hitler was a sensitive man
_________________

*

Posty: 52
Dołączył(a): 11.03.2002
Offline
PostNapisane: 30 mar 2002, 00:42 
Cytuj  
Nie chodzi o to skad wiedza ze to uoloop (swoja droga to cos zupelnie innego), bo nie ma znaczenia czym makruje, i jak, jesli to nie jest bierne makrowanie. Myszka sie zuzywa szybko, i szkoda jej :smile:

Chodzi o to ze GM na serwerze, reklamowanym jako najbardziej RPG ze wszystkich, podchodzi do gracza, aktywego, obecnego fizycznie i psychicznie i wali takie teksty :razz: A potem czytam ze za PKing bedzie ban... albo tu jest jakis rodzaj hipokryzji ukryty, albo nieodpowiedni ludzie w ekipie.

****

Posty: 1924
Dołączył(a): 28.11.2001
Offline
PostNapisane: 30 mar 2002, 00:50 
Cytuj  
boja sie ze PK przegonia lud z serwerka :grin:


_________________
Złam kość, a ciało ozdrowieje,
Złam ducha, a ciało umrze.
_________________
Hitler was a sensitive man
_________________

****

Posty: 1924
Dołączył(a): 28.11.2001
Offline
PostNapisane: 30 mar 2002, 00:55 
Cytuj  
a najlepsze to to ze w regulaminie nie ma nic o makrowaniu nawet o wloskim(biernym) :grin:


_________________
Złam kość, a ciało ozdrowieje,
Złam ducha, a ciało umrze.
_________________
Hitler was a sensitive man
_________________

*

Posty: 52
Dołączył(a): 11.03.2002
Offline
PostNapisane: 30 mar 2002, 00:59 
Cytuj  
wloskim - lol :cool:

***

Posty: 831
Dołączył(a): 22.11.2001
Offline
PostNapisane: 30 mar 2002, 01:12 
Cytuj  
sluchajcie sloneczka...
nie podobuje sie?
to wyjazd.
ponadto nikt nie reklamuje tego serwera, a tym bardziej jako najbardziej erpegowego
wiec odswieczqjcie sie od tego

****

Posty: 1924
Dołączył(a): 28.11.2001
Offline
PostNapisane: 30 mar 2002, 01:15 
Cytuj  
bys serw postawil a nie tylo na forum :grin:


_________________
Złam kość, a ciało ozdrowieje,
Złam ducha, a ciało umrze.
_________________
Hitler was a sensitive man
_________________

*

Posty: 52
Dołączył(a): 11.03.2002
Offline
PostNapisane: 30 mar 2002, 01:20 
Cytuj  
Wiedzialem ze takie bedzie stanowisko ekipy :razz: Wystarczy zwrocic uwage, a juz pokazuja drzwi :grin: No ale tak jest wszedzie :
Wiec powiem, ze serwer jest zajebisty i wogole, jest idealny, nadzwyczajny, jedyny w swoim rodzaju, GMowie sa najlepszymi z posrod ludzi, obdarzeni sa darem nieomylnosci, wszechwiedzy i salomonowej wprost madrosci...
Usypia mnie ta gadka... - lizanie dupy zostawiam innym, mnie nie podoba sie pewna rzecz i ja wytykam, a ty Gadzeciq zlewasz moja uwage cieplym moczem. I tak byc powinno (pff)

*

Posty: 82
Dołączył(a): 23.01.2002
Offline
PostNapisane: 30 mar 2002, 01:27 
Cytuj  
To teraz slowo od kogos spoza ekipy...
NIE PODOBA SIE TO WYPAD!!! :razz:

Mi nie trzeba lizac dupy... Dziekuje.


Posty: 38
Dołączył(a): 1.03.2002
Offline
PostNapisane: 30 mar 2002, 10:28 
Cytuj  
No cóż - mnie się to bardzo niepodoba i właśnie robie wypad - przenosze się gdzie indziej. Nie mam nic przeciwko trzymaniu się ustalonych zasad - ale nich to ktoś do cholery porządnie zrobi i umieści w regulaminie! Jak będzie zabronione makrowanie (czynne) to się będziemy tego trzymać, ale niech to będzie kurwa na stronie albo gdzieś, gdzie każdy będzie się mógł z tym zapoznać! Teraz jest totalny burdel. Mnie też jeden z MG chciał wpakować do pudła za makrowanie witając mnie w miejscu pełnym innych graczy słowami: "i co makrujemy?" LOL! Jak mu odpowiedziałem, to też sam nie wiedział, czy karać jak nie bierne czy nie - w końcu nic nie zrobił ale powiedział że za to też może będą karać ale do końca nie wiadomo! No to ja dziękuje - skoro nas nie informujecie co wolno a czego nie, to może MG byli by bardziej doinformowani, bo to juz lekka przesada!


Posty: 26
Dołączył(a): 9.12.2001
Offline
PostNapisane: 30 mar 2002, 12:00 
Cytuj  
ja mialem inne zjawisko, farbuje sobie spokojonie szlafrok, a tu nagle wyskakuje komunikat cos w stylu (dokladnie nie pamietam): "wybrales niewlasciwy kolor, czyzby oszust? ekipa GM powiadomiona"
ten tekst zestrzelil mnie z krzesla i przez jakies 10 s zbieralem szczeke z pod biurka. w sumie potraktowalem to jako zart,ale dla pewnosci odswiezylem sobie regulamin, nie znajdujac w nim nic na temat kolorow.
dziwne.
mial ktos jeszcze jakies wesole wpadki?
pr


Posty: 19
Dołączył(a): 20.01.2002
Offline
PostNapisane: 30 mar 2002, 13:00 
Cytuj  
Cytuj:
2002-03-30 00:26, Taunis Deluxe napisał:
Szuler oszukuje :razz: przegral gnoj 15k, zostalo mu 3k i wszystko odrobil!!! oszust! :razz:

A widziales kiedys uczciwego szulera?
Cytuj:
i jeszcze makrowanie :razz: Myslalem ze serwer ma byc klimatyczny :grin: A tymczasem... Stoje sobie z ladnie ustawionym makrem, przy kuklach, a tu mi glos boga mowi:

"makrownik"
ja mowie ze "jestem calkiem trzezwy na ciele i umysle."
a glos do mnie:
"makrownik z uoloop"
w tym momencie spasowalem i uznalem ze serw nie jest wart wiecej, niz bezmyslnej sieczki i nie-rpg :razz:

Oczywiscie stanie na makrze przy kuklach uznajesz za rpg? No to widze mamy w tobie wielkiego przyszlego aktora. A gwoli wyjasnienia - klimat na serverze tworza gracze. GMowie sa od pilnowania porzadku i ewentualnie wskazywania graczom co robia zle. Jesli angazujemy sie w klimat swiata to robimy to za pomoca npcow. Nasze bezposrednie manifestacje naprawde nie sa do tego, bysmy nimi roleplay'owali.
Cytuj:
Potem doszla jeszcze ta sprawa z gamblerem i jestem ostro zirytowany :grin: Moje pytanie brzmi - czy takie zachowanie GMow to normalka?

I oczywiscie musiales swoje zirytowanie wyrazic na forum w bzdurnej notce. Zadajac rownie bzdurne pytania i uzywajac malo trafnej ironii. Zgadzam sie z Gadgetem - nie podoba ci sie to nie graj. A jesli grac chcesz to nie osmieszaj sie publicznie.

Kruk, Emerytowany Makrownik


_________________
All we see or seem is but a dream within a dream.

*

Posty: 52
Dołączył(a): 11.03.2002
Offline
PostNapisane: 30 mar 2002, 14:34 
Cytuj  
2002-03-30 13:00, Kruk napisał:

Oczywiscie stanie na makrze przy kuklach uznajesz za rpg?

zwykly pol godzinny trening, tyle ze zamiast klikac myszka, ktora jest i tak juz niezle zajechana, ustawilem sobie makro. mialem bezposredni kontakt z postacia, i z ludzmi przechodzacymi obok, jak i rowniez z GMem. co w takim zachowaniu gorszego, od ciaglego klikania na kukle? albo sparingu z zywym graczem? zastanow sie co krytykujesz, bo probujesz cos udowodnic na sile...

No to widze mamy w tobie wielkiego przyszlego aktora.

nie mam zadnych planow, zwiazanych z aktorstem...

A gwoli wyjasnienia - klimat na serverze tworza gracze. GMowie sa od pilnowania porzadku i ewentualnie wskazywania graczom co robia zle.

a kiedy gracz wytyka GMowi ze jego slownictwo psuje mu ogolny nastroj czy tam klimat, GM mowi zeby poszedl jak mu cos nie pasuje...

Jesli angazujemy sie w klimat swiata to robimy to za pomoca npcow. Nasze bezposrednie manifestacje naprawde nie sa do tego, bysmy nimi roleplay'owali.

A szkoda ze tak sadzicie, na DM GMowie zrobili bardzo fajna sprawe, pobudowali swoje swiatynie, powyznaczali kaplanow i biora czasem udzial w grze, grajac istoty wyzsze. Pokazuja tym samym jak nalezy grac i czego robic gracze nie powinni. Posluguja sie odpowienim jezykiem i nawt karaja graczy za slownictwo nieRPG w sposob bardzo klimatyczny.

I oczywiscie musiales swoje zirytowanie wyrazic na forum w bzdurnej notce. Zadajac rownie bzdurne pytania i uzywajac malo trafnej ironii. Zgadzam sie z Gadgetem - nie podoba ci sie to nie graj. A jesli grac chcesz to nie osmieszaj sie publicznie.

wiec uwazasz ze sie osmieszam :razz: mozesz wskazac fragmetny mojej wypowiedzi, w ktorych jest to najbardziej widoczne? bo chyba nie jestem zdolny do samokrytyki, gdyz nie widze ich w ogole.

Kruk, Emerytowany Makrownik

no comments :grin:

****

Posty: 1924
Dołączył(a): 28.11.2001
Offline
PostNapisane: 30 mar 2002, 16:51 
Cytuj  
:grin:


_________________
Złam kość, a ciało ozdrowieje,
Złam ducha, a ciało umrze.
_________________
Hitler was a sensitive man
_________________


Posty: 38
Dołączył(a): 1.03.2002
Offline
PostNapisane: 30 mar 2002, 19:18 
Cytuj  
Heh Taunis, sam bym tego lepiej nie ujął... :grin:

***

Posty: 831
Dołączył(a): 22.11.2001
Offline
PostNapisane: 30 mar 2002, 19:49 
Cytuj  
heh...
wiec to tak...
zaden z nas nie jest idealny.
mrs. T.
pomysl nad tym od innej strony.
siedzisz nad czyms pol roku zawalajac zycie prywatne poswiecajac wolny czas
udaje Ci sie to odpalic...
nie jest to idealne...
co wiecej.. zdajesz sobie sprawe z niedoskonalosci tego co stworzyles...
zdajesz sobie sprawe zejestes przeciw wszystkim...
popatrz na to od innej strony...
moze rozumiesz...
Byly makrownik i bugowiec
Gadget

***
Avatar użytkownika

Posty: 10599
Dołączył(a): 26.02.2002
Offline
PostNapisane: 30 mar 2002, 20:20 
Cytuj  
Tak, przyznaje sie, ze uzylem kilkukrotnie okreslenia "makrownik". Tyle ze bylem juz mocno zirytowany makrowaniem wszedzie dookola, co drugi na UOLoopie jedzie... Ludzie!!! Nie robcie z UO drugiego Diablo, gdzie tylko statystyki sa wazne!! Gracie dla cyferek??

Sorry, ale jak widze takiego kolesia, to pod palce cisnie mi sie tylko jedna obelga: makrownik.

I przepraszam tych, ktorych obrazilem tym wyzwiskiem nieslusznie.

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2450
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 30 mar 2002, 21:07 
Cytuj  
Cytuj:
2002-03-30 20:20, Xanth napisał:
co drugi na UOLoopie jedzie... Ludzie!!! Nie robcie z UO drugiego Diablo, gdzie tylko statystyki sa wazne!! Gracie dla cyferek??


Hm... wiec uwazasz ze jak lowie przez 3-4h to powinienem caly czas naciskac F5??? (tam ustawione makro last object, last target) To hjest RPG ze mam klikac jak malpka? To chyba sie nie rozumiemy... A w takim sensie jak ty mowisz to kazdy gra dal cyferek i statystyk. Ci kowale co caly dzien kuja zeby robic lepsze zbroje, magowie rzucajacy caly czas te same czary, wojownicy kilujacy te same potwory i cwiczacy anatomie...

UOLoop to tylko narzedzie i to jak je kazdy wykorzystuje zalezy tylko od niego...

I jak juz mowilem odpie#$#@ sie do diablo. Brakuje innych porownan? :razz:


_________________
Ludzie żyją po to żeby mogli walczyć.

*

Posty: 59
Dołączył(a): 13.02.2002
Offline
PostNapisane: 30 mar 2002, 21:25 
Cytuj  
Jestem przeciwny biernemu makrowaniu, ale w sprawie czynnego makro zgadzam sie calkowicie z taunisem . To bzdura zeby karac za cos takiego. Caly swiat na serwerze jest przygotowany rewelacyjne, dzieki Gadgetowi i innym GM, ale niektore zasady i ich zmieniane w locie nie jest najlepszym pomyslem. Np. okazuje sie nagle ze za rzucanie na siebie czarow, w celu treningu magery/resistance, idzie sie do pierdla, mimo ze nikt o tym nie informowal, a na stronie nie ma najmniejszej wzmianki. Tak samo jest z tym loopem, dochodze do wniosku, ze moze jestescie w zmowie z producentami myszek? :grin:. Druga sprawa to ten schizowaty pomysl, ze po smierci traci sie czesc skilli. Przy obecnym ich tragicznym wzroscie jest on chyba nie na miejscu. Sama mozliwosc utraty ekwipunku i czasu jest wystarczajacym IMHO czynnikiem odstraszajacym przed smiercia, zrobcie ze pojedyncza smierc = kasacja konta + ban na ip i bedzie bardzo realistycznie ale chyba nie o to chodzi. Skille to podstawa w tej grze i to one decyduja o przebiegu rozgrywki i nie mowcie ze tak nie jest, ze gracie dla jakiegos blizej niezdefiniowanego "klimatu", bo to nie prawda, gram wiec widze jak jest, ciagla pogon za zlotem, umiejetnosciami, te wszystkie loopy i inne pierdoly. Nie mowie ze nie ma osob grajacych inaczej, ale to tylko wyjatki potwierdzajace regule. To tylko moja opinia, nikt nie musi sie z nia zgadzac i prosze nie mowcie mi zebym zmienil serwer, bo bardzo mi sie u was podoba z wyjatkiem tych paru ale..

Pozdrawiam :smile:

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 52 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.