mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1727 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73 ... 87  Następna strona
Autor Wiadomość
**

Posty: 224
Dołączył(a): 16.02.2007
Offline
PostNapisane: 17 lut 2007, 13:11 
Cytuj  
Wiecie co chlopaki mnie ten darkeden znudzil po 50 lvl :har:
Tylok caly czas moby i moby zabijasz typa i nic ....


Posty: 2
Dołączył(a): 23.02.2007
Offline
PostNapisane: 24 lut 2007, 00:18 
Cytuj  
Yo! ;]

To ja CaladanPL z DE Japan ;) Obecnie gram z RavenPL na serwerze dk2.com.cn z szybkim expem itd. mam już master ouster waterke, earthke, healera i gunnera, aktualnie planuję skoxać guna na 150 :P Bo narazie dostajemy ostro od masterów :p No i stuff trzeba zdobyć, ale wiadomo, slayer bez stuffa ssie;; Szkoda, że stronka www nie działa od 2 tygodni, bo kilku chętnych czeka na konto :<

Pozdro ;)
PS. ma ktoś kontakt z Rzulfiem ?


Posty: 2
Dołączył(a): 23.02.2007
Offline
PostNapisane: 25 lut 2007, 05:40 
Cytuj  
Nowe wieści: stronka serwera dk2 działa, ale trzeba się łączyć przez proxy... także z załozeniem kont nie ma większych problemów. A clienta gry dzisiaj zuploaduję na ftp, także będzie można ściągnąć. Kto chętny do gry to zapraszam :) Pzdr


Posty: 18
Dołączył(a): 21.01.2007
Offline
PostNapisane: 27 lut 2007, 19:22 
Cytuj  
dk2 powiadasz.....

Grałem tam zanim znalazłem JAPAN.

Nie wiem jak teraz, ale gdy grałem na tym serwerze, to praktycznie 24h były lagi na tyle silne, że uniemożliwiały grę.

Mniej więcej jedna godzina na 40 godzin była bez lagów....

Nie mówiąc już o disconnectach co ok. 15 minut po których przez 5 minut nie mogłem wejść do gry bo DC zaliczałem na wstępie przy logowaniu.

Bez względu na to czy grałem na serwerzch należących do Dk2, czy do FS(mieli tego samego clienta gdyż ze sobą współpracują)
Jednym słowem mam złe wspomnienia co do Darkeden FengShen/Dk2.

Jaki jest powód że przeżuciliście się na FengShen?

Skilli chyba tyle samo,
także 3 rasy,
przedmioty te same,
drop itemów także.
Przy czym jak grałem, to nie było tam terenu "Vranco"
Jedyne co, to EXP szybszy....
Acha, no i jeszcze, co bardzo mi się podobało, bardzo często widywało się GM(Game Masterów) czyli kogoś w rodzaju adminów, o specyficznym odmiennym wyglądzie postaci, którzy ZAWSZE udzielali odpowiedzi na wszelkie pytania oraz spełniali różne prośby. Nawet udzielali się w walkach. To było świetne, tylko szczeże powiedziawszy nie pamiętam czy na pewno było to na FS, czy CHINA....

Domyślam się że wiele musiało się tam zmienić skoro się na niego przenieśliście, i tu się nie ma w zasadzie co dziwić, skoro pracują nad nim dwie ekipy łącznie dążąc do udoskonalania go.

Mineły 2 dni od twojego posta, a stronka nie działa :)

Proponuje wchodzić przez strone FengShen, zapewniam że to to samo.

przejżałem strone FS, Wszystkie linki do potrzebnych plików działają, lecz rejestracja nie wchodzi.

Podaj adres IP proxy przez które należy się łączyć z dk2...


_________________
Ludzie tak bardzo lubią okłamywać się wzajemnie, że wymyślili rząd, aby za zapłatą robił to za nich.


Posty: 42
Dołączył(a): 4.03.2007
Offline
PostNapisane: 4 mar 2007, 13:33 
Cytuj  
Ja bym chcial zachecic do gry na FS :)
W przeciwienstwie do DK2 nie ma lagow i jest milsza atmosfera ;p

Kilka screenow z dzisiejszego race wara
Troszke sie spoznilem, slayerzy juz zdarzyli zdobyc wszystkie bilbie ale to nic nowego ;p

Zmasowany atak krwiopijcow na ludzi
Obrazek

Jestesmy coraz blizej! przebrniemy przez most i pojdzie z gorki (nadzieja ;p) - niestety screen troche slaby bo z niewiadomych przyczyn screeny nie zapisuja sie do folderu, musze robic je recznie :) chwilami ekran byl znacznie bardziej zawalony skillami :D
Obrazek

Ok, to bylo do przewidzenia, przez most nie udalo nam sie przejsc, slayerzy rozpoczeli kontratak, powoli tracimy nasz najlepszy punkt respawnu
Obrazek

Stalo sie, nadzieja powoli odchodzi (dla niewtajemniczonych - niebieskie punkty to respawny slayerow, czerwone vampirow, a zielone ousterow, kilka minut wczesniej mielismy zdecydowana wiekszosc respawnow)
Obrazek

Udalo nam sie odzyskac dolny i gorny respawn, probujemy odzyskac srodkowy - niestety bezskutecznie, byl tak obstawiony ze glowa boli ;p (chyba zapomnialem zapisac screena)
Obrazek

Postanowilem zabawic sie w kamikaze - cudem udalo mi sie wleciec do gornego zamku (Octavus), probowalem cos zdzialac lecz cos mi nie wyszlo ;p (smiesznie to wygladalo jak 5 gosci 150 lvl gonilo za mna w kolko na motorach ;p)
Obrazek

To juz jest praktycznie koncowka race wara, o to co czekalo na nas po wejsciu na terytorium slayerow od strony dolnego spawnu
Obrazek
Koniec race wara, wszystkie bilbie slayerow, oustersi niby swietni na PvP lecz na race warze nawet ich nie bylo widac, vampiry walczyly dzielnie lecz nie udalo sie

Gram na FS2 (drugi server), chyba tylko dwoch polakow tam gra, lecz na brak znajomych nie narzekam - kilka dni temu zalozylismy klan z kilkoma estonczykami
Gram vampem lecz z checia pogram slayerem jesli bedzie jakas ekipka - 2-3 osoby i juz robimy co chcemy i gdzie chcemy :)
http://leetnetwork.com/showthread.php?t=3579 - opis jak sie zarejestrowac, co sciagac itd - w razie jakichs problemow pisac na PW bo mam juz dosc zasypywania mnie na gg ;p
Mam nadzieje ze kogos zachecilem :)
Pozdrawiam


Posty: 1
Dołączył(a): 4.03.2007
Offline
PostNapisane: 4 mar 2007, 19:26 
Cytuj  
właśnie się zarejestrowałem ale nie mogę ściągnąc clienta:(wie ktoś może dlaczego? Proszę o pomoc ????


Posty: 18
Dołączył(a): 21.01.2007
Offline
PostNapisane: 4 mar 2007, 21:16 
Cytuj  
To ja mam wręcz odwrotnie. Klienta ściągam, lecz mam problemy z rejestracją.
A czy przypadkiem nie kazałeś ściągać dokładnie tego linka który jest podany na forum? trzeba wejść na niego i dopiero pojawia się link do ściągnięcia clienta...
Wspomagaczem ściągania(mowa o Flashget) także nie ściągniesz,sprawdzałem. Jaki dokładnie masz problem ze ściągnieciem go i z którego linka się rejestrowałeś, może uda Ci się mi pomuc :]

Chciałbym przetestować FS, lecz od 2 lat mam z nim ten problem, że na 1 rejestracji (angielskiej) nie pojawia się obrazek od zweryfikowania rejestrowanego konta, a druga rejestracja mi nie działa (strona się nie wczytuję)
Wraz z postem o wymaganym łączeniu się przez proxy pojawiły się nadzieję, ale niestety pomimo używania proxy stronka dalej się nie wczutuje, a inne strony tak, co znaczy że coś jest nie tak z tą stroną nie z serwerem proxy...
nawet jakby mi się kiedyś udało ją odpalić, pamiętam że przy rejestracji trzeba podać zip code, o który zawsze mi się pluł że jest niewłaściwy i nic z tym nie potrafiłem zrobić. Pomóżcie...


_________________
Ludzie tak bardzo lubią okłamywać się wzajemnie, że wymyślili rząd, aby za zapłatą robił to za nich.


Posty: 18
Dołączył(a): 21.01.2007
Offline
PostNapisane: 5 mar 2007, 16:46 
Cytuj  
Z nudów często robie idiotyczne żeczy, ale tym razem to już przesadziłem.... 0_o

Obrazek

Lubie robić grafikę w paincie LOL


_________________
Ludzie tak bardzo lubią okłamywać się wzajemnie, że wymyślili rząd, aby za zapłatą robił to za nich.

**

Posty: 461
Dołączył(a): 30.08.2004
Offline
PostNapisane: 9 mar 2007, 00:51 
Cytuj  
Wie ktos co sie dzieje ze nie mozna sciagnac klienta gry z oficjalnej stronki?


Posty: 18
Dołączył(a): 21.01.2007
Offline
PostNapisane: 9 mar 2007, 09:57 
Cytuj  
mowisz o DE japan czy FS ??


client FS bez problemu sie sciaga, tak samo jak japan.

mi wszystko dziala.

FS/dk2 stronka juz dziaba bez uzycia proxy. ja nie mam proxy i normalnie mi wszystko dziala tak jak powinno.


_________________
Ludzie tak bardzo lubią okłamywać się wzajemnie, że wymyślili rząd, aby za zapłatą robił to za nich.


Posty: 8
Dołączył(a): 19.05.2006
Offline
PostNapisane: 9 mar 2007, 13:42 
Cytuj  
post nieaktualny ^^

**

Posty: 461
Dołączył(a): 30.08.2004
Offline
PostNapisane: 10 mar 2007, 00:34 
Cytuj  
Wchodze na stronke http://en.darkeden.com/ potem download i mam komunikat : sorry! do not download!!

A na japan de nie moge sie zarejestrowac..swoja droga to czemu japonce nie zrobili wersji angielskiej swojej stronki :(.
Jest jeszcze jakas inna stronka zebym mogl w de pograc?
de en nie dziala juz nie wiem ile bo cos poprawiaja.


Posty: 18
Dołączył(a): 21.01.2007
Offline
PostNapisane: 11 mar 2007, 07:39 
Cytuj  
przeczytaj poprzednie posty to sie dowiesz.
proponuje strone 64 :)


_________________
Ludzie tak bardzo lubią okłamywać się wzajemnie, że wymyślili rząd, aby za zapłatą robił to za nich.

**

Posty: 314
Dołączył(a): 6.02.2007
Offline
PostNapisane: 11 mar 2007, 15:07 
Cytuj  
Ja nie mogę założyć konta...
Wiem ze w 1 polu wpisać ID
w 2 polu nie wiem... wpisuje cyfry,litery i różne kombinacje... nie działa.
3 - pole- nie wiem
4 - tez nie
5 - również nie mam pojęcia.

Jak ktoś tu zakładał konto to niech pomoże...

**

Posty: 314
Dołączył(a): 6.02.2007
Offline
PostNapisane: 11 mar 2007, 15:56 
Cytuj  
@UP
1. Mylisz sie inteligenciku.
2. Wejdź i spróbuj założyć te konto... Zobaczymy czy dasz sobie rade.
3. Odbij do kogoś innego bo nie mam zamiaru czytać już Twoich wypowiedzi na temat "Jaki ja jestem piękny i mądry". Chcesz ze mnie debila zrobić czy z siebie? Narazie to robisz tylko z siebie.
4. Zmądrzej.

ps. Forum jest po to żeby coś powiedzieć na dany temat a nie spierać sie o byle błąd czy źle napisane składniowo zdanie.

*

Posty: 168
Dołączył(a): 15.11.2004
Offline
PostNapisane: 11 mar 2007, 16:37 
Cytuj  
Założyłem. Z nudów nie myśl że każdy będzie taki dobroczynny :). Dane wyśle PMem.


Posty: 42
Dołączył(a): 4.03.2007
Offline
PostNapisane: 11 mar 2007, 18:48 
Cytuj  
www.leetnetwork.com
jest tam dzial o de z opisami kazdego servera - jak sie zarejestrowac co sciagac itp

**

Posty: 314
Dołączył(a): 6.02.2007
Offline
PostNapisane: 11 mar 2007, 21:20 
Cytuj  
@UP x2
No wiec tak... dowiedzialem sie z pewnego źródła ze REG jest czynny w nieznanych mi godzinach.
Nie mogłeś więc założyć konta... a pozatym sprawdzałem je...
Nie chodzilo mi rowniez o DE China tylko o FS...


Posty: 18
Dołączył(a): 21.01.2007
Offline
PostNapisane: 11 mar 2007, 21:30 
Cytuj  
1 polie id
2 haslo do strony
3 powtorz haslo
4 haslo do gry
5 powtorz

rejestracja dziala w niektorych godzinach, nie wylapalem jeszcze w ktorych, o ile juz calkiem nie zablokowali


_________________
Ludzie tak bardzo lubią okłamywać się wzajemnie, że wymyślili rząd, aby za zapłatą robił to za nich.

**

Posty: 314
Dołączył(a): 6.02.2007
Offline
PostNapisane: 11 mar 2007, 23:37 
Cytuj  
O kurcze... Wyczaj kiedy byla by otwarta to ja sobie zaloze.


EDIT:

OOO wlasnie chyba zalozylem konto bo pokazala mi sie inna stronka...
Bylo na niej to:
Microsoft OLE DB Provider for ODBC Drivers ´íÎó '80004005'

[MySQL][ODBC 3.51 Driver]Can't connect to MySQL server on '202.104.237.88' (10060)

/dk2/activedk2areasave.aspŁŹĐĐ 31

Sprawdzilem... gdy pokazalo mi sie okienko to po prawej stronie nacisnolem 1 opcje... wyskoczylo okienko do wpisania loginu i hasla (chyba)
wpisalem i nacisnolem lewy przycisk który widnial na okienku...
Wywalilo mnie do glownego MENU, nastepnie powtorzylem proces tylko naciskajac prawy przycisk i wylaczyla sie gra. Wie ktos jak to uruchomic?

PM or GG

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1727 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73 ... 87  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.