mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 119 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następna strona
Autor Wiadomość
*****
Avatar użytkownika

Posty: 2450
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 31 mar 2002, 10:34 
Cytuj  
Cytuj:
2002-03-31 10:49, KoT vel Betor napisał:
Otrzymowanie statusu kryminalisty tylko dlatego ze nie chcesz nalezec do gildii magow to moim zdaniem paranoja.Jedynie sluszna droga,jedna organizacja-skad my to znamy?Jesli tak mialo byc to dlaczego nie wiedzialem o tym przed tworzeniem postaci i przed zakladaniem konta?Wowczas pewnie bym chcial zostac Pretorianem.



Czepiasz sie. Ja jak dostalem maila to bylo widomo jakie beda gildie i ze magowie beda zrzeszeni w gildii. Pozatym nikto ci nie broni zalorzyc nowej postaci. W koncu ststy to nie wszystko nie? :razz:


_________________
Ludzie żyją po to żeby mogli walczyć.


Posty: 4
Dołączył(a): 10.03.2002
Offline
PostNapisane: 31 mar 2002, 13:37 
Cytuj  
Cytuj:
2002-03-31 11:34, KromeR napisał:
Cytuj:
2002-03-31 10:49, KoT vel Betor napisał:
Otrzymowanie statusu kryminalisty tylko dlatego ze nie chcesz nalezec do gildii magow to moim zdaniem paranoja.Jedynie sluszna droga,jedna organizacja-skad my to znamy?Jesli tak mialo byc to dlaczego nie wiedzialem o tym przed tworzeniem postaci i przed zakladaniem konta?Wowczas pewnie bym chcial zostac Pretorianem.



Czepiasz sie. Ja jak dostalem maila to bylo widomo jakie beda gildie i ze magowie beda zrzeszeni w gildii. Pozatym nikto ci nie broni zalorzyc nowej postaci. W koncu ststy to nie wszystko nie? :razz:



OK,owszem,wiadomo bylo ze beda gidie.Ale nikt nic nie mowil o tym ze mozna zostac kryminalista czy morderca za to ze sie nie chce wstapic do jakiejs organizacji.A pozatym w tej chwili to jest tak zrobione ze "Kto nie z nami ten przeciw nam".Czy to nie jest conajmniej dziwne?

*

Posty: 197
Dołączył(a): 21.01.2002
Offline
PostNapisane: 31 mar 2002, 13:37 
Cytuj  
Cytuj:
2002-03-29 16:25, Kruk napisał:
re El Modello:
Odpowiadajac na twoje pytanie - nie, nie bedzie raczej systemowych barier dla renegatow. Jednak wysoko postawieni magowie i najprawdopodobniej przywodcy Pretorian beda mieli mozliwosc wyjecia kogos spod prawa - innymi slowy dac mu flage mordercy. Wiec renegaci latwo miec nie beda. (gildie beda dawac tez inne profity)

re Alien:
Zakon _bedzie_ scigal wszystkich magow nie nalezacych do nich. Nie tylko tych uzywajacych magii dla zabawy. Powstal on wlasnie dla kontroli magii i _kazde_ uzycie magii przez ludzi nie uznanych przez Zakon za odpowiednich do tego (czytaj nie bedacych w gildii) bedzie karane smiercia.

Kruk, Niedoszly Mag



Nie jestem magiem ale takie zmuszanie ludzi na sile do przynaleznosci do gildii nie wyjdzie raczej na zdrowie, szczegolnie tym gildia.

*

Posty: 197
Dołączył(a): 21.01.2002
Offline
PostNapisane: 31 mar 2002, 13:39 
Cytuj  
Cytuj:
2002-03-29 18:18, sam napisał:
No z tym tępieniem niezrzeszonych to chyba "lekka" przesada! Pewnie cech rzemieślników będzie nasyłał dresiarzy (tzn. pretorian) na każdego, kro będzie chciał coś zmajstrować na własną ręke? Aż boje się pomyśleć, co zrobią pretorianie, jak mnie zobaczą z tarczą w ręce (albo nie daj boshe z mieczem! )



Niektorzy z gildii rzemieslnikow juz zastraszaja niezrzeszonych moim zdaniem takie zachowanie powinno byc scigane przez pretorian.

*

Posty: 197
Dołączył(a): 21.01.2002
Offline
PostNapisane: 31 mar 2002, 13:45 
Cytuj  
Cytuj:
2002-03-31 11:34, KromeR napisał:
Cytuj:
2002-03-31 10:49, KoT vel Betor napisał:
Otrzymowanie statusu kryminalisty tylko dlatego ze nie chcesz nalezec do gildii magow to moim zdaniem paranoja.Jedynie sluszna droga,jedna organizacja-skad my to znamy?Jesli tak mialo byc to dlaczego nie wiedzialem o tym przed tworzeniem postaci i przed zakladaniem konta?Wowczas pewnie bym chcial zostac Pretorianem.



Czepiasz sie. Ja jak dostalem maila to bylo widomo jakie beda gildie i ze magowie beda zrzeszeni w gildii. Pozatym nikto ci nie broni zalorzyc nowej postaci. W koncu ststy to nie wszystko nie? :razz:



Dostalem chyba tego samego maila i nie bylo w nim nic o "statusach renegata czy kryminalisty"

*

Posty: 178
Dołączył(a): 15.01.2002
Offline
PostNapisane: 31 mar 2002, 13:50 
Cytuj  
Mnie jakos nikt jeszcze nie straszyl ze jak nie bede z NImi to "Cos MI sie Stanie" ze tak to ujme a jak tak bedzie to hmm piniadze mam wynajmie sie mordercow zeby ta osoba nie miala za milego zycia :wink:
Pozd.


_________________
Here is the Door and there is the Way!

*

Posty: 90
Dołączył(a): 19.03.2002
Offline
PostNapisane: 31 mar 2002, 14:28 
Cytuj  
Tym Magom z Gildi kompletnie sie w glowach przewrocilo. Gadalem z jakims baranem Zeragisem Kzerem czy cs takiego. Podchodze do niego i sie pytam czy jest z Gildi Magow a on do mnie: A nie widac? Dla mnie jestes tylko zwyklym glupcem.

Noł Komentz

**

Posty: 205
Dołączył(a): 21.01.2002
Offline
PostNapisane: 31 mar 2002, 20:22 
Cytuj  
Nie jestem pewien ale w czasie kiedy doszedl mail byla chyba juz dostepna historia/zarys swiata. A z niej wynika ze Zakon Magow zostal powolany do trzymania magii w ryzach..

*

Posty: 178
Dołączył(a): 15.01.2002
Offline
PostNapisane: 31 mar 2002, 20:36 
Cytuj  
a niech ja sobie trzymaja ... ale wszedzie sa renegaci nie wszystkim sie podobaja czyjes rzady i to chyba normalne no nie ?
wiec moga byc renegaci .. w sumie zeczywiscie moga byc wyjeci spod prawa moga byc scigani przez gildie niech tam! Ale nie przez straznikow!! zadnych crimow prosze bardzo.. :razz: :grin: :grin:
Pozd.


_________________
Here is the Door and there is the Way!

****

Posty: 1924
Dołączył(a): 28.11.2001
Offline
PostNapisane: 31 mar 2002, 21:13 
Cytuj  
ja juz dalem se spokuj :grin:. czlek probuje utrzymac klimat(skoro GMy kazali scigac :grin:) ale jakos nie wychodzi wiec juz nikomu nie groze :grin:


_________________
Złam kość, a ciało ozdrowieje,
Złam ducha, a ciało umrze.
_________________
Hitler was a sensitive man
_________________

**

Posty: 370
Dołączył(a): 1.12.2001
Offline
PostNapisane: 31 mar 2002, 21:55 
Cytuj  
hehe
Cos mi sie przypomnialo. Jak gralem troche w BG 2 to tam nie mozna byl ourzywac magi w miesci bez zezwolenia, a jak sie jej urzylo to sie pojawiali magowie i walczyli z ta osoba. Wiec jak magowie chce bic elitarczni to niech sami takich scigaja, a nie wynajmuja np. straze.


_________________
Głupota nie boli głupich. Za nich inni cieprią ...

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2450
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 1 kwi 2002, 11:41 
Cytuj  
Eno to moze zrobic tak ze ksiegi czarow nie daja magowie tylko mistrz gildii i przed dostaniem ksiegi taki kolo bedzie wprowadzany co i jak nbedzie potem zeby nie bylo zonka pozniej.

Co prawda teraz juz na to za pozno :sad: Ae spotkalem sie z kilkoma osobami ktore stwierdzily ze gildia gildia ale one poprostu nie zalorza tych "oblesnych rozowych sukienek"... Over.


_________________
Ludzie żyją po to żeby mogli walczyć.

**

Posty: 266
Dołączył(a): 30.01.2002
Offline
PostNapisane: 1 kwi 2002, 12:00 
Cytuj  
No ja tez bym ich chyba nie założył :smile:


_________________
To nie skill lost... to LAG :)


Posty: 12
Dołączył(a): 1.04.2002
Offline
PostNapisane: 1 kwi 2002, 12:27 
Cytuj  
Rany julek ludzie a pomysclie sobie ile mozna rozwinac watkow dzieki tzkim naduzyciom ze strony gildii magow. A mzoe by tak zrobic podziemie? Mala rewolucja. Klimat braterstwa i tajemnicy. Ludzie sie jednocza w czasach gdy jest ciezko a w dodatku my mamy wroga podanego na tacy. KAzdy wie co jest grane i kto mu nad glowa stoi. CZas sie zjednoczyc bracia ! Czas zaczac dzialac a nie chrzanic na formu ze to albo tamto jesli bedziemy liczni to bedziemy sila z ktora bedzie trzeba sie liczyc z iloma wykjetymi z pod prawa sa w stanie walczyc ? A co jesli przeciagniemy na swoja strone wiekszosc spolecznosci? Prezciez w gildi nie ma wielu magow no nie? Podczas ostatniego questa z gidla nie bedac w gildi na sile sie wpchnalem - pretorianie usilowali mnei usuunac ale sie nie dalem. NAjwazniejsze to sie nie poddawac i walczyc jak nie jak LEW to jak LIS

Takie jest moje zdanie. Zacznijmy cos kombinowac a nie gadac bedzie to lespsze bo i pogramy i napewno bedzie ciekawiej

PS sorki za tak dlugie wymuzdzenie

*

Posty: 178
Dołączył(a): 15.01.2002
Offline
PostNapisane: 1 kwi 2002, 12:59 
Cytuj  
Jak w powojennej Polsce ? Podziemie ? :grin: hyhy no nie wiem cos jak Gildia renegatow by powstala pewnie...
Pozd.


_________________
Here is the Door and there is the Way!


Posty: 38
Dołączył(a): 1.03.2002
Offline
PostNapisane: 1 kwi 2002, 14:07 
Cytuj  
Jestem za! Walka z systemem, obrona wolności czaeowania, eh... jak za dawnych "dobrych" lat - to lepsze niż zabijanie tępych potworków - jeden wielki quest : obalić tyranię gildii magów - ale z tego co tu czytam, to szybko nie było by z kim walczyć, bo w gildii same niubasy...

**

Posty: 205
Dołączył(a): 21.01.2002
Offline
PostNapisane: 1 kwi 2002, 14:26 
Cytuj  
/me ma lowic renegatow wiec jestem za :smile: jak bedzie klimatycznie to zabawa bedzie super :smile:

***
Avatar użytkownika

Posty: 10599
Dołączył(a): 26.02.2002
Offline
PostNapisane: 1 kwi 2002, 14:29 
Cytuj  
Nie ma sprawy, moze byc oplata.. Staniesz przed wejsciem i bedziesz zbieral caly dzien? A moze kto inny to zrobi, he? :razz:

*

Posty: 178
Dołączył(a): 15.01.2002
Offline
PostNapisane: 1 kwi 2002, 18:55 
Cytuj  
Xanth nie poprostu by na tablicy wpisano osoby ktore nie sa wgildi a maja prawo z korzystana z ekwipunku te osoby by uprzednio zaplacily jakas tam ilosc zlota... rozumiesz ? :razz:
Pozd.

_________________
Here is the Door and there is the Way!

<font size=-1>[ Ta wiadomość została zmieniona przez: NinjuS dnia 2002-04-01 19:55 ]</font>


Posty: 12
Dołączył(a): 1.04.2002
Offline
PostNapisane: 1 kwi 2002, 19:18 
Cytuj  
o czym wy mowicie ?
jakie pwlaty jakie pieniadze ?!
tu chodzi o wolne zycie kurna
jedna gildie chcecie zastapic druga ?!
nie o tym pisalem
chodzi tu o zjednoczenie sie ucisnianych pomoc bez zadnych korzysci
stac was na to ?

czasami watpie czy stac kogokolwiek

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 119 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.