mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 455 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16 ... 23  Następna strona
Autor Wiadomość
***
Avatar użytkownika

Posty: 17017
Dołączył(a): 4.03.2004
Offline
PostNapisane: 19 mar 2007, 15:01 
Cytuj  
U casterow sie nie oplaca, przynajmniej na poczatkowych levelach. Mysle, ze pozniej tez da sie odzyskac cialo bez soulbound, szmaciarze mniej zaleza od itemkow.

**
Avatar użytkownika

Posty: 9367
Dołączył(a): 18.07.2002
Offline
PostNapisane: 19 mar 2007, 16:03 
Cytuj  
Ktos moze jasno i klarownie wytlumaczyc ocb z tymi chainami? Gram rangerem, wiem ze jak uzyje Blade of Winter a potem Blade of Winter to freezuje na 2 sec, ale nic po za tym.


_________________
Choices always were a problem for you
What you need is someone strong to guide you
Deaf and blind and dumb and born to follow
What you need is someone strong to guide you...
Like me

******
Avatar użytkownika

Posty: 3420
Dołączył(a): 1.02.2002
Offline
PostNapisane: 19 mar 2007, 18:35 
Cytuj  
Mowisz o triggerowaniu speciali?

Na moim monku to podstawa, harmo monk to jest po prostu spam speciali.

Moje speciale triggeruje cirtical, jako ze z shammym mam ponad 50% crit chance wiec cykam crecent kicka ile wlezie i do tego wrzucam ashen hand. Miedzy tym lece speciale. (oczywista zawsze opener eagle claw zeby mitig debuffnac, i redebuff co jakis czas)

Fisty (special) przy cricie triggeruje adv. finishera. Taki zestaw z zankiem potrafi strzelic 1600-1900, 2k, 2k, 1600-1900 wiec jak widac ma to sens a tlumaczyc chyba nie ma potrzeby. Zdarzyl mi sie rowniez jeden hit za 4300 z normal crita.

Nie wiem jak jest z chainem u rangera, ale ale moje to czysty DPS i przy moim specu to podstawa. Jak bylem dragon monkiem, to glowny dmg szedl z mashowania zwyklych abilities a chain byl tylko dodatkiem. Dragon mial wysoki dps z normal dmg (bialy tekst)...

Musisz sobie popatrzec co masz za speciale i jaki z nich pozytek. Ot, co.


_________________
"Ja się nie znam, ale chętnie się wypowiem" - Stanisław Tym

*

Posty: 68
Dołączył(a): 18.02.2006
Offline
PostNapisane: 20 mar 2007, 14:06 
Cytuj  
To ktos mi powie jak te itemy summonowac?? Bo padlem paladynem gleboko nawet nie wiem jak to sie nazywa no ale poszlem z party i padlismy all...


_________________
By AirSienia
Obrazek

**
Avatar użytkownika

Posty: 9367
Dołączył(a): 18.07.2002
Offline
PostNapisane: 20 mar 2007, 14:20 
Cytuj  
altar, right kilk


_________________
Choices always were a problem for you
What you need is someone strong to guide you
Deaf and blind and dumb and born to follow
What you need is someone strong to guide you...
Like me


Posty: 28
Dołączył(a): 19.03.2007
Offline
PostNapisane: 20 mar 2007, 17:09 
Cytuj  
Czy przez to coś się traci?

*****

Posty: 2004
Dołączył(a): 29.03.2004
Offline
PostNapisane: 20 mar 2007, 18:16 
Cytuj  
Lda napisał(a):
Czy przez to coś się traci?


8% exp i sprzet troche sie psuje.


_________________
Bishop - Teon

******
Avatar użytkownika

Posty: 3420
Dołączył(a): 1.02.2002
Offline
PostNapisane: 20 mar 2007, 21:48 
Cytuj  
btw ma ktos linka do rozpiski chainow? grupwych? bo ja mialem i gdzies posialem a pamietam ze ktos tu postowal...

edit;
heh Ae Tobie pewnie o te chainy chodzilo, nie?

ech po pracy czasem czlowiek mysli ciezko =p


_________________
"Ja się nie znam, ale chętnie się wypowiem" - Stanisław Tym

**
Avatar użytkownika

Posty: 9367
Dołączył(a): 18.07.2002
Offline
PostNapisane: 21 mar 2007, 00:28 
Cytuj  
ta szukalem ale cos nie moge znalesc


_________________
Choices always were a problem for you
What you need is someone strong to guide you
Deaf and blind and dumb and born to follow
What you need is someone strong to guide you...
Like me

*

Posty: 6032
Dołączył(a): 13.11.2001
Offline
PostNapisane: 21 mar 2007, 00:32 
Cytuj  
Zematis napisał(a):
btw ma ktos linka do rozpiski chainow? grupwych? bo ja mialem i gdzies posialem a pamietam ze ktos tu postowal...


chainow grupowych?
mowisz o weakness?


_________________
Jestem fanem PiS (Piachów i Szutrów)

******
Avatar użytkownika

Posty: 3420
Dołączył(a): 1.02.2002
Offline
PostNapisane: 21 mar 2007, 08:02 
Cytuj  
Aha


_________________
"Ja się nie znam, ale chętnie się wypowiem" - Stanisław Tym

*

Posty: 6032
Dołączył(a): 13.11.2001
Offline
PostNapisane: 21 mar 2007, 08:34 
Cytuj  
http://nocte.thesafehouse.org/Forums/vgVuln.htm


_________________
Jestem fanem PiS (Piachów i Szutrów)

******
Avatar użytkownika

Posty: 3420
Dołączył(a): 1.02.2002
Offline
PostNapisane: 21 mar 2007, 08:50 
Cytuj  
O wlasnie , dzieki![/list]


_________________
"Ja się nie znam, ale chętnie się wypowiem" - Stanisław Tym

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 21 mar 2007, 20:03 
Cytuj  
Mam pytanka dotyczace karteczek/bannerow, ktore dostajemy po udanych rozmowach w dyplomacji, czy warto to zbierac, a jesli tak gdzie i jak mozna wykorzystac ?
Drugie pytanie, czy warto gdzies "robic" reputacje, czy jest gdzies wymagana lub daje jakies korzysci ?

Kolejne pytanie juz odnosnie sprzetu, mam semprona 3000+, 1gb ddr2, gf7300gt 128mb, dokladam teraz na 2gb pamieci i zastanawiam sie co dalej moze dac kopa, czy procesor jako 2core 3200-3500+ czy raczej isc w grafike, a jesli w grafike to mozniejszy procesor czy jednak ilosc pamieci na 512, bo z tego co widze zapycha sie wszedzie pamiec, a moc obliczeniowa kompa jest dosc dobra, ciekaw jestem tez czy waskim gardlem nie jest standartowy dysk twardy, moze zainwestowac w szybki hd, ewentualnie zrobic RAID nastawiony na wydajnosc ?


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

****

Posty: 1216
Dołączył(a): 21.07.2004
Offline
PostNapisane: 21 mar 2007, 20:38 
Cytuj  
najpierw podaj wiecej danych odnosnie pamieci...

bo jezeli masz ddr2 na lipnych magistralach to moze od razu wymien calosc na lepsze a nie dokladaj kolejnych... Pytanie czy Twoja plyta wydali z lepszymi pamieciami...
Moim zdaniem procek jest oki i raczej nie ma potrzeby przesiadania sie na cos innego... Jeszcze tylko mi powiedz czy masz 64bit tego proca? bo jezeli tak to moze wartoby przesiasc sie na xp-64bit albo viste, jezeli jeszcze tego nie zrobiles... szczegolnie polecam viste mimo tego, ze nie przepadam za tymi przebajerowaniami, daje ladnego kopa 64-bitowcom...Najwyzej zawsze mozesz go troszke podkrecic.
co do RAIDa -> wydaje mi sie, ze az takiej poprawy dzieki niemu nie zaobserwujesz w grze... mysle, ze szybki dysk w zupelnosci wystarczy...

Oczywiscie sa to moje opinie i nie zamierzam sie z nikim o nic klucic

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 21 mar 2007, 21:01 
Cytuj  
Pamieci typowe 667mhz DDR2 CL5, daja jeszcze mozliwosc podkrecenia, procesor 64bit ale jest to bidulka w porownaniu do "normalnych" 64bit, nawet nie mysle o przesiadce na viste itp, zostaje przy XP, ktory mam dosc dobrze zoptymlizowany, zobacze jak to bedzie chodzilo z 2gb ram, wtedy bede szukal dalej.


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

****

Posty: 1216
Dołączył(a): 21.07.2004
Offline
PostNapisane: 21 mar 2007, 21:07 
Cytuj  
ja myslalem podobnie ale przesiadlem sie na XP-64 bity i widac roznice... nie ma obawy, ze nie dzialaja aplikacje z 32 bitow bo 64-bitowy xpek ma w sobie WOW64, ktory "przelacza" prace procka z 64 na 32 bity w razie koniecznosci... nie znam dokladnej zasady dzialania WOW64... jednak nie ma spadku predkosci dzialania aplikacji 32 bitowych...

Co do pamieci wydaja sie okey... tak btw. masz mozliwosc pracy na dualach? bo to raczej wazny punkt...

Fakt, ze Sempronik to "bidulek" wsrod 64 bitowcow, ale jednak zawsze to 64 bity... jedyna wada jest dostepnosc sterownikow pod 64 bity

***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 21 mar 2007, 22:11 
Cytuj  
coldzik napisał(a):
ja myslalem podobnie ale przesiadlem sie na XP-64 bity i widac roznice... nie ma obawy, ze nie dzialaja aplikacje z 32 bitow bo 64-bitowy xpek ma w sobie WOW64, ktory "przelacza" prace procka z 64 na 32 bity w razie koniecznosci... nie znam dokladnej zasady dzialania WOW64... jednak nie ma spadku predkosci dzialania aplikacji 32 bitowych...

Co do pamieci wydaja sie okey... tak btw. masz mozliwosc pracy na dualach? bo to raczej wazny punkt...

Fakt, ze Sempronik to "bidulek" wsrod 64 bitowcow, ale jednak zawsze to 64 bity... jedyna wada jest dostepnosc sterownikow pod 64 bity

Jest spadek WoW64 to emulator. Konkretniej kiedy uruchamiana jest aplikacja 32-bit jest urhcamiana warstwa WoW64 (plik wow64.dll afair) i on dopiero ładuje odpowiednie bibliteki 32-bitowe (wlacznie z walsna kopia rejestru). Tak czy inaczej spadek zalezy od urchomionej aplikacji, czasami jest bardzo drastyczny, czasami minimalny (;

**

Posty: 225
Dołączył(a): 17.11.2001
Offline
PostNapisane: 22 mar 2007, 00:37 
Cytuj  
coldzik napisał(a):
szczegolnie polecam viste mimo tego, ze nie przepadam za tymi przebajerowaniami, daje ladnego kopa 64-bitowcom

Oczywiscie sa to moje opinie i nie zamierzam sie z nikim o nic klucic


Ja tez nie zamierzam sie klucic ale czy mozesz mi podac jakies blizsze informacje o tym kopie ? :) w jakich konkretnie aplikacjach zauwazyles wzrost wydajnosci po zainstalowaniu visty ? Robiles jakies testy czy tak se piszesz poprostu ? :)
Pytam sie calkiem serio - poswiecilem w firmie naprawde sporo czasu na znalezienie jakiejkolwiek konfiguracji sprzetowej na ktorej vista dziala przynajmniej podobie do XP i mi sie nie udalo.
Spadek wydajnosci w 3D byl w zaleznosci od konfiguracji od 60% do 20%.

****

Posty: 1216
Dołączył(a): 21.07.2004
Offline
PostNapisane: 22 mar 2007, 07:12 
Cytuj  
Scorpion ale czy my mowimy o viscie -64bit czy 32bit?

Ja mowie o viscie 64-bit bo takiej uzywam... tak samo jak xp-64... Przy konfiguracji Athlon 3000+ 64bit, 2GB ramu ddr2, 667MHz, Radeonie 5500 -> czas renderingu "ciezkiej" sceny 3D spadl o jakies 30-40% w stosunku do Xp-32bity oraz skrocil sie o jakies 10% w stosunku do Xp-64bity ...

No i w sumie jezeli chodzi o viste to tylko do tego go uzywam ... wole jednak XP-64bitowego...


Iniside

Mozliwe, ze jest spadek predkosci, ale raczej nie zauwazalny... Ja nie zauwazylem... moze zle aplikacje 32bitowe odpalam :D
Ja mam takie zdanie, ze przesiadajac sie na 64-bity nic nie tracimy a zyskujemy wiele... no ale to moje zdanie...

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 455 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16 ... 23  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.