mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 26 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona
Autor Wiadomość
*

Posty: 68
Dołączył(a): 18.02.2006
Offline
PostNapisane: 22 mar 2007, 13:58 
Cytuj  
Zaczolem grac klerykiem i mam pytanie czy oplaca sie nosic light armor znaczy sie middium czy jakos tak... Light ma bardziej mi potrzebne bonusy ale mniej defa niz heavy... co doradzacie??


_________________
By AirSienia
Obrazek

*****

Posty: 2945
Dołączył(a): 17.06.2005
Offline
PostNapisane: 22 mar 2007, 14:54 
Cytuj  
AirSienia napisał(a):
co doradzacie??

Pisać w bardziej zrozumiały sposób.


_________________
¯\_(ツ)_/¯ rmk cat's dog on fire


Posty: 19
Dołączył(a): 21.07.2004
Offline
PostNapisane: 22 mar 2007, 15:05 
Cytuj  
dobry lekarz to żywy lekarz, po to masz możliwość zakładania heavy amora

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 22 mar 2007, 15:21 
Cytuj  
Zapewne w dobrej grupie bedziesz ubieral dobry sprzet do leczenia, a solo to najwydajnieszy, czyli zbieraj oba.


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

**
Avatar użytkownika

Posty: 9367
Dołączył(a): 18.07.2002
Offline
PostNapisane: 22 mar 2007, 16:05 
Cytuj  
kleryk to wymga poterzenego nerfa nie do zbicia solo, w 5 bilismy takiego z 3 minuty...


_________________
Choices always were a problem for you
What you need is someone strong to guide you
Deaf and blind and dumb and born to follow
What you need is someone strong to guide you...
Like me


Posty: 45
Dołączył(a): 2.12.2004
Offline
PostNapisane: 22 mar 2007, 16:14 
Cytuj  
Generalnie heavy armor najlepiej zeby dostawac jak najmniej damage>mniej czasu traci sie na healowanie siebie>wiekszy damage lub healowanie teamu.
Co do statsow to na team wis/* a na solo str/* (* to drugi stat w dostepnym armorze ale z craftowanego armoru to sety z nazwa oracle oraz bodajze defender).
Generalnie najlepiej miec dwa sety armora jeden na solo drugi na team play - full str set armora + najlepszy 2h maul jaki mozesz zalozyc pozwala dosyc dobrze solowac - na 26 lvl cleryk moze wziac na siebie solo 3x 26 3 dot moby i jesli tylko nie sa to sami healerzy lub sami stunnerzy to spokojnie ich ubije.
Co do broni na team to shield i 1h daje lepszy defence i pozwala dluzj ci przezyc jak cie dopanie jakis 4dot mob :).
Mam nadzieje ze rozjasnilem nieco :).


_________________
Germion, GM Twierdza AoC
http://twierdza.org.pl

*

Posty: 6032
Dołączył(a): 13.11.2001
Offline
PostNapisane: 22 mar 2007, 19:59 
Cytuj  
Aenima napisał(a):
kleryk to wymga poterzenego nerfa nie do zbicia solo, w 5 bilismy takiego z 3 minuty...


Trza bylo wziac roguesa: -50% debuff na 5 min do healowania :)

Roguesowi to na chuj bo i tak solo nie zabije kleryka (pomijam sytuacje gdy kleryk walczy z mobem i wtedy go atakujemy) ale w team PvP spoko.


_________________
Jestem fanem PiS (Piachów i Szutrów)

**
Avatar użytkownika

Posty: 9367
Dołączył(a): 18.07.2002
Offline
PostNapisane: 22 mar 2007, 21:44 
Cytuj  
tylko rouge? na ktorym lvlu? ja rangerem tylko dibjam jak walcza z mobami healing klasy


_________________
Choices always were a problem for you
What you need is someone strong to guide you
Deaf and blind and dumb and born to follow
What you need is someone strong to guide you...
Like me

******
Avatar użytkownika

Posty: 3980
Dołączył(a): 8.03.2004
Offline
PostNapisane: 23 mar 2007, 08:30 
Cytuj  
Najlepiej aby klasy healujace padaly jak szmaty od jednego crita czy to od rogue czy od rangera LOL

/cry more :P

Cleric nie jest tak overpowered jak mysliscie, prawda bije kilka mobow, ale zauwazcie jak dlugo. Klasy DPSujace leja moba dosc szybko, healujace dosc dlugo za to maja survivality mocne. Rangerem bez dobrego sprzetu i bez malutkiego szczescie w postaci, parry, dodge i mozliwosci skorzystania chaina pada na niektorych mobach +1. Dlatego healujace juz od poczatku maja bonus do surv. a DPSujace dopiero potem, na koncu wszystko sie wyrowna :) Zaraz tam nerv :P

A co do ubioru: Medium do leczenia bo sa z fajnymi statami, Heavy do solowania, malo sie obrywa zdecydowanie a staty do mocnego uderzenia, choc Anathema jest tez super potrafi z crita niezle walnac :)

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 23 mar 2007, 09:09 
Cytuj  
padac nie padac
prawda jest taka ze w pvp wiele rzeczy jeszcze nie dziala, jak np. doty wiekszosci klas, pokazuja co prawda dmg ale go nie robia.
czesc skilli dread knighta ktorym gram rowniez nie dzialaja w pvp.
ale jak krzyk powtarza gra jest robiona pod pve i raczej nie nalezy sie spodziewac ze pvp zostanie fixniete w najblizszym czasie.
co nie zmienia faktu ze fun jest, szczegolnie na ffa :-)

**
Avatar użytkownika

Posty: 9367
Dołączył(a): 18.07.2002
Offline
PostNapisane: 23 mar 2007, 10:16 
Cytuj  
Najlepiej aby klasy healujace padaly jak szmaty od jednego crita czy to od rogue czy od rangera LOL

/cry more


nikt tu nie placze, btw bodziu twoje doswiadczenie w pvp, pozwala wysnuc wnioski ze masz duzo pojecie o czym piszesz.


_________________
Choices always were a problem for you
What you need is someone strong to guide you
Deaf and blind and dumb and born to follow
What you need is someone strong to guide you...
Like me

****
Avatar użytkownika

Posty: 1157
Dołączył(a): 8.03.2005
Offline
PostNapisane: 23 mar 2007, 10:40 
Cytuj  
LOL, jakie medium dla kleryka ma lepsze staty? :

Obrazek


_________________
OrleOko czuwa...

*

Posty: 6032
Dołączył(a): 13.11.2001
Offline
PostNapisane: 23 mar 2007, 10:45 
Cytuj  
Aenima napisał(a):
tylko rouge? na ktorym lvlu? ja rangerem tylko dibjam jak walcza z mobami healing klasy


nie pamietam na ktorym sie to zaczyna ale ja na 33 mam -40% healing a max o ile pamietam ma sie -50% (chyba na 35-36)

tyle ze to jest lekko zjebane w PvP
W PvM moge tego uzyc, nie wyciaga mnie ze stealtha, nie powoduje agro i po 2-3 sek wracam do stanu out of combat.
W PvP jak uzyje darta to musze odbiec 60m of celu zeby zgubic combat mode wiec nie moge np. walnac tego darta i 2 sek pozniej walic ravage.

Zazwyczaj robie tak, ze czekam az kleryk pulnie jakiegos moba, wale darta i odbiegam zeby zgubic combata a potem wracam. W spamie walki latwo mozna przeoczyc tego debuffa a info o ataku chyba sie nie dostaje.


_________________
Jestem fanem PiS (Piachów i Szutrów)

**
Avatar użytkownika

Posty: 9367
Dołączył(a): 18.07.2002
Offline
PostNapisane: 23 mar 2007, 10:49 
Cytuj  
W PvP jak uzyje darta to musze odbiec 60m of celu zeby zgubic combat mode wiec nie moge np. walnac tego darta i 2 sek pozniej walic ravage.

Polecam dwa razy esc, wyciaga z kombat mode jak cie nic nie bije, mozesz spamowac openerem, wrocic do stealtha itp. Nie trzeba odbiegac, to samo jak gonisz kogos albo uciekasz, dwa razy esc i na konika.


_________________
Choices always were a problem for you
What you need is someone strong to guide you
Deaf and blind and dumb and born to follow
What you need is someone strong to guide you...
Like me

******
Avatar użytkownika

Posty: 3980
Dołączył(a): 8.03.2004
Offline
PostNapisane: 23 mar 2007, 13:21 
Cytuj  
Eagle - moze z perspektywy wyzszego lvl to sie zaciera ale pokaz mi na nizszym lvl ? pocieszyles mnie tym, ze na wyzszym lvl bedzie KLeryk w Heavy A. mial fajne gadgety ;) Fajnie ze mozesz to craftowac.


Ostatnio edytowano 23 mar 2007, 13:39 przez Bodziu, łącznie edytowano 1 raz
******
Avatar użytkownika

Posty: 3980
Dołączył(a): 8.03.2004
Offline
PostNapisane: 23 mar 2007, 13:29 
Cytuj  
Aenima napisał(a):
btw bodziu twoje doswiadczenie w pvp, pozwala wysnuc wnioski ze masz duzo pojecie o czym piszesz.


O_O

Troche pogrywalem w PvP, aczkolwiek nie musze sie tym obwieszczac na forach przeciez. Byc moze nie mam tak wielkiego expa w tej materii jak Ty, co nie zmienia faktu ze nie moge sie wypowiedziec :P

**
Avatar użytkownika

Posty: 9367
Dołączył(a): 18.07.2002
Offline
PostNapisane: 23 mar 2007, 14:03 
Cytuj  
nie chodzi o to ze nie mozesz sie wypowiedziec ale o
/cry more

jesli jest klasa ktora ja nie moge zbic, to imo cos jest zjebane z balansem, i mam nadzieje ze w ktoryms patchu to naprawia.


_________________
Choices always were a problem for you
What you need is someone strong to guide you
Deaf and blind and dumb and born to follow
What you need is someone strong to guide you...
Like me

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 23 mar 2007, 14:28 
Cytuj  
nie naprawia, poza tym badzmy szczerzy sam to ty nawet ledwo mobka jakiegokolwiek mozesz ubic Ae :-)

*

Posty: 172
Dołączył(a): 23.12.2005
Offline
PostNapisane: 23 mar 2007, 14:51 
Cytuj  
Grałem klerykiem tylko do 10lvlu, bo okazał się zbyt łatwy. Natomiast w PvP co rusz się trafia taki, którego musi 3 ludzi okładać, żeby padł...i w 2/3 przypadków jest to kleryk, a w 1/3 inny hiler i reszta. Zbieg okoliczności?

Sigil od początku zapowiadał, że robi grę pod PvE, a PvP to opcja i klasy nigdy nie będą do końca zbalansowane.


_________________
Mark24 napisał(a):
(...)ja nie lubię komuś lizać tyłka, nie lubię też jak ktoś mi próbuje pomachać w tej okolicy jęzorkiem - zdaje sobie sprawę, że zaraz będzie chciał bym ja ze swojej strony się zrewanżował 8)

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2018
Dołączył(a): 16.11.2001
Offline
PostNapisane: 23 mar 2007, 15:15 
Cytuj  
Aenima jasno devsi powiedzieli ze balans bedzie pod pve i nei zamierzaja zajmowac sie pvp balansem (chyba ze wprowadza odrebny balans na odrebnych serwerach). wiec nie liczylbym zbytnio na to ze bedzie ci kiedys dobrze :P


juz.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 26 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.