mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 455 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17 ... 23  Następna strona
Autor Wiadomość
***
Avatar użytkownika

Posty: 652
Dołączył(a): 5.11.2004
Offline
PostNapisane: 22 mar 2007, 09:57 
Cytuj  
ja też przesiadłem sie na Viste 64 bit i nie mam żadnych spadków wydajności - a wręcz przeciwnie - VG chodzi ok 20% szybciej niż xp 32, podobnie SH 4
wiecej gier nie mam to nie przetestuje.

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 22 mar 2007, 15:27 
Cytuj  
Ale czy przesiadajac sie na nowy sytem zostawiles ten sam sprzet i mozesz porownac to obiektywnie ?
Chodzi o to raczej w waszej dyskusji ze aplikacje 32bit nie beda chodzily szybciej na systemie 64bit bo dlaczego by tak mialo byc ?
Przyrost wydajnosci moze byc dlatego ze ktos mial nie zoptymaliwany system 32bit i dodatkowo zasyfiony, podobny efekt przynosi zainstalowanie na nowo systemu i rozsadne dobranie reszty aplikacji, wiec pisanie ze na viscie cos chodzi o iles % lepiej niz na XP 32bit to lekka przesada i efekt raczej wlasnie ze to na nowo instalowany sytem, a nie ze to vista i 64bit :)


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

******

Posty: 4017
Dołączył(a): 26.02.2005
Offline
PostNapisane: 22 mar 2007, 15:30 
Cytuj  
Cytuj:
Hello ,

Thank you for contacting Sony Online Entertainment. After looking at the account it looks like you were in the beta pre-order on this account. As such that counts as a rental key having already been consumed on the account. To be able to put vanguard on that account you will have to use a retail key on that account. I am sorry but to be able to use that buddy key you would have to use it on a new station name.

If you have any further questions please feel free to contact us.

Regards,

-Chris


zaraz padne, a w bete grałem ~5min, silnik był jeszcze nie zoptymalizowany i na minimum chodziło mi 5-7fps :/

i pomyśleć, że to właśnie dlatego nie moge odpalić triala :/


_________________
Friends come and go, but enemies accumulate.

**
Avatar użytkownika

Posty: 9367
Dołączył(a): 18.07.2002
Offline
PostNapisane: 22 mar 2007, 15:53 
Cytuj  
zaloz nowe konto?


_________________
Choices always were a problem for you
What you need is someone strong to guide you
Deaf and blind and dumb and born to follow
What you need is someone strong to guide you...
Like me

***
Avatar użytkownika

Posty: 652
Dołączył(a): 5.11.2004
Offline
PostNapisane: 22 mar 2007, 15:54 
Cytuj  
Nie będe nikogo przekonywać na siłe, że cos chodzi szybciej lub wolniej - po prostu opisuję to co zaobserwowałem. Embe nie wierzysz mi - twoja sprawa - zainstaluj Viste i sam zobacz (przez 30 dni działa bez klucza)

****

Posty: 1216
Dołączył(a): 21.07.2004
Offline
PostNapisane: 22 mar 2007, 16:03 
Cytuj  
ja podobnie jak Jackhammer rowniez odlaczam sie od przekonywania kogos... pisalem wczesniej, ze to moja opinia... -> jedyne co jeszcze dopowiem to to, ze ja zostawilem identyczna konfiguracje sprzetowa...

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 22 mar 2007, 16:28 
Cytuj  
Zdaje sie na wasze opinie bo nie mam visty, ale przyznacie ze nowo zainstalowany system jest wydajniejszy i to duzo od takiego zasyfionego po dluzszym czasie.

Wracajac do Vanguarda: :)

Mam pytanka dotyczace karteczek/bannerow, ktore dostajemy po udanych rozmowach w dyplomacji, czy warto to zbierac, a jesli tak gdzie i jak mozna wykorzystac ?
Drugie pytanie, czy warto gdzies "robic" reputacje, czy jest gdzies wymagana lub daje jakies korzysci ?


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

*

Posty: 172
Dołączył(a): 23.12.2005
Offline
PostNapisane: 22 mar 2007, 18:38 
Cytuj  
embe napisał(a):
(...)Mam pytanka dotyczace karteczek/bannerow, ktore dostajemy po udanych rozmowach w dyplomacji, czy warto to zbierac, a jesli tak gdzie i jak mozna wykorzystac ?
Drugie pytanie, czy warto gdzies "robic" reputacje, czy jest gdzies wymagana lub daje jakies korzysci ?


O dyplomacji (i 'karteczkach') możesz trochę poczytać tu: LINK

Co do reputacji....to nie aktywuje przypadkiem niektórych questów?


_________________
Mark24 napisał(a):
(...)ja nie lubię komuś lizać tyłka, nie lubię też jak ktoś mi próbuje pomachać w tej okolicy jęzorkiem - zdaje sobie sprawę, że zaraz będzie chciał bym ja ze swojej strony się zrewanżował 8)

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2018
Dołączył(a): 16.11.2001
Offline
PostNapisane: 22 mar 2007, 19:22 
Cytuj  
Aktywuje aktywuje, sporo questow na fajne itemy wymaga wysokiego faction dla konkretnej nacji (ceros maska na przyklad albo wardship stuff)....

juz.

***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 23 mar 2007, 07:48 
Cytuj  
Cytuj:
Mozliwe, ze jest spadek predkosci, ale raczej nie zauwazalny... Ja nie zauwazylem... moze zle aplikacje 32bitowe odpalam
Ja mam takie zdanie, ze przesiadajac sie na 64-bity nic nie tracimy a zyskujemy wiele... no ale to moje zdanie...

Niestety aktualnie nie zyskujemy nic, a co tracimy to zalezy od posiadanego sprzetu i softu :D

****

Posty: 1216
Dołączył(a): 21.07.2004
Offline
PostNapisane: 23 mar 2007, 07:59 
Cytuj  
Nie mam zamiaru sie wypowiadac juz na temat tego czy cos zyskujemy czy nie... zakonczmy go bo przerodzi sie w kolejny flame na forum...

***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 23 mar 2007, 11:36 
Cytuj  
coldzik napisał(a):
Nie mam zamiaru sie wypowiadac juz na temat tego czy cos zyskujemy czy nie... zakonczmy go bo przerodzi sie w kolejny flame na forum...

Ja sie nie spieram. Jak u kogos to faktycznie daje realny wzrost wydajnosci to pogratulować. Poprostu fakty sa takie ze narazie 64-bit to cos dla ekscentrytków i tych co lubia sie bawic :D

**
Avatar użytkownika

Posty: 9367
Dołączył(a): 18.07.2002
Offline
PostNapisane: 24 mar 2007, 11:06 
Cytuj  
gra ktos paladynem? chetnie bym sie dowiedzial paru rzeczy, ile buffow i jakie, a dokladni co to za skill ktory na 15lvl palladyn pizga za 1500dmg? i jaki to ma timer? Wczoraj nas 5 spizgal lvl 18 pal... generalnie oneshootowal za ponad 1k dmg


_________________
Choices always were a problem for you
What you need is someone strong to guide you
Deaf and blind and dumb and born to follow
What you need is someone strong to guide you...
Like me

*

Posty: 6032
Dołączył(a): 13.11.2001
Offline
PostNapisane: 24 mar 2007, 12:53 
Cytuj  
To jest bug z tego co slyszalem.


_________________
Jestem fanem PiS (Piachów i Szutrów)

***
Avatar użytkownika

Posty: 17017
Dołączył(a): 4.03.2004
Offline
PostNapisane: 24 mar 2007, 13:11 
Cytuj  
Napewno bug, ja moim sorcem na 15 najmocnijeszy czar mam ~300dmg. Jak dobrze krytnie to moge finishem pociagnac za 600-800 zaleznie od szczescia.

**
Avatar użytkownika

Posty: 9367
Dołączył(a): 18.07.2002
Offline
PostNapisane: 24 mar 2007, 15:42 
Cytuj  
czyli pewnie mozna sie spowdziewac fixa w najblizszym czasie, k nie rolluje palla...


_________________
Choices always were a problem for you
What you need is someone strong to guide you
Deaf and blind and dumb and born to follow
What you need is someone strong to guide you...
Like me

*

Posty: 172
Dołączył(a): 23.12.2005
Offline
PostNapisane: 26 mar 2007, 02:04 
Cytuj  
bug bug, a jak mu dobrze pojdzie, to za ponad 2k wali :)


_________________
Mark24 napisał(a):
(...)ja nie lubię komuś lizać tyłka, nie lubię też jak ktoś mi próbuje pomachać w tej okolicy jęzorkiem - zdaje sobie sprawę, że zaraz będzie chciał bym ja ze swojej strony się zrewanżował 8)


Posty: 28
Dołączył(a): 19.03.2007
Offline
PostNapisane: 26 mar 2007, 12:29 
Cytuj  
i to na 10lvlu tak leje, sam oberwalem za ponad 2100

*

Posty: 64
Dołączył(a): 13.01.2002
Offline
PostNapisane: 27 mar 2007, 19:01 
Cytuj  
Wlasnie dotarlem moim lowca do 10 lvl i przymierza sie do przydzielenia punktow do atrybutow i tu wlasnie rodzi sie moje pytanie:) czy istnieje mozliwosc ponownego przydzielenia tych pynktow? - jesli np: na 30 lvl'u uznam, ze musze cos zmienic.

Pobieznie przejrzalem watek i nie zauwazylem takiego pytania, ale jak bylo, to przepraszam.

**
Avatar użytkownika

Posty: 9367
Dołączył(a): 18.07.2002
Offline
PostNapisane: 27 mar 2007, 20:59 
Cytuj  
chyba sie nie da, ale 100% nie jestem pewien, kto to lowca?


_________________
Choices always were a problem for you
What you need is someone strong to guide you
Deaf and blind and dumb and born to follow
What you need is someone strong to guide you...
Like me

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 455 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17 ... 23  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.