mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 15 ] 
Autor Wiadomość
*

Posty: 112
Dołączył(a): 25.02.2002
Offline
PostNapisane: 4 kwi 2002, 08:32 
Cytuj  
otoz wczoraj postanowilem wylogowac sie i pojsc spac. Odpalam dzis klienta i widze czarno - bialo i lece do healera Kurwa mac <-(tu cenzura byc powinna) Jakis kutas mnie zabil. Nabite 0,3 walki macami wiec sie bronilem (toporek trzymalem bo zarabialem na kilka apgrejdow). I spadly mi skile (next qrwa)
Dobrze ze zloto i najlepsza zbroje oddalem do banku ale stracilem komplet w ktorym sobie lazilem i troszke zlota. Obiecuje ze jak zobacze jak ktos komus miske klepie w taki sposob wrecz skurwysynski to ta osba bedzie miala klopot poprostu jak ja zobacze w poblisu bedzie klaps w posladek. Lac praktycznie bezbronnego no rycerzu jakiz ty dzielny jestes stan ze mna twarza w twarz na ubitej ziemi.

Howgh

*

Posty: 121
Dołączył(a): 14.11.2001
Offline
PostNapisane: 4 kwi 2002, 10:10 
Cytuj  
Po co to tutaj piszesz ??
Czy zabijajac cie ktos wykorzystal jakiegos buga ??
Masz jakas uwage techniczna ??
Ktos zlamal klimat ??

Zasady sa chyba janse - postac zostaje jedszcze chwile w grze zeby logoutem nie dalo sie uciec z walki. Jak sie nie ukryles, wylogowales w niebezpiecznym miejscu, itd ... to twoj problem i twoje ryzyko.

*

Posty: 50
Dołączył(a): 12.03.2002
Offline
PostNapisane: 4 kwi 2002, 10:34 
Cytuj  
Postac zostaje w grze jeszcze 5 minut po wylogowaniu.
Na drugi raz jak sei bedziesz wylogowywal to rob to w poblizu jakiegos straznika i po krzyku. Ja tak robie i jeszcze mnie nikt nie dziabnal :smile:

**

Posty: 370
Dołączył(a): 1.12.2001
Offline
PostNapisane: 4 kwi 2002, 10:37 
Cytuj  
Podaj jego imie bo takich czeba tempic.


_________________
Głupota nie boli głupich. Za nich inni cieprią ...

*

Posty: 112
Dołączył(a): 25.02.2002
Offline
PostNapisane: 4 kwi 2002, 10:52 
Cytuj  
...wlasnie stalem kolo dwoch straznikow...
imienia nie podam bo mnie juz nie bylo ale tepic trzeba
a pisze zeby wyazic swoja dezaprobate dla pkowania ludzi to maja byc rycerze ?
Zaden rycerz takim dyshonorem by sie nie wykazal. ciekawe jak ty bys misiek zareagowal jak odpalasz klienta i jestes martwy z obnizonymi statsami. Zeby mnie jeszcze zaatakowal jak bylem online to bym sie obronil przynajmniej katane bym zalozyl
bo macami nie walcze...

**

Posty: 222
Dołączył(a): 31.03.2002
Offline
PostNapisane: 4 kwi 2002, 11:12 
Cytuj  
A nie mozna sie "hajdingu" nauczyc i przed wylogowaniem ukryc sie? :smile:


_________________
Nie ma ludzi niewinnych. Sa tylko tacy, ktorzy jeszcze nie zgrzeszyli..

*

Posty: 112
Dołączył(a): 25.02.2002
Offline
PostNapisane: 4 kwi 2002, 11:26 
Cytuj  
i co kazdy ma sie hidingu uczyc zeby go jakis idiota nie uwalil jak sie ktos wylogowuje , kazdy ma sie rozbrajania pulapek uczyc zeby mu tablica ogloszeniowa w twarz nie wybuchla ? sorry ale ja postanowilem zainwestowac w inne skile, a jest tylko 700 punktow do rozdysponowania a chce bys specjalista w wybranej dziedzinie

***

Posty: 831
Dołączył(a): 22.11.2001
Offline
PostNapisane: 4 kwi 2002, 12:24 
Cytuj  
plakac kazdy moze jeden lepiej inny gorzej :razz:
G.

*

Posty: 50
Dołączył(a): 12.03.2002
Offline
PostNapisane: 4 kwi 2002, 12:53 
Cytuj  
No mozna jeszcze za pomoca skillu camping, tylko czy ktos wie gdzi mozna kupic materac, hmm...

*

Posty: 112
Dołączył(a): 25.02.2002
Offline
PostNapisane: 4 kwi 2002, 13:09 
Cytuj  
Gadget nie plakam na dowod tego obejrzyj moja skrzynbke bankowa :smile:))) raczej chodzilo mi o zasade postepowania. sprzet ktory mialem na sobie byl lichy i tylko troche zlota mialem jakies 3k kieszonkowego. Ale nie lubie zaczynac martwy to nie ta gra :wink:


Posty: 27
Dołączył(a): 29.03.2002
Offline
PostNapisane: 4 kwi 2002, 15:06 
Cytuj  
o ile wiem sa dwa sposoby bezpiecznego wylogowywania sie (przynajmniej na innych shardach):
1) uzyc umiejetnosci camping
2) wylogowac sie w pokoju w karczmie
nie jestem pewien czy tu dzialaja, wiec jesli nie to nie do mnie tylko to gm kierowac pytania.

*

Posty: 121
Dołączył(a): 14.11.2001
Offline
PostNapisane: 4 kwi 2002, 15:37 
Cytuj  
Karczma w Njulem raczej nie dziala (tzn wylogowanie sie tam).
Sprawdzalem.
Ale moze cos zle robilem :grin: :grin:.
Moze nie dziala dlatego ze w karzmie Njulem nie ma tradycyjnych 'pokoi'.

**

Posty: 222
Dołączył(a): 31.03.2002
Offline
PostNapisane: 4 kwi 2002, 15:53 
Cytuj  
Bosh.. a nie mozesz sie schowac gdzies za sciana, tak, zeby Cie nie bylo widac? A nie mozesz wyjsc gdzies poza miasto itp? Jest wiele mozliwosci.


_________________
Nie ma ludzi niewinnych. Sa tylko tacy, ktorzy jeszcze nie zgrzeszyli..

***

Posty: 627
Dołączył(a): 28.12.2001
Offline
PostNapisane: 4 kwi 2002, 17:30 
Cytuj  
Hmm nie w 'karczmie' jako takiej, ale w tzw.'schronisku', czyli Inn. A to działa, takie 'schronisko-karczma' jest obok portali w Nujelm...

******

Posty: 4059
Dołączył(a): 5.01.2002
Offline
PostNapisane: 4 kwi 2002, 19:16 
Cytuj  
Ja przyzwyczailem sie do pokoi karczemnych :smile: Powtorze tylko pytanko Borka. Gdzie mozna kupic materac i czy camping dziala prawidlowo?

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 15 ] 


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.