mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 89 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5  Następna strona
Autor Wiadomość
*

Posty: 50
Dołączył(a): 12.03.2002
Offline
PostNapisane: 5 kwi 2002, 10:57 
Cytuj  
Cos mi sie wydaje ze zaraz wpadnie tu jakis GM i powie ze jak nam sie nie podoba to...wolna droga :sad:

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2450
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 5 kwi 2002, 10:58 
Cytuj  
Cytuj:
2002-04-05 11:36, Anrawar napisał:
jesli chce np. 50 bali drewna to latam i szukam drwala.


Mozesz kupic w sklepie tak jak wiekzosc rzeczy. A ja jestem zdania ze narzekaja tylko nabijacze :razz: Byla mowa o tym kiedys na forum i na ZK mialo od poczatku nie byc opcji zmiejszania skili z tego co pamietam. Dlatego min. niektorym gralo sie ciezej bo uczyli sie tylko tgo co potrzeba a niektorzy lap za kilof i za lutnie :razz:


_________________
Ludzie żyją po to żeby mogli walczyć.

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2450
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 5 kwi 2002, 11:02 
Cytuj  
Cytuj:
2002-04-05 10:49, Ruter napisał:
Ostatnio mowil ze ma juz 8k


Tez go spotkalem i wiem na pewno ze ma juz co najmniej 9k :razz:)


_________________
Ludzie żyją po to żeby mogli walczyć.

***
Avatar użytkownika

Posty: 10599
Dołączył(a): 26.02.2002
Offline
PostNapisane: 5 kwi 2002, 11:03 
Cytuj  
A co? nie ma takiego serwera? Na OSI masz wszystko tak jak byc powinno. Nikt ci przeciez korzystac z free nie kaze. A jesli korzystasz z czyjejs pracy za darmo, to uszanuj to, a nie nazekasz. Szczegolnie, ze tego typu informacje, jak o tym, ze .skills nie bedzie, byly oglaszane na tym forum.

X.

*

Posty: 50
Dołączył(a): 12.03.2002
Offline
PostNapisane: 5 kwi 2002, 11:12 
Cytuj  
A nie mowilem... Jak sie nie podoba to spadaj na osi, ehh...

*

Posty: 60
Dołączył(a): 14.02.2002
Offline
PostNapisane: 5 kwi 2002, 11:29 
Cytuj  
wszyscy sa za usunieciem bo sie juz ukierunklowali ale przyjmijmy taka saytuacje ze co dopiero zaczynasz i co robisz .......hm na poczatek kasa najwazniejsza i co robisz idziesz walczyc? bez zbroi przeciez nawet tarczy niemasz... i dlatego napoczatku zajhmujesz sie pierdolami takimi jak krawiectwo lowienie ryb czy cokolwiek innego nieprzydajacego sie wwalce... zarobiles na zbroje kupujesz i uczysz sie walczyc ... a teraz bedzie wygladalo tak ze zmiejsca do walki alboz ebranie pozycz nabroje bo niezaczne sie tego uczyc bo przeciez niepotrzebne bedzie mi pozniej... i powstanie tak ze nikt nic niebedzie umial robic bo przy 1 okazji kazdy wszystko zapomni oprocz skili bojowych i czegos co sie przydaje w walce... niebedzie juz rybakkow kucharzy i krawacow.... to jest tylko moje zdanie a zrobicie co bedziecie uwazali za stosowne :wink:

*

Posty: 50
Dołączył(a): 12.03.2002
Offline
PostNapisane: 5 kwi 2002, 11:48 
Cytuj  
Cyrkon - sam bym tego lepiej nie ujal :grin:

*

Posty: 197
Dołączył(a): 21.01.2002
Offline
PostNapisane: 5 kwi 2002, 11:57 
Cytuj  
Cytuj:
2002-04-05 12:03, Xanth napisał:
A co? nie ma takiego serwera? Na OSI masz wszystko tak jak byc powinno. Nikt ci przeciez korzystac z free nie kaze. A jesli korzystasz z czyjejs pracy za darmo, to uszanuj to, a nie nazekasz. Szczegolnie, ze tego typu informacje, jak o tym, ze .skills nie bedzie, byly oglaszane na tym forum.

X.


Oglaszane to one nie byly.Wszystko to byly tylko zapowiedzi ze sa takie plany ale zadnych konkretow.Na poczatku tez na to uwazalem ale sadzilem ze zrezygnowana z tego pomyslu i slusznie.Zreszta moznabylo uprzedzic o tym ruchu to bym sobie chociaz fishing i cooking wykasowal bo przeciez to chyba nie jest nabijanie skilli?Po prostu tak sobie zaplanowalem postac ze najpierw bede rybakiem a potem zmienie zawod to tak jak w zyciu przeciez.Tyle bylo gadania o tym zebysmy odkrywali i testowali swiat ciekawe jak to zrobic kiedy nabycie kazdej umiejetnosci moze zawazyc na calej grze ktora jest przeciez na miesiace.A co z newbie?Od nich tez wymaga sie od razu calego planu dzialania?Dobra koniec tego narzekania bo w sumie nie wiem jak to bedzie rozwiazane ale mam nadzieje ze sensownie bo inaczej nie bede mial jak grac :sad:

*

Posty: 93
Dołączył(a): 5.04.2002
Offline
PostNapisane: 5 kwi 2002, 12:04 
Cytuj  
Nie czytalem wszystkich wypowiedzi ale:
Uwazam ten pomysl za dobry pomysl po warubkiem, ze bedzie jeszcze czas na zmniejszenie (jakies pol godziny or sth) bo niektorzy nie wiedzieli, ze nie bedzie mozna zmniejszac. No i bedzie mozna blokowac skille.

*

Posty: 197
Dołączył(a): 21.01.2002
Offline
PostNapisane: 5 kwi 2002, 12:06 
Cytuj  
Cytuj:
2002-04-05 03:20, KromeR napisał:
Wcale nie prawda. Poprostu trzaba sie bedzie bardziej zastanowic nad postacia i postepowac wedlug jakies tam "historii postaci" a nie dzis nabijam dexa na muzyce, jutro sile na kopaniu, wrzucam plyte i ide tluc bitewne...

A mozliwosc opuszczenia skili bedzie tylko ze trzeba bedzie sie zasluzyc jakos pewnie :smile:
Swiatynia musi powstac... Itd, itd, itd...



Kromer zaloze sie ze nawet ty :smile: wykasowales sobie jakiegos skilla ktory przestal byc ci potrzebny.A teraz pomysl ze GM usuneli by ta mozliwosc zanim bys to zdazyl zrobic i co?Bylbys tak samo wqr... jak ja teraz a nie pieprzyl takie glupoty.Sorry za ostre slowa ale uwazam ze skoro .skills mialo nie istniec(zly pomysl ale to tylko moje zdanie)to niech go nie bedzie od samego poczatku wtedy nie bedzie niedomowien.Jezeli nie dalo sie tego zrobic na poczatku to moznabylo ostrzec ludzi "ze jutro 0 17 .skills przestaje dzialac".A obecna sytuacja wyglada tak jakby to od poczatku bylo planowane.Sorry ale wedlug mnie chamska zagrywka.

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2450
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 5 kwi 2002, 12:31 
Cytuj  
Wykasowalem 0,3 wrestlingu ale i tak teraz juz po braku .skils mam 0.6 bo aligator wyskoczyl jak lowilem :)
Ale nie placze i czekam na swiatynie zapomnienia. GMy na pewno dadza jakas mozliwosc ale trzeba bedzie cos zrobic w zamian jak znam zycie. Na razie nie palczcie i grajcie. Nie wierze ze juz wszyscy maja skill capa :)


_________________
Ludzie żyją po to żeby mogli walczyć.

**

Posty: 370
Dołączył(a): 1.12.2001
Offline
PostNapisane: 5 kwi 2002, 13:11 
Cytuj  
Ludzie nie ma co na razie nazekac. Do czasu zanim nie osiadniecie magicznej liczby 700. Ale wydaje mi sie, ze do tego czasu GM juz powiedza nam jak oni to widza. Z tego co sie z orientowalm to wszytsko maja juz przemyslane co do wygladu calego swiata. Wiec miejcie wiare, a bedzie dobrze. Bo skoro mowili, ze nie bedzie .skille, ale bedzie jakas mozliwosc zapomnienia to zaczy ze tak bedzie. Fakt ze na pewno nie bedzie to juz takie proste, ale co jest na ZS proste. Wiec na pewno sie przyzwyczaicie.

Niestety z moich doswiadczen zauwazylem, ze na tym forum sie najpierw strasznie panikuje, a potem mysli. Na dodatek wyolbrzymia sie niektore sprawy (sam sie tez tego nie ustrzeglem). Wiec ludzie dajmy GM troche czasu, a na pewno sie przekonacie, ze mieli racje.


_________________
Głupota nie boli głupich. Za nich inni cieprią ...

*

Posty: 93
Dołączył(a): 5.04.2002
Offline
PostNapisane: 5 kwi 2002, 13:12 
Cytuj  
Z tego co dzis Xanth pisal na IRCU to nieoficjalnie bedzie mozliwosc "stracenia" skilla za pienidze :wink:

*

Posty: 121
Dołączył(a): 14.11.2001
Offline
PostNapisane: 5 kwi 2002, 13:30 
Cytuj  
ehh ludziska.
Wszyscy narzekajacy na znikniecie .skills to IMO chrzania glupoty :grin: :grin:.
Ja interesowalem sie nowym ZS bardzo pobieznie, ale gdzies tam wyczytalem ze zmniejszanie skili bedzie utrudnione, wiec nie mowcie ze nie bylo.

A tak poza tym, tutaj bawimy sie chyba w rpg, i jak ktos - na przyklad ja :grin: :grin: ma musicanship juz na 60 bo to dex ciwczy, paring na 50 bo to str ponoc cwiczy i do sparingow, fishing na 40 bo tez niby dex rosnie, a tych umiejetnosci docelowo nie chce uzywac to sam sobie jest IMO winien, czy bylo zapowiedziane usuniecie .skills czy nie.
Przeciez realine trudno jest o czyms zapomniec.

Bedzie przeciez jakas swiatynia za niedlugo czy co takiego i bedzie mozna usuwac, a na razie trza ponosic konsekwencje :grin:

Fakt ze np. ostatnio przekwalifikowalem sie z sword na fencing wiec kolejne 60 w plecy ale 'niezawinione' - swiatynia czy costam rozwiaze problemy mam nadzieje.


Posty: 47
Dołączył(a): 29.01.2002
Offline
PostNapisane: 5 kwi 2002, 14:36 
Cytuj  
hm... a ja odkad pamietam to jak cos Gmowie na ZS(DZ) popsuli to zawsze narzekanie na forum bylo... ale nie pamietam zeby chociaz raz naprawili... :smile:


_________________
Kazdy by chcial miec wszystko naj naj naj i jeszcze troche ;)

***
Avatar użytkownika

Posty: 10599
Dołączył(a): 26.02.2002
Offline
PostNapisane: 5 kwi 2002, 15:18 
Cytuj  
Jezus Maria, ludzie... czy wy juz czytac nie umiecie czy wrzeszczycie aby sobie powrzeszczec i pojezdzic po GMach??? Przeciez bylo tez mowione, ze bedzie alternatywny sposob kasowania skilli. Zadna komenda, tylko wykonanie jakiejs czynnosci (zeby bylo realistycznie i klimatycznie) np. bedzie trzeba udac sie do odleglej swiatyni i dac na tace... Jest kilka pomyslow, jeszcze nie jestesmy zdecydowani na jakis konkretny. Ale przeciez nie sadzicie sobie, ze zostawimy was bez mozliwosci zmiany profesji? Fajne macie mniemanie o nas, dziekuje...

Rozgoryczony Xanth

**

Posty: 346
Dołączył(a): 1.02.2002
Offline
PostNapisane: 5 kwi 2002, 16:10 
Cytuj  
Cwicze wrestling i to bez sensu jak co chwile bede musial odstawiac cyrk zeby 10% taktyki skasowac. Nie moglo by byc zapominanie ale po prostu byl by to bardzo czasochlonny proces, i dopiero gdy osiagnie sie skil capa? Np. ustawiam na spadanie taktyke a na wzrost wrestling. Mam juz 700 punktow. zarobie 0,1% wrestlingu i taktyka spada o 0,1%. Albo zeby bylo to zalezne od czasu np 0.1% na 1/2h. Albo jeszcze inaczej... mogla by byc mozliwosc zablokowania nauki poszczegulnych skili a na pewien czas przywrocone .skills zeby ludzie zrobili pozadek. NIE CHCE TAKTYKI :smile:
Xanth nie puszczaj nam teklstow typu droga wolna bo doskonale wiesz ze nam sie tu bardzo podoba a chyba nikt jeszcze nie umarl od odrobiny (zasluzonej) konstruktywnej krytyki... nie wiem co ty o tym sadzisz ale ja mysle ze nie ma ludzi nieomylnych.

***
Avatar użytkownika

Posty: 10599
Dołączył(a): 26.02.2002
Offline
PostNapisane: 5 kwi 2002, 18:54 
Cytuj  
Cytuj:
2002-04-05 17:10, Aiku napisał:
Xanth nie puszczaj nam teklstow typu droga wolna bo doskonale wiesz ze nam sie tu bardzo podoba a chyba nikt jeszcze nie umarl od odrobiny (zasluzonej) konstruktywnej krytyki... nie wiem co ty o tym sadzisz ale ja mysle ze nie ma ludzi nieomylnych.


Nie puszczam, puscilem raz (moze dwa :wink:). W nerwach. Bo wnerwia mnie jęczenie, marudzenie, czepianie sie "tu zle, tam niedobrze, to jest do dupy" i wieszanie psow na tych co robia cos dla was za nic, za darmo i dla idei. Moze odrobine szacunku dla czyjejs pracy, co? Chlopaki nie spia, nie jedza, siedza po nocach, by tylko dac Wam kawalek rozrywki.. a Wy co? Zamiast "Doceniam twoja prace i bede cierpliwie czekal na to co nam jest potrzebne" to slychac tylko wokol prawie ze wyzwiska, ze to nie dziala a tamto jest zepsute. Wiesz sam, jakie slowa sie wtedy pod klawisze cisna... same... bo prowokujecie do takich slow.

Ech... Xanth

***

Posty: 831
Dołączył(a): 22.11.2001
Offline
PostNapisane: 5 kwi 2002, 18:58 
Cytuj  
heh...
polecenie .skills zostalo usuniete na moje osobiste sugestie i prosby
przyczyna?
tak jak pisal Kromer...
potrzeba mi sily - ide kopac, potrzeba dexa - gram...
proste latwe i przyjemne.. wypakuje sobie postac, bede swietny...
to nie tak ma byc...
zapominanie skila.. najchetniej nie widzialbym tego za pieniadze...
tylko w zamian za strate fama karmy czy czegos takiego...
za jakies odpowiednie czyny...
jesli na poczatku potrzebuhesz skila do zarabiania... to nie widze problemu.. mozesz nawet w tym GMa miec...
zanim dojdziesz do realnej postaci ze skilcapem ( nie mowie o magogornikokowalu) to bedziesz na tyle znany w swiecie ze swiatynia rozpatrzy twoja prosbe o zapomnienie... i powoli bedziesz tego zapominal...
najbardziej placza postacie mocno rozbudowane w kilku kierunka oraz osoby ktore graja systemem dorwe wiecej stata a pozniej zapomne skila...
G


Posty: 38
Dołączył(a): 1.03.2002
Offline
PostNapisane: 5 kwi 2002, 19:43 
Cytuj  
Według mnie to i tak nie załatwi sprawy z pakowaniem postaci - teraz właśnie będzie więcej magów-kowali-wojowników albo podobnych kombinacji. Ja np. gram magiem/alchemikiem - ale magia kosztowna (bardzo) - miałem zamiar zarabiać jako alchemik - ale widzę,że się nie da - zarabiać można tylko na najmniejszych potionkach (po 1, 2 gp od sztuki) i to troche dziwne - bo przy grejtach już koszt składników przewyższa cenę mikstury u vendorów (a swoją drogą to vendor sprzedaje np.grejta po 150 a kupuje po 15 :smile: ). Sądziłem, że jak już będe w stanie zarobić alchemią, to się fishing obniży. Pomijam już fakt, że nauczyłem się na początku kilku nieprzydatnych dla maga skili (jak np. anatomia czy wrestling) żeby zobaczyć co i jak tutaj działa - jak nie będzie możliwości obniżenia skilli, to będę musiał zacząć od nowa, bo w niczym tak naprawdę nie będę miał szansy być dobry...Zaczne pewnie grać Wojem/kowalem/górnikiem bo to chyba będzie jedyna możliwość na zrobienie postaci, która będzie w stanie na siebie zarobić i nie da się przy okazji zatłuc przez byle szczura...
Ale to tylko moja opinia
pozdrawiam

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 89 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.