mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 158 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Następna strona
Autor Wiadomość
*

Posty: 113
Dołączył(a): 2.01.2002
Offline
PostNapisane: 29 mar 2002, 15:44 
Cytuj  
Cytuj:
2002-03-29 15:31, Hitman vel Kane napisał:
slowo sparing nie istnieje Aiku. niema takiego slowa
poza tym jak rozroznisz trening od walki ?
i czy magowie stawiajac np w miescie mur nie cwicza ?
od dawien dawna wiadomo ze wojownicy ucza sie miedzy soba.


Mag ktory stawia mury w srodku miasta dziala niezgodnie z prawem. :>
Od dawien dawna wiadomo ze wojownicy ucza sie miedzy soba, ale jak juz zgina na wojnie to gina na zawsze :smile:
Slowo sparing istnieje jak najbardziej, to forum jest poza uo nie musze tutaj pisac tamtejszym jezykiem. Ale jesli wolisz trening lub walke treningowa lub cwiczenia wojskowe lub jak to tam chcesz, np. 'machanie mieczem tak by nie zabic przeciwnika ale zeby nauczyc sie walczyc w miedzyczasie przy pomocy bandazy leczyc siebie lub przeciwnika bo healing tez wazny jest' :razz:
Jak czlowiek nie ma nic sensownego do powiedzenia to czepia sie najmniejszych szczegolowy. :razz:

<font size=-1>[ Ta wiadomość została zmieniona przez: Alien dnia 2002-03-29 15:47 ]</font>

*

Posty: 68
Dołączył(a): 12.03.2002
Offline
PostNapisane: 30 mar 2002, 11:58 
Cytuj  
a co z przyrostem sily u gornikow i kowali?jak nie bylo tak nie ma!


_________________
Peace and love :P

**

Posty: 370
Dołączył(a): 1.12.2001
Offline
PostNapisane: 30 mar 2002, 12:31 
Cytuj  
Nie wiem czy to od tego ale mi urosla sila o 1 :smile: Podczas kopania. W koncu po dluuuuuuuuuugim kopaniu. Ale cos z nia bylo nie tak bo mi hits nie przybylo. Popiero jak serwer padl to i sila i hits byly normalne.

Jak komus jeszcze urosla to niech to napisze bo ja nie wiem czy to od kopania urosla.


_________________
Głupota nie boli głupich. Za nich inni cieprią ...

*

Posty: 76
Dołączył(a): 17.12.2001
Offline
PostNapisane: 30 mar 2002, 14:18 
Cytuj  
hitsy przybyly, trza bylo zamknac i otworzyc status ponowanie. jak restart winshita =]


_________________
"Mozesz mnie bic kijem baseball'owym a i tak sie bede smial"

**

Posty: 370
Dołączył(a): 1.12.2001
Offline
PostNapisane: 30 mar 2002, 15:00 
Cytuj  
Robilem i to i nawet restart klienta, a potem mojego kompa i nic. Dopieroe po padzie serwa bylo tak jak powinno byc.


_________________
Głupota nie boli głupich. Za nich inni cieprią ...


Posty: 5
Dołączył(a): 31.03.2002
Offline
PostNapisane: 31 mar 2002, 12:25 
Cytuj  
ee ja bym chcial zeby alchemikom rosly jakies statystkyki za to robienie mikstur... krecka mozna dostac od tego "mozdierza" (?)

*

Posty: 197
Dołączył(a): 21.01.2002
Offline
PostNapisane: 31 mar 2002, 13:26 
Cytuj  
Cytuj:
2002-03-28 12:22, Hitman vel Kane napisał:
wybacz Lichu ze sie tak uparlem, nie chcialem, poprostu napisalem to po kilku dniah doswiadczen z drewnem 5 dni rabania 50% skila i ani jednego punktu sily...


No bo wiesz hmm z rabaniem drewna to jest pewien bonus ale to juz sam odkryj :razz:


Posty: 18
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 31 mar 2002, 13:26 
Cytuj  
Cytuj:
2002-03-31 13:25, balthum napisał:
ee ja bym chcial zeby alchemikom rosly jakies statystkyki za to robienie mikstur... krecka mozna dostac od tego "mozdierza" (?)

Gram od poczatku alchemikiem, statsy rosna i to w dosc dobrym tempie, lacznie urosly mi o jakies 10 punktow. Tylko trzeba krecic krecic krecic krecic krecic krecic.. no i czasami trzeba tez zakrecic :grin:

*

Posty: 197
Dołączył(a): 21.01.2002
Offline
PostNapisane: 31 mar 2002, 13:29 
Cytuj  
Cytuj:
2002-03-29 15:24, Alien napisał:
Jak dla mnie najwiekszym bugiem jest mozliwosc wysparowania skilli bojowych. Powinien byc zablokowany przyrost umow przy sparingu.


Po pierwsze zablokowac sparing jest trudno.Ro6ert cos kombinuje ale moga z tego powstac zabawne sytuacje np bedziesz walczyl z chaosem :razz:


Posty: 13
Dołączył(a): 6.04.2002
Offline
PostNapisane: 6 kwi 2002, 13:11 
Cytuj  
Witam
spotkalem sie z koscianymi lucznikami na cmentarzu...jendak zamiast luku wypadlo z niego jakies 30 halabard...nie jestem pewien, lecz nie wydaje mi sie aby cos takiego bylo normalne
Pozdrawiam Eshin

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2450
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 6 kwi 2002, 13:33 
Cytuj  
Cytuj:
2002-03-31 14:29, LICHU napisał:
Po pierwsze zablokowac sparing jest trudno.Ro6ert cos kombinuje ale moga z tego powstac zabawne sytuacje np bedziesz walczyl z chaosem :wink: albo bedzie jakas wojenka a tu skille nie rosna.


Co do wojenek z chaosem to jest to zjawisko marginalane i takie walki trwaja dosc krotko z tej czy innej przyczyny (ktos jest w miare szybko dead) wiec jak dal mnie przyrost skili moglby byc wogole zablokowany w PvP tym bardzije ze na ZK ma nie byc chaosu.

Oddaje to pod rozwage tym bardziej ze wtedy wogole skonczylyby sie spary a poczatkujacy chodzili by na jakies malo wymagajace stworki a ci bardziej nie siedzieli by w wierzy tylko tez szukali przeciwnika na miare swoich mozliwosci...

_________________
Simple XP4Ever Obrazek

<font size=-1>[ Ta wiadomość została zmieniona przez: KromeR dnia 2002-04-06 14:35 ]</font>

*

Posty: 121
Dołączył(a): 14.11.2001
Offline
PostNapisane: 6 kwi 2002, 20:50 
Cytuj  
Cytuj:

... wiec jak dal mnie przyrost skili moglby byc wogole zablokowany w PvP tym bardzije ze na ZK ma nie byc chaosu.

Oddaje to pod rozwage tym bardziej ze wtedy wogole skonczylyby sie spary a poczatkujacy chodzili by na jakies malo wymagajace stworki a ci bardziej nie siedzieli by w wierzy tylko tez szukali przeciwnika na miare swoich mozliwosci...


IMO to bezsensu.
Sparing, cwiczenie jest czyms zupelnie naturalnym i prawidlowym w kazdym rodzaju walki.
Dochodzenie do mistzrostwa w jakiejs 'sztuce' walki zawsze polega na dlugich, bardzo dlugich treningach, uczeniu sie techniki, prawidlowych odruchow itd.

Mysle, ze sparingi w UO wlasnie to odzwierciedlaja, zamiast isc na potfory i zgionac lub nie ludzie cwicza, sa lepsi itd.

A co do zablokowania skili w PvP - to co wyzej + .... heh - dlaczego nie ma byc klimatycznego PvP na ZS ?? Nie mowie o bezsensowym zabijaniu sie. Wiec dlaczego Kromer chcesz blokowac ludziom rozwoj skili ?? Jesli ty nie chcesz PvP to twoj wybor, ale to jest RPG i rozne postacie rozni ludzie beda odtwarzac.
Przeciez to jest bardzo nierealne ze bijac potfowy skile ida w gore, a bijac graczy nie.

*

Posty: 60
Dołączył(a): 14.02.2002
Offline
PostNapisane: 6 kwi 2002, 22:01 
Cytuj  
ten bug (chyba) jest od zawsze myslalem ze sie to juz zmieni ale nadal nic ..chodzi tu o lucznikow orkow ..niestzrelaja a pozabiciu maja stzraly ale lukow im niezrobili :grin:
nieno to jest wypuszczanie miesa armatniego albo moze zapomialy wziasc lukow ze soba :grin:

zapomialem dodac ze mozna strzelac przez gory :grin:

<font size=-1>[ Ta wiadomość została zmieniona przez: Cyrkon dnia 2002-04-06 23:06 ]</font>

***
Avatar użytkownika

Posty: 10599
Dołączył(a): 26.02.2002
Offline
PostNapisane: 6 kwi 2002, 23:43 
Cytuj  
Cytuj:
2002-04-06 23:01, Cyrkon napisał:
ten bug (chyba) jest od zawsze myslalem ze sie to juz zmieni ale nadal nic ..chodzi tu o lucznikow orkow


Wiemy o tym doskonale. Problem sie okazal poprostu powazniejszy niz myslelismy... Ale spokojnie, naprawi sie :smile:

X.

*

Posty: 135
Dołączył(a): 1.02.2002
Offline
PostNapisane: 7 kwi 2002, 07:39 
Cytuj  
Sa problemy z produkcja niektorych rzeczy przez tinkera:

- Nie da sie produkowac Skinning Knife'a
- Nie da sie produkowac globusa (wypisuje, ze chce rozbic drewniany przedmiot z zelaza, a gdy uzyje narzedzi tinkera na drewnie to mam bardzo maly wybor, jedynie narzedzi slusarskie i kawalki do zegara)
-Kiedys ktos pisal, chyba Ro6ert, ze tinker moze robic rzeczy z miedzi, brazu i zelaza, mialo sie to jakoscia roznic. Moge tylko z zelaza. Jezeli mozna tylko z zelaza to dajcie znac.
-Nie mozna sprzedac polki na ksiazki
-Crapenter lubi przechodzic przez sciany :smile:
(Ten w Delucjii)

To by chyba bylo na razie na tyle...

_________________
"Life's for my own to live my own way"

<font size=-1>[ Ta wiadomość została zmieniona przez: Thomas dnia 2002-04-07 08:41 ]</font>


Posty: 3
Dołączył(a): 14.03.2002
Offline
PostNapisane: 7 kwi 2002, 11:37 
Cytuj  
No a ja znalalem innego buga kiedy mnie zabily orki to zamiast 54gp ktore mialem w plecaku w ciele lezoalo 3000gp


Posty: 10
Dołączył(a): 1.04.2002
Offline
PostNapisane: 7 kwi 2002, 12:02 
Cytuj  
problem z kegami - niewiem czy ktos to zauwazyl a moze ja sie tylko pomylilem ale kegi powinny miescic 100 butli a jak wkladam do kega 50 to keg staje sie znowu pusty i lipa trace 50 butelek jakiegos potionka

aha i jeszcze jedno ktos mi wytlumaczy dlaczego niemoge sprzedac odtrutki lepszej u alchemika - ja wiem ze chodzi zebym sprzedal gracza ale kto kupi 200 butelek otrutki ? wiec moze jednak bedzie mozliwosc sprzedawania lepszych mikstorek u npc ( i niechodzi mi o to ze za wielka kase bo ceny sa nawet niezle )


Posty: 10
Dołączył(a): 1.04.2002
Offline
PostNapisane: 7 kwi 2002, 13:04 
Cytuj  
aha i niech mi ktos wydlumaczy dlaczego przczelaz miody nieskupuje albo wosku - to chyba mieci sie w jego zadaniach ??

*

Posty: 197
Dołączył(a): 21.01.2002
Offline
PostNapisane: 7 kwi 2002, 13:18 
Cytuj  
Cytuj:

Co do wojenek z chaosem to jest to zjawisko marginalane i takie walki trwaja dosc krotko z tej czy innej przyczyny (ktos jest w miare szybko dead) wiec jak dal mnie przyrost skili moglby byc wogole zablokowany w PvP tym bardzije ze na ZK ma nie byc chaosu.

Oddaje to pod rozwage tym bardziej ze wtedy wogole skonczylyby sie spary a poczatkujacy chodzili by na jakies malo wymagajace stworki a ci bardziej nie siedzieli by w wierzy tylko tez szukali przeciwnika na miare swoich mozliwosci...

_________________


Nie chodzilo mi o wojny z chaosem ale zadymy miedzy graczami zawsze beda :smile:Wszytkie twoje propozycje sa troche nielogiczne.Czesto mowi sie ze wprowadza sie jakies zmiany zeby bylo bardziej realistycznie, a realistyczne jest to ze najpierw sie dluuuuuuuugo trenuje a potem walczy.Zaden newbie przez jakis czas nie powinien wylazic do lasu tym bardziej ze smierc teraz kosztuje jeszcze wiecej.

*

Posty: 68
Dołączył(a): 12.03.2002
Offline
PostNapisane: 7 kwi 2002, 15:34 
Cytuj  
Zauwazylem ze przy zcinanidrzewa toporkiem kiedy toporek sie zniszczy drzewo nadal jest zcinane chociaz nie wiem czym chyba golymi rekoma!


_________________
Peace and love :P

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 158 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.