mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 455 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23  Następna strona
Autor Wiadomość
**

Posty: 349
Dołączył(a): 14.11.2001
Offline
PostNapisane: 13 maja 2007, 08:13 
Cytuj  
Karol właśnie to , że nic interesującego nie możesz znaleźć w AH to wpływ tej kasy - ceny rare itemów , które kupuję do decona skoczyły na moim levelu 0 100-200 % jeżeli wogóle są ... Pir sprzedaje łuki teraz po 5g (były po 1,5 i nie schodziły) , nagle wszyscy chcą budować domy , kupować statki - cena matsów w AH jest abstrakcyjna...

Dla mnie to całkowicie straciło sens , wcześniej byłem crafterem miałem dobry stuff i kilka goldów , teraz za to co mam nie kupie nic...

*

Posty: 6032
Dołączył(a): 13.11.2001
Offline
PostNapisane: 13 maja 2007, 12:22 
Cytuj  
Sirian napisał(a):
Karol właśnie to , że nic interesującego nie możesz znaleźć w AH to wpływ tej kasy - ceny rare itemów , które kupuję do decona skoczyły na moim levelu 0 100-200 % jeżeli wogóle są ... Pir sprzedaje łuki teraz po 5g (były po 1,5 i nie schodziły) , nagle wszyscy chcą budować domy , kupować statki - cena matsów w AH jest abstrakcyjna...

Dla mnie to całkowicie straciło sens , wcześniej byłem crafterem miałem dobry stuff i kilka goldów , teraz za to co mam nie kupie nic...


To ze skoczyly ceny matsow do decona to wina crafterow takich jak Garr - od patcha zdeconowal juz 70 broni rare T4 i ok 40 T3 - jego mam nadzieje o ebay nie posadzasz (tylko moich broni kupil ok 12 szt - generalnie generalnei wszystko co bylo w cenie <2g).
Bylo wiadomo ze ceny tego skocza skoro teraz jest szansa na UR i bylo wiadomo ze na poczatku bedzie najgorzej bo ludzie beda sie chcieli obkupic zeby testnac % szanse (przy T4 garrowi wyszly 2UR, przy T5 jeszcze zaden).

A co do matsow to po patchu zrobilem 1 shipa (wyszedl mnie 6g ale arid mialem ze swoich broni) a teraz jestem w polowie drugiego.
Dry timber kupuje po 20-30s i jakos jest.
Wstawilem tez 160 pirita i 100 mithrila do vendorkow po 49 i 79s za stack i tez jakos nie schodza juz drugi dzien wiec nie przesadzajmy z tym popytem. Rynek jest maly i jasne ze czasami moze czegos nie byc bo wystarczy ze JEDNA osoba chce kupic statek i zasysa cale drewno z rynku.
Zreszta masa harvesterow przeszla na wyzsze levele i coraz mniej ludzi kopie T3.


_________________
Jestem fanem PiS (Piachów i Szutrów)

*

Posty: 68
Dołączył(a): 28.06.2006
Offline
PostNapisane: 14 maja 2007, 17:50 
Cytuj  
nvm my bad

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 15 maja 2007, 07:16 
Cytuj  
to na team pvp europe tez tak malo ludzi gra?

***
Avatar użytkownika

Posty: 565
Dołączył(a): 29.06.2005
Offline
PostNapisane: 15 maja 2007, 09:01 
Cytuj  
Mendol napisał(a):
to na team pvp europe tez tak malo ludzi gra?


Population: Low


_________________
'..i on wtedy ciach! ciach! Tymi nożycami!'

***
Avatar użytkownika

Posty: 853
Dołączył(a): 8.05.2006
Offline
PostNapisane: 15 maja 2007, 14:30 
Cytuj  
Czyzby jednak powoli zblizal sie koniec VG?

http://f13.net/
http://www.fohguild.org/forums/mmorpg-g ... oyees.html
http://www.silkyvenom.com/forums/showthread.php?t=20981

*

Posty: 6032
Dołączył(a): 13.11.2001
Offline
PostNapisane: 15 maja 2007, 17:37 
Cytuj  
Na boardzie roguesow ktos w watku o tym newsie napisal:

"Can they make them fix stealth before they go??" ;)

Anyway - czym tu sie tak emocjonowac.
Projektu wartego kilka milionow usd nie wyrzuca sie do kosza od tak sobie.
A kto bedzie, ze tak powiem, "oral po drugiej stronie kabla" to moze interesowac tylko forumowe trole. Ja juz gralem w kilka gier robionych przez "gosci ktorzy kiedys robili UO* za czasow jej swietnosci" i jakos nie byli oni gwarancja dobrej zabawy.

*) wstaw nazwe Twojej ulubionej gry mmo


_________________
Jestem fanem PiS (Piachów i Szutrów)

***
Avatar użytkownika

Posty: 853
Dołączył(a): 8.05.2006
Offline
PostNapisane: 15 maja 2007, 18:09 
Cytuj  
pozyjemy zobaczymy narazie cisza na tym f13
no i moze to byc tylko plota


Ostatnio edytowano 18 maja 2007, 23:26 przez Lufanga, łącznie edytowano 2 razy
***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 15 maja 2007, 18:15 
Cytuj  
A ja sobie walne tu tysieczny post i napisze ze poprostu co bedzie to bedzie, wiekszosc i tak czeka na cos nowego, czy to Conan czy Warhammer czy inne ( Aion, Spellborn itd ), wiec jesli mozna sobie pograc dla przyjemnosci to bede gral w vanguarda, jesli Sony zrobi jakis glupi manewr to papa :)


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

***
Avatar użytkownika

Posty: 853
Dołączył(a): 8.05.2006
Offline
PostNapisane: 15 maja 2007, 18:47 
Cytuj  
http://www.gmworker.com/buy.asp?game=4

chyba juz po sprawie dupowania - oby
co do czekania to jakby VG dzialalo ok to ja bym wolal tutaj zostac gra jest zajebista tylko ze niektore bugi i dziury wykluczaja na dluzsza mete normalna gre

***
Avatar użytkownika

Posty: 853
Dołączył(a): 8.05.2006
Offline
PostNapisane: 15 maja 2007, 22:07 
Cytuj  
oficjalne stanowisko:
http://forums.station.sony.com/vg/posts ... ic_id=9105

jak widac Sigil zostal wchloniety - przynajmniej w czesci
no i zobaczymy co wyjdzie z ich obietnic:
"2. We do not plan on making any major changes to Vanguard. Any changes are going to come from the team itself. We aren't mandating any big changes to the game. We've learned a thing or two with our experiences with the NGE and don't plan on repeating mistakes from the past and not listening to the players."

ciekawe czy sie nauczyli... czas pokaze x)

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 16 maja 2007, 07:01 
Cytuj  
taaaa
http://www.fohguild.org/forums/mmorpg-g ... post732163

cienko to widze. ale w sumie ktoz zrozumie swiat wielkiego biznesu :-)

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 16 maja 2007, 12:23 
Cytuj  
i to tez dobre
http://www.f13.net/index.php?itemid=561#more

***
Avatar użytkownika

Posty: 12370
Dołączył(a): 23.04.2002
Offline
PostNapisane: 16 maja 2007, 12:43 
Cytuj  
: Anyone who thinks you can make a WoW killer these days is foolish to try. You need to be your own game. WoW is a juggernaut and really needs to not be the watermark for success. WoW is a tough subject around Sigil too...

niestety devsi sa dzis za bardzo zapatrzeni w WoW i tez chca miec 8 mln subs (kto by nie chcial :wink: ) , zamiast robic gre ktora sie sama obroni
niestety..

There are a lot of people, Brad included who were certain it would be a short-lived game. Some, in fact, including Brad, never played it. WoW should have been the example of 'look at what a good game can do!' when instead it was often spoken of like a bad thing.

lapiej tego nie mozna ujac , znowu , trzeba byc jakoscia sama w sobie
i nie patrzec na WoW jako cel sam sobie w moim produkcie . Myslenie- zrobie WoW-killera jest troche na wyrost i w dzisiejszych dniach raczej bedzie mialo marne odbicie w rzeczywistosci . Znalezc swoja nisze i tam dzialac , to powinno przyswiecac takim ambitnym produktom jak np VG


_________________
"Trust your heart if the seas catch fire, live by love though the stars walk backward."

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 16 maja 2007, 13:05 
Cytuj  
i tu po raz pierwszy sie z toba zgodze :-)
tym bardziej ze jak zrobisz dobra gre ktora na stale przyciagnie 50k ludzi to juz jest sukces. te 50k zacznie przyciagac kolejne i w ten sposob mozna cos budowac. co prawda nie bardzo mozna porownywac sukces blizzarda z jakakolwiek inna firma ktora tworzy mmorpg ze wzgledu na sukcesy w branzy ww. no chyba ze za mmorpg wezmie sie black isle czy bethesda.
wtedy jest szansa ze tak czy inaczej osiagna sukces. no nic pewnie trzeba poczekac co sie wydarzy w niedalekiej przyszlosci z vg. opinie sa rozne, od zachwytow ze w koncu bedzie to dobra gra do stwierdzen ze to juz jest koniec :-)

***
Avatar użytkownika

Posty: 12370
Dołączył(a): 23.04.2002
Offline
PostNapisane: 16 maja 2007, 13:16 
Cytuj  
wystarczy logicznie pomyslec . Spojrz na to co sie dzieje teraz - blizz za pare dni oglosi nowa gre , ludzie szaleja , chodzi o reklame i marke
VG mial zla reklame i niepewna marke w oczach ludzi *MS i potem SoE
masa naprawde latwo pokierowac jesli im dasz tego co chca , ale calej masie a nie jednemu wybiorczemu segmentowi :)

za glebokiego PRL gdyby dali ludziom spokoj i pelne brzuchy nie zauwazyli by nawet zmiany ustroju :]


_________________
"Trust your heart if the seas catch fire, live by love though the stars walk backward."

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 16 maja 2007, 13:16 
Cytuj  
Takimi "drobnymi" problemami raczej nie przyciagna graczy, a raczej zniecheca, dziwie sie ze wogole pisza cos o WoW i konkurowaniu w momencie jak gra jest na rynku od chyba czterech miesiecy i nikt nigdzie nie widzial reklamy, nie ma akcji promocyjnych, nie rozdaja triali ( a sa za free na chacie ), nie zapowiadaja co bedzie za pol roku, za rok itd jak w innych grach.
Brak reklamy i calkowita cisza ze strony Sony nie ma na celu chyba rozwijania gry, wiec pytanie o co im chodzi i powstaje pytanie, co bedzie dalej z Vanguard ?


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

*

Posty: 74
Dołączył(a): 6.07.2005
Offline
PostNapisane: 16 maja 2007, 13:30 
Cytuj  
będzie to co wynika z informacji z linka

http://www.gry-online.pl/S013.asp?ID=33580


_________________
http://www.phdcomics.com/comics.php

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 16 maja 2007, 16:28 
Cytuj  
Teraz pytanie czy glowny cel Sony to Gods&Heroes czy Vanguard bo zaczyna byc u nich ciasno, maja tyle gier mmorpg, a jakos nie moga nic konkretnie zrobic :(


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

*

Posty: 128
Dołączył(a): 18.04.2007
Offline
PostNapisane: 16 maja 2007, 18:35 
Cytuj  
Czy jest jeszcze szansa, że postawi VG na nogi to świetnie zrobiona gra kupę kasy zainwestowane żal patrzeć jak dotychczasowi ,,spece,, się nią zajmowali. Tylko czy po takim marketingu można jeszcze coś zrobić?
Od początku nie tworzyli Vana z myślą o takiej masówie jak WoW czemu tego atutu durne pały nie wykorzystały w reklamie. Premiera Conana dobije Vanguarda a pogrzebie go Warhammer już nie wspomnę o tym co tam Blizzard szykuje. Przykre

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 455 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.