mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 65 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4  Następna strona
Autor Wiadomość
***

Posty: 831
Dołączył(a): 22.11.2001
Offline
PostNapisane: 10 kwi 2002, 02:40 
Cytuj  
dzis mnie i jeszcze pare osob z ekipy ponioslo...
wlaczony zostal system glodu
co sie stalo?
okazalo sie ze jestesmy zli wredni i paskudni...
robimy graczom krzywde nie pozwalamy sie bawic i takie tam...
Wiec mamy taki projekt...
w ciagu najblizszych kilku dni opracujemy regulamin, zdecydowanie bardziej rygorystyczny.
przyklady?
podoba wam sie "buy" "sell" ?
same suche slowa?
mi osobiscie nie...
mamy was prosic? ja mam juz dosc.
ciezko podbindowac klawisze nawet?
dupy nie chce sie ruszyc?
to nam sie zachce ruszyc dupe i naprostowac swiat
stracimy wielu graczy.
i bardzo dobrze...
mam nadzieje ze pozbedziemy sie tych, co trakuja UO jak np fife albo queja ( napisalbym diablo ale zaraz jeden pan na mnie sie bedzie darl :razz: )

co chcemy osiagnac?
chcemy - moze sztucznie, ale jednak - stworzyc klimat swiata..
moze kilka osob z Was idzialo z daleka sesje RPG... wlasnie chcielibysmy cos takiego zobaczyc... swiat gdzie toczy sie akcja, gdzie wieczorami gospody tetnia zyciem, gdzie nie musimy boegac od czlowieka do czlowieka patrzac co znowu on makruje...
niestety, ale sami w nas to wyrobiliscie.
mam nadzieje ze p tym bedziemy mogli spokojnie sie bawic.. z Wami...
pozyjemy zobaczymy..
a teraz czekam na porcje obelg pod moim kierunkiem
Gadget


Posty: 47
Dołączył(a): 29.01.2002
Offline
PostNapisane: 10 kwi 2002, 02:58 
Cytuj  
system glodu ? e no on byl zwalony :smile: dobrze ze go naprawiliscie, bo mozna bylo nie jesc i tydzien i nic by sie nie stalo :grin:

*

Posty: 109
Dołączył(a): 5.03.2002
Offline
PostNapisane: 10 kwi 2002, 04:46 
Cytuj  
hurrrrrra :grin: przynajmniej polowa ludzi wali buy i sell i wreszcie przestanie mnie to wqr*** ^^

***
Avatar użytkownika

Posty: 10599
Dołączył(a): 26.02.2002
Offline
PostNapisane: 10 kwi 2002, 08:06 
Cytuj  
Chodzilo takze o healing. A po Waszych komentarzach tu, na Forum, odechcialo nam sie wiele. A to nie ma byc shard na tydzien czy dwa, ale na wiele wiele dluzej. Tak wiec spodziewajcie sie, ze bedzie jeszcze trudniej, i jeszcze i jeszcze... I wytrwaja tylko dobrzy gracze, makrownicy i grajacy dla statow wroca grac w swoje Diablo.

Dokrecamy srube. Pokazcie na co Was stac, albo odejdzcie.

X.

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2450
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 10 kwi 2002, 08:13 
Cytuj  
Poprawcie SoSy i niech zywioly nie wlaza na lodz to macie rybaka. Bylo zajebiscie. Klimat. Z qmplem poplynelismy na ryby. Ahoj kapitanie i takie tam... Jeden zywiol sniegu sprawil ze wole lowic z brzegu i najlepiej pod bankiem. Tam dobrze biora bo obok jest "zelazniak" :smile:


_________________
Ludzie żyją po to żeby mogli walczyć.


Posty: 27
Dołączył(a): 29.03.2002
Offline
PostNapisane: 10 kwi 2002, 08:29 
Cytuj  
na wstepie zaznacze ze nie jest to proba podlizywania sie gm-om. ciesze sie ze naprawiono glod. nie po to jest jedzenie by na nim tylko zarabiac ale i zeby je spozywac. ciesze sie ze walczaca postac prawie nie ma szans na uzycie umiejetnosci healing. to bez sensu zeby wojownik jedna reka machal mieczem, druga uzywal tarcze i do tego sie leczyl. czy? nogami zawija bandaze? nareszcie jakis realizm. a propo realizmu. ludzie ktorzy mowia o realizmie w uo, maja na mysli taki realizm, w ktorym magia jest realna, czyli czary sa realne ale uzywanie 5 rzeczy przy pomocy dwoch rak nie. na koniec najwazniejsze, w pelnie popieram wywalanie ludzi za buy/sell ale z jednym warunkiem- niech wszyscy sprzedawcy rozumieja kupic/sprzedac bo na przyklad taki stajenny tego nie kuma. a ci ktorym sie nie podoba ten serwer- sa jeszcze inne darmowe shardy, wiec droga wolna. howgh! powiedzialem

***
Avatar użytkownika

Posty: 10599
Dołączył(a): 26.02.2002
Offline
PostNapisane: 10 kwi 2002, 08:30 
Cytuj  
Zywioly maja wlazic na poklad. Za slaby jestes, to nie plywaj. Albo badz ostrozniejszy. Albo czekaj z ozywieniem az sobie pojdzie.

Kurde, A moze by tak calkiem potwory oslabic albo usunac? I kazdemu staty na maxa??

X.

*

Posty: 157
Dołączył(a): 28.11.2001
Offline
PostNapisane: 10 kwi 2002, 08:32 
Cytuj  
Jeli chodzi o glod to moim zdnaiem powinny byc jeszcze spadek kilku hp, przy komentarzu 'Prawie umieraszz glodu, ale nie przejmuj sie , nic ci nie bedzie ' :smile:


Posty: 41
Dołączył(a): 28.03.2002
Offline
PostNapisane: 10 kwi 2002, 08:39 
Cytuj  
Dobra mi pasi wy psuje!!! ALe Ale czy to tak specjalnie zrobione ze po kazdym wejsciu di gry budze sie glodny jak wiecie co czy moze to robak??

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2450
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 10 kwi 2002, 08:47 
Cytuj  
Cytuj:
2002-04-10 09:30, Xanth napisał:
Kurde, A moze by tak calkiem potwory oslabic albo usunac? I kazdemu staty na maxa??

X.


Kurde. Xanth nie rob przesadzaj bo nie taki byl sens wypowiedzi.
Chodzi mi tylko to ze faktycznie jestem za slaby zeby plywac sam. Ale mysle ze nigdy nie bede na tyle silny zeby zalatwic zywiol bez zbroi. Wiec pewnie bede lowil w koczudze... i mnie zwiniecie za brak klimatu :sad:


_________________
Ludzie żyją po to żeby mogli walczyć.


Posty: 10
Dołączył(a): 1.04.2002
Offline
PostNapisane: 10 kwi 2002, 08:47 
Cytuj  
Mam kilka propozycji -

1 Wszystkie budynki niech bedom zamykane na klucz ( prawie wzszystkie - heler nie bank tez nie ) na jakiś czas - domyślam sie że chyba bylo by toniemozliwe bo któremu GM-owi chcialo by sie tak latac ale przeciewz mozna wyznaczyc 2-3 graczy w 1 miescie to tego zadania , takie dzialanie ozywi napewno chandel miedzy graczami
2 Trzeba robic wiecej wypraw i qwestow wtedy sie czas zamie - a tych co nie ida a np cwicza w miescie trzeba karac ( proponuje zrobic tak np 3 wyprawy w 1 czasie to napewno wszyscy pujda a jak nie to resztaa zginie :smile:) )
Eh narazie nie mam wiecej pomyslow ale to co teraz napisalem to i tak wiele ( a moze to kompletna glupota ? ) Sami ocencie ja jestem zbyt zaspany.

***
Avatar użytkownika

Posty: 10599
Dołączył(a): 26.02.2002
Offline
PostNapisane: 10 kwi 2002, 08:51 
Cytuj  
Cytuj:
2002-04-10 09:47, KromeR napisał:
Chodzi mi tylko to ze faktycznie jestem za slaby zeby plywac sam. Ale mysle ze nigdy nie bede na tyle silny zeby zalatwic zywiol bez zbroi.

Wynajmij zaloge. Wynajmij ochrone. Samotne plywanie nigdy nie bylo i nie bedzie bezpieczne :wink:

X.

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2450
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 10 kwi 2002, 08:51 
Cytuj  
Cytuj:
2002-04-10 09:47, T_Toxic napisał:
Mam kilka propozycji -

1 Wszystkie budynki niech bedom zamykane na klucz ( prawie wzszystkie - heler nie bank tez nie ) na jakiś czas - domyślam sie że chyba bylo by toniemozliwe bo któremu GM-owi chcialo by sie tak latac ale przeciewz mozna wyznaczyc 2-3 graczy w 1 miescie to tego zadania , takie dzialanie ozywi napewno chandel miedzy graczami
2 Trzeba robic wiecej wypraw i qwestow wtedy sie czas zamie - a tych co nie ida a np cwicza w miescie trzeba karac ( proponuje zrobic tak np 3 wyprawy w 1 czasie to napewno wszyscy pujda a jak nie to resztaa zginie :smile:) )
Eh narazie nie mam wiecej pomyslow ale to co teraz napisalem to i tak wiele ( a moze to kompletna glupota ? ) Sami ocencie ja jestem zbyt zaspany.


Ad1 Dosc chybione, chyba ze na noc.
Ad2 A szwacze tez maja isc? Poatym jak to sobie wyobrazasz? Co to pchod pierwszomajowy?


_________________
Ludzie żyją po to żeby mogli walczyć.

***
Avatar użytkownika

Posty: 10599
Dołączył(a): 26.02.2002
Offline
PostNapisane: 10 kwi 2002, 08:52 
Cytuj  
Cytuj:
2002-04-10 09:39, Dahl'Amahr napisał:
Ale czy to tak specjalnie zrobione ze po kazdym wejsciu di gry budze sie glodny jak wiecie co czy moze to robak??

A czy budzac sie ze snu, jestes najedzony? Czy nie musisz zaraz sniadania zjesc? :smile:

X.

***
Avatar użytkownika

Posty: 10599
Dołączył(a): 26.02.2002
Offline
PostNapisane: 10 kwi 2002, 09:10 
Cytuj  
2002-04-10 09:47, T_Toxic napisał:
1 Wszystkie budynki niech bedom zamykane na klucz...

Eeee, bez jaj :wink:

--
2 Trzeba robic wiecej wypraw i qwestow wtedy sie czas zamie - a tych co nie ida a np cwicza w miescie trzeba karac ( proponuje zrobic tak np 3 wyprawy w 1 czasie to napewno wszyscy pujda a jak nie to resztaa zginie :smile:) )

Wyprawy i qesty sa i beda co chwila... dokladnie w momentach jak mam chwilke czasu i mnie najdzie chwila by Wam dokopac :smile:

A Swieta Zbroja Duchow nadal nie zdobyta... troszke sie zawiodlem na Was :razz:

X.


Posty: 10
Dołączył(a): 1.04.2002
Offline
PostNapisane: 10 kwi 2002, 09:17 
Cytuj  
Nie no bez przesady o te wyprawy chodzile mi raczej o wojow magow lucznikow a nie o rzemieslnikow czy inne takie
Ja poprostu czasem wiedz : jest qwest dla pretorian no a 2 sobie idzie w inna strone i mow ze bedzie teraz latwiej cos zrobic bo inni sa zajeci ehh szoq :smile:

*

Posty: 178
Dołączył(a): 15.01.2002
Offline
PostNapisane: 10 kwi 2002, 09:23 
Cytuj  
Pozyjemy zobaczymy, nie bede sie wypowiadac dopoki nie "pozyje" troche w zmienionym swiecie. :smile:]
Pozd.


_________________
Here is the Door and there is the Way!


Posty: 12
Dołączył(a): 1.04.2002
Offline
PostNapisane: 10 kwi 2002, 09:26 
Cytuj  
noooo nareszcie panowie :)
szlak mnie juz trafial gdy widzialem kolesi twardo wypowiadajacych komendy buy/sell tym bardziej ze ja jak idiota nie raz dziekuje vendorm np magowi za nauke czaru. Kliamt znika mi calkowicie. To samo sie tyczy slow: "kupic" / "sprzedac" jakby nie dalo sie powiedziec tego calym zdaniem twierdzacym lub nakazuajcym. To chyba nie jest takie trudne. Rozumiem, ze nie ze wszystkimi vendorami moze sie jeszcze dogadac w ten sposob i przemowic do nich po naszemu (pozjezdzali sie z daleka i sie jeszcze jezyka nie nauczyli) ale chyba najpierw mozna zagadac kwestyjka po polsku ladnie o cos proszac a potem jesli nie zaqma uzywac train/buy/sell. No chyba ze sie myle.


_________________
Wszyscy chca naszego dobra.
Nie dajmy go sobie zabrac!

*

Posty: 121
Dołączył(a): 14.11.2001
Offline
PostNapisane: 10 kwi 2002, 09:30 
Cytuj  
Cytuj:
2002-04-10 10:17, T_Toxic napisał:
Nie no bez przesady o te wyprawy chodzile mi raczej o wojow magow lucznikow a nie o rzemieslnikow czy inne takie
Ja poprostu czasem wiedz : jest qwest dla pretorian no a 2 sobie idzie w inna strone i mow ze bedzie teraz latwiej cos zrobic bo inni sa zajeci ehh szoq :smile:

A ja mysle, ze to jest gra rpg, i rozne ludzie maja koncepcje na granie, ty idziesz na questa a ktos inny nie, i dlaczego chcesz go Toxic za to karac ?
Proponuje troche tolerancji, bo rozne ludzie moga miec powody nie idac na questa o ktorych nie wiesz.

*

Posty: 55
Dołączył(a): 3.04.2002
Offline
PostNapisane: 10 kwi 2002, 11:24 
Cytuj  
Xanth--> samotne plywanie nigdy nie bylo bezpieczne, wynajmij zaloge.

Wczoraj polynalem z znajomym polowic ryby. Plynelismy blisko brzegu i wcale nie daleko, ryby wspaniale braly, ale zjawil sie elemental zabil nas. Postanowilismy wrocic po krotkiej drodze znow nas zabil. Czy to ma byc realistyczne, ledwo kawalek odplynelismy i juz zgon. To ja skromny rybak aby moc polowic z lodzi ma wynajac druzyne z brojnych zaplacic im pewnei z 10 000 a nalowic za 2000 przeciez to paranoja.

Czestotliwosc pojawiania sie zywiolakow na morzu jest stanowczo za duza. Juz 3 razy mialem przy 3 rejsch i same straty, w taki mrazie ja "realistycznie" rybakiem, ktory kupil lodz bede lowil z brzegu przy banku. Czy o to chodzi??? z jednej strony piekne slowa gramy jak w grach fabularnych, a za chwile mega olanie tych slow.
Zgadzam sie, ze zywiolaki powinny byc na morzu, ale w znacznie ic hmniej, a przedewszystki powinny byc daleko daleko od ladu na pelnym morzu, a nie blisko ladu.

Dla przykladu powiem tak, nie mialem zamiaru sie szkoli w walce i to jeszcze przez dluzszy czas, ale po tych incydentach z zywilakami musialem kupic zbroje, miecz i trenowac, rybak w zbroi na pokladzie lodzi RYBACKIEJ nie wojennej--bardzo realistyczne, ale nic innego mi i nie tylko mi pozostaje.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 65 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.