mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 14 ] 
Autor Wiadomość
*

Posty: 92
Dołączył(a): 31.07.2007
Offline
PostNapisane: 31 lip 2007, 22:38 
Cytuj  
Witam
Mam takie pytanie chce zaczac grac wraz znajomymi w EQ2.
Pytanie jest gdzie najlepiej kupic i jak najlpiej oplacac gre.
Chodzi mi o to czy musze kupic wszystkie dodatki czy wystraczy jeden ten najnowszy?? Pytam poniewaz na allegro jest do kupienia EQ2 Desert of Fallen z 30 dniowa subskrypcja i czy istnieje mozliwosc sciagniecia lub zainstowania od kogos reszty dodatkow w momencie jak mam konto :)

Z góry dziekuje za pomoc


Posty: 9
Dołączył(a): 6.06.2007
Offline
PostNapisane: 31 lip 2007, 23:47 
Cytuj  
Jeśli masz dostęp do wersji retail to z najnowszym dodatkiem "Echoes of Faydwer" będziesz miał wszystkie dodatki plus wersja podstawowa.W pudełku z "Desert of flames" na 99% będzie tylko ten dodatek plus wersja podstawowa gry.Można zawsze zakupić grę przez D2D,jest tam wersja ze wszystkimi dodatkami plus podstawka za 39,99 USD.Każdy dodatek mozna tez ściagnąć osobno ze strony oficjalnej EQ2,ale to akurat jest mało opłacalne i lepiej kupować zestawy.A najlepiej i najwygodniej płacić kartą płatniczą.

*

Posty: 92
Dołączył(a): 31.07.2007
Offline
PostNapisane: 1 sie 2007, 21:43 
Cytuj  
ok mam sciagnalem z SOE.
teraz ostatnie pytanie jak zrobi zebym widzial server z USa i Europy?
Na trialu mialem tylko europejskie teraz na full wersji mam tylko z USA
thx za pomoc


Posty: 9
Dołączył(a): 6.06.2007
Offline
PostNapisane: 1 sie 2007, 23:11 
Cytuj  
W oknie gdzie akceptujesz EULA(zaraz po odpaleniu lauchera)jest w prawym górnym rogu okienko gdzie możesz zmienić serwery USA i EU-nie da się tak by widzieć je jednocześnie.SOE sprzedaje przez swój sklep do sciągnięcia wersję podstawową+dodatki w jednym pakiecie??Wydawało mi się,że wszystko mają osobno.

*

Posty: 74
Dołączył(a): 6.07.2005
Offline
PostNapisane: 2 sie 2007, 12:06 
Cytuj  
także jestem zdania że SOE w sklepie ma wszystko osobno

https://store.station.sony.com/game_ind ... mecode=EQ2


_________________
http://www.phdcomics.com/comics.php

*

Posty: 92
Dołączył(a): 31.07.2007
Offline
PostNapisane: 3 sie 2007, 00:41 
Cytuj  
dzieki za odpowiedz :)
Wszystko juz ladnie chodzi, niestety zdecywalem sie na zakup przez SOE bo tak najszybciej bylo :))) Gra wymiata :) szkoda ze tak pozno sie o niej dowiedzialem gralem w inne koreanskie shity ^^
A tak apropo jeszcze jedno pytanko czy jak juz mam konto postac to czy wystarczy ze doinstaluje od kogos EoF i bede mial wszystkie dodatki?
Pozdrawiam
Artmangon

*

Posty: 74
Dołączył(a): 6.07.2005
Offline
PostNapisane: 3 sie 2007, 08:46 
Cytuj  
"od kogoś" ? nie - dodatki są przypisane do konta - w zakładce my accout na tronie EQII masz wyszczególnione wszystkie elementy konta


_________________
http://www.phdcomics.com/comics.php

*

Posty: 92
Dołączył(a): 31.07.2007
Offline
PostNapisane: 3 sie 2007, 18:30 
Cytuj  
ok jeszcze raz thx za pomoc.
Mozna zamknac juz topic :)


Posty: 16
Dołączył(a): 12.04.2005
Offline
PostNapisane: 2 wrz 2007, 11:45 
Cytuj  
Witajcie !!
Ponieważ nie chce zakładać nowego tematu postanowiłem się podłączyć pod istniejący już.
Mam więc pewne pytanie. Zmęczony wiecznym wyścigiem w WoW postanowiłem odpocząć troszke i zajrzeć do świata Everquesta. Nie chce inwestować dużych pieniedzy w gre, gdyż nie wiem czy przypadnie mi do gustu. Postanopwiłem więc kupić gre wraz z dodatkiem Kingdom of Sky i tu moje pytanie : czy ten dodatek pozwoli mi na swobodną gre, dobre rozwinięcie postaci i poznanie świata Everquesta ? czy też powinienem zacząć od innej pozycji ?
Powiem tylko tyle, że uwielbiam przygode, spokojne poznawanie świata, i przede wszystkim chce mieć wybór między levelowaniem-biciem mobow, a rozwijaniem umiejetności rzemieślniczych, no i obowiązkowy hausing :)


Posty: 28
Dołączył(a): 19.03.2007
Offline
PostNapisane: 2 wrz 2007, 17:10 
Cytuj  
Aby poznać grę wystarczy sama podstawka. Potem możesz sobie wszystkie dodatki dokupić.

*

Posty: 92
Dołączył(a): 31.07.2007
Offline
PostNapisane: 13 wrz 2007, 19:56 
Cytuj  
dokladnie tak jak powiedzial moj poprzednik. proponuje kupic na allegro gosciu sprzedaje EQ2 z dodatkiem desert flame za 30 zl w tym masz odrazu miesiac subskrypcji gratis


Posty: 3
Dołączył(a): 18.09.2007
Offline
PostNapisane: 18 wrz 2007, 13:30 
Cytuj  
A ja z kolei odradzam kupowanie na allegro i w sklepie SOE. Powód jest prosty: każdy dodatek kosztuje w sumie tyle co podstawka i każdy podstawkę ma dołączoną. Jednak najciekawszą ofertą jest "Echoes of Faydwer All-in-one Pack" (wyżej określony też nazwą "retail"). Wspomniany pakiet zawiera podstawkę i wszystkie dotychczasowe dodatki, bez adventure packów (które dodają w sumie tylko dodatkowe questy i małe lokacje - acz szczegółów nie podam bo sam nie zakupywałem). Pełnopłatnych dodaktów było do EQ2 na razie 3: Desert of Flames, Kingdoms of the Sky oraz Echoes of Faydwer. Każdy dodaje kilka ciekawych obszarów, a ostatni również dodatkowe miejsca startowe i nowe rasy.

Na tym forum jest temat "Gdzie kupić...", w którym ludzie polecają różne sklepy - ja ze swojej strony wypróbowałem i mogę spokojnie polecić http://www.interactcd.com, gdzie (płacąc kartą) dostałem szybko kod na maila, a po około półtorej tygodnia przyszło tradycyjną pocztą pudełko z grą ;-)


_________________
Leston / Guardian / Dwarf / Kelethin / Runnyeye (EU) - gildia Phoenix Legion
Inef / Warden / High Elf / Queynos / Runnyeye (EU) - niezrzeszony ;-)

*

Posty: 92
Dołączył(a): 31.07.2007
Offline
PostNapisane: 18 wrz 2007, 15:15 
Cytuj  
30 zl to niewiele dla osob ktore nie graly w EQ2 i nie wiedza czy tam zostana maja juz podstawke z jednym dodatkiem. Pozatym 13 listopada wychodzi kolejna 4 czesc i tez bedzie to dodate all-in-one wiec kupno Echo mija sie w tej chwili z celem :)

*****

Posty: 2117
Dołączył(a): 15.11.2001
Offline
PostNapisane: 9 paź 2007, 21:48 
Cytuj  
W EQ2 gdy kupujesz najnowszy dodatek, pozostale dostajesz gratis - system ten obowiazuje od echoes of feydwer. ->Dotyczy tylko i wylacznie wersji pudelkowej.

W sklepie SoE kazdy dodatek dostepny jest z osobna, dlatego odradzam kupowanie tam. Ponadto Digital Download jest to usluga wiec jako ze wszyscy jestesmy obywatelami EU trzeba nas obciazyc VATem wspolnotowym 17,5? Zalezy jak to ujeli w ksiegach, nie jestem w tej sprawie kompetentny - nie kupuje w sklepie SoE.
Wersja pudelkowa zawsze jest towarem i nie podlega pod EU-VAT od uslug.

Osobiscie mgoe polecic www.cdromshop.com i www.interactcd.com, w cd jest drobna oplata za wyslanie kodu bez pudelka, chyba 5 CAD.

Coz, mam nadzieje ze to rozwiazuje problem, jakby co - pisz. Pozdrawiam, Tuxik.

PS. Tam na gorze jest taki podwieszony topic -> gdzie kupic EQ2 ;)


_________________
..of Tarew Marr, ew, Nagafen!

Let fools do good, and fair men call for grace; Aaron will have his soul black like his face.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 14 ] 


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.