mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 29 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona
Autor Wiadomość
***

Posty: 887
Dołączył(a): 26.02.2002
Offline
PostNapisane: 21 kwi 2002, 20:33 
Cytuj  
Wiem ze powino to sie znalesc w sugestiach ale tam nikt nie zglonda wiec pisze tu.

Chciałem zwrucic wasza uwage na pewien problem, a mianowicie:

Przy 53 magery kóre posiadam jestem w stanie prawie tak samo szybko kogos zabic jak za pomoca miecza przy, Master Solider i swordmaship. Czary sa troche za silne w poruwnaniu do umiejetnosci walki, taki lepszy mag jest w stanie zabic mnie dwoma piorunami, powiecie malo rezista i prawda ale ten skill nie rosnie zbyt szybko i albo ktos ma go w przedziale od 33-40 albo 50 i troche wiecej ,albo zero ale to juz inna sprawa.Tak wiec czary sa zbyt silne to pewna przesada ze dobry mag zadaje 40 obrazen jednym piorunem, poprostu taki dobry mag jest w stanie załatwic trzech wojownikow. Prosił bym o obnizenie mocy tych czarow i przyspieszenie szybkosci wzrostu rezista.

Piszac dobry mag mialem na mysli 70 gdzies tak o masterach i grand masterach juz nie wspominam to masakra jest.

A jeszcze jedan uwaga wortex jest troche słabuy takiego 5 szczalami rozwalam, ten czar jest wyjatkowo słaby. Inne sa za silne przydalo by sie to jakos wyrownac.

jak mi sie ocs jeszcze przypomni to dopisze.
Prosze bez zbednych uwag i komentazy wypowiedzi tylko na temat.


_________________
Powstał z popiołów jak feniks, powstał żeby siać zniszczenie.

*****

Posty: 2331
Dołączył(a): 1.02.2002
Offline
PostNapisane: 21 kwi 2002, 20:43 
Cytuj  
Hmm no moze resist bedzie rosl troszeczke szybciej, ale nadal bardzo wolno.
A co do czarow, to chyba powinny takie byc :smile: Moze troche za silne ale kto ci zabrania noszenia mikstur przy sobie?

***

Posty: 887
Dołączył(a): 26.02.2002
Offline
PostNapisane: 21 kwi 2002, 20:52 
Cytuj  
Mikstury to juz drugi temat dobrze ze przypomniales.

Po pierwsze lchemia wolno rosnie, ale tylko troche za wolno.

Ale tak sredni heal wraca gora 30hp a zdaza sie ze i 5 to jest letka przesada.

Great str daje mniej do sły niz sredni najwiecej mialem 13, a srednim 21. i napewno to jest great bo sam robiłem.

Co do heali powino byc tak
lesser heal 5-30hp
heal 25-45 (teraz jest straszne przegiecie jak sobie takiego łykne to mi czasem ledwo co przywraca)
great heal 35-65
mozna by wprowadzic stala wartosc a nie losowa i powina zalezec od umiejetnosci alchemika.(teraz tez tak jest ze zalezy od umiejetnosci ale zmienia sie tylko przedział, który i tak jest bardzo niski).

Trucizny sa bardzo słabe to akurat mi nie przeszkadza.

I za duzo regow zera jeden pontoin 10 na greata to przesada powino byc
1 lesser
3 zwykly
6 great
na Noxie to greata to w ostatecznosci pilem a teraz to bede musiał dwa.

Poprawcie to ze strengem i przedziałami do heali.
_________________
MIeczu, mój przyjacielu, gdzie jesteś, potrzebóje Cię!!

<font size=-1>[ Ta wiadomość została zmieniona przez: Eldorn dnia 2002-04-21 21:55 ]</font>

**

Posty: 255
Dołączył(a): 9.12.2001
Offline
PostNapisane: 21 kwi 2002, 21:12 
Cytuj  
Hmm ja podzielam zdanie przedmowcy magi jest troszke za silna .

*
Avatar użytkownika

Posty: 6418
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 21 kwi 2002, 21:27 
Cytuj  
Cytuj:
2002-04-21 21:52, Eldorn napisał:
Mikstury to juz drugi temat dobrze ze przypomniales.

Po pierwsze lchemia wolno rosnie, ale tylko troche za wolno.

Ale tak sredni heal wraca gora 30hp a zdaza sie ze i 5 to jest letka przesada.

Great str daje mniej do sły niz sredni najwiecej mialem 13, a srednim 21. i napewno to jest great bo sam robiłem.

Co do heali powino byc tak
lesser heal 5-30hp
heal 25-45 (teraz jest straszne przegiecie jak sobie takiego łykne to mi czasem ledwo co przywraca)
great heal 35-65
mozna by wprowadzic stala wartosc a nie losowa i powina zalezec od umiejetnosci alchemika.(teraz tez tak jest ze zalezy od umiejetnosci ale zmienia sie tylko przedział, który i tak jest bardzo niski).

Trucizny sa bardzo słabe to akurat mi nie przeszkadza.

I za duzo regow zera jeden pontoin 10 na greata to przesada powino byc
1 lesser
3 zwykly
6 great
na Noxie to greata to w ostatecznosci pilem a teraz to bede musiał dwa.

Poprawcie to ze strengem i przedziałami do heali.
_________________
MIeczu, mój przyjacielu, gdzie jesteś, potrzebóje Cię!!

<font size=-1>[ Ta wiadomość została zmieniona przez: Eldorn dnia 2002-04-21 21:55 ]</font>

Aaaaa ^65^ HP za uzycie great heal :grin: :lol:
pozatym to powinno byc tak 1 ginseng = lesser heal - 4 ginseng = heal i 6 ginseng = great heal :grin: - tak bylo na noxie i bylo cool

****

Posty: 1401
Dołączył(a): 22.12.2001
Offline
PostNapisane: 21 kwi 2002, 21:28 
Cytuj  
Cytuj:
2002-04-21 21:52, Eldorn napisał:
Great str daje mniej do sły niz sredni najwiecej mialem 13, a srednim 21. i napewno to jest great bo sam robiłem.



Widać że sam robiłeś :grin:


_________________
Obrazek

***

Posty: 887
Dołączył(a): 26.02.2002
Offline
PostNapisane: 21 kwi 2002, 21:35 
Cytuj  
Scorpio po co to kopiowales cale?
^5hp ale jak ktos ma mastera w alchemi przynajmniej.

Aeroth i co z tego ze sam, srednie robilem sam i greaty tez wiec powino byc jakies odniesienie jednak a nie ze sredni jest lepszy od greata.


_________________
Powstał z popiołów jak feniks, powstał żeby siać zniszczenie.

***
Avatar użytkownika

Posty: 17021
Dołączył(a): 21.11.2001
Offline
PostNapisane: 21 kwi 2002, 21:39 
Cytuj  
LOL lesser heal 30hp.... LOL

***

Posty: 887
Dołączył(a): 26.02.2002
Offline
PostNapisane: 21 kwi 2002, 21:43 
Cytuj  
No dobra moze troche przesadzilem ale jak znam GMow to jak bym napisal wlasciwe prporcie to i tak by obnizyli wiec pisze zawyzone zeby byly po obnizeniu własciwe :razz: .

Ale jak mi heal przywraca 5hp to juz naprawde jest catastrofa. wiec sie nie czepiajcie ze mam jakies pretensie.


_________________
Powstał z popiołów jak feniks, powstał żeby siać zniszczenie.

*

Posty: 66
Dołączył(a): 11.01.2002
Offline
PostNapisane: 21 kwi 2002, 21:47 
Cytuj  
1. A ja sie z taba Eldorn nie zgadzam, czary sa odpowiednio silne, wczesniej nawet headlessa nie mozna bylo energy boltem zabic, niedawno to poprawili. W tym swoim poscie mocno przesadzasz, nie wiem jaki piorun 40 hp zabiera, ja mam grubo ponad mastera w magery, a tak silny corp por zadko mi sie uda, pamietajac ze mam duzo evaluating, wiec nie p%^%^dol. Zreszta serie czarow ofensywnych mozna walnac raz, typ ginie, i trzeba przerwac na pare minut na medytacje, a ty mieczem mozesz dalej nawalac, nie mowiac o tym, ze magery jest duzo trudniej wytrenowac, do tego czary zdobyc. Wiem ze sword wolno rosnie, ale i tak masz latwiej bo to tylko czasu wymaga, a magery czasu na trening+kasy na regi+czasu na zarobienie tej kasy, wiec jakis bonus z tego musi byc. W kazdej chyba grze RPG mag na poczatku jest najslabszy, a na koncu najsilniejszy, wiec niby czemu na sc ma byc inaczej? A to ze jakis mag ci skopal dupe nie znaczy, ze odrazu trzeba caly serwer zmieniac. :sad: :sad:
2. Rzeczywiscie, powinno sie przyspieszyc resista, bo rosnie beznadziejnie.
3. A skoro juz jestesmy przy temacie magii, to czary chain lighting i meteor swarm (flamestrike i earthquake nie wiem, ale pewnie tez) nie dzialaja, nie zadaja obrazen.

**

Posty: 352
Dołączył(a): 21.11.2001
Offline
PostNapisane: 21 kwi 2002, 21:51 
Cytuj  
Flamestrike zadaje obrazenia i to nawet niezle chociaz zawsze mogloby byc lepiej :grin:


_________________
Alone In The Dark I'm Craving For Your Blood
So Sweet, So Red, So Hot...

***

Posty: 887
Dołączył(a): 26.02.2002
Offline
PostNapisane: 21 kwi 2002, 21:54 
Cytuj  
Phantom jak ja cie jutro w szkole dorwe to zobaczysz :razz: .

Wcale nie przesadzam zadem mag mi dupy nie skopal narazie ale sie tego boje. Bo jak bede sie bil z jakims powyzej 80 magery to pewnie w dupe dostane moze bym nie miał takich wielki pretensi, gdyby nie ten rezist, ale czary i tak sa zbyt silne ja piorunem zadaje wieksze obrazenia niz z miecza, to juz jest przesada pamietam na noxie przy 50 magery to ledwo szkieleta sie ranilo a teraz mozna isc wojowac. letka przesada.


_________________
Powstał z popiołów jak feniks, powstał żeby siać zniszczenie.

***
Avatar użytkownika

Posty: 17021
Dołączył(a): 21.11.2001
Offline
PostNapisane: 21 kwi 2002, 21:55 
Cytuj  
Resist zawsze i wszedzie rosl beznadziejnie:)

***

Posty: 887
Dołączył(a): 26.02.2002
Offline
PostNapisane: 21 kwi 2002, 21:57 
Cytuj  
To my zrubmy rewolucie rezistowa.

MY chcemy duzo rezista, my chcemy szybkiego wzrostu rezista.


_________________
Powstał z popiołów jak feniks, powstał żeby siać zniszczenie.

*

Posty: 66
Dołączył(a): 11.01.2002
Offline
PostNapisane: 21 kwi 2002, 22:00 
Cytuj  
Kto tu kogo dorwie, to zobaczysz :smile:

"piorun zadaje wiecej niz miecz" - a ile razy walniesz mieczem w czasie jak mag mowi zaklecie i macha po ekranie kursorem, by trafic w cel? Im lepszy skill i dex, tym czesciej do tego mieczem trafisz, a predkosc czarow jest zawsze taka sama. A czemu czary powinny byc silne, to masz 2 posty wyzej, nie chce mi sie tego znow pisac.

<font size=-1>[ Ta wiadomość została zmieniona przez: Phantom dnia 2002-04-21 23:01 ]</font>

***

Posty: 887
Dołączył(a): 26.02.2002
Offline
PostNapisane: 21 kwi 2002, 22:03 
Cytuj  
Podsumowujac czary sa troszeczke za silne, a rezis rosnie bardzo wolno. Trzeba to naprawic.

Ide spac wiec juz dzisaj nie odpowiem na kolejne zazuty i pytania. ziew
_________________
MIeczu, mój przyjacielu, gdzie jesteś, potrzebóje Cię!!

<font size=-1>[ Ta wiadomość została zmieniona przez: Eldorn dnia 2002-04-21 23:04 ]</font>

*

Posty: 66
Dołączył(a): 11.01.2002
Offline
PostNapisane: 21 kwi 2002, 22:06 
Cytuj  
Podsumowujac brales pod uwage chyba tylko swoje wlasne posty.
P.S. Kup słownik ortograficzny czlowieku.

*****

Posty: 2331
Dołączył(a): 1.02.2002
Offline
PostNapisane: 21 kwi 2002, 22:10 
Cytuj  
Cos mi sie zdaje ze jutro w szkole phantom bedziesz na prozno wolal "Corp Por!, Corp Por!" bo eldorn ci bedzie klepal, hihi :grin:
No chyba ze ci takie rzeczy w realu wychodza :lol:

****

Posty: 1388
Dołączył(a): 14.02.2002
Offline
PostNapisane: 21 kwi 2002, 22:36 
Cytuj  
Kazdy bedzie i tak swojego bronil,ja jestem wojem(powyzej exsperta)i magiem (prawie expert;p) .Eldorn magia musi byc taka zeby ze stworami mag mial szanse szczegolnie ze nie nosi pancerzy powyzej 35ar bo niemoglby medytowac a bez tego to se moze,no jedyne co , to ten resisit mozna by podciagnac ale tez nie zaduzo bo znowu nie moga wszyscy biegac z 100 resista to byliby Bogowie:)

_________________
Whispering souls

<font size=-1>[ Ta wiadomość została zmieniona przez: Samael ze Wzgórz dnia 2002-04-22 01:49 ]</font>

***

Posty: 505
Dołączył(a): 16.12.2001
Offline
PostNapisane: 22 kwi 2002, 07:01 
Cytuj  
Eldron wes sie nie udzielaj bo magia jest dobrze zrobiona jak by byly mnniejsze damage to bym nawet szkieleta nie zabil, a wogole grales na Noxie magem i tam ci jakos nie przeszkadzalo ze demona rzuca sie przy 50 magery, i ze corp zabija 2 strzalami Gm sworda bo staty rosly bardzo wolno,a z tymi butelkami to zes wyskoczyl moze odrazu fullhealing bedzie w lesser


_________________
"..and it will be a time of great strife,
when the moons are united in darkness and the dead shall walk the earth once more..."

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 29 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.