mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 13 ] 
Autor Wiadomość
*

Posty: 151
Dołączył(a): 1.05.2007
Offline
PostNapisane: 5 lis 2007, 15:52 
Cytuj  
Witam czy to prawda ze juz skonczyl sie EQ2 ? Chielismy z kolegami pograc okazalo sie ze gra zosatala wycofana z rynku w niemczech.
Kolega po zalogowaniu w Polsce nie moze oplacic gry czy to koniec grania w EQ2 ponoc maja zamykac servery wiecie cos na ten temat ja sam osobiscie zamowilem gre za male pieniadze ale niewiem czy bede mogl zagrac :(

*

Posty: 110
Dołączył(a): 7.03.2005
Offline
PostNapisane: 5 lis 2007, 16:00 
Cytuj  
Co pierwsze slysze hehe Eq2 ma sie dobrze za pare dni wychodzi dodatek i beda zwiekszac lv cap do 80 skad masz takie info :D nie wiem czemu oplacic nie moze jak blad mu wyskakuje ?

*

Posty: 151
Dołączył(a): 1.05.2007
Offline
PostNapisane: 5 lis 2007, 16:13 
Cytuj  
Kolega w Niemczech byl w sklepie i powiedzieli ze gra zostala wycofana i maja byc zamkniete byl w sklepie takim jak Media Markt Saturn i gier nie ma i sprzeadwcy mu powiedzieli za ga umiera troche mnie to zdziwilo
Chcielismy pograc bo WoW juz mamy dosyc A Worhammer przesuniety i planowalismy odswierzyc EQ2 na serv PvP

*

Posty: 109
Dołączył(a): 11.05.2005
Offline
PostNapisane: 5 lis 2007, 17:43 
Cytuj  
A może jest wycofywana, bo Sony zmieniło trochę politykę wydawania dodatków. Teraz kupując najnowszy dodatek masz automatycznie dostęp do wszystkich poprzednich dodatków (poza adventure pack oczywiście). Więc po co trzymać na półkach stare dodatki. A co do płatności, miałem też śmieszny kłopot - otóż okazało się że rejestrując się jako gracz z Polski jako walutę do płatności należy wybrać dolary, podając euro system wyrzucał błąd, że Polska nie jest obsługiwana przez SOE.

*

Posty: 151
Dołączył(a): 1.05.2007
Offline
PostNapisane: 5 lis 2007, 17:46 
Cytuj  
A widzisz moze masz racje tego nie wiedzialem rozumiem ze wy caly czas gracie w EQ2 ? Czyli jak ktos kupi KoS to ma juz podstawe gry ?

*

Posty: 109
Dołączył(a): 11.05.2005
Offline
PostNapisane: 5 lis 2007, 18:08 
Cytuj  
A KoS to Kingdom of Sky ? Jeśli tak to nie do końca, ta nowinka ma się pojawić z dodatkiem Rise of Kunark. Ale jak dobrze pamiętam to podstawka była "gratis" do każdego dodatku.

*

Posty: 151
Dołączył(a): 1.05.2007
Offline
PostNapisane: 5 lis 2007, 18:12 
Cytuj  
Jednym slowem rozumiem ze gra ma sie dobrze ludzie graja :D i zadne plotki o koncu gry do was nie dotarly czyli w niemczech w sklapie cos klamali ze gra sie konczy :D

*

Posty: 175
Dołączył(a): 5.07.2004
Offline
PostNapisane: 6 lis 2007, 14:46 
Cytuj  
Tez bym sobie zaczął grać. Taurusik - na jakim serwie zaczynacie, i ilu was jest?

*

Posty: 151
Dołączył(a): 1.05.2007
Offline
PostNapisane: 6 lis 2007, 14:53 
Cytuj  
Server PVP ale jaki to nie wiem :( EU PVP najlepiej
Mam Pytanie kolega mieszka w Niemczech i jak wchodzi na Angielski server to ma gre po Angielsku czy jest mozliwosc zmiany Jezyka Na Niemiecki na Angielskim Servie ?

*

Posty: 175
Dołączył(a): 5.07.2004
Offline
PostNapisane: 6 lis 2007, 14:54 
Cytuj  
jezyk zalezy od serwera.

*

Posty: 151
Dołączył(a): 1.05.2007
Offline
PostNapisane: 6 lis 2007, 16:24 
Cytuj  
Kupilem Kingdom of Sky i mam zawarty w tym dodatek Dester of flame
bo rozumiem ze podstawa W KoS Jest ?
Bo chcialem wrocic do gry a juz sprzedalem stara kopie :D
Zamowilek KoS i Dester Of Flame i mam nadzieje ze nie potrzebie kupilem DoF :D jezeli tak to wydalem kase na przozno :D LOL

*

Posty: 175
Dołączył(a): 5.07.2004
Offline
PostNapisane: 6 lis 2007, 22:07 
Cytuj  
Lepiej poczekać do 13 wtedy wychodzi kompliacja ze wszystkimi dodatkami i adventure packami za jakies 100 zł. Niestety tylko w digital download.

**

Posty: 230
Dołączył(a): 13.11.2007
Offline
PostNapisane: 13 lis 2007, 15:01 
Cytuj  
Sprzedawca w sklepie nie kłamał, po prostu miał podejście, że jak grać to tylko po niemiecku. SOE na wiosnę 2007 zlikwidowało kilka serwerów, bo świeciły pustkami i dało graczom wybór na jakie serwery chcą się przenieść. Wcześniej istniały serwery niemieckie wraz ze zlokalizowaną wersją gry, zostały one zlikwidowane i od tej pory nie ma niemieckojęzycznej wersji EQ2, dlatego sprzedawca uznał, że to koniec gry. Z europejskich serverów zostały tylko 2 PvE (UK), wszystkie PvP są teraz US i grają tam też gracze z Europy. Natomiast gra bynajmniej nie umiera, zarówno na pvp (US) i pve (EU) grają Polacy i istnieją polskie gildie. Istnieje też kanał skupiający polskich graczy /runnyeye.polacy albo po prostu /polacy jeżeli gra się na runnyeye.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 13 ] 


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.