mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 211 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 7, 8, 9, 10, 11  Następna strona
Autor Wiadomość
*

Posty: 65
Dołączył(a): 16.01.2007
Offline
PostNapisane: 29 sty 2007, 16:50 
Cytuj  
jaco a na jakim servie grasz?jak na ijji to klikasz PLAY LIVE

juz 16 lvl:P narazie nie chce mi sie grac :D

*

Posty: 82
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 29 sty 2007, 17:46 
Cytuj  
JA gram na ijjii mam 5 lvl :P Shoni daj linka do tego serva a ktorym grasz


_________________
Miecz przeznaczenia ma 2 ostrza.Jednym z nich jesteś TY "Wiedżmin"

**

Posty: 224
Dołączył(a): 16.02.2007
Offline
PostNapisane: 17 lut 2007, 13:02 
Cytuj  
Umm wlasnie sciagam ta gre zobaczymy jaka jest ;p Mam nadzieje ze sie szybko ni znudzi ;]


Posty: 1
Dołączył(a): 28.10.2007
Offline
PostNapisane: 28 paź 2007, 15:51 
Cytuj  
Gram już od dwóch dni w Gunz, to zarąbista gierka. Jak nie chce się komuś płacić abonamentu w Matrix Online, a chce pobiegać po ścianach ( :D ) to polecam właśnie Gunz.

PS.
Jakby ktoś chciał pograć ze mną niech się skontaktuje na PW.


_________________
/\
| Mądra treść...

*

Posty: 113
Dołączył(a): 16.09.2005
Offline
PostNapisane: 30 paź 2007, 15:01 
Cytuj  
jak cos siedze na 2 servie.
lvl 20. glownie na gladiatorach gram 8) swordzzzzzz rulezz..... :]
imie: magus666 - jak zwykle ;p


_________________
Warhammer Online
Anathyeal - 40/58 Swordmaster

Darkeden EU&S
Tsuchi - 201 earth ouster

*

Posty: 52
Dołączył(a): 15.07.2006
Offline
PostNapisane: 5 lis 2007, 20:22 
Cytuj  
moj nick Monhamen i MonhamenPL szukac mnie ! :D gierka ekstra

**

Posty: 410
Dołączył(a): 14.06.2007
Offline
PostNapisane: 5 lis 2007, 23:21 
Cytuj  
Jak dla mnie lepiej pograc w normalnego shotera a nie cyckac sie z tym proponuje cos jak counter-strike,UT,quake 3 bo jak dla mnie takie mmo to lipa :roll:

*

Posty: 52
Dołączył(a): 15.07.2006
Offline
PostNapisane: 6 lis 2007, 21:42 
Cytuj  
Kto co lubi ;]

*

Posty: 68
Dołączył(a): 9.09.2006
Offline
PostNapisane: 9 lis 2007, 17:14 
Cytuj  
jeśli zobaczysz kolesia nickiem S@soriPL to uwierz mi że szybko zobaczysz napis Sasori-sama has killed you.
Ten koleś to oczywiście ja. Opanowałem do perfekcji walkę daggerem (już na 15 lvlu)


_________________
HaJBoS napisał:
kasierką w biedrące
Ja juz widze jak ta wasza gra bedzie wygladala, "idźjesz sobje po lesie zpotykasz wilka!
<>Wilk zabjera ci 30 punktuw rzycia!<>Zabjerasz wilkowi 500 punktuw rzycia czarem Przebódzony Pocisk!
<>Wilk został pokonany!

*

Posty: 113
Dołączył(a): 16.09.2005
Offline
PostNapisane: 10 lis 2007, 10:24 
Cytuj  
lol. do perfekcji? ;p
daggery so dla noobow ;p pewnie tylko wslizgu uzywasz??? pfffff.... ;p


_________________
Warhammer Online
Anathyeal - 40/58 Swordmaster

Darkeden EU&S
Tsuchi - 201 earth ouster

*

Posty: 136
Dołączył(a): 9.02.2007
Offline
PostNapisane: 10 lis 2007, 10:58 
Cytuj  
A co innego można robić daggerem :P. Pograłem dzisiaj trochę, ale jakoś przestało mnie to kręcić. To nawet nie jest namiastka Matrixa. Cholera chyba starzeję się, żadne gry już mnie nie kręcą, a te które by mnie może zajęły na jakiś czas są za mocne na mojego kompa ehh.

Tak przy okazji gunz'a, żeby nie było offa. Znacie jakieś gry podobne do niego, ale bardziej cyberpunk, ogólnie rzecz biorąc matrixstyle?

*

Posty: 51
Dołączył(a): 11.10.2006
Offline
PostNapisane: 10 lis 2007, 12:36 
Cytuj  
Coz moze ktos pomoze... Mam taki problem z gunzem ze zawsze jak odpalam lunchera/ live play buttong sciagaja mi sie zawsze 2 plcizki potem gdy juz sie otwiera gunz jest loading, kiedy loading sie wypelni crashuje mi sie gunz do pulpitu :/ Ktos ma jakies rady co robic?

*

Posty: 68
Dołączył(a): 9.09.2006
Offline
PostNapisane: 10 lis 2007, 13:21 
Cytuj  
magus666 napisał(a):
lol. do perfekcji? ;p
daggery so dla noobow ;p pewnie tylko wslizgu uzywasz??? pfffff.... ;p


ile grałeś w Gunza?
zobacz tutoriale na youtube... d-style tutorial sobie wpisz to sie dowiesz...
Na gladiatorze (team tym bardziej) jestem w stanie zabić 3 szturmujących na mnie k-stylerów (średnio, no, chyba, że to nooby albo pro to różnie).
o co ci chodzi z so. wiesz w ogole co to znaczy? so-więc. No chyba, że jesteś kolejnym analfabetą i myślisz, że so wyraża są -.-'


_________________
HaJBoS napisał:
kasierką w biedrące
Ja juz widze jak ta wasza gra bedzie wygladala, "idźjesz sobje po lesie zpotykasz wilka!
<>Wilk zabjera ci 30 punktuw rzycia!<>Zabjerasz wilkowi 500 punktuw rzycia czarem Przebódzony Pocisk!
<>Wilk został pokonany!

*

Posty: 136
Dołączył(a): 9.02.2007
Offline
PostNapisane: 10 lis 2007, 17:34 
Cytuj  
Dagger był jest i będzie dla noobów, bo jest banalny w użyciu i niemożliwy do zablokowania. Źle zbalansowany w stosunku do innych broni. Dlaczego? Otóż każdy cios (poza daggerem) można zablokować, nawet pociski (odbić). W przypadku każdego ciosu jest niewielki % szansy, że blok się nie uda. I to jest w porządku. Dagger natomiast nie da się powstrzymać. Wślizg zawsze przebija blok i przewraca przeciwnika, wyciągasz broń i dobijasz zanim wstanie, jedyna filozofia to dojść do przeciwnika, więc gdzie tu umiejętność? To samo musisz zrobić walcząc mieczem, albo strzelbą (no nie tak bardzo ale jednak).

IMO dagger powinien wyglądać następująco. Wślizg owszem, jednak możliwy do zablokowania, większa szansa na obejście bloku, ale bez przewracania przeciwnika. Jeśli chodzi o przewracanie przeciwnika to przydał by się cios kolbą (i oczywiście też nie zawsze przewrócenie), brakuje mi też możliwości jako takiego blokowania miecza bronią, mimo wszystko w odniesieniu do rzeczywistości jest to jakoś możliwe. Krótko mówiąc gunz to spoko gierka, jednak ma zbyt mało ciosów i źle zbalansowane bronie :)

*

Posty: 113
Dołączył(a): 16.09.2005
Offline
PostNapisane: 10 lis 2007, 18:28 
Cytuj  
rajczi - oh, oh... jezykowy purytanin sie znalazl. a wiesz co to sa "literowki"? a wiesz co to praca? zmeczenie? nie nazywaj mnie analfabeta bo obrazasz mnie w ten sposob... ja zas ciebie nie. chyba ze mamy sie obrzucac mieskiem to nie ma problemu kmiocie. co zas do grania w gunz - jak mozna zauwazyc po lvlu - nabitym jedynie na arenach a nie na charach kolegow - dluzej od ciebie.

Gothel - w 100% procentach sie z Toba zgadzam.

p.s.rajczi: ile ksiazek przeczytales w tym roku "panie polonisto"? i nie mowie tu o jakis "harropotterowych" banalach...


_________________
Warhammer Online
Anathyeal - 40/58 Swordmaster

Darkeden EU&S
Tsuchi - 201 earth ouster


Posty: 20
Dołączył(a): 1.07.2007
Offline
PostNapisane: 11 lis 2007, 07:25 
Cytuj  
Kurcze, gram na ijji i jak wciskam Play Live! to wyskakuje mi okienko zolte z napisem "connecting to the server, please wait", no wiec czekam ale pozniej otwiera sie drugie okienko z napisem "Unable to retrive neccesary game information" POMOCY! :cry:


_________________
Obrazek
Nie pisze polskich fontow ;d

*

Posty: 68
Dołączył(a): 9.09.2006
Offline
PostNapisane: 11 lis 2007, 09:27 
Cytuj  
Gothel napisał(a):
Dagger był jest i będzie dla noobów, bo jest banalny w użyciu i niemożliwy do zablokowania. Źle zbalansowany w stosunku do innych broni. Dlaczego? Otóż każdy cios (poza daggerem) można zablokować, nawet pociski (odbić). W przypadku każdego ciosu jest niewielki % szansy, że blok się nie uda. I to jest w porządku. Dagger natomiast nie da się powstrzymać. Wślizg zawsze przebija blok i przewraca przeciwnika, wyciągasz broń i dobijasz zanim wstanie, jedyna filozofia to dojść do przeciwnika, więc gdzie tu umiejętność? To samo musisz zrobić walcząc mieczem, albo strzelbą (no nie tak bardzo ale jednak).

IMO dagger powinien wyglądać następująco. Wślizg owszem, jednak możliwy do zablokowania, większa szansa na obejście bloku, ale bez przewracania przeciwnika. Jeśli chodzi o przewracanie przeciwnika to przydał by się cios kolbą (i oczywiście też nie zawsze przewrócenie), brakuje mi też możliwości jako takiego blokowania miecza bronią, mimo wszystko w odniesieniu do rzeczywistości jest to jakoś możliwe. Krótko mówiąc gunz to spoko gierka, jednak ma zbyt
mało ciosów i źle zbalansowane bronie :)


Gdy robie wslizg, ty walisz spacje i sie nie przewracasz.
Dagger jest do zablokowania...
Działa podobnie do sworda, tylko, że wali szybciej i nie ma bloku, czyli trzeba zastosować finezję.
Oczywiście już znalazłem buga ("przecinanie" naboi na pół), ale na legal sie tak nie da.

Blokowanie sworda swordem: gdy koleś uderzy w twojego defa dostajesz massive'a....
Co ty jakieś wywody robisz, skoro jeszcze wiele rzeczy nie wiesz?


_________________
HaJBoS napisał:
kasierką w biedrące
Ja juz widze jak ta wasza gra bedzie wygladala, "idźjesz sobje po lesie zpotykasz wilka!
<>Wilk zabjera ci 30 punktuw rzycia!<>Zabjerasz wilkowi 500 punktuw rzycia czarem Przebódzony Pocisk!
<>Wilk został pokonany!

*

Posty: 136
Dołączył(a): 9.02.2007
Offline
PostNapisane: 11 lis 2007, 11:58 
Cytuj  
Widzę, że nie zrozumiałeś intencji tego posta. Pisałem ogólnie bez rozdrabniania się coś się dzieje gdy koleś bloknie miecz miecze, szczegółowa analiza wszystkich możliwych sytuacji ectr.

Mimo wszystko dagger jest dla noobków bo trudniej go powstrzymać niż inne bronie. Gdyby miecze np. jakąś wersję potężnego ataku, który przewraca (tak wiem mają tylko dużo łatwiej przewrócić daggerem niż mieczem, oczywiście trzeba brać pod uwagę skill gracza ectr. jednak większość graczy traktuje dagger jako broń noobków, tak więc racja jest raczej po stronie większości czyż nie?)

*

Posty: 68
Dołączył(a): 9.09.2006
Offline
PostNapisane: 11 lis 2007, 16:54 
Cytuj  
powiem tak: pograj troche daggerem, nauicz sie chociaz polowy trickow i potem watpie, ze powiesz dagger-noob.
To prawda, że optycznie dagger trudniej zatrzymac, ale w istocie rzeczy przewracanie idzie tak:
sword- koles stoi w miejscu, to go podbijam do gory i strzelam shotgunem( w powietrzu). Spadnie, znowu dmg.
Dagger:L koleś odskoczył od daggera to robię optycznego laga, koleś myśli, że jestem po lewej stronie, a jestem po prawej ( a potem te okrzyki cheater etc) no i próbuję kolesia przewrócić. Nie wyszło, ale mam szanse walnac z revow.
Dostał z revów. Potem kilkanaście razy dagger hop, koleś niespecjalnie wie wtf no i pada. A ja żyję z średnio 3/4 hp.
Oczywiście skill ma tu swoje znaczenie, double batterfly może wkurzyć, no ale jeśli koleś przeżyje moje 3 granaty ( które rzucam tak, że sam czasem nie wiem, czy są przede mną, czy nie wbiły się w ścianę, pod jakim kątem poleciały, no ale zwykle wiem) zanim granat wybuchnie, robie tzw. sztuczną strzelaninę, czyli walę wszystkim co mam pod ręką.
jeb coś wybuchło... koleś myśli wtf, a wtedy dagger hop i bye.


_________________
HaJBoS napisał:
kasierką w biedrące
Ja juz widze jak ta wasza gra bedzie wygladala, "idźjesz sobje po lesie zpotykasz wilka!
<>Wilk zabjera ci 30 punktuw rzycia!<>Zabjerasz wilkowi 500 punktuw rzycia czarem Przebódzony Pocisk!
<>Wilk został pokonany!

**

Posty: 246
Dołączył(a): 3.10.2007
Offline
PostNapisane: 11 lis 2007, 21:40 
Cytuj  
Pomocy!Normalnie nie moge wbić na servery pisze cannot acces to server tylko czasami mgę i zwykle jak już próbuje to pisze że mam city a ja nie mam NProtectGameGuard to najgorszy anty chacking jaki można bylo zrobić!

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 211 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 7, 8, 9, 10, 11  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.