mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 819 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12 ... 41  Następna strona
Autor Wiadomość
**

Posty: 246
Dołączył(a): 3.10.2007
Offline
PostNapisane: 20 gru 2007, 17:44 
Cytuj  
niewazne byl post ale juz nieqwzne


_________________
He6e3uMeHHu napisał(a):
wachadło czasu zawachało na waszką g.


Posty: 43
Dołączył(a): 30.10.2007
Offline
PostNapisane: 20 gru 2007, 19:27 
Cytuj  
Kto wpuszcza takie trolle na forum..powinno sie przynajmniej kasować głupie posty( a w regulaminie ustawić ortografię)......co robią moderatorzy

p.s zadanie dla moda: niech skasuje wszystkie offtopy i durne posty jak pracuje na tym forum( w końcu od czegoś jest nie!)


_________________
Obrazek

*

Posty: 83
Dołączył(a): 7.07.2006
Offline
PostNapisane: 20 gru 2007, 21:34 
Cytuj  
Kude nuda mnie nachodzi i chciałbym sobie pograć w jakiegoś MMORTS'a. Ale nie WB czy jakiś innych ścierw stronkowych. Grałem w SAGA i Ballerium ale jakoś takie mętne są. Jak ktoś zna coś dobrego (oczywiście free) to niech zapoda nazwę. Z góry thx.


_________________
Setki MMO zostało zrobione i setki MMO przeze mnie sprawdzone. Ehh... chyba nic dla siebie nie znajdę :(

****

Posty: 1607
Dołączył(a): 3.07.2004
Offline
PostNapisane: 20 gru 2007, 23:33 
Cytuj  
Futrzaq napisał(a):
Kto wpuszcza takie trolle na forum..powinno sie przynajmniej kasować głupie posty( a w regulaminie ustawić ortografię)......co robią moderatorzy

p.s zadanie dla moda: niech skasuje wszystkie offtopy i durne posty jak pracuje na tym forum( w końcu od czegoś jest nie!)


Nie mam zwyczaju odpisywać publicznie ale specjalnie dla Ciebie zrobię wyjątek.
1. Jest to forum publiczne - w związku z czym każdy ma na nie wstęp. Niezależnie od wieku, poziomu inteligencji, przekonań religijnych czy rozmiaru buta.
2. Swoją pracę wykonuje absolutne dobrowolnie i nieodpłatnie - więc nie mam obowiązku przesiadywać na forum 24h/7. Nie muszę też chyba czytać każdego posta, jeżeli czujesz się urażony czyjąś wypowiedzią możesz zawsze napisać do mnie PM - zarówno modom jak i zwykłym userom będzie wtedy łatwiej.
3. Podforum "Darmowe (...)" jak widzisz jest tak zorganizowane aby być jak najbardziej przyjazne i pomocne userom - niestety nie wszyscy czują się w obowiązku aby przeczytać: "Przeczytaj zanim napiszesz!", "Reguły" czy "FAQ". Na to moderzy NIE MAJĄ akurat żadnego wpływu.
4. Moderzy nie posiadają przywileju banowania - sami musimy się o to zwracać do władz zwierzchnich tj. do adminów. Ban zresztą jest środkiem ostatecznym. Zresztą jak Ci to aż tak bardzo nie pasuje zawsze możesz założyć własne forum i banować jak popadnie, a póki jesteś tutaj dostosuj się do NASZYCH reguł.
5. Jeżeli chcesz dyskutować to poproszę o PM. Zawsze też możesz napisać do Beast'a jeżeli masz jakieś obiekcje co do mojej pracy.
6. I uwierz, że początkowo też byłem pełen zapału i chęci do pracy jakby to nie zmienić tego podofrum aby nie był to jeden wielki śmietnik i syf. Ale nie da się tego zrobić - chyba żeby wprowadzić test inteligencji, znajomości zasad i netykiety w czasie rejestracji - na co się szybko nie zanosi.


D.


_________________
Nothing will stop the whining. They could remove deathcoil, make fear a 10 second cast and make seduce regenerate health like polymorph and people would still whine.
Obrazek

**

Posty: 246
Dołączył(a): 3.10.2007
Offline
PostNapisane: 21 gru 2007, 10:22 
Cytuj  
OMG edytowałem w tedy post bo coś napisałem a okazało sie że to niepraawda


_________________
He6e3uMeHHu napisał(a):
wachadło czasu zawachało na waszką g.


Posty: 31
Dołączył(a): 21.12.2006
Offline
PostNapisane: 22 gru 2007, 09:46 
Cytuj  
Witam ponawiam moja prosbe z poprzedniej strony. Perfect World odpada gdyż nie lubie zbytnio krzaczkowatych.


_________________
Ja sie poddaje

*

Posty: 198
Dołączył(a): 30.08.2007
Offline
PostNapisane: 22 gru 2007, 10:28 
Cytuj  
PW jest już po angielsku, wyszła europejska wersja ;)


_________________
Obrazek


Posty: 43
Dołączył(a): 30.10.2007
Offline
PostNapisane: 22 gru 2007, 10:28 
Cytuj  
PW jest po angielsku. Jak umiesz czytać to poczytaj ;)Nie ma krzaczków ..o ile się nie mylę można polskich znaków używać(prawda to?). Tak więc zapraszam do gry.


_________________
Obrazek

*

Posty: 198
Dołączył(a): 30.08.2007
Offline
PostNapisane: 22 gru 2007, 15:18 
Cytuj  
A ja szukam czegoś bardziej ala GTA, ale MMO i podchodzące pod RPG :) Najlepiej 3D. Zna ktoś coś takiego?


_________________
Obrazek


Posty: 31
Dołączył(a): 21.12.2006
Offline
PostNapisane: 22 gru 2007, 17:07 
Cytuj  
Ehm chodziło mi o krzaczkowatą grafikę ale mniejsza z tym więc jeszcze raz. Szukam gierki z:
*Dobrym klimatem
*Grafika 3D
*Moze być sredniowiecze:smoki rycerze magowie itp
*Rozbudowany Crafting
*Współpraca w druzynie
*Zeby gra nie byla japońska koreańska ani Chińska:D


_________________
Ja sie poddaje

*

Posty: 198
Dołączył(a): 30.08.2007
Offline
PostNapisane: 22 gru 2007, 17:10 
Cytuj  
Qarius napisał(a):
Ehm chodziło mi o krzaczkowatą grafikę ...


?
:-? Jaką?


_________________
Obrazek


Posty: 43
Dołączył(a): 30.10.2007
Offline
PostNapisane: 22 gru 2007, 17:31 
Cytuj  
pewno ma na myśli ze kod źródłowy napisany jest po chińsku haha :D
p.s chyba raczej grafika mangowa/anime a nie" krzaczkowata"..


_________________
Obrazek

******

Posty: 3440
Dołączył(a): 18.02.2004
Offline
PostNapisane: 22 gru 2007, 18:16 
Cytuj  
Qarius napisał(a):
chodziło mi o krzaczkowatą grafikę

Zeby gra nie byla japońska koreańska ani Chińska:D


ja juz wymiekam i nie wiem o co ci chodzi


_________________
oumn da lololegend


Posty: 35
Dołączył(a): 18.03.2006
Offline
PostNapisane: 23 gru 2007, 09:18 
Cytuj  
Witam.
Dawno się nie wypowiadałem. Potrzebuję waszej "rady".
Na rynku jest wiele gier mmorpg. Interesowałem się głównie tymi w "3D", tymi które oferowały coś więcej niż zwykłą sieczkę (Voyage Century, Perfect World, Wurm Online)... Ale teraz chciałbym spróbować czegoś innego. Zauważyłem ostatnio (^_^), że istnieje taki segment gier mmo jak gry 2D. Myth War, Tales of Pirates, Conquer Online, Dofus itp. itd.... Naprawdę dużo tych tytułów. Mógłby mi ktoś powiedzieć, który z nich oferuje najwięcej "contentu"? Zależy mi głównie na ciekawym craftingu, ewentualnie fajnym housingu :]. Bardzo spodobała mi się rysowana (czasami =p) grafika. Myślę, że mogę posiedzieć w tego typu grach troszkę dłużej - nie chciałbym ściągać każdej po kolei by dowiedzieć się która jest "najlepsza".


_________________
Obrazek

*

Posty: 193
Dołączył(a): 15.01.2006
Offline
PostNapisane: 23 gru 2007, 19:54 
Cytuj  
Odradzam Conquera, grałem godzinę i według mnie gra jest nie używając wulgaryzmów do tego do czego służy nasz domowy papier toaletowy

****

Posty: 1085
Dołączył(a): 12.08.2005
Offline
PostNapisane: 24 gru 2007, 09:51 
Cytuj  
Latynus napisał(a):
Odradzam Conquera, grałem godzinę i według mnie gra jest nie używając wulgaryzmów do tego do czego służy nasz domowy papier toaletowy


Ja tez chwile gralem i mozecie mi powiedziec po co te wszystkie high levele tluka moby przed pierwszym miastem? Wogole gra jest nieciekawa i archer moze tluc np. 10 mobow jednoczesnie. Tą gre odradzam.


_________________
Free your brain of your mind


Posty: 43
Dołączył(a): 30.10.2007
Offline
PostNapisane: 24 gru 2007, 10:21 
Cytuj  
Gram w conqeura 2 lata . Ta gra jest dla maniaków i ludzi wytrwałych. Jest to typowy h'n's w którym questy są dla jaj. Ale tak szczerze mówiąc to gracze zniszczyli tą grę robiąc taki bajzel :). Powiem tak : ktoś lubi napierdalankę w której chodzi o stuff i moc postaci to ta gra jest właśnie dla tej osoby.


p.s Dla uściśleń mam postać 2 lata...łącznie grałem jakieś pół roku.( w ciągu tych 2 lat ;))


_________________
Obrazek

****

Posty: 1085
Dołączył(a): 12.08.2005
Offline
PostNapisane: 24 gru 2007, 10:34 
Cytuj  
To powiedz mi jeszcze co te downy robia na najslabszych mobkach?


_________________
Free your brain of your mind

*

Posty: 68
Dołączył(a): 9.09.2006
Offline
PostNapisane: 24 gru 2007, 12:18 
Cytuj  
KrisK napisał(a):
Witam.
Dawno się nie wypowiadałem. Potrzebuję waszej "rady".
Na rynku jest wiele gier mmorpg. Interesowałem się głównie tymi w "3D", tymi które oferowały coś więcej niż zwykłą sieczkę (Voyage Century, Perfect World, Wurm Online)... Ale teraz chciałbym spróbować czegoś innego. Zauważyłem ostatnio (^_^), że istnieje taki segment gier mmo jak gry 2D. Myth War, Tales of Pirates, Conquer Online, Dofus itp. itd.... Naprawdę dużo tych tytułów. Mógłby mi ktoś powiedzieć, który z nich oferuje najwięcej "contentu"? Zależy mi głównie na ciekawym craftingu, ewentualnie fajnym housingu :]. Bardzo spodobała mi się rysowana (czasami =p) grafika. Myślę, że mogę posiedzieć w tego typu grach troszkę dłużej - nie chciałbym ściągać każdej po kolei by dowiedzieć się która jest "najlepsza".



Dofusa polecam. Grałem rok i mogę o nim wiele powiedzieć. Miałem pełno kont (najwyższy lvl 103), p2p bardzo tanie (25 zł), community w miarę.
Craftingu masa, walka między rodami, gildiami.


_________________
HaJBoS napisał:
kasierką w biedrące
Ja juz widze jak ta wasza gra bedzie wygladala, "idźjesz sobje po lesie zpotykasz wilka!
<>Wilk zabjera ci 30 punktuw rzycia!<>Zabjerasz wilkowi 500 punktuw rzycia czarem Przebódzony Pocisk!
<>Wilk został pokonany!


Posty: 43
Dołączył(a): 30.10.2007
Offline
PostNapisane: 24 gru 2007, 22:32 
Cytuj  
Karioker napisał(a):
To powiedz mi jeszcze co te downy robia na najslabszych mobkach?


Istnieje rzadki itemek o nazwie dragon ball który daje bardzo dużo. Można go kupić za realną kasę lub znaleźć na potworkach. No i drugi mniej rzadki itemek o nazwie meteor który też pomaga ( ale mniej niż DB)... no więc oni masowo obijają słabe moby aby zdobyć takowe itemki ( zaznaczam że DB znaleźć trudniej niż dobry priv do wowa bez lagów i bugów xD)


_________________
Obrazek

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 819 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12 ... 41  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.