mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1304 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12 ... 66  Następna strona
Autor Wiadomość
***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 17 sty 2008, 17:12 
Cytuj  
Na filmikach wyglada znosnie. Ale, ze co beda tylko dwie Playable rasy, ktore beda sie od siebie roznic kolorem skory. ? Troche biednie..
Jak bedzie fajne PvP to zobaczymy. Z tym ze swiat Warhammera do mnie bardziej przemawia, niz Asmo cos tam Elo bla bla.


_________________
viewtopic.php?t=6093
PODPISY: banery, sig'i, podpisy muszą zgadzac sie tematycznie z profilem forum, nie mogą być animowane, nie mogą przekraczac wielkości 100KB i wymiarow 90 (wysokość) x 400 (szerokosc).

***
Avatar użytkownika

Posty: 17017
Dołączył(a): 4.03.2004
Offline
PostNapisane: 17 sty 2008, 17:17 
Cytuj  
@bloob Jakosc grafiki rzeczywiscie dobra i na tym koniec. Modele postaci, zbroi klasycznie fairy-style, animacje rodem z slabych mordobic na kosole budza tylko moj smiech.


_________________
Χ Ξ Σ


Ostatnio edytowano 17 sty 2008, 17:19 przez Tor-Bled-Nam, łącznie edytowano 1 raz
***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 17 sty 2008, 17:19 
Cytuj  
Mow co chcesz ale animacje sa perfect. Lepsze niz w wiekszosci gier. Sa efektowane i o to chodzi.


_________________
viewtopic.php?t=6093
PODPISY: banery, sig'i, podpisy muszą zgadzac sie tematycznie z profilem forum, nie mogą być animowane, nie mogą przekraczac wielkości 100KB i wymiarow 90 (wysokość) x 400 (szerokosc).

***
Avatar użytkownika

Posty: 17017
Dołączył(a): 4.03.2004
Offline
PostNapisane: 17 sty 2008, 17:21 
Cytuj  
So dobrze zrobione, zgoda. Ja nie oczekuje wybuchu supernowej i kamehany przy uderzeniu mieczem, to po prostu klasyczna azjatycka produkcja i nikt poza fanami takowych w to nie bedzie gral.


_________________
Χ Ξ Σ


Posty: 3
Dołączył(a): 17.01.2008
Offline
PostNapisane: 17 sty 2008, 18:39 
Cytuj  
a propos polskich gildie, są już propozycje do tworzenia; jedna po stronie asmodien: http://www.aiononline.com.pl/forum/index.php?topic=57.0 i http://aion.info.pl/forum/index.php?topic=149.0 (2 links do tego samego ogłoszenia, lecz na dwóch różnych forum)

druga elyos: http://aion.info.pl/forum/index.php?topic=157.0

powie ktoś: "za wcześnie"

odpowiem, że "chyba nie, jeśli weźmiemy pod uwagę inne kraje".

dwa przykłady:
US: http://www.aionsource.com/forum/guilds/
FR: http://guildes.jeuxonline.info/?page=af ... p&idjeu=94

:wink: dwa spośród wielu :)

myslę, że jeśli nie chcemy zostać w blokach startowych (dla tychm którzy zamierzają grać) 8) to musimy wkrótce się zdecydować :wink:

****

Posty: 1970
Dołączył(a): 8.08.2007
Offline
PostNapisane: 17 sty 2008, 18:41 
Cytuj  
Sylvian pogrywasz namiętnie w L2 vide lubisz "koreańskie" produkcje, Twoja sprawa. Nie wszyscy jednakże lubią vide mają prawo wyrażać się mało entuzjastycznie. Sugeruję więc chillout.

V.


_________________
Kto prawdę mówi ten niepokój wszczyna.

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2223
Dołączył(a): 8.07.2005
Offline
PostNapisane: 17 sty 2008, 19:27 
Cytuj  
Aion może być zarówno jednym z ciekawszych tytułów mmo ostatnich lat, jak i mega tandetą. Trochę śmieszna jest ta przesadzona krytyka, a jeszcze bardziej spuszczanie się nad tytułem którego gameplay znamy jedynie z internetu. Zakładanie gildii to już wogóle jest komedia...

Mi osobiście podoba się kilka założeń i aspektów gry, ale czy przypadną mi do gustu to dopiero zweryfikuję jak w AION zagram. Pozatym trzeba mieć otwarty umysł... oprócz typowych napierdalanek "made in korea" powstają też gry typu L2 czy FFXI które oferują trochę więcej i potrafią nadspodziewanie mocno wciągnąć nawet dość negatywnie podchodzących do nich graczy. Ja już dużo razy słyszałem "nigdy nie będę grał w XXX !" , "XXX jest dla pryszczatych dzieciaków !" , "XXX to prymitywna gra" , "nie będę grał w XXX bo nie lubię takiej grafy", a potem ludzie to odszczekiwali i nie było sposobu żeby ich odciągnąć od kompa. Poczekajmy, zagrajmy i dopiero oceńmy. Narazi nie ma ani sensu, się podniecać AION'em, ani przedcześnie go skreślać...


_________________
Obrazek
RETIRED [UO,SWG,L2,FFXI,FFXIV,WoW,RFO,GW,CoH,DDO,SB,TR,PS,EQ2,MxO,VG,AOC,WAR,DFO,AION,RIFT,LOTRO,SWTOR,EVE]
ATM [PONY CARS GARAGE HOBBY]

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2631
Dołączył(a): 14.08.2007
Offline
PostNapisane: 17 sty 2008, 21:53 
Cytuj  
Jak czytam teksty niektórych to mnie zwala z nóg- może by tak poczekać z oceną gry do momentu aż pojawi się ona na rynku?
Ja osobiście czekam na 2 gry- Conana i Aiona - i trochę czuję się urażony gdy ktoś gry pokroju Lineag2 nazywa gejowskimi- ja nikogo nie wyzywam od dzieciaków dlatego , że gra w WOW-a, który dla mnie ma grafikę włąśnie dla dzieci- taką cukierkową. Rozumiem , że każdy może mieć swoje zdanie , bo to naturalne , ale zachowujcie umiar a szczególnie z oceną czegos czego jeszcze nie ma ( ja grałem w WOW-a, wiec mogę stwierdzić , że mi się nie podoba , ale to moja sprawa).
Co do gier z grafiką typu Lineage 2 czy Aion - proponuję na oficjalnej wersji na high detalach przyjrzeć się jak wyglądają poszczególne zbroje w maksymalnym zbliżeniu - dopiero potem wypowiadać się na temat grafiki takiej gry - przy czym oczywiście komuś takie bliskie realizmowi tłoczenia itp mogą sie bardziej podobać , a komuś podoba się bardziej kanciasty kontur maźnięty kolorem- wszystko rzecz gustu.
Na koniec dodam , bo ktoś poruszył temat- niestety te najlepsze gry do nas Europejczyków nie dochodza , choć tworzona jest angielska wersja Rohan- na co też bardzo czekam.

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 17 sty 2008, 22:42 
Cytuj  
Rohan aktualnie juz nie zaoferuje nic az tak rewolucyjnego co nie ma w Aion, a biorac pod uwage ze Aion jest robiony przez NCSoft to masz gwarancje ze bedzie dostepny w europie i zrobiony na wysokim poziomie, a Rohan mimo ze gra naprawde ciekawa to jest juz na rynku ponad rok i pare miesiecy temu byla nr1 w korei, jednak R2 i Zera sa nowsze.

Aion ze swoja grafika plasuje sie bardzo wysoko, animacje postaci jak przystalo na produkcje azjatyckie to pierwsza klasa, przygladnijcie sie jakie problemy z animacja maja do dzisiaj w LotRO, Vanguard, nawet EQ2 daleko do idealu, WoW to inna bajka i nie ma sensu przytaczac tego przykladu.

Prawda jest taka ze w korei produkuje sie o klase lepsze gry, jednak mamy inne gusta i wiekszosc gier jakie trafiaja do nas to crapy i nietrafione zakupy koncernow medialnych, ktore wciskaja nam takie gowna jak RF Online lub Archlord.

Gry typowo "europejskie" w stylu Dark&Light, Vangurad, Ryzom, DAoC, KO i wiele podobnych sami widzicie jaki osiagaja sukces, a ja mam gdzies grac w gre gdzie jest garstka ludzi podniecajacych sie ze postacie w grze nie maja wreszcie wielkich oczu itp.

Naprawde dla mnie w grze najwazniejsze jest by gralo duzo ludzi, masowka w stylo WoW robi z tej gry to co widzimi, a gra smierdzi od dawna, jednak czesto sie do niej wraca by pograc ze znajomymi.

Jesli gra zaoferuje sensowne pvp plus sporo contentu zawierajacy rozbudowany system gildii, craftu i pve to co mi wiecej potrzeba... no wlasnie potrzeba znajomych, z ktorymi bedzie sie gralo.

Conan, Warhammer i Aion, to sa gry na ktore czekam, nie przekreslam narazie zadnej.


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2631
Dołączył(a): 14.08.2007
Offline
PostNapisane: 17 sty 2008, 22:53 
Cytuj  
embe- myślę w 100% jak Ty i mam nadzieję , że jest nas więcej.
Co do Rohana to był przykład , że sporo gier dobrych no Europy i USA nie dochodzi , ale jest szansa , że może się to zmieni.
Faktem niestety jest , że z Azji dochodzą do nas gry zdecydowanie te gorsze , które tam plasuja się grubo poza czołówką, nie dziwi więc , że i u nas się nie bardzo przyjmują- moze to kwestia kasy- licencja na słabszy tytuł na pewno jest mniej kosztowna ( pewnie wogóle się cieszą , że za byle co ktos jeszcze chce im płacić :D )

**

Posty: 7310
Dołączył(a): 8.11.2001
Offline
PostNapisane: 18 sty 2008, 03:04 
Cytuj  
Gry typowo "europejskie" w stylu Dark&Light, Vangurad, Ryzom, DAoC, KO i wiele podobnych

wtfux? Nie stawiaj DAoC, Vanguard kolo takich niszowych produkcji jak Ryzom, takich MMO-zarcikow jak KO, czy tym bardziej takich massively multiplayer failz0row po calosci jak DnL, bo zaraz ja sie jeszcze oburze i dopiero sie bedzie dzialo! Vanguard mogl sie nie udac, ale zamysl na pewno byl fajny i wykonanie tez niezle - po prostu gra powinna pozostac w testach jeszcze przez pare miesiecy. A DAoC? Kolo DnL? Srsly :[

*****

Posty: 2204
Dołączył(a): 10.07.2004
Offline
PostNapisane: 18 sty 2008, 11:17 
Cytuj  
Cytuj:
Tor-Bled-Nam:
Cytuj:
embe
Sporo ludzi pisze ze nie lubi koreanskich produkcji bo liczy na Conana, Warhammera, DFO, a jak te gry beda crapami to poleca do Aiona i beda zachwalac, wiec poprostu ludzka mentalnosc.

Bzdura, czesc ludzi nie przelknie wschodnich produkcji, nawet jesli na rynku posucha. Sporo ludzi jest zmeczonych wow, vanguard nie wypalil, lotro nie ma pvp, a jakos l2 czy gej fantasy nie sa oblegane.


Weź ty wysil nieco szare komórki zanim coś napiszesz. Dobrych produkcji z tzw. western market, które przykułby ludzi na długo (nie mówię o początkowym hype tylko długofalowym graniu) poza WoW/EVE nie ma (tylko proszę mi tu bez UO, DAoC'a które się w ten czy inny sposób wypaliły i umarły śmiercią mniej bądź bardziej naturalną).
W tego gejowskiego L2 grają miliony osób sęk w tym, że 90% to gracze z pirackich serwerów. Druga sprawa, że WoW był targetowany jak zwykle bardziej w Korę niż w resztę świata.

Twój problem to podejście typowej szlachty zaściankowej, żyjesz w swoim małym zamkniętym świecie i wszystko co inne jest złe. Podaj jakieś konkretne argumenty dlaczego gejowy Aion jest crapem to porozmawiamy.

Cytuj:
Viracept
Sylvian pogrywasz namiętnie w L2 vide lubisz "koreańskie" produkcje, Twoja sprawa. Nie wszyscy jednakże lubią vide mają prawo wyrażać się mało entuzjastycznie. Sugeruję więc chillout.
V.

I tak i nie. Grałem w wiele mmo z WoW'em (którego wielkim fanem byłem od początku), UO (który ciąge uważam za wzór świata otwartego), AC2, EVE czy nowym WAR'em na czele i po prostu z tego całego tałatajstwa L2 najbardziej mi podpasowało (ze względu na PvP i ogólną koncepcję świata).
Jasne, że każdy może się wypowiadać i mięc inne zdanie na każdy temat, ale na miłość boską niech argumentuje swoje wypowiedzi. To, że tytuł "XX jest gejowy" to może powiedzieć każdy 5 latek w piaskownicy.


_________________
Sylvian's Chronicles
Beta Counters »
Obrazek

***

Posty: 594
Dołączył(a): 6.08.2005
Offline
PostNapisane: 18 sty 2008, 15:57 
Cytuj  
Sylvian napisał(a):
W tego gejowskiego L2 grają miliony osób sęk w tym, że 90% to gracze z pirackich serwerów.


No stary, ale jakie to ma znaczenie? f2p to trzecia liga, więc wkoło każdego, nawet najbardziej gównianego, ale płatnego MMO, spiraconego do poziomu L2, byłby niesamowity hype.

Sylvian napisał(a):
Jasne, że każdy może się wypowiadać i mięc inne zdanie na każdy temat, ale na miłość boską niech argumentuje swoje wypowiedzi. To, że tytuł "XX jest gejowy" to może powiedzieć każdy 5 latek w piaskownicy.


To, że cukier jest słodki, a sól słona też nam każesz argumentować?
Grafika we większości (we wszystkich?) koreańskich grind festów jest gejowska - to po prostu fakt.

******

Posty: 4759
Dołączył(a): 28.01.2004
Offline
PostNapisane: 18 sty 2008, 16:10 
Cytuj  
zax napisał(a):
To, że cukier jest słodki, a sól słona też nam każesz argumentować?
Grafika we większości (we wszystkich?) koreańskich grind festów jest gejowska - to po prostu fakt.


w wowie grafika też jest gejowska, zresztą idź stąd dziecko, jesteś znany jako kretyn i prowokator


_________________
Obrazek
"Hope is the first step on the road to disappointment."

***
Avatar użytkownika

Posty: 17017
Dołączył(a): 4.03.2004
Offline
PostNapisane: 18 sty 2008, 16:16 
Cytuj  
Sylvian napisał(a):
Weź ty wysil nieco szare komórki zanim coś napiszesz. Dobrych produkcji z tzw. western market, które przykułby ludzi na długo (nie mówię o początkowym hype tylko długofalowym graniu) poza WoW/EVE nie ma (tylko proszę mi tu bez UO, DAoC'a które się w ten czy inny sposób wypaliły i umarły śmiercią mniej bądź bardziej naturalną).
W tego gejowskiego L2 grają miliony osób sęk w tym, że 90% to gracze z pirackich serwerów. Druga sprawa, że WoW był targetowany jak zwykle bardziej w Korę niż w resztę świata.

Ja zwykle fanboie nie rozumieja czytanego tekstu, ale to norma. :< Nie napisalem, ze aion to crap. Skrytykowalem tylko grafike, a konkretnie wyglad modeli postaci i broni. Nic nie poradze, ze w kwestii azjatyckich produkcji mam takie skojarzenia. Nie interesuja mnie gracze pirackich serwerow, a europejczycy czy amerykanie placacy za gre,a ci nie szturmuja serwerow l2 czy ff. Aion moze byc swietny pod wzgledem mechaniki i contentu, ale wielu ludzi( w tym ja) nie tknie go kijem z wyzej wymienionych przyczyn.


_________________
Χ Ξ Σ

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 18 sty 2008, 16:32 
Cytuj  
Jesli Conan i War nie wypali to moze szansa bedzie wlasnie w tej grze, ktora mimo wszystko ma oferowac duzo, otwarte tereny, bez zonowania i instancjonowania, jesli bedzie cos w postaci siege L2 plus rozwiniety crafting i pvp bez sztucznych ograniczen to wielu przeboleje pdobienstwo postaci do znanych w Lineage2 i zagra w Aion.

Do czasu jak nie dowiem sie konkretnych rzeczy o tej grze to pozostaje za duzo pytan by juz teraz pisac ze bede w to grac i/lub podniecac sie co obiecuja devsi.


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 18 sty 2008, 16:46 
Cytuj  
Cytuj:
Do czasu jak nie dowiem sie konkretnych rzeczy o tej grze to pozostaje za duzo pytan by juz teraz pisac ze bede w to grac i/lub podniecac sie co obiecuja devsi.

Zagram napewno. Chociazby ze wzgledu na grafike i CryEngine. Jesli duzo przy nim nie majstrowali, to pod tym wzgledem nie ma szans na taki nie wypal taki jak Vanguard.


_________________
viewtopic.php?t=6093
PODPISY: banery, sig'i, podpisy muszą zgadzac sie tematycznie z profilem forum, nie mogą być animowane, nie mogą przekraczac wielkości 100KB i wymiarow 90 (wysokość) x 400 (szerokosc).

**
Avatar użytkownika

Posty: 7080
Dołączył(a): 13.05.2005
Offline
PostNapisane: 18 sty 2008, 16:49 
Cytuj  
iniside napisał(a):
Cytuj:
Do czasu jak nie dowiem sie konkretnych rzeczy o tej grze to pozostaje za duzo pytan by juz teraz pisac ze bede w to grac i/lub podniecac sie co obiecuja devsi.

Zagram napewno. Chociazby ze wzgledu na grafike i CryEngine. Jesli duzo przy nim nie majstrowali, to pod tym wzgledem nie ma szans na taki nie wypal taki jak Vanguard.

na pewno będzie większy grindfest niż w vg- w końcu ma to mieć wspólne cechy z innymi azjatyckimi mmo ;)

***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 18 sty 2008, 16:59 
Cytuj  
Jesli ten grindfest bedzie błyszczał, świecił, skakał i hgw co tam jeszcze robił to da sie przełknąć :D. Wszystkie mmo to grindfest, ale mało który ma porządne sterowanie i grafike :D


_________________
viewtopic.php?t=6093
PODPISY: banery, sig'i, podpisy muszą zgadzac sie tematycznie z profilem forum, nie mogą być animowane, nie mogą przekraczac wielkości 100KB i wymiarow 90 (wysokość) x 400 (szerokosc).

***

Posty: 594
Dołączył(a): 6.08.2005
Offline
PostNapisane: 18 sty 2008, 17:14 
Cytuj  
Jednym z głównych ficzerów Aion ma być/miał być brak grindu. Przynajmniej przed kilkoma miechami gdzieś tak pisali. Niestety gejowej grafiki to nie zmieni. :3

MagPS napisał(a):
w wowie grafika też jest gejowska, zresztą idź stąd dziecko, jesteś znany jako kretyn i prowokator


Niestety, twoje prowokacje, w przeciwieństwie do moich, stoją zawsze na stałym, żałosnym poziomie. :(

BTW Jakbyś nie ośmieszył się przynajmniej w jednym temacie, to było by święto? Odkąd pamiętam, to każda próba flejmu z twojej strony to porażka.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1304 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12 ... 66  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.