mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 115 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następna strona
Autor Wiadomość
**

Posty: 246
Dołączył(a): 3.10.2007
Offline
PostNapisane: 27 sty 2008, 20:19 
Cytuj  
Guild Wars Factions


_________________
He6e3uMeHHu napisał(a):
wachadło czasu zawachało na waszką g.

******

Posty: 3440
Dołączył(a): 18.02.2004
Offline
PostNapisane: 27 sty 2008, 20:35 
Cytuj  
Pristontale
Rose
Seal


_________________
oumn da lololegend

*

Posty: 165
Dołączył(a): 16.01.2006
Offline
PostNapisane: 28 sty 2008, 02:39 
Cytuj  
css
gw
w3

do wowa podchodzilem z trzy razy ale dosc szybko nudzil, ofc na blizzowych serwerach.

**

Posty: 246
Dołączył(a): 3.10.2007
Offline
PostNapisane: 29 sty 2008, 21:14 
Cytuj  
murekx napisał(a):
css
gw
w3

do wowa podchodzilem z trzy razy ale dosc szybko nudzil, ofc na blizzowych serwerach.

CSS też fajne ale już niegram
@edit Wracam do CSS


_________________
He6e3uMeHHu napisał(a):
wachadło czasu zawachało na waszką g.

*

Posty: 86
Dołączył(a): 6.07.2005
Offline
PostNapisane: 3 lut 2008, 22:35 
Cytuj  
Viedzmin ja ci wytłumaczę fenomen Tibii. Dzieci poniżej 13 roku życia (w tym sądząc po tonie twojej wypowiedzi, a dokładniej poziom komunikowania się z otoczeniem, Ty) nie potrafią krytykować, są chłonne jak gąbka słowem- nie mają wyrobionego gustu. Gdy to już nadejdzie albo zostają przy Tibii by zarabiać (znajomy rzekomo potrafi wyciągnąć kilka baniek na sprzedaży samego golda miesięcznie- ja mu wierzę...), albo zmieniają grę. Osoba, którą nazwałeś małolatem bodajże dwie strony wcześniej zarejestrowała się na tym forum gdy twoi rodzice się jeszcze nie znali, okazałbyś więc trochę szacunku. Wracając do tematu
-Hoveboard Online (taka koreańska ścigałka)
-Helbreath
-Tibia- grałem przed erą Polskich dzieci. Kilku polaków, do tego grupka brazylijczyków (dementuje pogłoski jakoby Brazylijczyki byli noobami)= kupa funnu, 0 gry dla lvla, różne śmieszne eventy i konstruktywne dyskusje.


_________________
D.A.R.N.O.K.: Digital Android Responsible for Nocturnal Observation and Killing

**

Posty: 224
Dołączył(a): 16.02.2007
Offline
PostNapisane: 16 lut 2008, 21:31 
Cytuj  
@UP
ta , czasy tibi sprzed Ery dzieci i rozwalających wszystko eventów było piękne , a potem Cipsoft zaczoł dawać jakieś nie potrzebne przeróbki i wszystko się pochrzaniło , smutno mi się robiło jak z Up-date'a na up-date stwierdzałem że tibia robi się coraz to mniej pociągająca ,aż w końcu w ogóle przestałem w nią grywać i nie mogę znaleść jakiegoś moorpg'a dla siebie który by przypominał tibie pod względem skill systemu
@Viedźmin
Jeśli myślisz że w tibie grają same dzieci to się grubo mylisz(to że ty w nią grasz nie znaczy że każdy)
Jeśli myślisz że uwierze ci że grasz w tibie tylko dla zarobku i jeszcze masz czas żeby pykać WoW'a(już nie mówiąc że zarabiasz aż tyle na tym)to i tu się mylisz

**

Posty: 446
Dołączył(a): 4.02.2008
Offline
PostNapisane: 16 lut 2008, 21:55 
Cytuj  
Eh szkoda że nie zdążyłem zagrać w tych czasach. Tibia jak grałem była fajna nie licząc ludzi grających w nią :p.

**

Posty: 224
Dołączył(a): 16.02.2007
Offline
PostNapisane: 16 lut 2008, 22:02 
Cytuj  
Chodzi ci o Hunty i te sprawy ??
Jeśli o to, to ci powiem że to mi właśnie sprawiało największą frajdę :D
Często nakładało się na kogoś "Haracz"
No ale cóż czasy się zmieniły i już nie ma tam tego samego pvp co było kiedyś , tylko jakieś Hotkeye.
gra się zrobiła monotonna jak każda inna, tylko że system skilli jest nadal powalający ,
chociaż teraz wychodzi jakiś "Phobos Online"
który jest cholernie podobny do tibi

**

Posty: 446
Dołączył(a): 4.02.2008
Offline
PostNapisane: 16 lut 2008, 22:20 
Cytuj  
O haraczach jeszcze ostatni raz rok temu słyszałem :p. Ja tam lubię system skilli w UO. Patrzyłem te Phobos to po screenach podobne :). Ale na razie 3 servery down...

****

Posty: 1085
Dołączył(a): 12.08.2005
Offline
PostNapisane: 16 lut 2008, 23:28 
Cytuj  
Tibia byla fajna. Gralem w tibie 7.4 i wlasnie byla odmienna od tych wszystkich gier gdzie wystarczylo klikac w skille. A teraz na youtube anihilator wyglada tylko tak ze stoja i pisze tylko 'using one of milion piecset sto dziewiecset spell runes"

Zal mi starych czasow :(


_________________
Free your brain of your mind

*

Posty: 86
Dołączył(a): 6.07.2005
Offline
PostNapisane: 17 lut 2008, 12:16 
Cytuj  
Ja powiem tak- jeszcze tak relaksującej gry jak Tibia (przed neo+) nie znałem, ale za to ciekawsza jest Ultima. W WoWa się zabierałem grać, ale znudziła mi się przy trialu :> A wracając do tibii, kolega w to jeszcze gra, jak mi opowiadał, że przy jakimś queście "poi" (wuj wie co to), przygotowywał się od 7 rano, a questa skończył chyba o 15 to mi się żal go zrobiło :), kiedyś jak były walki polaków ze szwedami (pamięta to ktoś jeszcze? intrygi, osobiste powódki liderów klanu, walki wielkich gildii i kilkadziesiąt trupów po rzezi ), to można było mówić o klimacie, teraz ta gierka, która kiedyś miała to "coś", teraz już nawet ładna nie jest (coraz bardziej w kierunku mangi idą).


_________________
D.A.R.N.O.K.: Digital Android Responsible for Nocturnal Observation and Killing

*

Posty: 104
Dołączył(a): 16.06.2006
Offline
PostNapisane: 17 lut 2008, 13:24 
Cytuj  
Tibia kilka lat temu, bez żadnych hotkeyów etc Wtedy gry liczył się klimat i ludzie, a sami graczy byli zupełnie inni. Teraz to tylko bezsensowny grind i durnowate pvp, polegający na tym, że wygrywa ten kto ma lepiej ustawione hetkeye.
Obecnie nie znam, żadnej gry w której można odnaleźć ten klimat, wspólnych przygód i zabawy w groni ludzi z całego świata...
***
BTW
Zastanawiam sie, czy nie byłoby złym pomysłem stworzenie własnego, klimatycznego servera do tibii np 7.1. Może jeszcze udałoby się wskrzesić ducha tej gry...

**

Posty: 410
Dołączył(a): 14.06.2007
Offline
PostNapisane: 17 lut 2008, 13:36 
Cytuj  
Ta gra to dno nie wiem co wy chcecie wskrzeszac, mam na mysli oczywiscie Tibie.

*

Posty: 104
Dołączył(a): 16.06.2006
Offline
PostNapisane: 17 lut 2008, 13:38 
Cytuj  
V napisał(a):
Ta gra to dno nie wiem co wy chcecie wskrzeszac, mam na mysli oczywiscie Tibie.

Może teraz tak jest, jednak wież mi, że tibia obecnie i kiedyś to, można wręcz powiedzieć, dwie różne gry...

**

Posty: 446
Dołączył(a): 4.02.2008
Offline
PostNapisane: 17 lut 2008, 16:40 
Cytuj  
Uther92 napisał(a):
Tibia kilka lat temu, bez żadnych hotkeyów etc Wtedy gry liczył się klimat i ludzie, a sami graczy byli zupełnie inni. Teraz to tylko bezsensowny grind i durnowate pvp, polegający na tym, że wygrywa ten kto ma lepiej ustawione hetkeye.
Obecnie nie znam, żadnej gry w której można odnaleźć ten klimat, wspólnych przygód i zabawy w groni ludzi z całego świata...
***
BTW
Zastanawiam sie, czy nie byłoby złym pomysłem stworzenie własnego, klimatycznego servera do tibii np 7.1. Może jeszcze udałoby się wskrzesić ducha tej gry...


Klimatycznego? Hm... ciekawi mnie taki projekt.

**

Posty: 224
Dołączył(a): 16.02.2007
Offline
PostNapisane: 17 lut 2008, 16:49 
Cytuj  
V napisał(a):
Ta gra to dno nie wiem co wy chcecie wskrzeszac, mam na mysli oczywiscie Tibie.

A więc zadam ci pytanie...
Czy grałeś w tibie w ogóle kiedyś czy tylko oglądałeś screeny??
Pewnie zobacze odpowiedź "ja nie gram w "gówna" albo
"po co jak to syf"...
dla twojej wiadomości teraźniejsza tibia ma więcej tego klimatu jak te wszystkie syfiarskie gry które tak zachwalasz (Manga i róznego rodzaju podobne ścierwa)
A za czasów mojej gry Tibia miała nieporównywalny klimat....
Jeśli patrzysz na grafikę bądź słuchasz swojej babci że Tibia to "zło stworzone przez szatana" to naprawdę żal mi Ciebie....
Pod tym względem mogę o tobie myśleć że jesteś graczem grafiki a nie klimatu....
Zobacz ile ludzi tęskni za UO dużo osób na to wydawało pieniądze i dużo by wydało żeby poczuć ten niepowtarzalny klimat....
Także proszę cię nie obrażaj gry której nawet nie spróbowałeś bo masz za ciasny umysł....

*

Posty: 104
Dołączył(a): 16.06.2006
Offline
PostNapisane: 17 lut 2008, 16:54 
Cytuj  
Kulka napisał(a):
Klimatycznego? Hm... ciekawi mnie taki projekt.

Wystarczy, że do starego clienta dodamy dość rozbudowaną mapę, rejestracja mogłaby się odbywać poprzez pisanie podań (w formie historii postaci), stworzyłoby się jakieś proRPG'owe zadania i NPC'ów. No i to plus jeszcze kilka udogodnień i mogłoby nawet oś z tego wyjść. Zresztą, każdy wie jak wygląda server klimatyczny, więc niepotrzebne będzie żadne tłumaczenie. Chociaż znając życie każdy będzie patrzył na ten projekt tak jak V i nic z tego nie wyjdzie.

**

Posty: 224
Dołączył(a): 16.02.2007
Offline
PostNapisane: 17 lut 2008, 16:59 
Cytuj  
Uther92 napisał(a):
Kulka napisał(a):
Klimatycznego? Hm... ciekawi mnie taki projekt.

Wystarczy, że do starego clienta dodamy dość rozbudowaną mapę, rejestracja mogłaby się odbywać poprzez pisanie podań (w formie historii postaci), stworzyłoby się jakieś proRPG'owe zadania i NPC'ów. No i to plus jeszcze kilka udogodnień i mogłoby nawet oś z tego wyjść. Chociaż znając życie każdy będzie patrzył na ten projekt tak jak V i nic z tego nie wyjdzie.

Ech... niestety Uther Ja już patrze na ten projekt sceptycznie , "Rejestracja poprzez napisanie podań"
to już by był fatalny błąd ponieważ jest dużo serverów tibi gdzie jest acc Maker (nikomu by się nie chciało pisać podania do żmudnego otsa)jak również pełno jest otsów pod tibie 7.1 z rozbudowaną mapą według mnie ten pomysł ma małe szanse na powodzenie

**

Posty: 410
Dołączył(a): 14.06.2007
Offline
PostNapisane: 17 lut 2008, 17:06 
Cytuj  
Deshaz napisał(a):
V napisał(a):
Ta gra to dno nie wiem co wy chcecie wskrzeszac, mam na mysli oczywiscie Tibie.

A więc zadam ci pytanie...
Czy grałeś w tibie w ogóle kiedyś czy tylko oglądałeś screeny??
Pewnie zobacze odpowiedź "ja nie gram w "gówna" albo
"po co jak to syf"...
dla twojej wiadomości teraźniejsza tibia ma więcej tego klimatu jak te wszystkie syfiarskie gry które tak zachwalasz (Manga i róznego rodzaju podobne ścierwa)
A za czasów mojej gry Tibia miała nieporównywalny klimat....
Jeśli patrzysz na grafikę bądź słuchasz swojej babci że Tibia to "zło stworzone przez szatana" to naprawdę żal mi Ciebie....
Pod tym względem mogę o tobie myśleć że jesteś graczem grafiki a nie klimatu....
Zobacz ile ludzi tęskni za UO dużo osób na to wydawało pieniądze i dużo by wydało żeby poczuć ten niepowtarzalny klimat....
Także proszę cię nie obrażaj gry której nawet nie spróbowałeś bo masz za ciasny umysł....


Nie wychwalam mangi bo to dziadostwo potwory z wielkimi oczami, swoja droga gralem w Tibie i jak dla mnie nic ciekawego, jak by byla na gameboya mogla by byc fajna ,by zajac sie czyms podczas siedzienia na kiblu.

BTW:UO najlepsza gra mmorpg jak dla mnie zero poziomow jak w wszystkich grach tego typu co teraz wychodza i wyszly , najlepszy system PVP i craftu.

Ciasny umysl chyba masz ty tak apropo.


Ostatnio edytowano 17 lut 2008, 17:11 przez V, łącznie edytowano 2 razy
*

Posty: 104
Dołączył(a): 16.06.2006
Offline
PostNapisane: 17 lut 2008, 17:07 
Cytuj  
Deshaz napisał(a):
Ech... niestety Uther Ja już patrze na ten projekt sceptycznie , "Rejestracja poprzez napisanie podań"
to już by był fatalny błąd ponieważ jest dużo serverów tibi gdzie jest acc Maker (nikomu by się nie chciało pisać podania do żmudnego otsa)jak również pełno jest otsów pod tibie 7.1 z rozbudowaną mapą według mnie ten pomysł ma małe szanse na powodzenie

Wszystko zależy od tego, kto na server trafi, bo w tej chwili większość OTS'ów to servery robione przez ekipę "bachorów" którzy chcą być "GieeMami". Mało jest OTs'ów które odniosły by jako taki sukces właśnie ze względu na administrację takiego servera. A te które są to przeważnie kopie normalnej tibii, tyle, że ze zwiększonym mnożnikiem exp, a nie dające poza, względnie lepszą rozrywką, w porównaniu do globala nic. a co do 'ludzi" którym nie chciałoby się marnować czasu na rejestrację...z jednej strony może trochę odstraszać, ale ludzi, którym zależy na przyjemnej i klimatycznej grze, jakoś to przeżyją...a nawet wręcz przeciwnie, bo pisanie historii swojego bohatera, w którego lada moment się wcielimy samo w sobie jest w pewnym sensie rozrywką, a taki sposób rejestracji ograniczy liczbę dzieciarni na serverze.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 115 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.