mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 98 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5
Autor Wiadomość
*

Posty: 141
Dołączył(a): 27.01.2002
Offline
PostNapisane: 7 maja 2002, 13:43 
Cytuj  
Chcialem tylko uzyskac odpowiedzi na nurtujace mnie pytania. Chyba po to jest forum.

**

Posty: 222
Dołączył(a): 31.03.2002
Offline
PostNapisane: 7 maja 2002, 15:12 
Cytuj  
Cytuj:
2002-05-07 10:19, Testament napisał:
do Evantisa

Evantis ile masz juz magery jak dostalem bana miales 76% a teraz ? :smile:



Teraz.. juz nie mam tyle :smile: a chyba nie sadzisz, ze publicznie napisze, ile mam - fora maja uszy :smile:


_________________
Nie ma ludzi niewinnych. Sa tylko tacy, ktorzy jeszcze nie zgrzeszyli..

**

Posty: 266
Dołączył(a): 30.01.2002
Offline
PostNapisane: 7 maja 2002, 15:26 
Cytuj  
oj mają.... mają....

*

Posty: 59
Dołączył(a): 6.04.2002
Offline
PostNapisane: 7 maja 2002, 16:14 
Cytuj  
/me podsluchuje przez sciane

*

Posty: 121
Dołączył(a): 14.11.2001
Offline
PostNapisane: 7 maja 2002, 16:28 
Cytuj  
Evantis. Dawaj smialo ile tej magery masz :grin:
Przeciez UO to UO, irc to ir, forum to forum. :smile:
Nikt nie wykorzysta tego w UO :grin:.
Przeciez tu sami schizofremicy graja :grin: :grin:

**

Posty: 222
Dołączył(a): 31.03.2002
Offline
PostNapisane: 7 maja 2002, 18:03 
Cytuj  
Malo.. wciaz za malo.. choc wystarczajaco, zeby wejsc do Wind. ^^

btw Fizban, /me to skrot z CBN. Moze sie znalismy wczesniej?


_________________
Nie ma ludzi niewinnych. Sa tylko tacy, ktorzy jeszcze nie zgrzeszyli..

*

Posty: 59
Dołączył(a): 6.04.2002
Offline
PostNapisane: 10 maja 2002, 16:51 
Cytuj  
Moze...

*

Posty: 184
Dołączył(a): 5.05.2002
Offline
PostNapisane: 10 maja 2002, 18:59 
Cytuj  
Cytuj:
2002-05-07 19:03, Evantis napisał:
Malo.. wciaz za malo.. choc wystarczajaco, zeby wejsc do Wind. ^^

btw Fizban, /me to skrot z CBN. Moze sie znalismy wczesniej?



ile do wind jest wymagane magery?

**

Posty: 222
Dołączył(a): 31.03.2002
Offline
PostNapisane: 10 maja 2002, 19:24 
Cytuj  
Normalnie 72, tutaj jak slyszalem 75, ale pojawia sie pewnien problem - murdery nie moga tam wchodzic (oby to zmieniono plizz :sad: )..

_________________
Nie ma ludzi niewinnych. Sa tylko tacy, ktorzy jeszcze nie zgrzeszyli..

<font size=-1>[ Ta wiadomość została zmieniona przez: Evantis dnia 2002-05-10 20:25 ]</font>

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2450
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 10 maja 2002, 23:52 
Cytuj  
http://www.xanth.eu.org/screen/217.99.120.133/opis.html

I nie wymaga komentarza...


_________________
Ludzie żyją po to żeby mogli walczyć.

**

Posty: 222
Dołączył(a): 31.03.2002
Offline
PostNapisane: 11 maja 2002, 10:29 
Cytuj  
Jak nie, jak tak? :smile: Pozwol, ze skomentuje - mamy bardzo wazna narade wojenna, trwaja obrady nad przyjeciem nowych przyjaciol do gildii, a tu wpada stado zielonych blaznow (bez urazy, ale wsrod Czerwonych nie ma dziesieciolatkow, ktorych by to bawilo..) i zaczyna sie drzec. Wpadaja centralnie do srodka domu, halasuja co nie miara, nie da sie ich uspokoic.

Nie bylo innego wyjscia jak troche nimi potrzasnac :smile:

A ze ci, ktorzy przezyli, otworzyli sobie cmentarz.. coz, nie wiem, kto to byl, ale "syndrom Visseny" jest chyba zarazliwy. Mowilem juz, ambicje a mozliwosci to dwie rozne sprawy.

Keldorn, szkoda, ze nie dodadales (moze nie wiesz?), jak to wczesniej odwiedzil nas Ziemni, a dzieki jego niescislemu wypowiadaniu moje runy i regi trafily w rece Khraana.. czy ja placze z tego powodu?

A bandyci nie byli zabarykadowani w domu, tylko czekali, az wszyscy, ktorzy nie umieja wspolpracowac opuszcza ich dom. Potem wyszlismy, wyczyscilismy Spertry i Duchy, a ze na ziemi lezali ciala.. itemy mialy zniknac?

A na koniec jedna uwaga do Xantha, bo to jak sadze byl jego pomysl: jak niebiescy maja Ksiegi Runiczne to jest dobrze, prawda? Ale jak trafia w rece Czerwonych, to juz jest be, i trzeba skasowac? Hmm..


_________________
Nie ma ludzi niewinnych. Sa tylko tacy, ktorzy jeszcze nie zgrzeszyli..

*

Posty: 113
Dołączył(a): 2.01.2002
Offline
PostNapisane: 11 maja 2002, 10:38 
Cytuj  
Re Evantis
Ksiegi runow zniknely wszystkim gdyz byly powaznie zabugowane. A proces ich tworzenia tez byl zabugowany (praktycznie nic sie nie tracilo przy nieudanej probie napisania i bylo to smiesznie latwe nawet dla poczatkujacego skryby)

*

Posty: 113
Dołączył(a): 2.01.2002
Offline
PostNapisane: 11 maja 2002, 10:38 
Cytuj  
Re Evantis
Ksiegi runow zniknely wszystkim gdyz byly powaznie zabugowane. A proces ich tworzenia tez byl zabugowany (praktycznie nic sie nie tracilo przy nieudanej probie napisania i bylo to smiesznie latwe nawet dla poczatkujacego skryby)

**

Posty: 222
Dołączył(a): 31.03.2002
Offline
PostNapisane: 11 maja 2002, 10:48 
Cytuj  
Tracilo sie chyba rune Alien.. probowalismy kiedys je robic z 50% Inskrypcji i sie nie dalo.. porzucilismy to (ja z AiKiem), a tu sie okazalo, ze odblokowano robienie ksiag.. a szkoda, ze skasowanie zbieglo sie z przejeciem przez nas jednej ksiegi.. az dziwnie to wyglada.


_________________
Nie ma ludzi niewinnych. Sa tylko tacy, ktorzy jeszcze nie zgrzeszyli..

*

Posty: 113
Dołączył(a): 2.01.2002
Offline
PostNapisane: 11 maja 2002, 10:59 
Cytuj  
E tam jedna ksiega, gdyby zostalo tak jak bylo w szybkim czasie ZS byloby zawalone runebookami. Bylo tak ze skryba z 60 insc mogl napisac ksiege runow tracac tylko czyste runy (po 10 gp kazda). A to chyba lekki bezsens gdy produkcja jednej ksiegi kosztuje 100gp. Obecnie traci sie wszystkie skladniki oraz jest podniesiony prog trudnosci napisania.

**

Posty: 222
Dołączył(a): 31.03.2002
Offline
PostNapisane: 11 maja 2002, 11:26 
Cytuj  
Heh racja, ale wiesz, zwoje Gata nie walaja sie tonami :smile: a przepisac siodmy krag.. hmm..


_________________
Nie ma ludzi niewinnych. Sa tylko tacy, ktorzy jeszcze nie zgrzeszyli..


Posty: 1
Dołączył(a): 8.04.2002
Offline
PostNapisane: 12 maja 2002, 00:40 
Cytuj  
Cytuj:
Keldorn, szkoda, ze nie dodadales (moze nie wiesz?), jak to wczesniej odwiedzil nas Ziemni, a dzieki jego niescislemu wypowiadaniu moje runy i regi trafily w rece Khraana.. czy ja placze z tego powodu?


E tam zaraz że płacze. Ja nie mam co płakać, raz mi sie zeszło, wszystko co miałem odrobiłem w pół godziny. Wydaje mi sie, że w tekście nie miałem pretensji o nic, tylko wyraziłem kilka refleksji. :razz: O odwiedzinach Ziemniego nie wiem, nie mieszałem sie, bo uważam że takie wjazdy do chatki są conajmniej kontrowersyjne. Wlazłem w ten portal z ciekawości i pokojowo, bo jak napisałem dzień był wyjątkowy, a i zabawa przednia (tak naprawde to Zaan mnie spił i to jego wina). A że bandyci nie podjeli tego i pozostali sobą, cóż bywa. Zdenerwowało mnie troche to grabienie zwłok,bo nikt nie przyszedł tam wtedy, żeby z wami walczyć. Może sie kiedyś oficjalnie umówmy na bitwe i wtedy wszystkie chwyty dozwolone, a rzeczy dla zwycięzców.

Cytuj:
A na koniec jedna uwaga do Xantha, bo to jak sadze byl jego pomysl: jak niebiescy maja Ksiegi Runiczne to jest dobrze, prawda? Ale jak trafia w rece Czerwonych, to juz jest be, i trzeba skasowac? Hmm..


Jak ktoś powiedział księgi zniknęły wszystkim. I to raczej nie tylko z tego powodu, że były zabugowane, bo moja wyparowała z banku dziwnym trafem zaraz po bitwie z bandytami. Mimo tego że nie miałem w niej runy do czerwonych. Ten fakt odebrałem jako wiadomość od duszków 'nie przeginajcie...'. :smile: Ale faktycznie robiło by się je masowo gdyby nie sprawa dostępności Gate Travel. Ale spokojnie, już wkrótce...

Ewentualną korespondencje prosze wysyłać do Wind, powinno dojść. :roll:

*

Posty: 59
Dołączył(a): 6.04.2002
Offline
PostNapisane: 12 maja 2002, 10:06 
Cytuj  
Zniknely wlasnie dlatego, ze byly zabugowane. I tylko dlatego. Evantis ty juz masz jakas manie przesladowcza...

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 98 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.