mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 10 ] 
Autor Wiadomość
*

Posty: 56
Dołączył(a): 28.11.2001
Offline
PostNapisane: 5 maja 2002, 12:47 
Cytuj  
jako iz od 2 lat nie gralem, mam pewne watpliwosci co do tego co kiedys bylo dobre, czy jest teraz dobre i co teraz jest lepsze od tego co kiedys bylo dobre ;))

A serio. Zaczalem tworzyc sobie maga i tak postanowilem poczytujac troche o zmianach, ktore weszly ze stworzylbym sobie cos takiego:

Magery
Resisting
Evaluating
Meditation
Wrestling
Fencing
Poisoning

Pytanie tylko czy ma to sens? A jesli nie ma to dlaczego?

z poisoningiem wyczytalem, ze dzieki temu rzuca sie czarem lepsze poisony, bron zatruta sie mniej zuzywa, latwiej jest zatruc przeciwnika.

Fencing zawsze mialem magiem, a po aktualnych zmianach widze ze nadal rzadzi, bo paralizuje ofiare (nie dziala trapped pouch) a to czy sie powiedzie paraliz zalezy od INTa, wiec idealne dla maga :)

No ale przez 2 lata nie gralem, wiec licze na jakies podpowiedzi co do takiej postaci :)

Bo brak anatomy i tactics przy walce wrecz jest troche kupowaty. Moglbym sprobowac olac wrestling i zamiast tego np. anatomy/tactics, ale bez wrestlingu to przy rzucaniu czarow beda mnie trafiac co chwile... chyba ze cos sie zmienilo :)


_________________
Desanthalas :: Elven Scout, rank 34
Hindemith, Praetor of Silver Arrows

**

Posty: 7310
Dołączył(a): 8.11.2001
Offline
PostNapisane: 5 maja 2002, 13:00 
Cytuj  
e ja bym tam radzil pure maga :/
z taka hybryda to ani duzo many ani duzo dmg tym spearem czy czym tam chcesz bic nie zrobisz przynajmniej ja tak uwazam
i rada :[ nie graj w trammel bo 'fajne' zmiany wprowadzaja w publish 16 i bedzie juz candyland zupelny po dwoch stronach

**

Posty: 322
Dołączył(a): 19.12.2001
Offline
PostNapisane: 5 maja 2002, 14:31 
Cytuj  
--------------------------------------------
Fencing zawsze mialem magiem, a po aktualnych zmianach widze ze nadal rzadzi, bo paralizuje ofiare (nie dziala trapped pouch) a to czy sie powiedzie paraliz zalezy od INTa, wiec idealne dla maga :smile:
--------------------------------------------
Z tego co mi wiadomo to sukces w para zalezy od anatomy/5 ... tak jak zreszta przy wszysstkich special blowach

**

Posty: 326
Dołączył(a): 12.11.2001
Offline
PostNapisane: 5 maja 2002, 21:50 
Cytuj  
zamiast poisoning, ktory jest skillem bezuzytecznym i w dodatku drogim na reg shardzie, wrzuc tactics, reszta tak jak napisales i bedzie ok
sam robie takiego chara do pvp (na sp)


_________________
Ikspil

*

Posty: 56
Dołączył(a): 28.11.2001
Offline
PostNapisane: 6 maja 2002, 23:34 
Cytuj  
Slyszalem, ze bez ANATOMY nie uda sie sparalizowac fencingiem.. wiec troche dupa...

**

Posty: 448
Dołączył(a): 26.03.2002
Offline
PostNapisane: 6 maja 2002, 23:48 
Cytuj  
Tak czy inaczej poisoning jest do wyrzucenia. W pvp srednio przydatne. Ja wlasnie zrzucam.

***
Avatar użytkownika

Posty: 922
Dołączył(a): 8.11.2001
Offline
PostNapisane: 6 maja 2002, 23:56 
Cytuj  
Des po co para blow jak bez tacts damage bedzie jak z wresta :/ Jak chcesz koniecznie hybryde to chyba najlepiej mace + tacts. Chociaz bedziesz armorki niszczyl i stamine zabieral. Vanq waraxe czy warhammera duzo latwiej zdobyc niz vanq spear.


_________________
I wish to place a trash barrel~

*

Posty: 56
Dołączył(a): 28.11.2001
Offline
PostNapisane: 10 maja 2002, 11:17 
Cytuj  
Ostatecznie mialem do wyboru (po dyskusjach z ludzmi na SP :smile:

5xmag + fencing & tactics
5xmag + anatomy & healing

Wybralem to drugie. Czy slusznie? To sie okaze :smile:


_________________
Desanthalas :: Elven Scout, rank 34
Hindemith, Praetor of Silver Arrows

****

Posty: 1059
Dołączył(a): 12.11.2001
Offline
PostNapisane: 10 maja 2002, 11:20 
Cytuj  
ja mam pytanie dodatkowe.
czy oplaca sie miec sam healing bez anatomy ?
a zamiast anatomy zrobic hiding...

**

Posty: 326
Dołączył(a): 12.11.2001
Offline
PostNapisane: 10 maja 2002, 11:24 
Cytuj  
Toll, mam dwie takie postacie
ale z naszym pingiem hiding jest nieprzydatny ;/
poza tym stunik jest fajny i juz predzej bym zrobil anat/hiding gdybym mial od nowa robic :|


_________________
Ikspil

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 10 ] 


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.