mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 15 ] 
Autor Wiadomość
****
Avatar użytkownika

Posty: 1106
Dołączył(a): 8.11.2001
Offline
PostNapisane: 7 maja 2002, 18:59 
Cytuj  
Plan jest prosty :smile:.

Kupujemy tower na N od Raka i robimy z niego restock place.

Zrzucimy sie razem na zakup , w zaleznosci ile bedzie kosztowal i ile kto moze dac i ilu jest chetnych.

Po zakupie kazdy zaopatrzy tower w regi/kegi/aidy/leather sety/poucze itd. itp. Czyli w podstawowe rzeczy do restocku.
Kazdy bedzie zobowiazany restockowac tower co jakis czas.To wszystko sie jeszcze ustali.
Bedziemy tam tez zrzucali loot z walk.

Ogolnie zeby nie zrobic smietnika ze skrzynek friendowych w tym towerze to jakies magic weapy lub inne invisy/tele itemy lepiej trzymac u siebie , kazdy na wlasna reke bedzie sie w takie tez zaopatrzal.

Skrzynki zrobimy friendowe , zeby kazdy mogl bez problemu sie restocknac.
Zrobimy tez biblioteke runow.

Potem rozglosimy na BV (Astax albo Berrillion napisza posta) , ze znow mieszkamy na RAT isle i zapraszamy wszystkich chetnych do zemsty/inwazji na nasze ziemie ^^.

Jesli bedziemy walczyc honorowo , czyli bez ganking jak przychodzi ktos do nas.Wychodzic walczyc w miare rowna iloscia do tego jaka ma przeciwnik , nie wolac od razu wszystkich na RAT , bo wtedy wszyscy sie beda nas bali i nikt nie bedzie nas odwiedzal.Bez zbednych I ban thee i twinkowania z trash barrel itd.

Pamietam ze na RAT Isle zawsze byl fun , jak nas FA/AA , ULD/GC/FUQ INC/JD i inni odwiedzali :smile: . Sprobujmy jeszcze raz zrobic z wysepki pvp hotspot. W koncu nie ma nic lepszego niz to co maja AaA , domek w srodku pola bitwy :smile: .

Jesli ktos ma kontakt do obecnego ownera tego towerka to wyslijcie mi na icq.

Mam nadzieje ze to wypali ...


_________________
The Legendary.

**

Posty: 7310
Dołączył(a): 8.11.2001
Offline
PostNapisane: 7 maja 2002, 19:18 
Cytuj  
super pomysl bo ice island to najbardziej chujowe miejsce mozliwe zaraz po trinsic swamps

***

Posty: 508
Dołączył(a): 8.11.2001
Offline
PostNapisane: 7 maja 2002, 19:54 
Cytuj  
Ja jak najbardziej ZA :smile:


_________________
Kiyote aka Gudluk
[_0_]
Nudzilo mi sie chyba

**

Posty: 448
Dołączył(a): 26.03.2002
Offline
PostNapisane: 7 maja 2002, 23:41 
Cytuj  
Chetnie doloze swoj wklad w cale przedsiewziecie.

***
Avatar użytkownika

Posty: 529
Dołączył(a): 17.12.2001
Offline
PostNapisane: 8 maja 2002, 07:16 
Cytuj  
Ok ale jest w chuj domkow na Rat co nie naleza do nas teraz. Zeby sie tych smieci pozbyc musza wlonczyc house decay bo ja wiem ze pol tych chujow NIGDY sie nie loguje :/

Jescze Mozemy ustalic napisy na domka zeby mialy cos takiego samego w stylu BiH Village :/

Niech ktos zrobi mape Rat wyspy z domkami i nalozymy kto co ma zeby wiedziec jaki plan zrobic :/


_________________
League of Legends

Obrazek

***

Posty: 515
Dołączył(a): 13.11.2001
Offline
PostNapisane: 8 maja 2002, 14:28 
Cytuj  
hmm, no w sumie to pomysł jest dobry,,, ale ja was panowie nie rozumiem,, w jednym mcu sie dzielicie w następnym łączycie i grupujecie ... moze warto tez zrobić jakąś mape nastrojów :smile: he he he

**

Posty: 299
Dołączył(a): 12.11.2001
Offline
PostNapisane: 8 maja 2002, 16:53 
Cytuj  
Plat, a wiesz co to jest okres? ten wlaściwy, nie pojecie z matematyki :grin:


_________________
Magus
vel Adsumus

***

Posty: 508
Dołączył(a): 12.11.2001
Offline
PostNapisane: 8 maja 2002, 18:11 
Cytuj  
:sad:


_________________
Vhailor

***

Posty: 526
Dołączył(a): 21.11.2001
Offline
PostNapisane: 9 maja 2002, 13:36 
Cytuj  
To może być ciekawe :smile: Nie trzeba będzie chodzić i szukać chętnych do bicia, bo sami przyjdą.


<font size=-1>[ Ta wiadomość została zmieniona przez: dupre dnia 2002-05-09 17:32 ]</font>

***

Posty: 515
Dołączył(a): 13.11.2001
Offline
PostNapisane: 9 maja 2002, 14:48 
Cytuj  
ja tylko dodam , ze jezeli nie zdecydujecie sie na kupno tego Towera to ja chetnie go kupie albo za gp albo za PLN lub $$!!!


<font size=-1>[ Ta wiadomość została zmieniona przez: Platinus dnia 2002-05-09 15:52 ]</font>

*

Posty: 87
Dołączył(a): 12.11.2001
Offline
PostNapisane: 10 maja 2002, 12:37 
Cytuj  
Hmm... no musze przyznac ze plan jest niezly, nareszcie bedzie sie cos dziac znowu na naszej wysepce :smile: Bo od momentu jak FA odeszlo na Mugen to tylko t-hunterow bilismy tam. Jesli chodzi o stan posiadania domkow to wbrew pozorom najgorzej nie jest, wciaz wiele nalezy do nas, a te ktore nie naleza wygladaja na opuszczone, decay kiedys wprowadza w koncu (sprzedali LBR - kilka new postaci pewnie powstalo, jak nie beda mogli sie budowac to odejda z gry = straty kasy dla OSI, wiec pewnie juz mysla nad tym :smile:. Ten tower na N od Raku nalezy do jakiejs laski (albo shemale :smile:) mysle ze daloby rade sie z nia dogadac, ale ostatnio spotkalem ja ze 2 miesiace temu a nie chciala mi dac ICQ :sad: bede campowal i jak trafie na nia to dam znac.

**

Posty: 7310
Dołączył(a): 8.11.2001
Offline
PostNapisane: 10 maja 2002, 14:16 
Cytuj  
nie wiem czyje sa te wszystkie logi :E
i small marble tez niewiadomo.. jest jeden na koncu wysepki i drugi - tam ma widac strongboxa mepigoph to z nim mozna sie skontaktowac via bv np. :[ niby small marble sa chujowe ale komus sie tam przyda.

***
Avatar użytkownika

Posty: 529
Dołączył(a): 17.12.2001
Offline
PostNapisane: 12 maja 2002, 18:07 
Cytuj  
A ten small wooden co pisze "IM NEVER LEAVING NOW MUAHAHAHAH" Albo cos takiego :/


_________________
League of Legends

Obrazek

**

Posty: 7310
Dołączył(a): 8.11.2001
Offline
PostNapisane: 12 maja 2002, 18:36 
Cytuj  
a to jest bardzo stary domek :[ grief pro
jeden small mozna olac aby te duze wykupic..

**

Posty: 326
Dołączył(a): 12.11.2001
Offline
PostNapisane: 12 maja 2002, 23:19 
Cytuj  
pamietam jaki wkurw wszyscy mieli jak gosc ten domek placnal...
reskillowalismy go w chuj, on obiecal, ze pojdzie sobie :|
no i mamy teraz fajnie nazwany domek...

_________________
Ikspil

<font size=-1>[ Ta wiadomość została zmieniona przez: Ikspil dnia 2002-05-13 09:07 ]</font>

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 15 ] 


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.